امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

(1399 فروردين 20، 11:11)soshians نوشته است:
(1399 فروردين 19، 23:46)majid78 نوشته است: majid78
۳ فروردین
۱۶ روزخوب

مجید جان سلام. امیدوارم حالت خوب خوب باشه.. برادر یه چیزی نوشته بودی چند روز پیش که ذهنم رو درگیر کرد..

نقل قول: منم این مدت خیلی زیادی که اعلام وضعیت نکردم یکی از فکرایی ک میکردم در مورد خ.ا همین بود اصلا چرا باید ترک بشه این کار؟ مگه بقیه که این کارو میکنن اصلا چ ضرری بهشون خورده شایدم توی خیلی از زمینه ها ازم جلو تر بودن

راستش کسانی هستن که خ.ا می کنن و رابطه ی اعتیاد آور با خ.ا و پ.و.ر.ن برقرار نمی کنن..شاید دور و برمون دیده باشیم از این افراد..ولی اینکه ما اینجاییم دلیلی داره..این به این خاطره که ما رابطه ی اعتیاد آمیزی با خ.ا و پ.و.ر.ن برقرار می کنیم و یه جورایی برده و بنده ی میلمون می شیم..وقتی یه کاری رو نمی خوای انجام بدی ولی میلت مجبورت می کنه انجامش بدی اینجاست که اتفاق بد می افته..من به شخصه هیچ وقت نتونستم رابطه ی درستی با پ.و.ر.ن برقرار کنم..یعنی مثلا بگم ماهی یک بار نگاه می کنم..پس من نمی تونم کنترلش کنم پس بهتره که ترکش کنم..این دلیلیه که من اینجام..
سلام داداش میدونی این کار به طور کلی باید قطع بشه باید از گیوتین استفاده کنی در جا باید تمومش کنی نه اینکه ب مرور ترکش کنی چون اخرش ذهنتو درگیر میکنه دقیقا همین کاری که براش اینجایی
سجاد /؟؟/ 25روز خوب
(1399 فروردين 20، 13:47)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۲۰ روز خوب
بهترم خداروشکر...

الحق که اسمت برازندته، ماشالا حاجی سفت برو جلو کیپ گوینگ
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 20، 11:17)soshians نوشته است:
(1399 فروردين 18، 16:00)blissway نوشته است: سجاد /؟؟/ 23روز

سجاد جان خدا قوت..چیزی نمونده تا ستاره ی بعدی..بالاخره بعد از مدت های دیدم توی تاپیک انجمن شبانه روزی پست گذاشتی...به نظرم فعالیت توی تاپیک های مختلف کانون باعث میشه بچه ها بیشتر بشناسنت و باهات ارتباط برقرار کنن. این دوستی ها مسیر به سمت پاکی رو راحت تر می کنه..یه پیشنهاد دارم..شما که در تاپیک ماهانه فعالی هر چند وقت یه بار یه سری به مسابقه های سی روزه و بیست روزه و ده روزه برو و به بچه ها انگیزه بده و از روش های کنترل میلت بنویس..روز خوش.

داداش ممنون بابت پیگیری و راهنماییات، راستش من امیالم رو کنترل نمیکنم چون هرچقدر توی این سالها سعی کردم دیدم انگار نشدنیه بلاخره یه جایی زورش بهت میچربه، کاری ک الان دارم میکنم اینه که خودمو زندانی کردم عملا، واتساپ من روزی 15 دقیقه بیشتر کار نمیکنه، تلگرام هم 20 دقیق، تایم تلگرام جوری تنظیم شده که فقط بین 8 تا 8 و 20 دیقه عصر باز میشه و لا غیر، جوری این قفلها رو چفت و بند کردم که حتی اگه خودمم بخام نمیتونم دورش بزنم مگر اینکه گوشی رو فلش کنم که خب طبیعتا نمیکنم. خود اون برنامه ای که مسئول قفل بقیه برنامه ها هست رو با خودش قفل کردم(فکر کن!!). حتی ستینگ گوشی قفله که ی وقت نرم برنامه رو حذف کنم. کاری کردم نه میتونم برنامه ای روی گوشی نصب کنم نه حذف، این کار فقط بین ساعت 11 تا 11 و ربع ظهر امکان پذیره که برای من زمان امنی ب حساب میاد(بیشتر شب ها وسوسه میشم).
خلاصه بگم در حال حاضر گوشی من تنها استفاده ای که در واقع ازش میشه سریال دیدنه.
ازونجایی که میدونم خیلی بعیده که کسی حاضر شه همچین کاری با گوشیش بکنه حرفی در مورد این روش نزدم.( اگه کسی فکر میکنه روش من کمکش میکنه من تمام و کمال برای راهنمایی در خدمتم).

مسئله دیگه هم اینه که خودم معتقدم یک روش خاص حداقل 4 ماه زمان لازمه تا مشخص شه که واقعا جوابگو هست یا خیر.

مخلص همه دوستان
سلام صدف 17 فروردین 3 روز خوب 53
[تصویر:  qol.jpg]
سلام
سعید/26بهمن/053
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 فروردين 20، 20:25)blissway نوشته است:
بهترم خداروشکر...

الحق که اسمت برازندته، ماشالا حاجی سفت برو جلو کیپ گوینگ

ممنون .. ایشالله
یه اشتباه واقعا مرگبار که من دارم میکنم اینه که ذهنمو درگیر یکسال کردم و هی بعد از نزدیک ب یک ماه گاف میدم.

یه هدف دو ماهه فکر کنم من باس بزنم تا ازین سیکل معیوب بیرون بیام.
بدجوری از دست خودم عصبی هستم اینبار، ایندفعه توجیه خاصی نداره واقعا ب جز سهل انگاریه خودم. در هر صورت رو به جلو باید رفت.
سجاد /21 فروردین/ 0
سلام صدف 20 فروردین 1 روز خوب 

باشد که با تقوا در مسیر پاکی بزرگان کانون قدم بگذاریم
[تصویر:  qol.jpg]
کارما/26اسفند /24 روز خوب
[تصویر:  uVwrXF.png]
علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۲۱ روز خوب
پیش به سوی نوشتن اهداف...
سعید/26بهمن/054
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
majid78
3 فروردین
18روز خوب
بهترم خداروشکر...

علیرضای عزیز سلام..این حال خوب 4 ماه پاکیت حال ما رو هم خوب می کنه..چقدر خوشحالم که از اون روزهای ناامیدی انتهایی گذشتی و 4 ماه پاکیت رو تکمیل کردی..و چه خوب که فهمیدی برای پاکی ماه پنجم باید شروع به نوشتن اهداف کنی و سعی کنی پایه های این دیوار مقاومت رو سفت تر کنی..راستی جایزه به خودت چی دادی؟

(1399 فروردين 20، 15:26)Victory نوشته است: ویکتوری / 10 فروردین / 10 روز خوب 49-2

سلام ویکتوری جان، چه خوبه که برگشتی! 49-2

(1399 فروردين 20، 20:16)majid78 نوشته است: سلام داداش میدونی این کار به طور کلی باید قطع بشه باید از گیوتین استفاده کنی در جا باید تمومش کنی نه اینکه ب مرور ترکش کنی چون اخرش ذهنتو درگیر میکنه دقیقا همین کاری که براش اینجایی

مجید جان من منظورم این نبود که نباید این کار رو قطع کنیم..من حرفم اینه که امثال من چون با پ.و.ر.ن یا خ.ا رابطه ای اعتیاد آور برقرار می کنن باید حتما این کار رو ترک کنن.. ولی کسانی هم وجود دارند که رابطه ی اعتیاد آور با این مسئله ندارند..

(1399 فروردين 21، 1:37)blissway نوشته است: یه اشتباه واقعا مرگبار که من دارم میکنم اینه که ذهنمو درگیر یکسال کردم و هی بعد از نزدیک ب یک ماه گاف میدم.

بدجوری از دست خودم عصبی هستم اینبار، ایندفعه توجیه خاصی نداره واقعا ب جز سهل انگاریه خودم. در هر صورت رو به جلو باید رفت.
سجاد /21 فروردین/ 0

داش سجاد وقتی پستت رو خوندم که چه جوری داری استفاده از گوشیت رو محدود می کنی برای پاک موندن واقعا یه دمت گرم بزرگ گفتم بهت..این یعنی تو همه جوره میخوای دور باشی از این مسئله و واقعا این کارت ستودنیه..داداش راجع به قصه ی یک سال با هم قبلا صحبت کردیم به نظرم داری هدف اولیه رو خیلی بزرگ میذاری..این باعث میشه وقتی به یک ماه پاکی برسی احساس فوق العاده ای نداشته باشی..به خودت جایزه ندی و خودتو تشویق نکنی..

(1399 فروردين 21، 11:12)sadaf1 نوشته است: سلام صدف 20 فروردین 1 روز خوب 

سلام برادر..خوش برگشتی به مسابقه ی ماهانه..نظرت چیه مسیر تازه رو با نوشتن اهدافت شروع کنی؟ نوشتن اینکه چرا واقعا میخوای ترک کنی؟
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
(1399 فروردين 21، 23:20)soshians نوشته است:
بهترم خداروشکر...

علیرضای عزیز سلام..این حال خوب 4 ماه پاکیت حال ما رو هم خوب می کنه..چقدر خوشحالم که از اون روزهای ناامیدی انتهایی گذشتی و 4 ماه پاکیت رو تکمیل کردی..و چه خوب که فهمیدی برای پاکی ماه پنجم باید شروع به نوشتن اهداف کنی و سعی کنی پایه های این دیوار مقاومت رو سفت تر کنی..راستی جایزه به خودت چی دادی؟

(1399 فروردين 20، 15:26)Victory نوشته است: ویکتوری / 10 فروردین / 10 روز خوب 49-2

سلام ویکتوری جان، چه خوبه که برگشتی! 49-2

(1399 فروردين 20، 20:16)majid78 نوشته است: سلام داداش میدونی این کار به طور کلی باید قطع بشه باید از گیوتین استفاده کنی در جا باید تمومش کنی نه اینکه ب مرور ترکش کنی چون اخرش ذهنتو درگیر میکنه دقیقا همین کاری که براش اینجایی

مجید جان من منظورم این نبود که نباید این کار رو قطع کنیم..من حرفم اینه که امثال من چون با پ.و.ر.ن یا خ.ا رابطه ای اعتیاد آور برقرار می کنن باید حتما این کار رو ترک کنن.. ولی کسانی هم وجود دارند که رابطه ی اعتیاد آور با این مسئله ندارند..

(1399 فروردين 21، 1:37)blissway نوشته است: یه اشتباه واقعا مرگبار که من دارم میکنم اینه که ذهنمو درگیر یکسال کردم و هی بعد از نزدیک ب یک ماه گاف میدم.

سجاد /21 فروردین/ 0

داش سجاد وقتی پستت رو خوندم که چه جوری داری استفاده از گوشیت رو محدود می کنی برای پاک موندن واقعا یه دمت گرم بزرگ گفتم بهت..این یعنی تو همه جوره میخوای دور باشی از این مسئله و واقعا این کارت ستودنیه..داداش راجع به قصه ی یک سال با هم قبلا صحبت کردیم به نظرم داری هدف اولیه رو خیلی بزرگ میذاری..این باعث میشه وقتی به یک ماه پاکی برسی احساس فوق العاده ای نداشته باشی..به خودت جایزه ندی و خودتو تشویق نکنی..

(1399 فروردين 21، 11:12)sadaf1 نوشته است: سلام صدف 20 فروردین 1 روز خوب 

سلام برادر..خوش برگشتی به مسابقه ی ماهانه..نظرت چیه مسیر تازه رو با نوشتن اهدافت شروع کنی؟ نوشتن اینکه چرا واقعا میخوای ترک کنی؟

مطمنی کسایی هم هستن که با پورن مشکلی ندارن توی زندگیشون؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان