امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

علیرضا / ۱۸ آذر / ۷۵ روز درست و حسابی chase
.... /14 دی /50 روز خوب
این عدد رو خیلی دوست دارم از وقتی شکستم گفتم کی میشه به 50 برسم و شکر خدا رسیدم
خدایاخیلی خیلی ممنونم
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام

فرید / ۶دی/ پنجاه و شش روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سجاد / پنج اسفند / یک روز
 سپاس شده توسط
.... /14 دی /51 رو خوب
شکرخدا
                                                                            سوشیانس / 5 بهمن / 30 روز پاک

داشتم می رفتم سمتش..با تمام قوا داشتم می رفتم سمتش...علت مشخص بود بی حوصلگی شدید... جرخیدن تو اینترنت..و یواش یواش رفتن به سمت پ.و.ر.ن...ولی جلوش وایستادم و مسیر رو کج کردم به سمت کانون..یه دلیل اصلی رو میدونم ...همیشه روزی که یه پله ی دیگه از پاکی بالا می رفتم برای خودم جشن می گرفتم و کارهایی که دوست داشتم رو انجام می دادم ..ولی نه برای خودم جشن بیست روزگی رو گرفتم امروز هم که انقد سرم شلوغ بود که نرسیدم کارایی که دوست دارم رو بکنم..

این روزا سرم شلوغه و الان میفهمم بعضی وقتا آدم از بی کاری میره سراغ این مسئله و بعضی وقتا از سر شلوغ که باعث میشه نتونه یه سری قولا که به کسایی رو داده عملی کنه..تقصیر خودمه خیلی مسئولیت در جنبه های مختلف پذیرفتم و همین باعث شده لیست کارهای نکرده برای دیگران همش مثل یک پتک روی سرم باشه..این وسط از مهم ترین عامل پاکیم یعنی کانون هم دور موندم...مثلا سر گروه مسابقه ی گروهیم هستم و اصلا وقتی ندارم برای حال بچه ها رو پرسیدن..مسابقه ی ماهانه هم که نمیام سر بزنم و با بچه ها گفتگو کنم..این یعنی مسئولیت زیادی در چند جا پذیرفتم و الان وارد یه دوره ی بدی شدم..
امشب هم که یکی از بزرگترین محدودیت هام یعنی شب تنهایی بیدار نموندن رو کنار گذاشتم و همین باعث شد وسوسه بیاد سراغم..

خوشحالم که به جای بال و پر دادن به وسوسه به اینجا پناه آوردم...الان با این که کلی کار دارم ولی میرم میخوابم...فردا روز سختیه..معمولا روز بعد از وسوسه خیلی وقتا به شکست ختم شده برام..ولی فردا میتونه یه خط بطلانی باشه بر این سیکل معیوب ...میخوام تا عید پاک باشم..میخوام سال جدید رو با پاکی طولانی شروع کنم...تسلیم وسوسه ها نمی شم و فردا روز بهتری برای خودم می سازم..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
متأسفانه میخوام کاری رو بکنم که اصلا دوست ندارم
دیگه روم نمیشه بیام اعلام وضعیت از همه دوستان مخصوصا اهورا و فرید معذرت میخوام که وسط مسابقه تنهاشون میزارم انشاالله اعلام وضعیت بعدی بیام و صد روز پاکی رو اعلام کنم
خیلی خیلی شرمنده همه شدم
(1398 اسفند 6، 9:01)karma نوشته است: متأسفانه میخوام کاری رو بکنم که اصلا دوست ندارم
دیگه روم نمیشه بیام اعلام وضعیت از همه دوستان مخصوصا اهورا و فرید معذرت میخوام که وسط مسابقه تنهاشون میزارم انشاالله اعلام وضعیت بعدی بیام و صد روز پاکی رو اعلام کنم
خیلی خیلی شرمنده همه شدم

رفیق هستی ؟ اگه هنوز اونکارو نکردی بیا یکم حرف بزن ببینیم مشکل کجاست
همه چیز تموم شد
سجاد /5 اسفند/ 2روز
(1398 اسفند 6، 9:18)karma نوشته است: همه چیز تموم شد

سعی کن به خودت مسلط بمونی. دوتا راه داری، اسیر و سریالی بشی یا مدیریت کنی شرایط رو. انتخاب تو کدومه؟
(1398 اسفند 6، 9:18)karma نوشته است: همه چیز تموم شد

محمد جان، کاریه که شده و به قول معروف، روغنیه که ریخته شده و نمیشه جمعش کرد ولی لطفاً به خودت مسلط باش و احساسی تصمیم نگیر. با ترک کانون، چیزی درست نمیشه. بمون. بمون و ادامه بده. تو خیلی خوب جلو رفتی. روزهای خیلی خوبی پس انداز کردی که همه اینا اول به خاطر لطف خدا بعد همت و تلاش خودت و بعدش حضورت در کانون هست. پس بمون که هم کانونی ها به تو نیاز دارن و هم تو به کانونی ها نیاز داری.
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده
1398/12/7

در انتظار ستاره ششم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  6m_+210.gif]

آقای اراده / 14 آبان / 100 روز خوب                      
لئا / 20 دی/ 43 روز خوب 

soshiansا / 5 بهمن /30 روز خوب  Khansariha (46)      

در انتظار ستاره‌ی پنجم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  5m_+180.gif]

new Asemanا/ 16 شهریور / 167 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی چهارم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  4m_+150.gif]

blisswayا/ 5 اسفند / 2 روز خوب
تواب / 29 بهمن / شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی سوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  3m_+120.gif]

majid78ا/ 28 آذر / 4 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی دوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  2m_+90.gif]

رضاخان / 18 آذر / 75 روز خوب
فرید / 6 دی /  56 روز خوب

karmaا/ 6 اسفند / شروع روزهای خوب
حامد حامد / 3 اسفند / شروع روزهای خوب
موری / 20 بهمن /  شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی اول [تصویر:  301.gif] [تصویر:  1m_+60.gif]

راسخ / 16 آبان /  58 روز خوب

تولد دوباره / ?/ شروع روزهای خوب

و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
علیرضا / ۱۸ آذر / ۷۸ روز خوب
چه خوبه اگه نا امیدیو بزاریم کنار و صبحمونو هر صبح دیگمونو 
با انرژی و شور شروع کنیم... اخه شکست تو زندگی همه هست کسی نیست که اشتباه نکنه ، مهم اینه ما داریم سعی میکنیم جبران کنیم.. براتون آرزوی موفقیت دارم Gol
سجاد / 5 اسفند / 3روز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان