نظرسنجی: آیا این مسابقه تا حالا تاثیری در کنترل نگاهتون داشته؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اصلا
9.54%
25
9.54%
تا حدوددی
33.97%
89
33.97%
خیلی
56.49%
148
56.49%
در کل
262 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کنترل نگاه و ذهن (سرپرست: زینبی)

انیس/ 5دی ماه/ کنترل نگاه 5/ کنترل ذهن 6
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
سلام
کنترل نگاه : +6
کنترل ذهن : +6
[تصویر:  qol.jpg]
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام رفقا

لطیف / 10 دی / >> کنترل (نگاه : 0)و(ذهن :0)

راستش توی ذهن یه خاطراتی از یه سری چیزا به یادم اومد که در واقع این میشه نقض قوانین و امتیاز صفر میشه و موضوع بعدی همون نگاه هست توی اینترنت یه عکسایی اومد که بد بود. که امتیاز نگاه هم پرید .

خب رفقا ارزوی موفقیت دارم براتون . یا حق 303
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام عاشق اباالفضل/کنترل نگاه+7/کنترل ذهن+7
[quote pid='335960' dateline='1451279954']
انگیزه پاکی/۱۴ آذر/کنترل نگاه ۲+/کنترل ذهن ۲+امیدوارم هفته جدید بتونم جبران کنم
[/quote]
 سپاس شده توسط
به نام خدا
بسیار سپاسگزار و قدردان همه شرکت کننده های عزیز هستم. خیلی ممنون که اینجا هستین. در آخرین روز این دور از مسابقات هستیم لطفا هر چه زودتر اعلام وضعیت های این هفته رو کامل کنید. ممنونم.
دور جدید مسابقات نیز از فردا( شنبه 12 دی) به مدت یک هفته ( جمعه 19 دی) برقرار خواهد بود لطفا با ما همراه باشید.

[b]خیلی مهم                  خیلی مهم                         خیلی مهم[/b]

فرمت اعلام پاکی

نام كاربري/تاريخ روز شروع مسابقه(شنبه هر هفته)/تعداد روزهاي موفق در كنترل چشم/ تعداد روزهاي موفق در كنترل ذهن
.......................................................................................................................................
قوانین جدید مسابقه 
قوانین مسابقه

(به روایت آقای حبیب)

1:نگاه کردن به نا محرم از روی هوس و شهوت اکیدا ممنوع چه پسرا و چه دخترا 

2:نگاه کردن به تصاویر مستهجن و زشت و شبکه های ماهواره ای(اونجوری)ممنوع 

3:رفتن به سایت های مستهجن و نگاه کردن به آن ممنوع

4: درگیر کردن ذهن به موارد بد و شهوتی ممنوع 

5:مدت زمان مسابقه به صورت هفتگیه و هر موقع که ثبت نام کردین باید تا آخر  هفته اعلام پاکی بکنین و آخر

هفته لیست کامل میشه و برنده ها تشویق میشن

اعلام پاکی بصورت زیر می باشد:

نام كاربري/تاريخ روز شروع مسابقه(شنبه هر هفته)/تعداد روزهاي موفق در كنترل چشم/ تعداد روزهاي موفق در كنترل ذهن

مثلا

حبيب/15آذر/كنترل نگاه1+/كنترل ذهن1+
در بدترين حالت اگر در هر دو مورد كنترل نگاه و ذهن شكست خورديم امتياز ثابت باقي ميمونه و بهش اضافه نميشه!
اگر در يكي موفق بوديم فقط به كنترل موفقيت آميز يك واحد اضافه ميشه و بعدي ثابت ميمونه!
و بالاخره اگر در هردو مورد موفق شديم به هر دو يك امتياز اضافه ميكنيم!

مثلا امروز دوشنبه است و من هر سه روز هفته رو تا الان هم برچشمم كنترل داشتم و هم بر ذهنم پس وضعيت من ميشه: 
حبيب/1 آذر/كنترل نگاه3+/كنترل ذهن3+
حالا اگه سه شنبه در نگاه شكست بخورم ميشه:
حبيب/1 آذر/كنترل نگاه3+/كنترل ذهن4+
و اگه چهارشنبه در هردو شكست بخورم خواهم داشت:
حبيب/1 آذر/كنترل نگاه3+/كنترل ذهن4+

...یادمون باشه که شهوت از طریق چشم هست که تغذیه میشه...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
این هفته که رفت خیلی بد بودم
انشالله هفته بعد هم هستم

می توانم / 14 دی / 0 / 0

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
کنترل نگاه : +7
کنترل ذهن : +7
[تصویر:  qol.jpg]
دریل 
کنترل نگاه 5+
کنترل ذهن 5+
Confetti 317
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
قاصدک / 5 دی / کنترل نگاه :6+ / کنترل ذهن : 7+
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
سلام بر بهترینهای خودم . به نام خدای مهربان یا به عبارتی بسم الله الرحمن الرحیم

لطیف / 10 دی / >> کنترل (نگاه : 0)و(ذهن :0)

لطیف / 11 دی / >> کنترل (نگاه : +1)و(ذهن :0)

** ذهن به اون خاطر صفر شد که چند لحظه یه سری خاطره به طور نا خود اگاه اومد توی ذهنم ولی ادامه اش کمی تقصیر خودم بود . با اینکه ول کردم و دیگه ادامه ندادم . ولی با این حال ضمیر نا خود اگاه باید ادب بشه خب . نمیشه که هر چی میخواد فکر کنه 4chsmu1

یا حق
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
 سپاس شده توسط
انگیزه پاکی/کنترل نگاه ۳+/کنترل ذهن ۳+
 سپاس شده توسط
انیس/ 5دی ماه/ کنترل نگاه 6/ کنترل ذهن 7
53258zu2qvp1d9v
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
سلام

فرآیند شکست از کجا آغاز میشه؛
از نگاه هوس آلودی ک داری، از نگاهی ک ب عکسا و فیلمای ناجور میندازی
از ذهنی ک با خیال پردازی های کثیف آلوده میشه، وقتی ب چیزای ناجور فکر میکنی

پس سرآغاز این فرآیند رو کنترل کن تا فرآیند ناتمام بمونه و هیچگاه تحقق پیدا نکنه Khansariha (69)

خدا همراهمونه:
ک.ن: +7
ک.ذ: +7
خدایا شکرت. باید بیشتر مراقبت کنم. نگاه کردن ب نامحرم حتی اگه از روی هوس هم نباشه ضرورتی نداره پس نباید نگاه کنم.

این هفته هم هستم انشالله Khansariha (69)  2uge4p4
پارادایس
ک.ن: +15
ک.ذ: +15 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان