امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

مثلا از کاربرای عزیزمون بخوایم توی مدت سه هفته یک کتاب دویست   دویست و پنجاه صفحه ای رو بتونن و معرفی شو بذارن تا بقیه رو هم به خوندن اون کتاب ترغیب بکنن.
اگه هر کسی از موضوع و ژانر مورد علاقه ی خودش بخونه و اونو معرفی کنه . میتونه بقیه رو به خوندن اون کتاب یا اون ژانر ترغیب بکنه. که خیلی خوبم هست  4chsmu1
سلام و درود 303
Amirali.dا/ ۷ مرداد ۱۴۰۰/ 183 روز آشتی با کتاب (راز شاد زیستن)و(کتاب صوتی راز کنترل شهوت داداش رضا) Khansariha (56)
سلام و درود 303
Amirali.dا/ ۷ مرداد ۱۴۰۰/ 184 روز آشتی با کتاب (راز شاد زیستن)و(کتاب صوتی راز کنترل شهوت داداش رضا) Khansariha (56)
(1401 مرداد 16، 4:04)ویلو نوشته است: سلام

ویلو / ۲ فروردین / ۱۱۳ روز با کتاب / کتاب آه -اسپوتینک دلبندمن
Khansariha (56) Khansariha (56)

کد تحفیف طاقچه فک‌ر میکنم‌ برای یه لیتس خاصی از کتابا هستش . که توش من کتابی در رابطه با محرم یا امام‌حسین ندیدم.

فکر میکنم بهتر باشه یه مدت زمان بذاریم و یک‌تعداد صفحهات مشخص . که در حق کسی اجهاف نشه.
موضوع رو هم آزاد بذاریم که دست همه باز باشه برای شرکت کردن

(1401 مرداد 16، 4:11)ویلو نوشته است: مثلا از کاربرای عزیزمون بخوایم توی مدت سه هفته یک کتاب دویست   دویست و پنجاه صفحه ای رو بتونن و معرفی شو بذارن تا بقیه رو هم به خوندن اون کتاب ترغیب بکنن.
اگه هر کسی از موضوع و ژانر مورد علاقه ی خودش بخونه و اونو معرفی کنه . میتونه بقیه رو به خوندن اون کتاب یا اون ژانر ترغیب بکنه. که خیلی خوبم هست  4chsmu1

اگه بتونیم پی دی اف پیدا کنیم خیلی بهتره یا از کتابهایی که با یه سرچ ساده پیدا میشه استفاده کنیم 53258zu2qvp1d9v 
برای مناسبتی باید نهایتا تا آخر این هفته به نتیجه برسیم که حوالی اربعین پایانش باشه Khansariha (56)

اگه کتابها آزاد و متفاوت باشه با تعداد صفحه ثابت موافق نیستم Hanghead
دویست و پنجاه صفحه برای شما که کتاب خون هستید نرمال به نظر میرسه ولی برای دوستانی که کمتر کتاب میخونن خیلی زیاده 42

پ.ن یه سری به ذهنم رسید که ادعیه رو هم میشه وارد مسابقه کرد مثلا ترجمه زیارت ناحیه مقدسه رو بخونیم و قسمتی که بیشتر توجهمون رو جلب کرد رو اعلام کنیم اما بهتر که فکر کردم دیدم بیشتر مناسب تاپیک مذهبیه و نه مکتبخونه wacko2
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
یا باب الحوائج/27فروردین/105روز اشتی با کتاب [تصویر:  khansariha (56).gif]

خذاوند خیر بدهد به سرپرستان زحمتکش [تصویر:  ehteram.gif]
ممنون از زحمات شما [تصویر:  303.gif]
خداشکرت [تصویر:  Gol.gif]
(1401 مرداد 16، 4:04)ویلو نوشته است: کد تحفیف طاقچه فک‌ر میکنم‌ برای یه لیتس خاصی از کتابا هستش . که توش من کتابی در رابطه با محرم یا امام‌حسین ندیدم.
سلام وقت بخیر مجدد ملاحظه بفرمایید اخیرا کتاب هایی اضافه کرده اند.
کتاب های طاقچه خیلیی متنوعن که.. اکثر انتشارات معروف توی طاقچه هستن.. Khansariha (56)
برای زمان کم؛ میتونیم با چند تا حساب کاربری ثبت‌نام کنیم و از کد تخفیف استفاده کنیم 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
.
یا باب الحوائج/27فروردین/106روز اشتی با کتاب [تصویر:  khansariha (56).gif]

(1401 مرداد 19، 9:54)silent scream نوشته است: کتاب های طاقچه خیلیی متنوعن که.. اکثر انتشارات معروف توی طاقچه هستن.. Khansariha (56)
برای زمان کم؛ میتونیم با چند تا حساب کاربری ثبت‌نام کنیم و از کد تخفیف استفاده کنیم 53258zu2qvp1d9v
.
ببخشید این موضوع را از پشتیبانی سایت سوال کردید؟
اشکالی ندارد با چند حساب مختلف ثبت نام کنیم؟
 سپاس شده توسط
از پشتیبانی سوال نکردم. از طلبه‌ای پرسیدم و گفتن چون می‌تونیم حساب کاربری های مختلفی بسازیم، و محدودیتی نداره، مشکلی نداره..  53
.
.
.
سلام و درود 303
Amirali.dا/ ۷ مرداد ۱۴۰۰/ 187 روز آشتی با کتاب (راز شاد زیستن)و(کتاب صوتی راز کنترل شهوت داداش رضا) Khansariha (56)
سلام 
رعد و برق / 20 مرداد/ 1 روز آشتی با کتاب

نیمه تاریک وجود
53 یا رب دل مارا     تو به رحمت جان ده
درد همه را        به صابری درمان ده
این بنده نداند     که چه می باید خواست
داننده تویی       هر انچه خواهی ده  53
یا باب الحوائج/27فروردین/107روز اشتی با کتاب [تصویر:  khansariha (56).gif]

(1401 مرداد 19، 23:14)silent scream نوشته است: از پشتیبانی سوال نکردم. از طلبه‌ای پرسیدم و گفتن چون می‌تونیم حساب کاربری های مختلفی بسازیم، و محدودیتی نداره، مشکلی نداره..  53
سپاس از پاسخ شما بنده سوال کردم از پشتیبانی امروز و منتظر پاسخشون هستم
ـــــــــــــــ
خانم مشکات تشکر به خاطر  کتابی که معرفی کردید خوشبختانه تو طاقچه موجود بود جزو کتاب های بخش بی نهایت بود.
سلام و درود 303
Amirali.dا/ ۷ مرداد ۱۴۰۰/ 188 روز آشتی با کتاب (راز شاد زیستن)و(کتاب صوتی راز کنترل شهوت داداش رضا) Khansariha (56)
سلام 
رعد و برق / 20 مرداد / 2 روز اشتی با کتاب
53 یا رب دل مارا     تو به رحمت جان ده
درد همه را        به صابری درمان ده
این بنده نداند     که چه می باید خواست
داننده تویی       هر انچه خواهی ده  53
یا باب الحوائج/27فروردین/108روز اشتی با کتاب [تصویر:  khansariha (56).gif]

خداوند خیر بدهد به سرپرستان زحمتکش [تصویر:  ehteram.gif]
خدایا شکرت [تصویر:  Gol.gif]
 سپاس شده توسط
سلام و درود 303
Amirali.dا/ ۷ مرداد ۱۴۰۰/ 189 روز آشتی با کتاب (راز شاد زیستن)و(کتاب صوتی راز کنترل شهوت داداش رضا) Khansariha (56)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان