امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

(1399 فروردين 11، 22:42)Saeid__s نوشته است: سلام
سعید/26بهمن/044

سعید جان سلام. امیدوارم تو این روزهای کرونایی حسابی حواست به خودت باشه. رفیق هم نام خودم دیدم به فیلم های مستند علاقه داری پس بذار چند تا مستند خوب بهت معرفی کنم:

1- Shoah (1985) : این به مستند فوق العاده است درباره ی بازماندگان کوره های آدمسوزی جنگ جهانی دوم که باهاشون مصاحبه می کنه. بسیار زیباست و بعدش آدم دوباره راجع به زندگی فکر می کنه.

2- Super Size Me (2004): این مستند درباره ی فست فود هاست و کارگردان فیلم خودش سوژه ی فیلم میشه و سعی می کنه یه مدت طولانی فقط فست فود بخوره تا ببینه تاثیر فست فود ها توی زندگی ما چیه

3- Five Broken Camera (2011): درباره ی مقاومت یک شهروند فلسطینیه که سعی می کنه با دوربینش روایتگر وحشی گری اسرائیلی ها باشه.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 12، 13:28)soshians نوشته است:
(1399 فروردين 11، 22:42)Saeid__s نوشته است: سلام
سعید/26بهمن/044

سعید جان سلام. امیدوارم تو این روزهای کرونایی حسابی حواست به خودت باشه. رفیق هم نام خودم دیدم به فیلم های مستند علاقه داری پس بذار چند تا مستند خوب بهت معرفی کنم:

1- Shoah (1985) : این به مستند فوق العاده است درباره ی بازماندگان کوره های آدمسوزی جنگ جهانی دوم که باهاشون مصاحبه می کنه. بسیار زیباست و بعدش آدم دوباره راجع به زندگی فکر می کنه.

2- Super Size Me (2004): این مستند درباره ی فست فود هاست و کارگردان فیلم خودش سوژه ی فیلم میشه و سعی می کنه یه مدت طولانی فقط فست فود بخوره تا ببینه تاثیر فست فود ها توی زندگی ما چیه

3- Five Broken Camera (2011): درباره ی مقاومت یک شهروند فلسطینیه که سعی می کنه با دوربینش روایتگر وحشی گری اسرائیلی ها باشه.

سلام خیلی ممنون
 انشاالله حالتون همیشه خوب باشه.
از موضوعات این مستندها معلومه که دیدنشون خالی از لطف نیست حتما میبینم.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 10، 18:59)blissway نوشته است:
اینجا جای خاصیه، اصلا نباید به اینجا به عنوان یه جای معمولی نگاه بشه اگر اینجور جایی وجود نداشت هرباری که خودارضایی اتفاق میفتاد فکر میکردیم که تنها ادم دنیا هستیم که الان توی این شرایط درگیره ولی اینجا محیطیه که همدلی رو ترویج میده، اینجا که هستی میفهمی که چقدر کار سختیه، ماهایی که همش داریم زور میزنیم که خودمونو کنترل کنیم وضعیتمون اینه، شما فکر کنید بقیه که حال و حوصله و انگیزه ما رو ندارن وضعیتشون چجوره، به خودتون افتخار کنید و سفت و سخت ادامه بدید اگرم دست اندازی تو مسیرمون اتفاق افتاد نیازی نیست همون لحظه بیایم اعلام کنیم و از عدد صفر شروع کنیم چون حس ازار دهنده ای منتقل میکنه، بعد از یکی دو روز میشه اومد و از عدد یک یا دو شروع کرد، اینجوری راحت تره، این قسمت اخر تجربه شخصی بود. موفق باشیم.

سجاد جان سلام. 15 روز مبارکت باشه. هر چند روز یه بار وسط اعلام وضعیت ها میای یه پستای باحالی میزنی که کلی بچه ها انگیزه میگیرن ازت. واقعا حرفت درسته این ترک گروهی موثر ترین و بهترین روش ترک هر چیزیه. کلا گروه های حمایتی خیلی به آدم برای تغییر کمک می کنن. بله حرفت از طرفی درسته که میشه بعد از شکست بذاری چند روز بگذره و بعد برگردی..فقط نباید بذاری این زمان طولانی شه که سدی بشه برای برگشت و لذت وسوسه آدم رو به سراغ سریالی شدن بکشونه. دمت گرم. کارت درسته.
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 10، 18:28)حامدحامد نوشته است:
خب حقیقتش من بعد از 30 روز پاکی عالی و دریافت ستاره دوم، یه لغزش مختصری داشتم. دیگه باید به بزرگواری خودتون ببخشید. الآن 6 روزه پاک هستم. این دوره به خدا تعهد دادم 45 روز پاک بمونم یعنی تا حدود بیستم اردیبهشت. چون که اون موقع تقریباً وسط ماه مبارک رمضان هست، گفتم شاید بتونم 45 روز رو بکنم 2 ماه ولی هدف اولیه ام فعلاً 45 روز پاکیه که 6 روزش گذشته و 39 روز مونده. در صورت هربار شکست باید مبلغ یک میلیون تومن به فقرا یا نهادهایی که مرتبط با امور فقرا هستند، کمک کنم. خدایا خودت کمک کن.

حامدحامد/ از 4 فروردین/ 6 روز خوب و پاک

حامد جون سلام. داداش اصلا ذهنت رو خراب این لغزش نکن و به این فکر کن که بعد از یه تلاش بلند مدت تونستی 30 روز پاکیت رو بگیری. هدف 45 روزه ات هم عالیه. من خودم اول هدف این دوره ام رو 40 روز پاک گذاشتم و الان هدفم رو عوض کردم و میخوام تا تولدم یعنی اواخر اردیبهشت پاک باشم. این تنبیهی هم که گذاشتی خیلی جواب داده..ولی یه سوال آیا تشویقی هم برای خودت گذاشتی در صورت رسیدن به هدفت؟ تنبیه همیشه باید با تشویق همزمان باشه.
سجاد /؟؟/ 17 روز
 سپاس شده توسط
majid78
1/3
9 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام
سعید/26بهمن/045

سپاس شده توسط
(1399 فروردين 12، 13:55)soshians نوشته است:  یه سوال آیا تشویقی هم برای خودت گذاشتی در صورت رسیدن به هدفت؟ تنبیه همیشه باید با تشویق همزمان باشه.

بله رئیس. به ازای هر روز پاک، ده هزار تومن کنار می ذارم که می خوام با پولی که جمع شد، برای خودم دوچرخه بخرم. هدایای کوچکی هم به ازای چند روز پاک، در نظر دارم مثل آیس پک طعم اسنیکرز (که خیلی دوست دارم). هر سی روز پاکی هم یه جعبه باقلوای یزد (که خیلی دوست دارم)

حامدحامد/ از ۴ فروردین/ ۸ روز خوب
(1399 فروردين 13، 0:29)حامدحامد نوشته است:
(1399 فروردين 12، 13:55)soshians نوشته است:  یه سوال آیا تشویقی هم برای خودت گذاشتی در صورت رسیدن به هدفت؟ تنبیه همیشه باید با تشویق همزمان باشه.

بله رئیس. به ازای هر روز پاک، ده هزار تومن کنار می ذارم که می خوام با پولی که جمع شد، برای خودم دوچرخه بخرم. هدایای کوچکی هم به ازای چند روز پاک، در نظر دارم مثل آیس پک طعم اسنیکرز (که خیلی دوست دارم). هر سی روز پاکی هم یه جعبه باقلوای یزد (که خیلی دوست دارم)

حامدحامد/ از ۴ فروردین/ ۸ روز خوب

اینو میگن یه تشویق و تنبیه خوب! بقیه بچه ها هم مشارکت کنن. بچه ها شما برای خودتون چه تشویقاتی گذاشتین؟

از خودم بگم ..من هر ده روز پاکی که میگیرم روز یازدهم رو کاملا عشق و حال می کنم، یعنی تمام کارهایی که دوست داشتم ولی اولویتشون تو برنامه هام کم بوده رو انجام میدم. میرم کافه، بازی می کنم، مجله میخونم. یه جایزه هم هر ده روز به خودم میدم. مثل خرید یک کتاب، یا خرید یک خوراکی مثل بستنی از بستنی فروشی که دوست دارم..یا معجون یا شیر پسته...

هر وقت هم به سی روز پاکی برسم سعی می کنم جایزه ام رو بزرگتر کنم. مثلا صد هزار تومن جایزه میدم به خودم تا هر کاری دوست دارم باهاش بکنم.
سوشیانس / 13 اسفند / 29 روز پاک

یک روز دیگه مونده تا ستاره ی بعدی..هر ستاره یک امیده..یعنی یک ماه خوب و پاک رو گذروندم...یعنی یک ماه چشمم و ذهنم رو آلوده نکردم و به انسان بودن خودم وفادار موندم..یعنی یک ماه دیگه برای تبدیل شدن به یک پسر خوب..برادر خوب..و همسر خوب تلاش کردم و بابت تلاشم خوشحالم..شادی و انرژی این یک ماه پاکی رو تقدیم می کنم به پدر همسرم که مثل پدر خودم دوستش دارم و داره تو این روزهای سخت با بیماری می جنگه.. 
علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۱۳ روز خوب
ممنون از دوستان بابت اعتبار و انگیزه
کارما/ 16 روز خوب
[تصویر:  uVwrXF.png]
سعید/26بهمن/046

majid78
1/3