امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

.... /16مهر /76 روز خوب
شکرخدا 
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام به همگی [تصویر:  303.gif]

فرید / 8 آذر / 23 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سوشیانس / 27 آذر / 5 روز خوب.

بالاخره بعد از مدتی خونه نشینی هفته ی دیگه بر می گردم سر کار و روحیم بهتر میشه. وقتایی که سر کار هستم هم گاهی وقتا فشار کاری باعث میشه به سمت وسوسه برم اما این دفعه با تمام توان وایستادم جلوی همه ی وسوسه ها. میخوام به هم گروهی هام اثبات کنم هم گروهی خوبی براشون هستم و نمیذارم به خاطر من موفقیت های اونا هم تحت تاثیر قرار بگیره. پس بریم برای ادامه ی این هفته ی سبز.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
.... /16مهر /77 روز خوب
شکرخدا 
تواب / 1 دی / 1.2 روز 

فرید / 8 آذر / 24 روز
سلامی به گرمی آفتاب به رفقای ایستگاه رهایی
آسمان 16 شهریور 108  روز
(1398 دي 3، 6:57)new Aseman نوشته است: سلامی به گرمی آفتاب به رفقای ایستگاه رهایی
آسمان 16 شهریور 108  روز

سلام و صبح بخیر برادر. ماشالله به اراده ات 53
[تصویر:  www.roozgozar.com-2223.gif]

سلااااااااااام بر گل های کانون،  Khansariha (96) رفقای خستگی ناپذیرم در ماهانه که ماشالله با این پاکی های بالا پرچم ماهانه رو بالا بردین. تو ده روز اخیر چقدر قهرمان داشتیم. جشن کانونو دیدین انقد قهرمان بود که آدم کم میاورد. Khansariha (57) خدا رو شکر که حال بچه ها خوبه و همه به سمت یک هدف مشترک حرکت می کنن. اینجا میخوام از آقای عاشق فاطمه زهرا تشکر کنم که با برپایی دوباره ی مسابقات گروهی جون تازه ای به کانون بخشیدن. اما بریم ببینیم چه خبر بوده در ماهانه!

[تصویر:  www.roozgozar.com-2225.gif]

خوب پست این هفته رو شروع می کنیم با جمله ی هفته از محمد رضا (...) در تاپیک مشاعره:

نقل قول:

"وین نغمه محبت بعد از من و تو ماند              تادر زمانه باقی است آواز باد و باران "

در ده روز اخیر دو تا از بهترینای ماهانه رفتن به بهترین ها. حوا و ژوپیتر غول مرحله آخر رو شکست دادن و  رفتن به بهترین ها، این یعنی تو مسیرشون ثابت قدم بودن و همیشه پاکی براشون اولویت داشته. ماشالله به شما قهرمان ها. حوا خانوم رکورد 220 روزه شون رو هم شکستن و وارد دور تازه ای از پاکی شدن ، خانم ژوپیتر هم که با سرپرستی شون در مسابقه ی ده روزه کلی انرژی خوب تزریق می کنن به بچه ها. براتون بهترین ها رو آرزو می کنیم و امیدوارم همیشه در زندگیتون بهترین باشین. clapping

[تصویر:  e67ec824afbc9f855ad850f1b49c5b05_XL.jpg]

عکاسا شلوغ نکنن لطفا میخوایم فرش قرمز پهن کنیم برای آقا مجید گل که خوش برگشتن به ماهانه و انشالله میخوان بترکونن. 41 آقا مجید داداش گلم ما اینجا در کنارتیم انشالله با کمک بچه های ماهانه پیش برین و انرژی پاکی مسیر زندگیتون رو هموار کنه.

[تصویر:  0032610_combo-well-done-medal-ribbon.jpeg]

مدال آوران این هفته اهورا و حامد هستن که مدال نقره ی قرانی آوردن. dingdingding ماشالله به شما رفقای جان. اهورای عزیز که با فعالیت مستمر در کانون و منظم کردن قران خوندن و نماز خوندنش داره مسیر پاکی رو به درستی میره و 55 روز قشنگ رو پشت سر گذرونده. آقا حامد هم در دور تازه ی پاکیش بسیار مصمم و با اراده است اینو میشه از فعالیت منظمش تو همه ی تاپیک های مهم "نماز" و "کنترل نگاه" و " مسابقه" و... دید. آقا حامد عقاب کانون ایشالله این 22 روز پاک با همین اراده بشن 222 روز پاک. clapping یه مدال خوشگل هم داریم این هفته که دل آدم غنج میره با دیدنش P- ، مدال 100 روز پاک برازنده ی نیو آسمان عزیزه که با اراده داره قدم قدم به سمت پاکی ابدی پیش میره. سه تا از بهترین های ماهانه هم چله ی پاکی شون رو گذروندن، مبارکتون باشه راسخ، آقای اراده و لئا. آقای راسخ که با اعلام وضعیت روزانه اش و شرح حال نویسی همه چیز رو منظم جلو میبره تا انشالله به یه پاکی عالی برسه. آقای اراده مون هم حالش خوبه و تعداد روزای پاکیش نشون میده از بحران خبری نیست. لئا خانوم هم از گروه ترنج چهل روز قشنگ رو ساختن که مبارکشون باشه. در مسابقه ی گروهی کانون هم ماهانه ای ها گل کاشتن و تا اینجای مسابقه حامد و محمد (...) و آقای اراده از گروه عقاب ها و اهورا و فرید از گروه شکفتن در مه با بیست امتیاز پیشتازن. varzesh

محمد رضای عزیز (...) 75 روز خوب رو گذرونده و با اراده ی بالا هم درس میخونه و هم حواسش جمع پاکیشه. فرید عزیز 22 روز پاک داره و با سر و سامون دادنش به نماز و مطالعه بدون وسوسه پیش میره تا یک ماه پاک و ستاره ی خوشگل اولش رو بگیره. 128fs318181 آقا رامین 15 روز خوب داشته که به قول خودش بهترین 15 روز زندگیش بوده. چی از این بهتر! خانوم میتوانم از بزرگان و قدیمی های کانون هم با اعلام وضعیت های خوبشون دور جدیدی از پاکی رو شروع کردن، یه شایعاتی هم شنیده شده که باشگاه ثبت نام کردن 4chsmu1 و میخوان با ورزش مداوم مسیرشون به سمت پاکی رو راحت تر کنن. خانم  میتوانم همیشه شروع روزهای خوب سخت بوده و هست (مثل وضعیتی که الان خودم دارم) ولی شما رو به یاد جمله ای میندازم که خودتون خیلی قبل ها در کانون نوشتین که باید طلا گرفت این جمله رو.

نقل قول: تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا

دیوار عزیز کانون هم دور تازه ای از پاکی رو شروع کرده براشون آرزوی موفقیت داریم. Khansariha (8)

به امید هفته ای خوب برای همه ی بچه های کانون.
وای چه جملات فوق العاده و انرژی بخشی. خیلی ممنون سعید جان. واقعاً ای والله داری داداش. از همه بچه ها به نوعی یاد کردی. خدا به شما و به همه بچه های کانون خیر واسع بده ان شاءالله تعالی. فقط این همگروهی ما در رهروان منظورم محمدرضاست، ایشون اسم کاربریش 4 نقطه (....) است. نمی دونم چرا می نویسین سه نقطه (...). یعنی داغون شدم از بس هربار تذکر دادم. له له شدم دیگه. 4chsmu1 

[تصویر:  ebt7_500x308_1555366947096863.jpg]
آقا حامد برا خودمم سواله که چرا؟؟  Gigglesmile 4chsmu1

آقا سعید واقعا ممنونم وضعیتم داشت میرفت سمت وخیم شدن اومدم کانون که یه کم از اون افکار دورشم 
پست شما رو دیدم خیلی انگیزه گرفتم  خیلی خیلی ممنونم 
خداروشکر که به خیر گذشت
انشالله مدت پاکیتونو به سال بشمارین
امیدوارم پاکیتون ابدی باشه
Khansariha (8)

آقای soshians  خسته نباشید خدا قوت
Khansariha (8) 
فقط یه چیزی

4chsmu1 
کاملا مشخصه طرفدار بارسلونا هستینا
از اول متن تا آخرش 
فکر میکردم بازیکنهای 
بارسلونا دارن جلوم میدوین 
65
.... /16مهر /78 روز خوب
شکرخدا 
(1398 دي 3، 10:07)حامدحامد نوشته است:
وای چه جملات فوق العاده و انرژی بخشی. خیلی ممنون سعید جان. واقعاً ای والله داری داداش. از همه بچه ها به نوعی یاد کردی. خدا به شما و به همه بچه های کانون خیر واسع بده ان شاءالله تعالی. فقط این همگروهی ما در رهروان منظورم محمدرضاست، ایشون اسم کاربریش 4 نقطه (....) است. نمی دونم چرا می نویسین سه نقطه (...). یعنی داغون شدم از بس هربار تذکر دادم. له له شدم دیگه. 4chsmu1 

[تصویر:  ebt7_500x308_1555366947096863.jpg]

عاشق آقوی همسایه ام. 4chsmu1 چاکرم حامد جان انقدر که به سه نقطه علاقه داریم با چهار نقطه اشتباه می گیریم 4chsmu1 

(1398 دي 3، 10:21).... نوشته است: آقا حامد برا خودمم سواله که چرا؟؟  Gigglesmile 4chsmu1

آقا سعید واقعا ممنونم وضعیتم داشت میرفت سمت وخیم شدن اومدم کانون که یه کم از اون افکار دورشم 
پست شما رو دیدم خیلی انگیزه گرفتم  خیلی خیلی ممنونم 
خداروشکر که به خیر گذشت

خدا رو شکر که این نوشته تونست یه نفر رو نجات بده. بهترین انرژی روزم رو گرفتم 53

(1398 دي 3، 12:16)123Sanaz123 نوشته است: انشالله مدت پاکیتونو به سال بشمارین
امیدوارم پاکیتون ابدی باشه
Khansariha (8)

آقای soshians  خسته نباشید خدا قوت
Khansariha (8) 
فقط یه چیزی

4chsmu1 
کاملا مشخصه طرفدار بارسلونا هستینا
از اول متن تا آخرش 
فکر میکردم بازیکنهای 
بارسلونا دارن جلوم میدوین 
65

سلامت باشید. راستش بارسلونا تیم دوم همه ی آدمای دنیاس (به غیر از طرفدارای رئال). ولی من تیم اولم چلسیه 53

فرید / ۸ آذر / ۲۵ روز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان