امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده
1398/8/9

در انتظار ستاره ششم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  6m_+210.gif]

taraneh_sssا 19 اسفند 175 روز خوب
 jupiterا/ 31 شهریور10 روز خوب
BlueBoyا/ 31 شهریور/ 8 روز خوب

abolfazlا/ 4 آبان / 3 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی پنجم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  5m_+180.gif]

حوا هستم / 21 اردیبهشت / 168 روز خوب
رامین/ 20 مهر/ 10 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی چهارم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  4m_+150.gif]

لئا / 26 مهر/ 12 روز خوب
عاشق خودمم / 28 مهر/ 9 روز خوب
می توانم ؟؟ / ؟؟ روز خوب
ترلان / 1 مهر / 2 روز خوب
تواب / 3 آبان / شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی سوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  3m_+120.gif]

soshiansا / 21 تیر / 109 روز خوب
رستا / 31 شهریور / 38 روز خوب
blisswayا/ 26 مهر / 8 روز خوب
آقای اراده / 4 آبان / 3 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی دوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  2m_+90.gif]

دیوار/ 22 شهریور / 42 روز خوب
cornroseا / 28 مرداد / 14 روز خوب
حامد حامد / 26 مهر / 4 روز خوب
jooا / 4 آبان / 1 روز خوب
در انتظار ستاره‌ی اول [تصویر:  301.gif] [تصویر:  1m_+60.gif]

new Asemanا / 16 شهریور/  53 روز خوب
victoryا / 15 مهر / 21 روز خوب
Mementi moriا/ 8 آبان /  1 روز خوب

و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلام.

دیوار / 22 شهریور / 49 روز خوب
لئا / 26 مهر/ 14 روز

الحمدلله کما هو اهله
ابوالفضل / 4 آبان / 6 روز خوب
هیچوقت زندونیه گذشتت نباش اون فقط یڪ درس بود واسه آیندت
سلام 
آقای اراده / 4 آبان / شش روز خوب 
خدا رو بابت این شش روز سپاسگزارم
خدایا کمک کن ایمانم رو بهت قوی کنم
آسمان 16 شهریور 56 روز

الم یعلم بان الله یری
آیا انسان میداند که خداوند  او را می بیند.
لئا / 26 مهر/ 15 روز 2uge4p4

الحمدلله کما هو اهله
آسمان 16 شهریور 57 روز

خدا همیشه منتظره ! امام زمان هم منتظره ! 
خدایا فرج مارو برسان .
تواب / 11 آبان ۹۸ / ۰
عاشق خودمم/۲۸ مهر/۱۵ روز بدون خ ا
چند روزی بود بی تفاوت شده بودم برای اومدن به کانون،برعکس همیشه که مرتب میومدم اعلام وضعیت کنم.
هنوز از شوک اون لغزش بیرون نیومدم
دوستان گلم قدر روزهای پاکیتون رو بدونین که هیچی تو لغزش نیست جز سرخوردگی
باز هم خدارو شکر بازگشتم 
از حمایت‌های همراهانم هم‌ ممنونم
 سپاس شده توسط
آسمان 16 شهریور 58 روز
وجود دوست خوبی مثل تو مایه برکت کانون و به خصوص گروه ماهانه است عاشق خودمم عزیز
زود به زود بیا دلمان برات تنگ میشه 53
لئا / 26 مهر/ 17 روز 

الحمدلله کما هو اهله 53
سلام سلام به رفقای گل ماهانه ام. Smiley-happy114 خوشحالم که بعد از چند روز غیبت برگشتم و خوشحالم که بچه ها یکی یکی در حال ترکوندن مدال ها و رکورد ها و پر کردن روزای خوب هستن. haha خدا رو شکر.

[تصویر:  1147480t6phl13g44.gif]

خوب بریم سراغ افتخارآفرینان این چند وقته ی ماهانه، دو تا از بچه های کانون تو همین هفته مدال جدید گرفتن.عجب مدالای خوشگلی. مدال اول 6 ماه سرپرست برتر در کانونه..  عجب مدال خفنی. 1744337bve7cd1t81  برازندته به خدا دیوار جان daghighan همیشه چه وقتی خودم در مسابقه ی بیست روزه بودم چه بعدش تلاش های فوق العاده ی دیوار رو دیدم و خیلی ازش ممنونم که به بچه ها انرژی مثبت میده دمت گرم داداش. Khansariha (18) امیدوارم به اون هدف سه ماه پاکیت برسی و اوضاع زندگیت هم راست و ریس بشه که بتونی با انرژی بیشتری پیش بری. خوشحالم که 49 روز پاک داری و امیدوارم هر چه زودتر خبر 50 روز پاکی رو بهمون بدی. bliss

و اما مدال دوم..کتابخونای ماهانه روز به روز دارن بیشتر میشن و ما افتخار می کنیم به این گروه کتابخون. Khansariha (56) مدال 20 روز کتابخونی برازنده ی لئا خانومه که 17 روز پاکی خوب رو هم دارن. 49-2 ماشالله به شما امیدوارم در کنار هم قدماتون سجاد و حامد هر سه پیش برید. سجاد و حامد خیلی وقته ازشون خبری نیست. 7 بچه ها اگه صدای منو میشنوید جواب بدید و زودی بیاید پاکیتون رو اعلام کنید تا دل ما هم قرص شه. 63

[تصویر:  1147480t6phl13g44.gif]

باریکلا به آقای ویکتوری با اراده به خاطر 20 روز پاک. به امید پاکی مستدامتون. 53

آسمان با اراده مون هم که با فعالیت مستمر تو کانون داره پیش میره و به امید خدا تا دو روز دیگه ستاره ی اولش رو میگیره و آسمون کانون ستاره بارون میشه. همه ی ستاره های دنیا برازندته دوست من.  Khansariha (2)

رفیق گلمون عاشق خودمم  رسید به 15 روز پاکی. داداش میدونم خیلی سخته ولی دیگه به اون لعزش فکر نکن، به روزای جدید فکر کن، اگه هم به لغزشت فکر می کنی فقط فکر کن ببین اشتباهت چی بوده که این دفعه تکرار نشه، خدا رو شکر می کنیم که سریالی نشدی و داری پیش میری. همین خیلی با ارزشه. 41

از خانوم حوا خبری نیست لطفا هر چه سریعتر خودشونو به بخش حضور و غیاب ماهانه معرفی کنن. Lol

برادرمون آقای اراده مون ، شیش روز پاک رو پشت سر گذاشتن، امیدوارم حالت خوب باشه رفیق و بجنگی با این سختی های راه، امیدوارم برگردی به دوران اوجت و رکوردهای خودتو بشکنی. Khansariha (8)

آقا مرتضی ‍پاشو داداش تو 34 روز پاک داشتی نترس از شکست و به مسیرت ادامه بده فقط فکر کن به اینکه چرا شکستی و با خودت اون لحظات رو مرور کن تا دفعه ی دیگه تکرارش نکنی. 53

سلام بر آقا ابوالفضل که با 6 روز پاک به  ماهانه برگشتن امیدوارم این دفعه با تمام توان برید جلو و روز شصت و یکم رو بگیرید.

دوستمون تواب مسلما داره دوران سختی رو طی می کنه به خاطر سریالی شدن. 117 داداش تو پستات می خوندم که خیلی از دست خودت شاکی هستی و فکر می کنم شاید یکی از دلایل سریالی شدنت همین باشه. داداش به نظرم باید خیلی بیشتر از این خودتو دوست داشته باشی، شما 316 روز ورزشی داری تو کانون و کلی مدال خوش رنگ ورزشی، این یعنی از من که آرزومه 10 روز تو ماه ورزش کنم خیلی جلوتری. Muscular پس نباید فکر کنی بی اراده ای. حتما آدم با اراده ای هستی که تونستی این همه روز ورزش کنی.

برای همه ی رفقا آرزوی بهترین ها رو دارم. برید جلو و ثابت کنید که ما تو این جنگ پیروز میشیم.

[تصویر:  365634ruvpqmirb5.png]

Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
حوا هستم / 21 اردیبهشت /178روز خوب
یا رب نظر تو برنگردد* برگشتن روزگار سهل است 53
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
آسمان 16 شهریور 59 روز

التماس دعا رفقا .

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان