امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

مرد مجاهد / 17 روز دوستی با کتاب/ آموزش روشهای تفکر در قرآن/ احمدرضا اخوت

سلام خانم کویین و بسیار ممنون از مدیریت خوبتون
لطفا فعلا کتاب "عفاف، جاودانه خواهی لذت" رو از لیست بنده بردارید.
عاشق فاطمه زهرا / ۶۰ روز دوستی با کتاب

تشکر می کنم از خانم کویین بابت تلاش هاشون
من مدالهام درسته

امروز بعد از مدت ها مطالعه رو شروع کردم
کتاب هام همون قبلی هاست.
آثار نادر رو خیلی دوست دارم 2uge4p4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
ا وااا من مدال ۲۰ روزه گرفتم 4chsmu1 شگفتا Khansariha (49)
ولله من گفتم دیگه نمیخونم اما جوری نتونستم ساعت مطالعه درسی م و بالا ببرم ک وقت خالیم و با کتاب غیر درسی پر کردم و اونم پی دی اف ک چشم در آره ولی خب دقیقا ۴ تا کتاب خوندم ک دوتاش جدید بودن و دوتا قدیمی.
بانوی قصه/بانوی سرخ/آی پارا/واقعا اسم یکی یادم نمیاد فقط اسم شخصیت هاش یادمه و داستان!
پ ن: تعداد صفحات این ۴ تا کتاب حداکثر ۱۵۰۰ص بود و حداقل ۶۰۰ص بود.آی پارا چاپ شده و ی رمانه درمورد دختر ترکی ک دختر خان یکی از روستاها تو تبریزه و خط داستان خیلی معمولی بودو قابل انتظار پیش رفت کردو آخرشم مثل تموم کتاب های چاپ شده ی ایرانی خوشبخت شدن.
دوتا کتاب اول نمیدونم چاپ شدن یا نه اما خب نمیخوام پیشنهادش بدم با اینکه جذابن ولی خب ‌مثل کتاب چاپی نیستن.
باونی قصه ی رمان آروم بود و شخصیت های جذابی داشت..ب شدت رمان آرومی بود و ۱۵۰۰ص نیاز نداشت واقعا!
بانوی سرخ داستان ی دختری ک نصفش سوخته !
سلام به همگی

نقل قول: خیلی علاقه دارم سلام بر ابراهیم و دنیای سوفی و سه شنبه ها با موری و در نهایت عقاید یک دلقک و بخونم  [تصویر:  hanghead.gif]

اتفاقا من دیروز سه شنبه ها با موری رو شروع کردم
الان اوایلشم که جالب نیست . احتمالا بعدا خوب میشه
کسی این کتابو خونده ؟

سرپرست جان ، کتاب مدیریت احساسات رو چند ماهی هست که تموم کردم
بعد از اون حدودا ده تا کتاب خوندم که اعلام نکردم Khansariha (56)

رضوانه / 309 روز
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
(1398 مهر 16، 18:45)rezvaneh نوشته است: سلام به همگی

نقل قول: خیلی علاقه دارم سلام بر ابراهیم و دنیای سوفی و سه شنبه ها با موری و در نهایت عقاید یک دلقک و بخونم  [تصویر:  hanghead.gif]

اتفاقا من دیروز سه شنبه ها با موری رو شروع کردم
الان اوایلشم که جالب نیست . احتمالا بعدا خوب میشه
کسی این کتابو خونده ؟

ب من پیشنهادش دادن ک نخوندمش هنوز تموم کردی بگو 4chsmu1
امروز کلا زدم تو کار کتاب غیردرسی..
آتریسا/۳۲روز/من زنده ام
فرید/۲روز/هوش مالی
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
مرد مجاهد / 18 روز دوستی با کتاب/ آموزش روشهای تفکر در قرآن/ آموزش روشهای تدبر ادبی، توسعه و بلاغت کلام/ احمدرضا اخوت
آتریسا/۳۳روز مطالعه/من زنده ام

پ ن۱:متاسفانه پیداش نمیکنم ک ادامه ش و بخونم و ظاهرا این کتاب جذاب نصفه برای من میمونه..حیف:(
پ ن۲: دوستان لطفا پاراگرافی جمله ای خلاصه ای از کتاب مورد مطالعه تون بذارین یا تمومش کردین نقدتون و بگین.من اگر درست یادم بیاد فقط آقای سوشیا کتاب هایی رو ک میخونن و نظرشون و میگن و مثلا من خیلی کنجکاو میشم ک بدونم هوش مالی نویسندش کیه در چ موردیه؟نظر آقای فرید در مورد کتابی ک میخونه چیه؟یا مثلا کتاب هایی ک آقای مجاهد میخونن قطعا ی متن های خوندنی و آموزشی ای داره دیگه یا اصلا نظرشون و بگن.همه تموم میکنن و ی کتاب دیگه رو شروع میکنن و هیچی هم نظر نمیدن در مورد کتابشون Hanghead
 سپاس شده توسط
(1398 مهر 17، 19:26)atrisa نوشته است: نظر آقای فرید در مورد کتابی ک میخونه چیه؟یا مثلا کتاب هایی ک آقای مجاهد میخونن قطعا ی متن های خوندنی و آموزشی ای داره دیگه یا اصلا نظرشون و بگن.همه تموم میکنن و ی کتاب دیگه رو شروع میکنن و هیچی هم نظر نمیدن در مورد کتابشون Hanghead
سلام
خوب کسی نظر نداد تو این چند صفحه ای که من چک کردم و منم چیزی نگفتم
هوش مالی کیوساکی رو دارم میخونم اونم به خاطر ترسیم ذهنیه که میگن داره، موضوعش هم تصمیمات درست اقتصادیه
یکشنبه آخر هم خاطرات یکی از خانمهای رزمنده است به نام معصومه که یه دوست بهم هدیه داد (فکر میکنم به خاطر اینکه جلوش از کتاب خاطرات سفیر تعریف کردم فکر کرد حتما این رو هم باید دوست داشته باشم) (اما حقیقت اینه که قلمش خیلی ضعیفتره و موضوعش هم خیلی متفاوت به امید اونکه فصلهای بعدی بهتر بشه)
شما هم از کتاب خودتون بگید خوب...

فرید/۳ روز/هوش مالی
 سپاس شده توسط
سلام

بخشی از کتاب سه شنبه ها با موری :

روزی پس از شرکت در مجلس ختم یکی از همکارانش بسیار غمگین و افسرده شد.
میگفت "حیف از اینهمه حرف های خوب که زده شد و افسوس که بعد از مرگ او عنوان شد و او هرگز آن ها را نشنید"

موری فکر خوبی به سرش زد.به چند نفر از دوستانش زنگ زد و همگی را برای روز معینی دعوت کرد.
آن روز در خانه او مراسم "عزاداری زنده " بود.
چرا باید همیشه عزاداری برای مرده ها باشد؟
دوستانش جمع شدند و هر یک در وصف خوبی ها و کمالات او حرفی زدند.
معمولا در مراسم عزاداری حرف هایی گفته می شود که هرگز به گوش عزیز از دست رفته نمی رسد. شاید حرف هایی که مجال گفتن آن را نمی یابیم.
ولی آن روز موری تمام حرف هایی که باید می شنید را ، شنید.           

رضوانه / 310 روز

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
کتاب روانشناسیه رضوانه خانم؟!
 سپاس شده توسط
(1398 مهر 18، 0:03)فرید نوشته است: کتاب روانشناسیه رضوانه خانم؟!

سلام . بله

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
مرد مجاهد / 19 روز دوستی با کتاب/ آموزش روشهای تدبر ادبی، توسعه و بلاغت کلام/ احمدرضا اخوت
 سپاس شده توسط
لئا / 14 روز دوستی با کتاب

سلام بر ابراهیم
 سپاس شده توسط
سلام به همگی دوستان عزیز
خانم آتریسا، فرمایش شما درباره توضیح دادن درباره کتابهامون کاملا متینه و باهاتون موافقم ..
فعلا عذر میخوام که به حضور حداقلی بسنده میکنم .. امیدوارم بتونم در ادامه همراهی بهتری داشته باشم در این تاپیک ..
خدایا .. شکرت ..

مرد مجاهد / 20 روز دوستی با کتاب/ آموزش روشهای تفکر در قرآن/ احمدرضا اخوت
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان