امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1398 آبان 22، 23:36)atrisa نوشته است:
اقا سروصدا نکن  23 ۳۰روزه خالیه ،سکوته صداتون همه جا میپیچه Khansariha (7)

صبر کنین ی ذره ،حتما این نشان ارزشمندو دریافت میکنین 49-2

خیلی هم خالی نیست دو نفر به زودی از بیست روزه میپیوندن بهتون 49-2 

ایشالله همه با هم برین جلو...تو ماهانه منتظرتونیماااااا
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
آرامش، بابا جان چه خبرته؟ مسابقه 30 روزه رو گذاشتی رو سرت؟ چقدر سر و صدا راه انداختی. والله به خدا. من فکر می کردم خودت هم مثل اسمت آرومی. نمی دونستم اینقدر شیطون بلایی.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

همش شوخی بود آرامش جان. جدی نگیری یه وقت. می دونم وقتی آدم یه مسابقه رو میبره، چقدر خوشحاله که از خوشحالی در پوست خودش نمی گنجه. ببخشید که دیروز نبودم که معرفیت کنم برای خط امتیاز. ماشاءالله پسر گل کاشتی. آفرین به این غیرت و تلاشت. ما که دوست نداریم از پیشمون بری ولی چاره ای نیست و باید راهیت کنیم ماهانه. بفرما تشریف ببر ماهانه عزیزم. بفرما ماهانه و بدون که دعای همه 30 روزه ها پشت سرته. برو اونجا هم بترکون.

ماشاءالله آرامش 72

Khansariha (48)
(1398 آبان 22، 21:13)فرید نوشته است: سلام به همگی 303

فرید/۱ آبان/ ۲۱ روز خوب

به به. یه گل پسر دیگه به جمع 30 روزه ها اضافه شد. خوش اومدی پسرم (چون من پدربزرگ کانون هستم، بچه های اینجا رو فرزند یا نوه خطاب می کنم Gigglesmile)

ان شاءالله این هف، هش، نُه روز را یه ضرب بزنی و بری برای مسابقه ماهانه. قطعاً همینطوره مگه نه فرید جان؟

ماشاءالله یه مدتیه آقا پسرا 30 روزه رو قرق کردن و با پاکی هاشون، چشم ما رو روشن کردن.
ماشاءالله. نمکه.

Confetti
(1398 آبان 22، 23:34)atrisa نوشته است: آقا فرید خیلی خوش اومدین ب جمع ۳۰ روزه ها 49-2  امیدوارم ۱۰ روز عالی ای رو سپری کنین و مستقیم برین تو جمع ماهانه ای ک اونجا خیلی پرجمعیت هستن 4chsmu1  اینجا کمی سکوته Khansariha (56) 
فقط ۹ روز مونده ک ب این موفقیت بزرگ برسین Khansariha (69)  روزو شبتون پر از حس های خوب باشه  balloons

ممنونم از خوش آمد گوییتون 302
آدم با وجود این همه دوست خوب لحظه به لحظه اش پر حس خوبه 128fs318181

(1398 آبان 23، 17:26)حامدحامد نوشته است:
به به. یه گل پسر دیگه به جمع 30 روزه ها اضافه شد. خوش اومدی پسرم (چون من پدربزرگ کانون هستم، بچه های اینجا رو فرزند یا نوه خطاب می کنم Gigglesmile)

ان شاءالله این هف، هش، نُه روز را یه ضرب بزنی و بری برای مسابقه ماهانه. قطعاً همینطوره مگه نه فرید جان؟

ماشاءالله یه مدتیه آقا پسرا 30 روزه رو قرق کردن و با پاکی هاشون، چشم ما رو روشن کردن.
ماشاءالله. نمکه.

Confetti

مرسی 53 
پس منم حاج آقا صدات میکنم از این به بعد 4chsmu1 
تازه کلی از بچه‌ها تو راهن ایشالا میان به زودی Khansariha (69) 

فرید/۱ آبان/ ۲۲ روز خوب
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
(1398 آبان 23، 17:04)حامدحامد نوشته است:
آرامش، بابا جان چه خبرته؟ مسابقه 30 روزه رو گذاشتی رو سرت؟ چقدر سر و صدا راه انداختی. والله به خدا. من فکر می کردم خودت هم مثل اسمت آرومی. نمی دونستم اینقدر شیطون بلایی.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

همش شوخی بود آرامش جان. جدی نگیری یه وقت. می دونم وقتی آدم یه مسابقه رو میبره، چقدر خوشحاله که از خوشحالی در پوست خودش نمی گنجه. ببخشید که دیروز نبودم که معرفیت کنم برای خط امتیاز. ماشاءالله پسر گل کاشتی. آفرین به این غیرت و تلاشت. ما که دوست نداریم از پیشمون بری ولی چاره ای نیست و باید راهیت کنیم ماهانه. بفرما تشریف ببر ماهانه عزیزم. بفرما ماهانه و بدون که دعای همه 30 روزه ها پشت سرته. برو اونجا هم بترکون.

ماشاءالله آرامش 72

Khansariha (48)

تازه معرفیم کردی خخخخخخخخ؟؟؟؟؟؟
هنوزم که هنوزه ندادن خط ۳۰ روزه منو خخخخخخ
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
اقاااااااا من معترضمممممممممممم

ایهااااااااا الناس خط ۳۰ روزه منووووووو بدینننننننن
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سلام به همگی 303

فرید/1 آبان/ 23 روز خوب
آتریسا/۸روزخوب
(1398 آبان 24، 22:50)atrisa نوشته است: آتریسا/۸روزخوب

درود و آفرین آتریسا گرامی
49-2
آتریسا/۹روزخوب

_______
پ ن:﷽ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺎﺵ ! ﺍﻫﺪﺍﻑ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ ! ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺑﻨﮕﺮ ! ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻥ ! ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻫﺮﮐﺎﺭﯼ، ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺗﺎﺏ ﺁﻥ ﺑﯿﻨﺪﯾﺶ ! ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻫﺪﻓﻬﺎﯾﺖ، ﺳﺨﺘﯽ ﺭﺍ ﻫﻞ ﺑﺪﻩ ﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﺰﻥ ! ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺑﺎﺵ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﮐﻪ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ، ﺑﻪ ﺗﻮ ﻓﺮﺻﺖ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ... ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯽ ﻫﻤﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭﺍ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺍﺯ ﻧﻮ ﺁﻏﺎﺯ ﮐﻨﯽ... ﺁﻥ ﺭﺍ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ... با ﻋﺸﻖ ﺯﻧﺪﮔﯽ كن...آتریسای عزیز،این گل دختر،این عزیزجان فقط ی روز مونده برسه ب ۱۰روز خوب 2uge4p4  دختر تو عالی هستی 317
ایول ب خودم Khansariha (63)

پ ن۲:روحیه دهی ب خود 4chsmu1

(1398 آبان 24، 22:26)فرید نوشته است: سلام به همگی 303

فرید/1 آبان/ 23 روز خوب

﷽ هر گاه بفهمی که اهدافت را خودت تعیین میکنی ؛ میفهمی که زندگیت را هم خودت شکل میدهی……… پس بدان وقتی میخواهی در خودت تغییر ایجاد کنی،،بهترین راه این است که سعی کنی بهترین نسخه خودت باشی، نه یک کپی از بهترین نسخه فردی دیگران….. پس با ایستادن وزل زدن به آب نمیشوداز دریا عبور کرد …. نگذار عمرت به اندیشیدن درباره آرزوهای واهی سپری شود …. تو تنها یک قدم فاصله به رویا هایت داری این قدم اراده توست... نادان در دور دست به دنبال شادی وخوشبختی میگردد وخردمند شادی را زیر پای خودش پرورش میده...
آقا فرید همین فرمون بربن جلو ک موفقیت نزدیکه Khansariha (69) شما عالی هستین 49-2 فقط ی هفته فاصله دارین با ماهانه ای ها Confetti ایشالله ی هفته بعد جشن سی روزتون و برگزار میکنیم Khansariha (46) 49-2 Confetti
(1398 آبان 24، 22:26)فرید نوشته است: سلام به همگی 303

فرید/1 آبان/ 23 روز خوب

فرید جان با هر روز پاکی ات، فقط خودت نیستی که کلی ذوق می کنی، بچه های ۳۰ روزه و بلکه همه بچه های کانون هم خوشحال میشن و انرژی می گیرن. پس همینطور به پاکی ادامه بده و بدون خدای مهربون هم داره با لبخند بهت نگاه می کنه.
(1398 آبان 25، 13:50)atrisa نوشته است: آتریسا/۹روزخوب

آتریسا خانم، این بار بزنم به تخته حسابی گل کاشتین. شکر خدا می بینم روحیه تون هم صد چندان شده و با عزم جزم دارین پیش میرین برای پیروزی در این مسابقه و در تمام مسابقات زندگی ان شاءالله تعالی. دست خدا به همراهتون.
خب حال و احوال بچه های مسابقه ۳۰ روزه چطوره؟ در چند روز قطعی اینترنت، چراغ خاموش، پله های پاکی رو بالا رفتین که؛ درسته؟
الآن برادر عزیز فرید احتمالاً روز ۲۹ ام پاکیه و آتریسا خانم هم فکر کنم ۱۴ یا ۱۵ روز خوب رو ذخیره کرده.
مرحبا بر دوستان خوب کانون که در هر شرایطی پاکی خودشون رو حفظ می کنن.
خودم هم الآن دهمین روز پاکی ام به لطف خدا.
اوه اوه . اصلا یادم نبود باید اینجا اعلام وضعیت کنم 

هیییی . زمان هم زود میگذره ها 

اهورا / ۴ آبان / ۲۵ روز خوب

پیش به سوی شکستن رکورد قبل و بعد حمله به سمت ۳۰ روز  Cowboypistol
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام به همگی [تصویر:  303.gif]

فرید/1 آبان/ 29 روز خوب

خدا رو شکر  128fs318181
سلام علیکم