نظرسنجی: آیا این مسابقه تا حالا تاثیری در کنترل نگاهتون داشته؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اصلا
9.54%
25
9.54%
تا حدوددی
33.97%
89
33.97%
خیلی
56.49%
148
56.49%
در کل
262 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کنترل نگاه و ذهن (سرپرست: زینبی)

(1395 خرداد 30، 14:14)مرگ خاموش نوشته است: سلام
میشه که منم باشم 809197ps94ijjhwg Vamonde

بله چرا که نه؟ پست اول همین تاپیک رو بخونید و شروع به مشارکت کنید ایشالا در این المپیک روی سکو هم میرین Khansariha (46)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
بسم الله
خاله شادن/29خرداد/ک.ن +2/ک.ذ+2
الهی شکر...
روز و روزگارتون خوش 
انش اءالله ثابت قدم باشیم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
جناب خان/29خرداد/ک.ن +2/ک.ذ+2
53
 سپاس شده توسط
انیس / 29 خرداد 95 / کنترل نگاه 3 / کنترل ذهن 3 ان شاءالله
Confetti 2uge4p4 317 Confetti 2uge4p4 317
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
سلام 
با ارزوی قبولی طاعات شما عزیزان
دوستان اگر کسی هست ممنون میشم جواب بدید  Please
من دچار وسواس شدم 
ناخوداگاه چیزایی میاد تو ذهنم که دلخواهم نیست سریع ذهنمو از اون موضوع دور میکنم  Shy
اما تو خواب راحت نیستم 
ای وای که حس میکنم ذهنم بیماره و غیر قابل اصلاح 1276746pa51mbeg8j
قبلا اینقدر حساس نبودم امروز حتی شک دارم روزه ام صحیحه یا نه
الان موندم شروع روزم با کنترل ذهن بوده یا نه؟:(
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 31، 9:06)شادن نوشته است: سلام 
من دچار وسواس شدم 
ناخوداگاه چیزایی میاد تو ذهنم که دلخواهم نیست سریع ذهنمو از اون موضوع دور میکنم  Shy
اما تو خواب راحت نیستم 

سلام خانوم شادن
وسوسه هرلحظه هست هیچوقت دست از سر ادم بر نمیداره
و شاید از این زاویه به قضیه وسوسه نگاه کنیم بهتر باشه که وسوسه ها هستن تا ما اراده و قدرت ایستادگی خودمون رو ثابت کنیم شبیه میدان مبارزه که یه طرف ما هستیم یه طرفش وسوسه ها و ما باید مقابل حریف مقاومت کنیم تا پیروز شویم
در این زمینه حدیثی از امام زمان(عج) هست 
و تو دوره ای ترک و بهبودی ما طبیعتا این وسوسه ها خواهد بود چون قبلا تو ذهنمون هی چرخوندیم واینا ریشه انداخته تو ذهنمون 
ذهن هممون بیماره عادت کرده به دوره ای که راحت به وسوسه ها میدان میدادیم تا کارخودشونو بکنن ولی الان که میخوایم ترک کنیم زمان میبره تا ذهن پاکسازی بشه باید قوی باشیم و یاد بگیریم چه کنیم تو مواقع وسوسه تا بیماریمون خوب بشه
در طول  زمان بیداری تحت اختیار خودمونه که ذهنمون رو منحرف کنیم هنگام وسوسه ولی تو خواب دیگه اختیار با ما نیست و شیطان از همین راه استفاده میکنه که ذهن رو درگیر کنه و وسوسه هارو شدت بده تا اخرش هم به هدف خود یعنی شکست برسه
به نظرم اگه تو همین مسابقه کنترل ذهن و نگاه جدیت داشته باشیم به میزان قابل توجهی این وسوسه ها کم میشه  
همچنین روزه شما صحیحه شما ذهن خودتون رو کنترل کردین و نذاشتین وسوسه ها ادامه پیداکنه
----------
هادی/29 خرداد/کنترل ذهن+3/کنترل نگاه +3

یاعلی 53
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
من دچار وسواس شدم 
اما تو خواب راحت نیستم 
سلام منظور ما از کنترل ذهن این هستش که شروع به رویا بافی و خیالپردازی جنسی نکنیم. یه فرد در زمانی که وارد مسیر هوشیاری نشده دقایق وحتی ساعت های زیادی رو در خلوت خودش با معشوقه های خیالیش سپری میکنه. منظور ما در ابتدا این هستش که از این افکار دوری کنیم. افکار گذرا مثه یه تیکه ابر میمونند که وارد فضای ذهن میشن و بدون اینکه سعی در جلوگیری از وردشون داشته باشیم یا دعوا کنیم باهاشون صرفا اجازه میدیم رد بشن از ذهنمون و دامن نمیزنیم به این افکار.
مثال: من قبل از خواب ناخودآگاه  یاد معشوقه سابقم یا یه فردی که از جنس مخالف امروز دیدم میفتم. حتی ممکنه در حال لغزش با اون خودم رو ببینم. اگر من به این فکر پر و بال بدم و خودم به عمد به این تصورات دامن بزنم و خودم رو غرق در رویاپردازی جنسی کنم. خوب واضحه من در کنترل ذهنم شکست خوردم. اما اگه من با نیروی برترم صحبت کنم و از او بخوام که به من درکنترل این افکار کمک کنه.و من به این افکار  عمق ندم این لغزش محسوب نمیشه. طبیعی هستش که الگوهای ذهنی ما یک شبه عوض نمیشن ما تنها سعی میکنیم در رویاها و خیالپردازی های خود غرق نشویم. ورود این افکار به ذهن و فکر ما در مراحل اول کار طبیعی به نظر میرسد.
و اینکه من فکر میکنم حتی خیالپردازی عمدی جنسی هم تا زمانی که به برون ریزی ختم نشه، باطل کننده روزه نیست. پس وسواس به خرج ندین
این نظر من بود دوستان دیگه هم نظر بدن خیلی خوب میشه.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
قاصدک / 29 خرداد 95 / کنترل نگاه 3 / کنترل ذهن 3

در مورد جشن برای قهرمانا ، من از سها خانم پرسیدم گفتن یه مشورتی بکنم اطلاع میدم .
حالا بازم امروز پیگیری می کنم .
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 31، 9:25)هادی نوشته است:
من دچار وسواس شدم 
اما تو خواب راحت نیستم 

سلام خانوم شادن
وسوسه هرلحظه هست هیچوقت دست از سر ادم بر نمیداره
و شاید از این زاویه به قضیه وسوسه نگاه کنیم بهتر باشه که وسوسه ها هستن تا ما اراده و قدرت ایستادگی خودمون رو ثابت کنیم شبیه میدان مبارزه که یه طرف ما هستیم یه طرفش وسوسه ها و ما باید مقابل حریف مقاومت کنیم تا پیروز شویم
در این زمینه حدیثی از امام زمان(عج) هست 
و تو دوره ای ترک و بهبودی ما طبیعتا این وسوسه ها خواهد بود چون قبلا تو ذهنمون هی چرخوندیم واینا ریشه انداخته تو ذهنمون 
ذهن هممون بیماره عادت کرده به دوره ای که راحت به وسوسه ها میدان میدادیم تا کارخودشونو بکنن ولی الان که میخوایم ترک کنیم زمان میبره تا ذهن پاکسازی بشه باید قوی باشیم و یاد بگیریم چه کنیم تو مواقع وسوسه تا بیماریمون خوب بشه
در طول  زمان بیداری تحت اختیار خودمونه که ذهنمون رو منحرف کنیم هنگام وسوسه ولی تو خواب دیگه اختیار با ما نیست و شیطان از همین راه استفاده میکنه که ذهن رو درگیر کنه و وسوسه هارو شدت بده تا اخرش هم به هدف خود یعنی شکست برسه
به نظرم اگه تو همین مسابقه کنترل ذهن و نگاه جدیت داشته باشیم به میزان قابل توجهی این وسوسه ها کم میشه  
همچنین روزه شما صحیحه شما ذهن خودتون رو کنترل کردین و نذاشتین وسوسه ها ادامه پیداکنه
----------
هادی/29 خرداد/کنترل ذهن+3/کنترل نگاه +3

یاعلی 53
خیلی ممنون از شما..ممنون که وقت گذاشتین 
بله همینطوره که شما میفرمایید باید قوی باشم و ذهنمو مدیریت کنم
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 31، 9:28)همساده نوشته است:
من دچار وسواس شدم 
اما تو خواب راحت نیستم 
سلام منظور ما از کنترل ذهن این هستش که شروع به رویا بافی و خیالپردازی جنسی نکنیم. یه فرد در زمانی که وارد مسیر هوشیاری نشده دقایق وحتی ساعت های زیادی رو در خلوت خودش با معشوقه های خیالیش سپری میکنه. منظور ما در ابتدا این هستش که از این افکار دوری کنیم. افکار گذرا مثه یه تیکه ابر میمونند که وارد فضای ذهن میشن و بدون اینکه سعی در جلوگیری از وردشون داشته باشیم یا دعوا کنیم باهاشون صرفا اجازه میدیم رد بشن از ذهنمون و دامن نمیزنیم به این افکار.
مثال: من قبل از خواب ناخودآگاه  یاد معشوقه سابقم یا یه فردی که از جنس مخالف امروز دیدم میفتم. حتی ممکنه در حال لغزش با اون خودم رو ببینم. اگر من به این فکر پر و بال بدم و خودم به عمد به این تصورات دامن بزنم و خودم رو غرق در رویاپردازی جنسی کنم. خوب واضحه من در کنترل ذهنم شکست خوردم. اما اگه من با نیروی برترم صحبت کنم و از او بخوام که به من درکنترل این افکار کمک کنه.و من به این افکار  عمق ندم این لغزش محسوب نمیشه. طبیعی هستش که الگوهای ذهنی ما یک شبه عوض نمیشن ما تنها سعی میکنیم در رویاها و خیالپردازی های خود غرق نشویم. ورود این افکار به ذهن و فکر ما در مراحل اول کار طبیعی به نظر میرسد.
و اینکه من فکر میکنم حتی خیالپردازی عمدی جنسی هم تا زمانی که به برون ریزی ختم نشه، باطل کننده روزه نیست. پس وسواس به خرج ندین
این نظر من بود دوستان دیگه هم نظر بدن خیلی خوب میشه.
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین..لطف کردید 53
بخوبی موضوع رو تشریح کردید من دچار وسواس شده بودم و بطور مصداقی نمیدونستم چه چیزهایی نمونه عدم کنترل ذهن هستند اینطوری که توضیح دادید متوجه شدم
 سپاس شده توسط
کلید واژه ای به اسم خــــــــــدا
کنترل ذهن 3+ / کنترل نگاه 3+
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
 سپاس شده توسط
خاله شادن/29خرداد/کنترل ذهن3/کنترل نگاه 3
الهی شکر
 سپاس شده توسط
سلام منم راه میدین المپیک؟ Hanghead
پیچک /29 خرداد/ ک ذهن 3+/ک نگاه 3+
خدایا شکرت 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
قاصدک / 29 خرداد 95 / کنترل نگاه 3 / کنترل ذهن 4

(1395 تير 1، 1:11)پیچک نوشته است: سلام منم راه میدین المپیک؟ Hanghead

سهمیه گرفتین ؟ Gigglesmile
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
پیچک دوپینگ کرده راش ندین 65

شادن جان کنم اوایل مثل شما فکر میکردم و خیلی وسواس داشتم
ولی این مسابقه برا کنترل فکره.نه اینکه نداری این موضوعات تو ذهنت بیاد،چون بعضی وقتا نمیشه جلوش رو گرفت مهم اینه که نداری ادامه دار شه 49-2

منم +۴/+۴
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان