امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

می توانم / 24 تیر / [تصویر:  214.gif]  روز خوب

[تصویر:  nasimhayat.png]
بسم الله الرحمن الرحیم
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام و درود خدا به همه شما رهروان مسیر پاکی و بهبودی [تصویر:  engel_0003.gif]
عصر تیرماهی شما بخیررررر

(1396 تير 25، 22:44)روزبه نوشته است: روزبه / 13 تیر / 13 روز خوب  [تصویر:  302.gif] [تصویر:  303.gif] [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
به به زنده باد آقا روزبه آفرین به همت بلند شما به امیدخدا بخوبی از پس خان دوم برمیاید و خیز برمیدارید برای تجربه سی و چهل روز پر از پاکی..آفرین به اراده قوی شما خدا به جوانانی مثه شما افتخار میکنه چون در مسیری قدم میزنید که رضایت خدا درش هست [تصویر:  blessed.gif]

(1396 تير 26، 22:18)هستی۷۰ نوشته است: هستی ۷۰/ ۱۰دی/۱۹۹روزخوب

آفرین به تو بانوی سه رقمی ماهانه خیلی خییییییییییییییییلی فوق العاده اس هستی جانم بهت تبریک میگم عزیزم افرین ..پاکیت پایدار ابجی جان [تصویر:  n%20multistars.gif]

(1396 تير 27، 12:11)دختر خورشید نوشته است: دختر خورشید / 6 تیر / 27 روز خوب

آفررررررررین عزیزم تو چندقدمی خان سوم هستی به به بزودی به امیدخدا میرسی به 40 روز خوب حسابی از پاکیت محافظت کن مثه ی الماس ..ما رها میشیم بفضل خدا [تصویر:  flower2.gif]

(1396 تير 27، 16:36)rezvaneh نوشته است: سلام 
ای خدا شکرت  302
دفعه پیش که چهل روزم شد شکستم و گذاشتم رفتم دوسال, اما ایندفعه ان شاءالله هستم تا آخرش   Khansariha (69)
رضوانه,۴۰ روز خوب 2uge4p4
الحمدلله عزیززززززم شکرخدا مبارکاااااااا باشه این 40 روز پااااااااااک و خوب نوش جونت این حال و هوای خووووووووووووب برکاتشو تو زندگی خواهی دید عزیزم آفرین به همت بلند تو [تصویر:  cloversmileyc.gif][تصویر:  flower3.gif]

(1396 تير 27، 21:50)rezaKy نوشته است: رضا/11اردیبهشت/78 روز خوب
باریک الله آقا رضای ماهااااااااااانه به به ک چقد ادم ذوووق میکنه وقتی میبینه کسانی که همدردش هستند اینقد خوووووب و با اراده دارن مبارزه میکنن و این به همه انگیزه میده[تصویر:  loveshower.gif]

(1396 تير 27، 22:43)engineer نوشته است: engineer / نهم خرداد / 49 رووز خووووب 1
-------------------------
زنده باد اقا مهندس ماهانه عاااااااااااالی دارید پیش میرید به زودی ستاره اول رو دشت میکنید به امید خدا بهتون تبریک میگم برای تلاش خستگی ناپذیرتون[تصویر:  l_daisy.gif]

(1396 تير 27، 23:12)می توانم نوشته است:
می توانم / 24 تیر / [تصویر:  214.gif]  روز خوب

بحلللللللله و اینک میتی بانووووووو شکرخدا دوستم که در مسیری و این یکی از بهترین اتفاقات این روزهای زندگیت خواهد بود خوشحالیم ک اینجایی[تصویر:  leb.gif]

(1396 تير 28، 0:46)101 نوشته است: 101
960303
57 روز
به به برادر خوب تبریکات ویژه ما رو پذیرا بااااااااشید در آستانه پشت سر گذاشتن تجربه دو مااااااااااااااه خوب و پاک هستید و این فوق العاااااااااااااااده اس همتتون بلند و پاکیتون مستدام [تصویر:  dancegirl2.gif]

(1396 تير 28، 17:17)خاله شادن نوشته است: خاله شادن / 9تیرماه / با لطف خدا 20 روز خوب و باکیفیت 
الحمدلله
زنده باااااااااااااااااااااااااااااااااد خودم الحمدلله علی کل حال هر آنچه هست و نیست از لطف خداست امیدوارم بمونم بر عهدی که با خدا بستم..ممنونتم خدایااااااااا Confetti
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
خاله شادن / 9تیرماه / با لطف خدا 20 روز خوب و باکیفیت 
الحمدلله
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
دختر خورشید / 6 تیر / 28 روز خوب

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
engineer /  نهم خرداد / 50 روز خوب 1

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

ونوس/28خرداد/32روزخوب

ارسال شده از GT-N7100s با استفاده از kanoon
می توانم / 24 تیر / [تصویر:  215.gif]  روز خوب

زندگی زیباست؟
برای دونستن جواب این سوال باید آزاد زندگی کنیم

بچه ها انرژیاتون کجاست؟
همین طوری میای می گی من چهل روز پاکم! یا مثلا 50 ! یا حتی 199 !!!!

22

فک کنم یادت رفته یه روزی این مقدار پاکی برات آرزو بود

سپاس شده توسط
سلام دوستان. [تصویر:  53.gif]
sanctityا / 3 خرداد / 56 روز خوب
رضا/11اردیبهشت/79 روز خوب.
خداروشکر 317
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
مراقب روحم دلم ذهنم ...باشم

خواب نره یه وقت 

بیدار نگهش دارم

با تلنگرای کوچیک
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام
رها  53 1تیر  53 29روزخوب
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
رضا/11اردیبهشت/80 روز خوب
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
ونوس/28خرداد/34روزخوووووب
[VICTORY HAND][VICTORY HAND][VICTORY HAND]

ارسال شده از GT-N7100s با استفاده از kanoon
زندگی زیبا / 22 اسفند / 128 روز خوب 4chsmu1
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
هستی ۷۰/ ۱۰دی/ ۲۰۳روزخوب
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان