امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام آقای حامد حامد
درست میگفتین
من ۱۸هم شکستم
پس:
نازی/۱۸ بهمن/ هفتمین روز خوب
 سپاس شده توسط
نازی خانوم و ساناز خانوم بی صبرانه مشتاق حضورتون در ماهانه هستیم 53
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
حامدحامد/ از 10 بهمن/ 15 روز پاک
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 24، 1:44)123Sanaz123 نوشته است: برای هم کلاسیام کلی زحمت کشیدم کاراشونو پیگیری کردم بعد اون مدلی جوابمو دادن
از اون مردکی که زن و بچه داره و همش به آدم گیر میده و پیام میده شروع شد
زدم تو پوزش تا حالش بیاد سر جاش Kill

حامد جان خیلی مراقب خودت باش، این ساناز فکر کنم دست بزن داشته باشه. حامد پیام هایی که میذاری احتیاط کن یه وخت چیزی ننویسی عصبانی بشه، ممکنه فکِّت رو پیاده کنه ها.
1744337bve7cd1t81

(1398 بهمن 25، 10:33)Nazy نوشته است: سلام آقای حامد حامد
درست میگفتین
من ۱۸هم شکستم
پس:
نازی/۱۸ بهمن/ هفتمین روز خوب

بله، پس چی! حامدحامد هیچوقت اشتباه نمیکنه.
Kool

(1398 بهمن 25، 15:28)soshians نوشته است: نازی خانوم و ساناز خانوم بی صبرانه مشتاق حضورتون در ماهانه هستیم 53

اِاِاِ... سعید، پس چرا اسم منو ننوشتی؟ من گناه دارم.
809197ps94ijjhwg
 سپاس شده توسط
ساناز/8بهمن/17روز خوب
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 25، 20:37)حامدحامد نوشته است:
(1398 بهمن 25، 15:28)soshians نوشته است: نازی خانوم و ساناز خانوم بی صبرانه مشتاق حضورتون در ماهانه هستیم 53

اِاِاِ... سعید، پس چرا اسم منو ننوشتی؟ من گناه دارم.
809197ps94ijjhwg

حامد جون شما که گل سر سبد ماهانه هستی Khansariha (18)
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
حامدحامد/ از 10 بهمن/ 16 روز پاک
 سپاس شده توسط
نازی/ ۱۸بهمن/ ۸ روز خوب
الحمدلله
 سپاس شده توسط
ساناز/8بهمن/18روز خوب
 سپاس شده توسط
به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]
27 بهمن 98
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

atrisa ا/ از 27 دی  .......................................... 17 روز خوب داری قهرمان
123Sanaz123 ا/ از 8 بهمن .............................. 18 روز خوب داری قهرمان
حامدحامد/ از 10 بهمن .................................... 16 روز خوب داری قهرمان

Nazy ا/ از 18 بهمن ........................................ 8 روز خوب داری قهرمان
عاشق زندگی/ .................................... بسم الله قهرمان

سپاس شده توسط
دیروز میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن بود. فراموش کردم این روز را به میدان داران مسابقه 30 روزه، نازی و ساناز و آتریسا، سه دختر گل این روزها تبریک بگم. در همین جا با یه روز تأخیر تبریک میگم خدمتتون. البته روز مناسبتی شما دختر خانم های عزیز، روز تولد حضرت معصومه (س) است ولی شماها ماشاءالله کلّی از روزهای تقویم به نام شماست: روز زن، روز مادر، روز دختر، ولنتاین، سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، روز عشق، روز پرستار، چهارشنبه سوری، عید نوروز، یلدا، ... در همه این روزها هم باید انگشتر و دستبند و چه میدونم سینه ریز و خلخال و کت و دامن و کفش و مانتوهای گران قیمت و ... هدیه بگیرین. ماها فقط روز مرد به ناممون باشه اونم تازه قاچاقی یعنی اینکه الکی محض اینکه دل ما هم خوش باشه، بعدها این روز رو اضافه کردن و از اولش نبود. بعد هم خیلی بخواهیم در این روز هدیه لاکچری بگیریم یا جوراب هست یا زیرپوش. آخه این درسته؟ این انصافه؟
4chsmu1

[تصویر:  qfcr_fun678.jpg] 
 سپاس شده توسط
بی نهایت ممنونیم Thankyou
عید شما هم مبارک باش Khansariha (8)
انشاالله خود حضرت فاطمه به هممون یه کمک ویژه کنه برای پاکی 63
و اینکه در رابطه با موضوع بالا با اینکه من زنم ولی حق را کاملا به مرد ها میدم و واقعا بنظر من این عدالت نیست
Hanghead
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 27، 7:21)حامدحامد نوشته است:
دیروز میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن بود. فراموش کردم این روز را به میدان داران مسابقه 30 روزه، نازی و ساناز و آتریسا، سه دختر گل این روزها تبریک بگم. در همین جا با یه روز تأخیر تبریک میگم خدمتتون. البته روز مناسبتی شما دختر خانم های عزیز، روز تولد حضرت معصومه (س) است ولی شماها ماشاءالله کلّی از روزهای تقویم به نام شماست: روز زن، روز مادر، روز دختر، ولنتاین، سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، روز عشق، روز پرستار، چهارشنبه سوری، عید نوروز، یلدا، ... در همه این روزها هم باید انگشتر و دستبند و چه میدونم سینه ریز و خلخال و کت و دامن و کفش و مانتوهای گران قیمت و ... هدیه بگیرین. ماها فقط روز مرد به ناممون باشه اونم تازه قاچاقی یعنی اینکه الکی محض اینکه دل ما هم خوش باشه، بعدها این روز رو اضافه کردن و از اولش نبود. بعد هم خیلی بخواهیم در این روز هدیه لاکچری بگیریم یا جوراب هست یا زیرپوش. آخه این درسته؟ این انصافه؟
4chsmu1

[تصویر:  qfcr_fun678.jpg] 
خیلی ازتون ممنونم جناب حامد 303
ساناز /8بهمن/19روز خوب
داره سخت میگذره  Tears
God
(1398 بهمن 28، 1:01)123Sanaz123 نوشته است: ساناز /8بهمن/19روز خوب
داره سخت میگذره  Tears
God

ببینید ساناز خانم، من یکی که حوصله بی قراری و اعصاب خوردی و بهم ریختگی شما رو بعد از شکست ندارم. پس لطفاً هرطور شده پاک بمونید و اینقدر به خودتون تلقین نکنید که داره سخت میگذره.
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان