امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منم بازی؟؟؟( سرپرست: *شهریار‌* )

نه ،منظورم این بود چیکار باید بکنیم
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
نقل قول: آتریسا خانم و آهو خانم همین بغله 
اون بنده خدا ها خودشون فعلا بایکوتن Khansariha (13)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 تير 3، 14:33)هومان نوشته است: نه ،منظورم این بود چیکار باید بکنیم

هیچی از خودتون پذیرایی کنید  4chsmu1

روند مسابقه اگه منظورتونه ، خیلی راحته ...

سوال و معما میپرسم ، جواب میدید ...

حالا چند ساعت دیگه شروع میشه ، متوجه میشید
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
منم هستم اگه سوال شخصی توش نباشه
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

خب کم کم داریم به موعود نزدیک میشیم  Kool

بدون هیج اتلاف وقتی ، رسما میریم سراغ شروع مسابقه  Confetti
اینجانب ، رسما زنگ آغاز مسابقه رو به صدا در میارم  dingdingding

و مسابقه هم اکنون آغاز میشه ......

آماده اید ؟

۳
.
.
.
۲
.
.
.

۱

برییییییم 

معمای یک 

مرد نابینا

مردی نابینا ، اخیرا به یک بیماری ای دچار شده
4 تا قرص تو جیبشه
دو تا سفید دو تا قرمز
تا فردا باید یه قرص سفید و یه قرص قرمز بخوره
وگرنه میمیره
اگه دو قرص همرنگ بخوره ، میمیره

قرص ها هم از نظر ظاهری شبیه هم هستند

خب ، این مرد باید چیکار کنه تا زنده بمونه ؟

4chsmu1 ببخشید یعنی قرص ها معلوم نیست کدومش سفید است کدومش قرمز Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اون مرد نابیناست و تنها هم هست ...

پس نمیتونه ببینه 

پ ن : اگه معلوم بود ، خو واسه چی ما اینجا جمع شدیم ؟ 22

سلام
خب یکی صدا میکنه رنگش  بهش بگه
و اونا را بزاره توی جیب پیرمرده
قرمز جیب چپ و آبی جیب راست 4chsmu1
Khansariha (13) ها ببخشید حواسم نبود نابینا است
گفتم باید یه جاییش مشکل باشه
والا یه نکته ای باید باشه که بشه جوابش را بدیم
من پیداش نمیکنم
Swear1 بگید دختره خنگ است نمی بخشمتون
گفته باشم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
عاقا راست میگه باید یکی که میبینه بیاد بگه بهش 65

یه چیزی هست به اسم گوگل
اون جواب را به من گفت ولی خب وجدان نمیزاره بگم 22
معمای یک:

همچین قرصی در جهان ساخته نشده  45

مگه مرگ موشه؟ بنظرم اول یه وصیت نامه بنویسه بعد قرص ها رو بندازه بالا! یا زنده می مونه یا می میره دیگه  22

ولی چون اصرار میکنی راه حل میگم: همه قرصا رو از وسط قاچ میکنه از هرکدوم یه نصفه میخوره. تامام

نقل قول: یه چیزی هست به اسم گوگل

اون جواب را به من گفت ولی خب وجدان نمیزاره بگم

آدم خوبیه بنده خدا! همه جوابارم بلده Gigglesmile
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

هاعا واقعا جواب داره
Khansariha (56)
یه قرص را بندازه تو آب هم بزنه بخوره 
برای بعدی
قرص را بندازه تو آب قاطی کنه یه ذره بزنه سر زبونش اگر با قرص قبلی هم مزه بود اون را بندازه دور
Hanghead

وقتی دکتر یا داروخونه میره دو قرص متفاوت رو جدا بهش میدن و میگن کدوم بسته کدومه یکیو دست راستش میدن یکی هم دست چپش، ایشونم هرکدومو تو جیب راس و چپ میذاره اشتباه نشه 65
[تصویر:  Untitled_2.png]
من  22

افق  Khansariha (13)

حدس میزدم دست به تقلب میزنین  4chsmu1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان