نظرسنجی: آیا این مسابقه تا حالا تاثیری در کنترل نگاهتون داشته؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اصلا
9.54%
25
9.54%
تا حدوددی
33.97%
89
33.97%
خیلی
56.49%
148
56.49%
در کل
262 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کنترل نگاه و ذهن (سرپرست: زینبی)

نقل قول: خوش اومدید خانم دختر پاک.
302  سپاسگذارم

شنبه
ذهن : 0   نگاه:0  => نتیجه اش شکست [تصویر:  khansariha%20(116).gif]

یک شنبه
ذهن : 1   نگاه:0  => نتیجه اش شد اومدن تصاویر بد تو سرم [تصویر:  swear1.gif] برای اینکه کنترل ذهن داشته باشم خیلی داغون شدم [تصویر:  khobam.gif]

دو شنبه
ذهن : 1   نگاه:1 => الکی خوشحال بودم [تصویر:  2uge4p4.gif] فقط اگر امروز صبح باز هم از اون تصاویر خبری نبود راحت راحت بودم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

سه شنبه

ذهن : 1   نگاه: 1 => یعنی امروز یه جوری ذهنمو منحرف کردم اصلا مسخره. Khansariha (13)  خیلی سریع و سر هیچی ذهنم داشت کار همیشگی را انجام میداد و قصه را به سمتی که نباید پیش میبرد که یه دفعه سرمو آوردم بالا خیلی حیرت زذه به خدا گفتم من نبودم Khansariha (13) بعد یه سمتی را نشان دادم گفتم اون بود
Hanghead معمولا یه سمتی را احساس میکنم که شیطون نشسته داره تند تند تو گوشم میگه چیکار کنم چیکار نکنم
Swear1 اگر بگید دختره دیوونه است نمیبخشم گفته باشم Swear1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام خوبان.

هفته اوّل / دیوار / 28 تیر 99 / کنترل نگاه 4+ Hanghead  / کنترل ذهن 5+ / خدا و شکر.

امروز با اینکه تلاشم رو کردم ولی از لحاظ کنترل نگاه راضی کننده نبود.
ان شا الله روزهای آتی هوشیارتر عمل میکنم، اللخصوص تو بیرون.
 سپاس شده توسط
شنبه
ذهن : 0   نگاه:0

یک شنبه
ذهن : 1   نگاه:0 

دو شنبه
ذهن : 1   نگاه:1 

سه شنبه
ذهن : 1   نگاه: 1

چهارشنبه شنبه
ذهن : 0   نگاه: 1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام و صدها سلام به چشم و دل پاکهای روزگار

ذهن مثبت ۵

نگاه مثبت ۴
 سپاس شده توسط
سلام عزیزان.

هفته اوّل / دیوار / 28 تیر 99 / کنترل نگاه 5+ Khansariha (69)  / کنترل ذهن 6+ / خدا رو شکر
 سپاس شده توسط
شنبه

یک شنبه

دو شنبه

سه شنبه

چهارشنبه شنبه

پنج شنبه
ذهن :1   نگاه: 1

سپاس شده توسط
هفته اول 

لئا /21 تیر/کنترل ذهن +7/کنترل نگاه +7

هفته دوم
لئا /28 تیر/کنترل ذهن +7/کنترل نگاه +7
Khansariha (69)

هفته سوم
لئا /4 مرداد /کنترل ذهن /کنترل نگاه
 سپاس شده توسط
سلام.

هفته اوّل / دیوار / 28 تیر 99 / کنترل نگاه 6+ / کنترل ذهن 7+ / شکر خدا.

هفته بعد تلاشم رو بیشتر میکنم.
 سپاس شده توسط
شنبه

یک شنبه

دو شنبه

سه شنبه

چهارشنبه شنبه

پنج شنبه

جمعه
ذهن :0.5   نگاه: 1

ذهن :4.5  نگاه : 5 

اعتبار داره 2uge4p4
منو چه به این عددا Confetti
به زور از 2 رد میشدم Hanghead
اعتبار بدین بهم 4chsmu1

سپاس شده توسط
سلام و صدها سلام به چشم و دل پاکهای روزگار

ذهن مثبت ۷

نگاه مثبت ۵
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 3، 14:59)لئا نوشته است: هفته اول 

لئا /21 تیر/کنترل ذهن +7/کنترل نگاه +7

هفته دوم
لئا /28 تیر/کنترل ذهن +7/کنترل نگاه +7
Khansariha (69)

هفته سوم
لئا /4 مرداد /کنترل ذهن /کنترل نگاه

به به ببین چه هفته های عالی ای رو گذروندی پر از پاکی و حال خوب و ذهن و نگاه پاک ..خداقوت و افرین به همتت

(1399 مرداد 3، 20:53)دیوار نوشته است: سلام.

هفته اوّل / دیوار / 28 تیر 99 / کنترل نگاه 6+ / کنترل ذهن 7+ / شکر خدا.

هفته بعد تلاشم رو بیشتر میکنم.

اینکه اینقدر حواستون به ورودی های نگاه و ذهنتون هس اینکه دارید با همه وجود برا بهبودی تلاش می کنید اینکه تن به شرایط نمیدید اینا همش مشتای محکمی تو دهن شیطونه..ناک اوتش کردی مررررد 317

(1399 مرداد 3، 22:08)*دختر پاک* نوشته است: شنبه

یک شنبه

دو شنبه

سه شنبه

چهارشنبه شنبه

پنج شنبه

جمعه
ذهن :0.5   نگاه: 1

ذهن :4.5  نگاه : 5 

اعتبار داره 2uge4p4
منو چه به این عددا Confetti
به زور از 2 رد میشدم Hanghead
اعتبار بدین بهم 4chsmu1

چه کرررررردی دخترررررررر 317 آفررررین به تو و میدونم خدا هم به تو افتخار میکنه که اینقدر مصممی برای بهبودی 49-2

(1399 مرداد 4، 0:02)مرد مجاهد نوشته است: سلام و صدها سلام به چشم و دل پاکهای روزگار

ذهن مثبت ۷

نگاه مثبت ۵

آقامهدیار گل کاشتی شما 302  بریم که هفته بعد جفت مثبت ۷ داشته باشیم از مستر مهدیار 49-2
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام
هفته اول
21 تیر /کنترل ذهن +7/کنترل نگاه +7
هفته دوم
28 تیر/کنترل ذهن +7/کنترل نگاه+7
هفته سوم
4 مرداد/کنترل ذهن +1/کنترل نگاه +1
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام بر دوستدارن پاکی.

ماشاالله دوستان.
عالیه Khansariha (69)

--

ممنونم شادن خانم از محبت و تشویقتون 53

--

هفته دوم / دیوار / 4 مرداد 99 / کنترل نگاه 1+ / کنترل ذهن 1+ / خدا رو شکر.
 سپاس شده توسط
4 مرداد
شنبه:
نگاه 1 ذهن 1

سپاس شده توسط
هومان/28 تیر

هفته اول
کنترل نگاه: +7
کنترل ذهن: +7
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال