امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

سلام 
هارت تنها / 66 روز/۱۸ خرداد ماه 
۳۵ قانون روحانی
قانون موفقیت
نقل قول: منتها یکیش صوتیه یکیش کتبی

کتابو از روی سخنرانی نوشتن...

سخنرانیش بهتره به نظرم  39

یکی از نقاط قوت آقای پناهیان بیانشونه به نظرم  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: طاقچه بی نهایت هم خیلی خوبه ها..

خیلی کتابای متنوعی داره و قیمت اشتراکش هم خیلییی به صرفه‌ست

آره خیلی خوبه من اول تابستون اشتراک 3 ماهه خریدم   53258zu2qvp1d9v

کارما / 23 روز دوستی با کتاب فکر کنم  39

عارفه خانم یه کتاب معرفی کردن به اسم انواع مردان  امروز اون رو رفتم بخونم ولی قبلش تستی که لینک گذاشته بودن تو باران رو باز انجام دادم 
نتیجش یه کم عجیب بود 
تست مردانه فقط 1 ضعیف و 1 اصلی و 6 تای دیگه فرعیم بودن  22

تست زنانه هم دادم که اون فقط 1 ضعیف و 7 تای دیگه هم به عنوان فرعی معرفی شده بودن  17 
الآن تکلیف من چیه؟؟ برا پرورش کهن الگو کدوم رو پرورش بدم  22 آخه تقریبا همه رو دارم 45

من یه عادتی دارم وقتی دارم یه کتابی رو میخونم.. وسطش با یه کتاب دیگه آشنا میشم قبلی رو میزار م کنار و میرم سراغ این یکی.. و بعد با یکی دیگه آشنا میشم و... الآن کلی کتاب نصفه دارم  Khansariha (60) چیکارشون کنم؟؟  Vamonde 
خیر سرم میخواستم از کتاب هام خلاصه برداری کنم و نظرم و تاثیراتشون رو تو دفتر بنویسم (همونجوری که تاج گفت) ولی هر بار شروع میکنم به نوشتن.. یه کتاب دیگه میاد وسط  45 و باید یه چیز دیگه رو شروع کنم نوشتن  Khansariha (56)

شما چجوری از کتاب ها خلاصه برداری میکنید؟؟؟ اصلا خلاصه برداری و نکته برداری میکنید؟؟ من هرچی میام خلاصه نویسی کنم میبینم همه جمله ها به نظر جالب میان.. یا اگه ننویسم منظور کامل منتقل  نمیشه..  اهل زیر جملات خط کشیدن و تو کتاب نوشتن هم نیستم.. کتاب هام خراب میشن  Khansariha (121) باید جدا بنویسم ولی نمیدونم چجوری؟ 
سلام
زینبی/5 مرداد /10 روز همراه کتاب
کتاب:دختران آفتاب
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
نقل قول: شما چجوری از کتاب ها خلاصه برداری میکنید؟؟؟ اصلا خلاصه برداری و نکته برداری میکنید؟؟ من هرچی میام خلاصه نویسی کنم میبینم همه جمله ها به نظر جالب میان.. یا اگه ننویسم منظور کامل منتقل  نمیشه..  اهل زیر جملات خط کشیدن و تو کتاب نوشتن هم نیستم.. کتاب هام خراب میشن  [تصویر:  khansariha%20(121).gif] باید جدا بنویسم ولی نمیدونم چجوری؟ 
داداش عزیز من...

زیر نکات مهم کتابا خط میکشم... بیشتر

و اونایی که باید عمل کنم بهشون...

که دیگه مشخصه

حالا مثلا اگر کتابی باشه تکنیک ها رو جدا نوشته باشه

چه بهتر سریع یادداشت میکنم
(1400 مرداد 24، 21:19)Amirali.d نوشته است: درود 
امیرعلی.د/۷مرداد/۱۸ روز دوستی با کتاب/کتاب مفاتیح

درود
امیرعلی.د/۷مرداد/۱۹ روز دوستی با کتاب/کتاب مفاتیح
سلام  [تصویر:  303.gif]

*مهدی* / ۲۳ خرداد  ٣٣ روز دوستی با کتابکتاب ٣ دقیقه در قيامت 
گفتم من تو کتابم چیزی نمینویسم  Khansariha (56)

نکته ها رو مینویسن ولی خب دسته بندی ها و توضیحات و اینا رو میخوام داشته باشه ولی خیلی زیاد میشه  Hanghead
عارفه/ 89 روز
مطالعات دهه

نقل قول: عارفه خانم یه کتاب معرفی کردن به اسم انواع مردان  امروز اون رو رفتم بخونم ولی قبلش تستی که لینک گذاشته بودن تو باران رو باز انجام دادم 
نتیجش یه کم عجیب بود 
تست مردانه فقط 1 ضعیف و 1 اصلی و 6 تای دیگه فرعیم بودن  [تصویر:  22.gif] 

تست زنانه هم دادم که اون فقط 1 ضعیف و 7 تای دیگه هم به عنوان فرعی معرفی شده بودن  [تصویر:  17.gif] 
الآن تکلیف من چیه؟؟ برا پرورش کهن الگو کدوم رو پرورش بدم  [تصویر:  22.gif] آخه تقریبا همه رو دارم [تصویر:  45.gif] 

ای بابا Khansariha (13)
حالا درست انجام دادین؟؟ یا هی همه رو متوسط زدید؟
آدم گاهی نمیدونه چی بزنه درگیر گزینه های وسط میشه...
حالا با فرض درست بودن، شروع کنید به خوندن از هر جاش که جالبه براتون، وقتی ویژگی ها رو خوندید خودتون دستتون میاد کدوم هستید. این راه خیلی قابل اعتماد تره هرچند مهتدسی معکوس طوره 4chsmu1

من یه عادتی دارم وقتی دارم یه کتابی رو میخونم.. وسطش با یه کتاب دیگه آشنا میشم قبلی رو میزار م کنار و میرم سراغ این یکی.. و بعد با یکی دیگه آشنا میشم و... الآن کلی کتاب نصفه دارم  [تصویر:  khansariha%20(60).gif] چیکارشون کنم؟؟  [تصویر:  vamonde.gif] 

این که خیلی خوبه. Gigglesmile
بستگی داره هدف چی باشه؟
تمام کردن n کتاب و پز دادن 65
یا چیزهایی مثل پیدا کردن جواب سوال های ذهنی، رشد، یادگیری، بهتر شدن... 317

خیر سرم میخواستم از کتاب هام خلاصه برداری کنم و نظرم و تاثیراتشون رو تو دفتر بنویسم (همونجوری که تاج گفت) ولی هر بار شروع میکنم به نوشتن.. یه کتاب دیگه میاد وسط  [تصویر:  45.gif] و باید یه چیز دیگه رو شروع کنم نوشتن  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

یه نظر من همون موقع کامنت و نظرتونو کنارش بنویسید و خلاصه هم با خط کشیدن انجام بدید. وسواسی هم نشید. کتاب خوندن برا لذت بردنه من به شخصه اگه بخوام یبار بخونم یبار جزوه بنویسم کلا لذتش میره برام. 53258zu2qvp1d9v

شما چجوری از کتاب ها خلاصه برداری میکنید؟؟؟ اصلا خلاصه برداری و نکته برداری میکنید؟؟ من هرچی میام خلاصه نویسی کنم میبینم همه جمله ها به نظر جالب میان.. یا اگه ننویسم منظور کامل منتقل  نمیشه..  اهل زیر جملات خط کشیدن و تو کتاب نوشتن هم نیستم.. کتاب هام خراب میشن  [تصویر:  khansariha%20(121).gif] باید جدا بنویسم ولی نمیدونم چجوری؟ 

من این کارو می کنم. و خیلی از این کار لذت می برم. مخصوصاً وقتی بعد شش ماه میرم دوباره بخونمش از دیدن کامنت هام و تاریخ هایی که زدم و جاهای مهمی که برای مرور میدونم کجان. واقعا سر ذوق میام. 128fs318181

میگما نکنه شما از اونایی هستین که تا n سال پلاستیک روی صندلی ماشین رو نمی کنن نو بمونه یا در کودکی اسباب بازیشونو از تو ویترین در نمیاودن خراب نشه Khansariha (56)  Vamonde

بابا کتاب برای خراب شدنه دیگه Gigglesmile
بخونید برای دستی شدن، یادگاری شدن...
کتاب برای منه نه من برای کتاب! اون خودش رو شبیه نیاز من باید بکنه نه برعکس. 
نقل قول:
۳۵ قانون که قوانین زندگی و کائنات و تعریف می‌کنه مثل قانون کارما و قانون مقاومت قانون رهایی قانون توجه و..

موثق هستش؟ اگه انتقادی بخونید کتاب خیلی جالبی باید باشه.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
نقل قول: موثق هستش؟ اگه انتقادی بخونید کتاب خیلی جالبی باید باشه.
آره 

از طرفی همون جمله دنیای بیرون آینه درون ماست بنظرم زیربنای این کتابه 
آنتونی رابینز میگه قوانین زیاد زندگی را تحمل ناپذیر می‌سازند 
سلام خدمت دوستان و تشکر از سرپرست زحمت کش  [تصویر:  303.gif]
اجرتون با حضرت رقیه(س)
یا باب الحوئج60
روز اشتی با کتاب/اشتی با خدا از طریق آشتی با خود
ببخشید چند روز نبودم 53
سلام

عطر رهایی / 161 روز دوستی با کتاب

کتاب چهار اثر از فلورانس
کتاب مدیریت بر خود و برنامه ریزی توسعه فردی
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

درود درود
امیرعلی.د/۷مرداد/20 روز دوستی با کتاب/کتاب نهج‌البلاغه 
نهج‌البلاغه واقعا خیلی مفیده وقتی شروع به خوندنش کردم از خوندن سیر نمیشدم و خیلی نکته های علمی و رفتاری درونش نهفته است
انشاالله روز های بیشتری با کتاب باشید براتون آرزوی موفقیت دارم Khansariha (46)
سلام 
هارت تنها / 67 روز/۱۸ خرداد ماه 
۳۵ قانون روحانی
قانون موفقیت
سلام  [تصویر:  303.gif]

*مهدی* / ۲۳ خرداد  ٣٤ روز دوستی با کتابکتاب ٣ دقیقه در قيامت 

خداروشکر که این کتاب بسیار خوب هم تموم شد studsmatta

این کتاب یه تلنگری بود  که این دنیا فانی هست و بالاخره یه روز همه مون میمیریم و اون دنیا  کوچکترین کارهامون هم محاسبه میشه و باید روی  کارهای خوبمون دقت داشته باشیم تا مبادا این کار برای رضای خدا نباشه.
و ایشالله که هیچ کدوممون بدون شهادت از دنیا نریم که واقعا یه موفقیت و رستگاری بزرگی رو از دست داده ایم.
یا امیرالمؤمنین / 25 مهر 99 / 107 روز / جلد اول شب های پیشاور (سلطان الواعظین)
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان