امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

سلام به همگی [تصویر:  303.gif]

فرید / ۸ آذر / ۷ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام
5 آذر 10 روز خیلییییییی خوب Khansariha (69) 
البته خیلی خیلی میشد از 10 روز بیشتر باشه اگه تو اون روز اون غفلت رو نمیکردم
ولی این 10 روز خیلی خوب بود بدون حتی 1 ثانیه تحریک و فکر اضافی 49-2
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
می توانم
۱۵ آذر ۰ رو خوب

برنامه من
ورزش
زبان
کار
مطالعه
پرهیز از شلوغ کردن برنامه

درد دل:
یه حسی بهم می گه نباید حرفی زد
میگه نباید از ناتوانی و ... گفت
فقط باید چیزای مثبت بگیم

باشه

[تصویر:  nasimhayat.png]
اهورا جان / ۴ آبان / ۴۱ روز خوب

خدایااااااا شکرتتتتتتت
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده
1398/9/16

در انتظار ستاره ششم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  6m_+210.gif]

حوا هستم / 21 اردیبهشت 208 روز خوب 
 jupiterا/ 23 آبان / 22 روز خوب
abolfazlا/ 4 آبان / 10 روز خوب
BlueBoyا/ 11 آبان/ 10 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی پنجم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  5m_+180.gif]

عاشق خودمم / 28 مهر/ 34 روز خوب
رامین/ 5 آذر / 10 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی چهارم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  4m_+150.gif]

آقای اراده / 14 آبان 30 روز خوب Khansariha (46)
لئا / 26 مهر/ 28 روز خوب

soshiansا / 11 آذر / 3 روز خوب
ترلان / 1 مهر / 2 روز خوب
می توانم / 15 آذر / شروع روزهای خوب
تواب / 8 آذر / شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی سوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  3m_+120.gif]

رستا / 9 آبان / 12 روز خوب
blisswayا/ 20 آبان / 3 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی دوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  2m_+90.gif]

new Asemanا/ 16 شهریور / 87 روز خوب

victoryا/ 15 مهر / 57 روز خوب
 حامد حامد / 20 آبان / 17 روز خوب
jooا / 5 آذر / 9 روز خوب

دیوار/ 15 آذر/ شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی اول [تصویر:  301.gif] [تصویر:  1m_+60.gif]

.... / 16 مهر/  59 روز خوب

saitamaا / 4 آبان/ 41 روز خوب Khansariha (46)
Aramesh72ا/  23 مهر/ 32 روز خوب
Mementi moriا/ 10 آبان /  11 روز خوب

فرید / 8 آذر /  7 روز خوب
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلام و درود رفقای گل 53
آسمان /16شهریور /91 روز
چقدر قهرمان داریم...چقدر روزای خوب داریم... Confetti چقدر حال تاپیک ماهانه خوبه..قدیمی ها برگشتن و بچه های جدید هم با تمام قوا پیش میرن...این وسطم وقتی میبینیم دیوار شکسته خیالمون راحته که این مرد بزرگ به زودی پا میشه و استوار راهشو ادامه میده...

دمتون گرم 53
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
جوپیتر / ٢٣ آبان / ٢٣ روز خوب [تصویر:  53.gif] 

كانون يعنی برنامه ریزی
یعنی پاکی
یعنی کلی حس خوب 

خداروشکر Khansariha (63)
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
.... /16مهر /60 روز خوب
شکرخدا 
[تصویر:  uVwrXF.png]
لئا / 16 آبان/ 30 روز پاک

الحمدلله کما هو اهله
ویکتوری /15 مهر ماه /61 روز خوب 2uge4p4
[تصویر:  photo_5download.ir-8.jpg]
می توانم
۱۵ آذر 1 رو خوب

برنامه من
ورزش
زبان
کار
مطالعه
پرهیز از شلوغ کردن برنامه

[تصویر:  nasimhayat.png]
سعید / 11 آذر/ 5 روز خوب.

امروز به قول های پاکی عمل نکردم...قول داده بودم شب بیدار نمونم که تا الان تنهایی بیدار نشستم..قول داده بودم چرخ نزنم تو اینترنت که نشستم یک ساعتی داشتم تو اینترنت خلاصه فوتبال نگاه می کردم...خلاصه از عملکردم راضی نبودم...وقتی از روزم راضی نبودم یک ساعت پیش احساس کردم نارضایتی داره بهم میگه بیا از خودت انتقام بگیر و با تماشای پ.و.ر.ن روز بدت رو یه دفعه خراب ترش کن..میگه حالا که تو این همه اشتباه کردی اینم روش...ولی به جاش اومدم تا قبل از خواب اینجا اعلام کنم تسلیمش نمیشم..اومدم بگم خودمو می بخشم به خاطر اشتباهم ولی اشتباه بزرگتر رو انجام نمیدم و الان میرم میخوابم...شب خوش 53
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بر گل های ماهانه Smiley-happy114 ... چطورین رفقا..قهرمانا..کار درستا...این هفته انقدر خبر خوب براتون دارم که نمی دونم از کدومش شروع کنم  bliss ..خدا کنه هیچی از قلم نیفته..هفته ای که گذشت همین جور قهرمان پشت قهرمان..همین جور بازگشت پشت بازگشت...مدال پشت مدال...ماهانه ای ها این هفته گل کاشتن...هر روز این صفحه رو باز می کردم کلی انرژی می گرفتم و خوشحال میشدم از این همه آدم با اراده  ...یه دونه اید به خدا.

[تصویر:  www.roozgozar.com-2208.gif]

خوب اول فرش قرمز این هفته رو پهن کنیم برای رفقایی که تازه اومدن به ماهانه..اهورا و راسخ عزیز خوش اومدید به ماهانه..امیدوارم با اعلام وضعیت روزانه چراغ اینجا رو روشن نگه دارین و پیش برید به سمت بهترین ها..اهورای قند عسل قهرمان اولمونه که چله ی پاکی رو پر کردن. تازه در کنار این مدال برنز قرانی هم گرفتن. Khansariha (46) این هفته واقعا هفته ی اهورا بوده. مگه دیگه برای آدم شکی میمونه از اراده ی این مرد. ماشالله قند عسل[تصویر:  roozgozar.com-0006.gif]

آقایون خانوما مدال داریم...یه کتابخون دیگه برای ماهانه ای ها افتخار آفرینی کرده...فرید عزیز با 20 روز کتابخونی یه مدال خوشرنگ گرفته که مبارکش باشه.[تصویر:  roozgozar.com-0086.gif]..فرید پس از شکست در روز 36 ام برگشت و با اعلام وضعیت روزانه اش نذاشت که وارد سریالی شدن بشه..داداش انشالله پیش بری و چله ی پاکی رو این دفعه کسب کنی..دمت گرم که به تاپیک های بیست روزه و سی روزه هم سر میزنی و هوای بچه ها رو داری. daghighan

و اما مابقی قهرمانان این هفته [تصویر:  roozgozar.com-0191.gif]200 روز پاک مبارک حوا خانوم پاکی بالای ماهانه که آبروی ماهانه ای ها رو خریدی..همه ی انرژی های خوب رو به سمتتون می فرستیم تا به 215 روز رکوردتون برسید و کلی حال خوب نصیبتون شه. [تصویر:  roozgozar.com-0217.gif]محمد (....) یکی دیگر از قهرمانانمونه که 2 ماه پاک رو کسب کرده و ستاره ی اول رفت تو آسمونش. [تصویر:  roozgozar.com-0306.gif]حالا از آسمان کانون بگیم که ستاره ی بعدیش نصیب نیو آسمان خودمون شده. دومین ستاره و کسب سه ماه پاک مبارکت باشه داداش. امیدوارم حال خوب این سه ماه توی تک تک روزهای پیش رو بهت انگیزه ی پاکی بده. دمت گرم که حواست به بچه های بیست و سی روزه همه هست.. آقای اراده مون حال پاکیش خیلی خوبه..خیلی خوشحال شدم که رفیقمون بعد از مدتی کلنجار با روزهای بد یک ماه پاک رو تجربه کرد و ستاره ی چهارم مبارکش باشه. اراده جان ممنون که پیشمونی و به ما انگیزه میدی.[تصویر:  roozgozar.com-0360.gif]. ویکتوری عزیز هم با اعلام وضعیتش قهرمانی دیگه رو به ماهانه معرفی کرد. دو ماه پاک مبارکش باشه و ستاره ی دوم مبارکش. به به کی برگشته به ماهانه...لئا خانوم قهرمان..یک ماه پاک رو سپری کردین امیدوارم تمام روزهای ماه دوم آسون تر بشه از ماه اول براتون. ستاره ی چهارم مبارکتون باشه....

بسه دیگه بازم قهرمان میخواید!! 19 دیدید گفتم چه هفته ی پر باری بوده برای ماهانه ای ها...از بقیه ی بچه ها چه خبر؟!...

خبر دارین کی برگشته؟...اگه گفتین؟.. باز یه آسمونی داریم...یکی که از پیش ستاره ها اومده...خانوم ژوپیتر برگشته با 23 روز پاک.[تصویر:  roozgozar.com-0381.gif].ایشالله که زودی بشه 30 روز و ستاره بارون بشن..حامد خان 17 روز پاک داره که به زودی میشه 20 روز قشنگ. بازگشت آقای جوع مبارک  با 9 روز پاک.[تصویر:  roozgozar.com-0454.gif] خانوم میتوانم هم با اراده دور جدیدی از پاکی رو با برنامه ریزی شروع کردن. به امید موفقیتشون. خانوم خیلی ممنون که میاید از حالتون و روزهاتون مینویسید. حضور شما قدیمی های کانون برای ماهانه ای ها نعمته و کلی انرژی میگیریم وقتی اعلام وضعیت بچه های قدیمی رو میبینیم. کاشکی بیشتر بیاید اینجا[تصویر:  roozgozar.com-0095.gif]دیوار عزیز هم که میدونم انقدر با اراده و پر توانه که به زودی با روزهای خوب بر می گرده و نمیذاره یه شکست، شکستش بده. کسی که این همه امید به همه میده این روزا انرژی های خوبی که به بقیه میده قطعا کمکش می کنه [تصویر:  roozgozar.com-0214.gif]

امیدواریم دوستان غایبمون آرامش، عاشق خودم، مرتضی، رستا، بلوبوی و ابوالفضل هر چه زودتر به ما بپیوندن که بتونیم در کنارشون و با انرژی گرفتن از پاکیشون مسیر به سمت روزهای خوب رو هموارتر کنیم. از همتون ممنونم که هستین و مینویسین و اعلام وضعیت می کنین و براتون هفته ی خوبی آرزو می کنم. قربون یو.53

پ.ن: دوستان خوبم من هر هفته برای نوشتن این پست و  چک کردن مدال ها پروفایل هاتون رو بازدید می کنم، پس یه وقت حمل بر فضولی نشه  بازدید از پروفایل303
حوا هستم/21اردی بهشت /212 روز خوب
[تصویر:  22.gif]

گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور

خداحافظ ماهانه عزیزمممم
ممنون از همه دوستای ماهانه که این مدت در کنارم بودید و کلی ازتون انرژی گرفتم
مخصوصا سرپرستای ماهانه که واقعا کمک کننده بودند هر وقت وسوسه ای بود یادشون هر فکری از سرم خارج میکرد
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان