امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سجاد13/71شهریور/25روز خوب 128fs318181
دوباره پاییز

اما نه ((فصل خزان)) زرد!
    دوباره پاییز
    اما نه فصل اندوه و درد!
    دوباره پاییز
    فصل زیبای سادگی
    دوباره پاییز، موسم شدید دلدادگی .
ما به حافظه ی خود بها میدهیم...

اصولا حافظه ی ما قویست...

ما به خوبی تمرکز میکنم و دقت میکنیم تا انچه لازم باشد به حافظه بسپاریم...

ما به راحتی از یاد میبریم و به خاطر میسپاریم...

ما داشته های خود را به خاطر داریم ...

تصاویر زیبا را به خاطر داریم...

جدی/22شهریور/17روز خوب
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
نور ماه/ صفر 20

4 هـــــــــــلو اوری بادی 4
Muscular جناب خان Muscular
[تصویر:  leb.gif]3 مهر/ 4 روز خوب[تصویر:  leb.gif]
53
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 07 مهر ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

بسوی خدا/ ده شهریور ....................................................... 27 روز خوب داري قهرمان 
.
سجاد71/ سیزده شهریور ....................................................... 25 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]  
.
vojdan bidar/ چهار شهریور ................................................ 23 روز خوب داري قهرمان 
.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................. 21 روز خوب داري قهرمان   
.
aintslave/ هجده تیر ........................................................... 20 روز خوب داري قهرمان 
.
عبد الله / دو شهریور ......................................................... 18 روز خوب داري قهرمان 
.
  جدی/ بیست و دو شهریور ............................................... 17 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif] 
  .
mojode_zamini / بیست شهریور ....................................... 15 روز خوب داري قهرمان

.
  ره رو/ بیست و دو شهریور ............................................... 10 روز خوب داري قهرمان

Mahbo0be / بیست و پنج شهریور ....................................... 6 روز خوب داري قهرمان
.
جناب خان/ سه مهر .......................................................... 4 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
  شکیبا/ یازده مرداد .......................................................... 1 روز خوب داري قهرمان
.
نور ماه / سیزده شهریور ............................................................... بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
اقیانوس اراده / دوازده مرداد .......................................................... بسم الله قهرمان
.
only bugati / چهارده مرداد .......................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1394 مهر 7، 10:42)سجاد71 نوشته است: سجاد13/71شهریور/25روز خوب 128fs318181
سلام داداش سجاد.فقط 5 روز دیگه مونده تا رسیدن به هدف این مسابقه.هدفای کوچیک سازنده هدفای بزرگن.ان شاالله پاکی ابدی
(1394 مهر 7، 11:39)جدی نوشته است: ما به حافظه ی خود بها میدهیم...

اصولا حافظه ی ما قویست...

ما به خوبی تمرکز میکنم و دقت میکنیم تا انچه لازم باشد به حافظه بسپاریم...

ما به راحتی از یاد میبریم و به خاطر میسپاریم...

ما داشته های خود را به خاطر داریم ...

تصاویر زیبا را به خاطر داریم...

جدی/22شهریور/17روز خوب
سلام. ممنون از متنای زیبا و اعلام وضعیتایی که براشون وقت میذاری.خیلی خوشحالم برای پاکیتون clapping
(1394 مهر 7، 15:21)نور ماه نوشته است: نور ماه/ صفر 20
سلام .از فردا یه قدم محکم بردار برای پاکی ابدی.ببینم چکار میکنی clapping
(1394 مهر 7، 17:07)جناب خان :) نوشته است:
4 هـــــــــــلو اوری بادی 4
Muscular جناب خان Muscular
[تصویر:  leb.gif]3 مهر/ 4 روز خوب[تصویر:  leb.gif]
سلام داداش.از اعلام وضعیتای پر انرژیت ممنونم وازت الگو میگیرم.مرسی
20 20
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
از الان میدونم که دیگه پاکم بعد از این چون دفعه ی دیگه ای وجود نداره چون داشته باشه دیگه من نیستم. و از اون جایی که مطمئنم امروز پااااک میمونم:
نور ماه/ 8 مهر/ یک روز خوب

سلام

26روز خوب studsmatta
دوباره پاییز

اما نه ((فصل خزان)) زرد!
    دوباره پاییز
    اما نه فصل اندوه و درد!
    دوباره پاییز
    فصل زیبای سادگی
    دوباره پاییز، موسم شدید دلدادگی .
سلام
چقدر ما قشنگیم...ما که همینجوری زندگی را دوست داریم و براش تلاش میکنیم.ما امیدواریم و این شاخصمونه ...ما دلشادیم در لحظه لذت می بریم و به سوی اینده های زیبا میریم...... .
من شما را دوست میدارم و همیشه برایتان ارزوی سلامت و خوشبختی دارم .
جدی/22شهریور/18روز خوب

خواهشمندم فقط اگر این بحث را مهم میدانید بخوانید .

.ما و انچه اموزگاران ما از باید و نباید ها و تصویر دنیا به ما می گویند
اولا یاداوری کنم که این دلیل اصلی عمل خ.ا بر خلاف انواع دیگر انحرافات جنسی کمبود شدید روحیه دوست نداشتن خود و نداشتن شادی و سرگرمی است وشکی در این نیست .
این را هم  بدانید که من و خیلی از شما مذهبی هستیم و  دین  حق است و ما مسلمانیم تا بحث را شروع کنم.
ما از یک نسل هستیم و در یک فضا زندگی میکنیم .به نظر من تصویر و فضایی  که نه اسلام و بلکه اموزگاران اسلام چند دهه ی اخیر که اتفاقا صدا وسیما مدرسه و دانشگاه و...دست انهاست  از دنیا به ما میدهند درست نیست .
اولا کلمات حس جملات و در کل تصویری که به ما میدهند عاری از امید است و ضعف و نا امیدی شدیدی درش موج میزند.همچنین به شدت غمگینند .ضمنا دین را به شدت احساساتی کرده اند.نه عقلانی  .بعد یک جوری صحبت میکنند انگار ما باید همینجور تغییر کنیم.انها سبک زندگی خودشان را برای همه تعمیم میدند.از مدل و  الگو های انسانی هزار و اندی سال پیش صحبت میکنند.زیادی محاسبه ی نفس را تاکید میکنند که باعث دوست نداشتن خود می شود .معیار های اصلیشون برای سعادت خیلی سخت است.هی دوست دارند ادم ها رو دو دسته ی خوب و بد کنند.
....
اینها معنای ایمان نیست فقط یک انسان متزلزل که زندگی بلد نیست را میسازد.از این مدل هیچگاه انسان بزرگی رشد نکرده .
 انها بجای توجه به مفهوم ارزش ها و نسبی بودن خوبی وارزش انسانها را یا شیعه ی ولایتمدار یا جهنمی میدانند !

نسل ما اموزگاران درستی ندارد !

در مدل زندگی درست امروز چه مهم است؟ 
مهمه امیدوار باشیم این حس را باور کنیم.
شخصیت مطمئنی داشته باشیم و شکاک نباشیم
از انچه مردم زشت میدانند دوری می کنیم .همچنین  از افکار منفی دوری می کنیم.اما زیاد وسواس به کارهامون نداریم و کاملا خود را خوب و بیگناه میدانیم.
به اعتقادات خود پایبندیم و شخصیت ثابتی داریم
اداب و رسوم خانوادگی و هنر طرز برخورد و سخن افراد مختلف را یاد میگیریم
ما خود را دوست داریم و هرگز خود را سرزنش نمیکنیم.
ما روی کار خود و روی نقاط قوت خود تمرکز می  کنیم..و.....و به طور خلاطه زندگی را اسان گرفته و مثل الگو های درست مردم ایران زندگی میکنیم.
:22: سلام به همه عزیزای 30 روزه :22:
Smiley-face-cool-2 جناب خانم  Smiley-face-cool-2
[تصویر:  2rqfst4.gif] 3 مهر/ 5 روز خوب دارم [تصویر:  2rqfst4.gif]

پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله و سلّم) میفرماید: کسی که توبه کند
هر صبح و شام ثواب یک نبی برایش نوشته می شود
53
(1394 مهر 8، 2:15)بسوی خدا نوشته است: 20 20

آبجی چی شده؟چرا گریه میکنی؟بستنی میخای یا پفک؟
عزیزم اگه .... انفاق افتاده گریه نکن و بدو بیا از اول اعلام وضعیت کن.ما همگی بی صبرانه منتظرت هستیم و اگه نمیخای بیای اینو بدون ک دست خودت نیست و ما ب زور میاریمت.بدو ببینم clapping
(1394 مهر 8، 6:55)نور ماه نوشته است: از الان میدونم که دیگه پاکم بعد از این چون دفعه ی دیگه ای وجود نداره چون داشته باشه دیگه من نیستم. و از اون جایی که مطمئنم امروز پااااک میمونم:
نور ماه/ 8 مهر/ یک روز خوب
قطعا امروز و روزای دیگه پاکی. اصلن شما بیا بزن پاکی ابدی، ما قبولت داریم چون مطمینیم ک دیگه اتفاق ناپاکی رخ نمیده. انشاالله 100 ن 120 سال زنده و پاک بمونی عجیجکم studsmatta
(1394 مهر 8، 16:50)جدی نوشته است: سلام
چقدر ما قشنگیم...ما که همینجوری زندگی را دوست داریم و براش تلاش میکنیم.ما امیدواریم و این شاخصمونه ...ما دلشادیم در لحظه لذت می بریم و به سوی اینده های زیبا میریم...... .
من شما را دوست میدارم و همیشه برایتان ارزوی سلامت و خوشبختی دارم .
جدی/22شهریور/18روز خوب
داداش جمله اولیتو بدجور باهاش موافقم. یعنی زدی تو خال و ما خیلی قشنگیم. البته دوستان توجه کنند ی موقع جوگیر نشید برقصیدا. در کانون میگیم خوشکلا باید پاک بمونند ن اینکه برقصند Khansariha (57)
باریکلا داداش بابت تلاش 18 روزت.انشاالله 30 روزه بشی و بری ماهانه و بچه های اونجارو هم از جملات مثبتت ب فیض برسونی.ممنون از مثبت اندیشیت :smily man:
(1394 مهر 8، 17:48)جناب خان :) نوشته است:
:22: سلام به همه عزیزای 30 روزه :22:
Smiley-face-cool-2 جناب خانم  Smiley-face-cool-2
[تصویر:  2rqfst4.gif] 3 مهر/ 5 روز خوب دارم [تصویر:  2rqfst4.gif]

پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله و سلّم) میفرماید: کسی که توبه کند
هر صبح و شام ثواب یک نبی برایش نوشته می شود

خوش ب حالت ک 5 روز خوب داری و ب خاطرش شادی. اگه همیشه اینقدر پر انرژِی باشی فکر نکنم دیگه 30 روزه بمونیا.انشاالله ک همینطوره و سریع تر میری مراحل بالاتر. clapping
این شکلکاتو از کجا میاری ک من ندارم؟ asabani
نور ماه/ 8 مهر/ 2 روز خوووووب Khansariha (57)

¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 09 مهر ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

سجاد71/ سیزده شهریور ....................................................... 26 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]  
.
vojdan bidar/ چهار شهریور ................................................ 23 روز خوب داري قهرمان 
.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................. 21 روز خوب داري قهرمان   
.
aintslave/ هجده تیر ........................................................... 20 روز خوب داري قهرمان 
.
  جدی/ بیست و دو شهریور ............................................... 18 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
عبد الله / دو شهریور ......................................................... 18 روز خوب داري قهرمان 
  .
mojode_zamini / بیست شهریور ....................................... 15 روز خوب داري قهرمان

.
  ره رو/ بیست و دو شهریور ............................................... 10 روز خوب داري قهرمان

Mahbo0be / بیست و پنج شهریور ....................................... 6 روز خوب داري قهرمان
.
جناب خان/ سه مهر .......................................................... 5 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
نور ماه / هشت مهر ........................................................
.. 2 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
  شکیبا/ یازده مرداد .......................................................... 1 روز خوب داري قهرمان
.
بسوی خدا / هشت مهر ............................................................... بسم الله قهرمان 53
.
اقیانوس اراده / دوازده مرداد ........................................................ بسم الله قهرمان
.
only bugati / چهارده مرداد .......................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
[تصویر:  yaysmilesa-smiley.gif] سسسلاااااامممم [تصویر:  yaysmilesa-smiley.gif]
[تصویر:  %E3%82%B0%E3%83%BC%E3%83%9F%E3%83%BC%E3%...4%9B_m.gif] جناب خان جان [تصویر:  %E3%82%B0%E3%83%BC%E3%83%9F%E3%83%BC%E3%...4%9B_m.gif]
[تصویر:  yay-smiley.gif] 3مهر/6روز خوووووب [تصویر:  yay-smiley.gif]

مـــــــا میتونیــــــم
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان