امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مناسبت ها؛ پیام تبریک و تسلیت

Khansariha (48)نيمه شعبان روز تولد منجي عالم بشريت، بقيه الله الاعظم، خير الموجودين، مهدي فاطمه رو تبريك ميگم و آرزو ميكنم هر چه زودتر بعد از اينكه آدم شدم بياد و به اين بي ساماني خاتمه بدهKhansariha (48).

والا نميدونم چي بگم

فقط نميشه تبريك گفت، بايد با دل و جان خنديد و گريه كرد. براي مهدي خنديد4fvfcja براي خود گريه كردTears.

فقط تو رو خدا ساعت 23 امشب دعا كنيد به حق نوه حضرت زهرا من رو دعام كنه كه منم آدم بشم
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

"قطعه ای از پر پرواز کم است............یازده بار شمردیم و یکی باز کم است"

"این همه آب که جاریست نه اقیانوس است..........عرق شرم زمین است که سرباز کم است"

منم به سهم خودم این روز بزرگ رو به همه دوستای خوبم
تبریک و شاد باش میگم.

Khansariha (8)317varzesh31741Khansariha (48)clappingKhansariha (8)
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگی،
خوبین؟
من دیروز از سفر خدایی برگشتم،
ائمه اونجا خیلی غریبن،به هیچ وجه امام رضا غریب الغربا نیست،
باید رفتو غریبی امامان بقیع رو دید،
باید رفتو سنگدلی های مردم نمک نشناس رو دید،
اگه قابل باشم واسه همتون دعا کردم،
نخواستم دو تا پست بزنم بخاطر همین اینجا نوشتم،

--------------------------------------------------------------
میلادت مبارک امید نا امیدان
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
میلاد امام زمان (ع) رو به همه شما عزیزان تبریک میگم
varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh
MuscularMuscularMuscularMuscular
317317317
Khansariha (48)Khansariha (48)
41
Brick 
عیدتان مبارک

Khansariha (48)41317varzesh317

535353535353535353

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
تسلیت میگم.... محمد نوری درگذشت... روانش شاد... هر چقدر تاسف میخورم بازم کمه... عجب رسمیه انگار امسال سال هنرمنداست...
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
سلام

وفات ام المومنين ؛ بانو

خديجه كبري (سلام الله عليها)

رو خدمت همه دوستاي خوبم تسليت ميگم.

التماس دعا..ياعلي.

سالگرد وفات بانوی وفادار و فداکار حضرت رسول(ص)
و
اولین بانوی مسلمان صدر اسلام;ام المومنین

حضرت خدیجه کبری(س)

را به پیشگاه امام ولی عصر(عج)
و
همه شما دوستان عزیز تسلیت میگم.

امیدوارم که از جمله مسلمانان و شیعیان راستین در دو دنیا باشیم.
یاعلی.......التماس دعا
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
[color=#32cd32]
Brick 
ميلاد با سعادت
كريم اهل بيت(ع)
امام حسن مجتبي(ع)

را به خاندان پاك و مطهرشان
و
امام عصر (عج)
و شما دوستان عزيز
تبريك و تهنيت ميگويم
اميدوارم امشب از سفره اين بزرگوار دست پر بيرون بياييد.

دوستان
clappingعيدتااااااااااااااااااااااااان مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااركclapping
317317317
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
varzeshvarzesh
317317317317
التماس دعا53
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
[color=#32cd32]
بسم الله الرحمن الرحيم

آمدي اما چه كسي ميداند آن پايي كه بوسه گاه محمد (ص) است دست در دست نعل با هزاران سرباز، شتابان تا مرز پيروزي و در پايان نگاهي به دور دست هزاران سرباز و كجايند سربازان؟ اي سردار؟ اي تنها ترين سردار. آمدي اما چه كسي ميداند آن جگر كه پاره ي تن محمد (ص) است دست در دست همسر و نگاه محبت آميز با ترحم به همسر. و طلب بخشش براي همسر و كجاست همسر؟ اي همسر؟ اي تنهاترين همسر. آمدي اما چه كسي ميداند آن جسم زيباي تو كه آرامش دل محمد (ص)‌ است دست در دست خاك، بي ضريح، بي ريا، و كجايند شيعيان. اين بار ما هستيم اي امام ما. خاك تو قدمگاه ما نيست، طوطياي چشم ماست...
يا حضرت حسن (ع)
به جهاني چنين غريب... خوش آمدي...

[تصویر:  imamhassan1.jpg]

سنگ نگين اگر بتراشم براي تو
بايد كه از جگر بتراشم براي تو

طوف سرت به شيوه حجاج جايز است
پس واجب است سر بتراشم براي تو

اكنون كه در ملائكه كس فُطرُست نشد
من حاظرم كه پر بتراشم براي تو

باشد كه من به سوي تو آزاد رو كنم
از چوب سرو در بتراشم براي تو

از اصفهان ضريح برايت بياورم
يك گنبد از هنر بتراشم براي تو

صد فرش دستباف برايت بگسترم
گلهاي سرخ و تر بتراشم براي تو

بر مرقد تو لاله عباسي آورم
فانوسي از قمر بتراشم براي تو

از والدين خادم درگه بسازمت
قرباني از پسر بتراشم براي تو

چون محتشم كه شعر براي حسين گفت
من شعر بر حجر بتراشم براي تو

اي كشته محبت تو حضرت حسين
پيداست در جلال تو كيفيت حسين

كس ناز چشمها چو زينب نميكشد
درد شبانه ات بجز شب نميكشد

فرصت نشد شرار جگر تا جبين رسد
بيماري سريع تو بر لب نميكشد

روزي كشيد ناز و دگر روز جانماز
ناز تو را مدينه مرتب نميكشد

هر چند رنگ خون شده آن كام نازنين
كس چوبدست خويش بر آن لب نميكشد

زهري كه خورده اي چو به خورشيد اثر كند
كارش ز صبح تا به سر شب نميكشد

اين شعر زيبا رو ميتونيد از اينجا دانلود كنيد. از دست نديد.
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

شهادت امام عشق بر همه شيعيان بلكه تمام جهانيان تسليت باد، چه او نه امام زمين بل امام زمينيان و آسمانيان و عرشيان است

بسم الله الرحمن الرحيم

قلم به دست گرفتم که حرف حق بنویسم ......هر آنچه می نتوان گفت بر ورق بنویسم

هر چند به نظر من اين پست سياسي نيست اما اگه محروم شدم از همه دوستان خداحافظي ميكنم. شب قدره منم امشب دعا كنيد. منم به يادتون هستم اگر محرومم كرديد فقط به خاطر يك سالي كه تو كانون بودم اجازه بديد سه روز اين پست تو كانون بمونه، بعد پاكش كنيد

نفست بالا مي آيد. به راحتي، در خيابان هفتم نيو يورك و سري بر ميگرداني و به بتري پارك نظري ميكني و به كشتي هايي كه چقدر زيبايند و قرار است اقيانوس را بپيمايند و از دور زيبنده ترين تصاوير براي چشمان شما نمايش داده شوند. آري چه صحنه هاي زيبايي.
چه صحنه هاي محبت آميزي را قرار است ببيني!!!
نامه هايي
سياه كه قرار است براي كودكان فلسطيني از جانب كودكان آزادي، سفيران آزادي بر سر و روي كودكان و زنان و طفلان و جنين هاي در بطن مادر خفته بريزند و آنها را گلباران كنند:

[تصویر:  134.jpg]

[تصویر:  135.jpg]

چه گلهاي زيبايي، گلهايي كه سياهند اما بعد از آنكه ميافتند و شكوفه ميزنند سرخ ميشوند. چه شكوفه هاي زيبايي. كه دلت مي خواهد سواحل زيباي هاوايي را فراموش كني و آنها را به نظاره بنشيني. چقدر شادي!!!

[تصویر:  Gazachild.jpg]

ميخواهم برايت داستاني بگويم كمي غمگين. كمي آرام بنشين و دلت را به صداي بمب هاي خوشه اي ات خوش نكن. بمب هايي كه شايد نميداني مثل انار دانه دانه ميشوند و هر دانه اش در قلب يك كودك يا مرد يا زن خانه ميكند، راستي صداي سوگواري فولادها را نميشنوي؟ كه در شب قدر زمزمه ميكنند كه اي كاش فولاد نبودند و مجبور نبودند بدن كودكي را پاره پاره كنند

[تصویر:  jaguar_cluster-bomb.jpg]

[تصویر:  1-249187-1-9.jpg]

[تصویر:  1823200630047PM1.jpg]

داستان من از سال ها پيش آغاز ميشود. آنجايي كه پير سفركرده ما هنوز جوان بود و صدايش پختگي روزهاي آخر را نداشت اما صلابت هزار سالگيش را داشت. آنگاه من هنوز در صلب پدرم بودم و او ميگفت سربازان من در گهواره ها هستند. اين صداي يك گهواره است كه ميشنوي. اين صداي ناله هاي كودكي در گهواره است كه ميشنوي. آنگاه كه چشمانش از گريه خون شده است. آنگاه كه چشمانش از ديدن برادران و خواهرانش خون شده است. در عجبم. چگونه آن ريش هاي دراز و تا بند ناف رسيده تان را بلند كرديد. چگونه در اثناي پر پيچ و خم اشغال فرصت كردي ريش بگذاري به اندازه اي كه موسي هم نميگذاشت. عيسي هم نميگذاشت. داوود هم نميگذاشت.

[تصویر:  2010-01-11-16_pic.jpg]

راستي شنيده ام ميخواهي معبد بسازي كه در آن سليمان ديگري باشد. راستي يا تو سليمان را نميشناسي يا تخت سليمان را. چرا كه سليمان به گنجشگك هاي تازه بيرون آمده از تخم هم به چشم رحمت نگاه ميكرد. در دولت سليمان پرنده روزي داشت. چگونه است كه در تخت سليمان تو كودكان نارس را قرباني ميكنند. نگو كه همه اين كارها را ميكني تا عيسي بيايد:

[تصویر:  lebanese.jpg]

عيسي تو با روح الله من فرق دارد با عيسي (ص) ‌من فرق دارد با محمد (ص) من فرق دارد. عيسي تو را مريم نزاده است عيسي تو را پاكدامنان نزاييدند. بلكه شيطان آمد و تو را زاد تا خداي موسي را رها كني و گوساله بپرستي. راستي شنيده ام با گوساله ها هم جنگ داري و با بز به جنگ آنها ميروي!!!

[تصویر:  baphomet1.jpg]

تو دل خوش كرده اي به خرابه هاي قدس تا تخت بنا كني؟؟؟ در عجبم!!! تو خواهران و برادران مرا ميكشي تا عيسي بيايد؟؟؟ چقدر خامي تو. روزگاري ميشنيدم كه مديريت را از موسي آموختي و در مدت يك ساعت شهر را به جايي دور انتقال ميدهي!!! يا تاريخ دروغ ميگويد يا تو دروغ ميگويي. يا شايد ديوانه شده اي و فكر ميكني مردم نميبينند. شايد ميپنداري چشمان من و برادران و خواهران من كورند. اكنون در بطن وجودت دوستان من و سربازان سر بر آورده از گهواره ها اندك اندك پيش پاي سلاح هاي تو مي ايستند و فرقي ندارد كه او بزرگتر از سلاح باشد يا سلاح بزرگتر از او:

شهيد آمريكايي راشل كوري

[تصویر:  1268278396.jpg]

[تصویر:  1268273521.jpg]

راستي انگار كن كه مرا هم كشته باشي با همرزمان من در زمين هاي خودت چه خواهي كرد. با اين قطره هايي كه مانند قطره هاي سال 57 ميخواهند سيل شوند و به تعبير پير من اين كاسه هاي آب ميخواهند سيل شوند و تو را در سواحلت غرق كنند چه خواهي كرد. گيرم كه قلب تك تك ما را در آوردي و خانه هاي همه ما را ويران كردي با اين قطره هايي كه به مرور سر از گهواره ها بيرون ميآورند چه خواهي كرد؟ تو را به عبادتت وا ميگذارم تا تخت سليمان بسازي و خشت خشت و سنگ سنگ كوچه هاي عمارتت را خودت بالا ببري تا سيل حاصل از اين قطره ها و خون حاصل از رگهاي بيرون زده برادران و خواهرانم فبرت را بر بستر عمارتت خراب كنند.
تو را رهايت نخواهم كرد تا در حمايت آن عبا به دوشهاي مخملين سرزمين وحي بر پالان نفت و سوخت سواريتان بدهند و امام مرا انكار كنند. تو را مفري نخواهم گذاشت تا خون برادرانم را بي تاوان تاراج كني. بدان كه تاوان قطره قطره خون خواهران و برادرانم را ار تو خواهم ستاند. بدان كه تا قطره قطره خونت را در دستگاه حكومت پاياني تقطير خواهم كرد و تو را مفري نيست آنگاه كه به شيطان پناه ببري و ببيني كه او نيز چيزي نيست. عددي نيست در مقابل پروردگارم. آنگاه كه سايه عظمت و شكوه قطره هاي خون را بعد از صور اسرافيل بر بالاي سرت خواهي ديد كه از تو ميپرسند: باي ذنب قتلت... و تو را جوابي نيست جز آنكه بچشي تنهاييت را در دوزخ. و ببيني كه سوزاندن چقدر دردناك است و ببيني كه بمب هاي خوشه اي چگونه قلب انسان را ميشكافد. آن روز خواهي دانست كه فسفر با سينه هاي انسان چه ميكند و خواهي دانست كه اگر هيتلرهم با پدرت بد كرد تو از كسي انتقام گرفتي كه هيتلر را نميشناخت و اگر ميشناخت از او متنفر بود. اين صداي وحشت آور بر گوشت خواهد خواند كه باي ذنب قتلت و تو خواهي سوخت در تنهاييت، جايي كه شيطان هم به تو فحش خواهد داد و خواهد گفت: «من گفتم، تو چرا كردي»، نميدانم قلب نداشته ات چگونه خواهد سوخت...
اما امروز تو را ميگويم. مرا بكش. مرا بسوزان. اما بدان گهواره ها تمام نخواهد شد...

[تصویر:  87-10-5%20jahannam.jpg]

گيرم كه باور ميكني امام ما نخواهد آمد. اما اگر روزي ديدي از مشرق زمين در كنار خانه خدا صدايي بلند شد كه مو بر بدنت راست شد و شمشير برنده اش گردن قاتلان را نشانه خواهد رفت... بدان كه گهواره ها تكميلند و سپاه عشق در جريان...
قطره ها هشيارند:

[تصویر:  counter-demo.2009.01.11-00945.jpg]

[تصویر:  counter-demo.2009.01.11-00940.jpg]

سوزاندن گذرنامه اسرائيلي به دست خاخام ضد صهيونيست و حمايت از مردم فلسطين

[تصویر:  jordan2.jpg]
راه پیمایی در امان پایتخت اردن مقابل یک کافی شاپ که محصولات اسرائیلی به فروش می رساند

[تصویر:  malesia3.jpg]
تظاهرات در کوالامپور مالزی

[تصویر:  malesia4.jpg]
نماز گزاردن کودک مالزیایی با شال فلسطینی

[تصویر:  malesia5.jpg]
تظاهرات در کوالامپور مالزی

[تصویر:  tunis1.jpg]
اعتراضات در تونس

[تصویر:  tunis3.jpg]
اعتراضات در تونس علیه کشتار افرادی که جهت رساندن کمک های انسان دوستانه به غزه آمده بودند

[تصویر:  jakarta2.jpg]
اعتراضات علیه جنایت اسرائیل در جاکارتا اندونزی

[تصویر:  bosni2.jpg]
[تصویر:  bosni4.jpg]
[تصویر:  bosni5.jpg]
اعتراض دانش آموزان ترکیه ای و سوریه ای به همراه شهروندان بوسنیایی در خیابانهای سارایوو

[تصویر:  paris0.jpg]
[تصویر:  paris1.jpg]
[تصویر:  paris4.jpg]
اعتراض مردم فرانسه به حمله رژیم اسرائیل به ناوگان آزادی در پاریس و درخواست تحریم کالاهای اسرائیلی
[تصویر:  philippin.jpg]
آتش زدن پرچم اسرائیل در مقابل منزل سفیر اسرائیل ( مانیل _ فیلیپین )

[تصویر:  africa0.jpg]
[تصویر:  africa1.jpg]
اعتراضات علیه حمله رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی در کیپ تاون آفریقای جنوبی

[تصویر:  pakistan.jpg]
پاکستان _ کراچی

[تصویر:  spain1.jpg]
[تصویر:  spain2.jpg]
اعتراضات علیه حمله رژیم اسرائیل به ناوگان آزادی در بیلبائو اسپانیا

[تصویر:  usalos0.jpg]
[تصویر:  usalos1.jpg]
معترضین به محاصره غزه و حمله به ناوگان آزادی در لوس آنجلس ایالات متحده امریکا

[تصویر:  usawash1.jpg]
[تصویر:  usawash2.jpg]
[تصویر:  usawash3.jpg]
معترضین به حمله به ناوگان آزادی در واشنگتن ایالات متحده امریکا

[تصویر:  sudan2.jpg]
اعتراض مردم سودان به حمله رژیم اسرائیل به ناوگان
آزادی در خارطوم

[تصویر:  mexic1.jpg]
[تصویر:  mexic2.jpg]
[تصویر:  mexic3.jpg]
راه پیمایی معترضان مکزیکی بر علیه حمله اسرائیل به ناوگان آزادی مقابل سفارت اسرائیل در مکزیکوسیتی

(1389 شهريور 12، 3:06)digeMigamNAA نوشته است:
هر چند به نظر من اين پست سياسي نيست اما اگه محروم شدم از همه دوستان خداحافظي ميكنم. شب قدره منم امشب دعا كنيد. منم به يادتون هستم اگر محرومم كرديد فقط به خاطر يك سالي كه تو كانون بودم اجازه بديد سه روز اين پست تو كانون بمونه، بعد پاكش كنيد
سلام
اين حكم از چه دادگاه و بر اساس چه قوانيني صادر شده؟؟؟!!!

بگذريم.....53258zu2qvp1d9v

انشاالله كه هر چه سريع تر صاحب برسد..cheshmak

موفق باشين..ياعلي.

عیدتون مبارک

317317317317317
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
varzeshvarzeshvarzesh
4141
Muscular
سلام

"مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ................ یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو"

آیا چیزی قابل درو در این رمضان کاشتیم؟
خدايا به كاشته هاي ما بركت بده..
عطر رمضان را در وجودمان هميشگي كن..

...........عيد شما مبارك...........
41317clapping317clapping317clapping317clapping31741

موفق باشين و شاد..
ياعلي.
53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان