امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

عاشق فاطمه زهرا /۱۶۲ روز دوستی با کتاب
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
عارفه/ ۶۰ روز 
مسجد پروانه/جی ویلون ویلسون
سبک ها و مهارت های ارتباطی/نیما قربانی
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام 
رها Y / 
۱۰ روز / خجالت نکش دختر
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا /۱۶۳ روز دوستی با کتاب

خداحافظی

سپاس شده توسط
اعلام وضعيت 

nipo1382 / روز 9 دوستي با كتاب / كتاب جادوي فكر بزرگ 

سلام يك پيشنهاد براتون دارم من برنامه cast box رو دانلود كردم و تمام كتاب ها صوتي هستن و همه  كتاب ها هست و همش هم رايگانه
من خودم نصرت (آموزش زبان انگليسي) رايگان پيدا نميكردم اونجا پيدا كردم
و كتاب جادوي فكر بزرگ رو بهتون پيشنهاد ميكنم خيلي خوبه Khansariha (56)
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
 سپاس شده توسط
سلام  303

مولانا / ۹۸ روز دوستی با کتاب Khansariha (56) / دیوان حافظ
 سپاس شده توسط
عارفه/ ۶۱ روز 
مسجد پروانه/جی ویلون ویلسون
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا /۱۶۴ روز دوستی با کتاب

خداحافظی

سپاس شده توسط
عارفه/ ۶۲ روز 
خودت را تباه نکن / مرور

سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا /۱۶۵ روز دوستی با کتاب

خداحافظی

سپاس شده توسط
عارفه/ ۶۳ روز 
کیمیاگر / مرور

سلام خدمت دوستان و تشکر از سرپرست زحمت کش  [تصویر:  khansariha%20(8).gif] [تصویر:  thankyou.gif]
اجرتون با حضرت رقیه(س)
یازهرا 
/20روز اشتی با کتاب/مدافعان حرم
عاشق فاطمه زهرا /۱۶۶ روز دوستی با کتاب

نسبت به قبل وقتی توی یه جمعی نظر می دم، خیلی پخته تر صحبت می کنم و این بهم اعتماد به نفس می ده.
به جای این که وقت خالیم رو با محتواهای پوچ پر کنم، کتاب می خونم و رشد می کنم.

خداحافظی

سلام  303

مولانا / 101 روز دوستی با کتاب  Khansariha (56)  / دیوان حافظ
سلام خدمت دوستان و تشکر از سرپرست زحمت کش  [تصویر:  khansariha%20(8).gif] [تصویر:  thankyou.gif]
اجرتون با حضرت رقیه(س)
یازهرا 
/21روز اشتی با کتاب/مدافعان حرم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان