امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

سلااااااام و درود بر اهالی مکتبخونه  Confetti

العبدالمرحوم/۷ روز آشتی با کتاب  4chsmu1

خب دیگه معلومه این مدت چقد کم کتاب خوندم و لازم به شرح نیست 42
برداشت یکی دو نکته از کتاب‌های قبلی + چند صفحه فتح خون + ترجمه الغارات به مقدار لازم 4chsmu1
خیلی وقته رمان نخوندم ، باید تا تابستون تموم نشده چندتا کتاب خوب و مشتی بخونم که طول سال تحصیلی رو دلم نمونه Hanghead

خداوند خیر بدهد به سرپرستان زحمتکش [تصویر:  ehteram.gif]
ممنون از زحمات شما [تصویر:  303.gif]
خدایا شکرت Gol
سلام من این مدت بیمار بودم نشد بیام  4chsmu1

ویلو/ 2 فروردین / 125 روز با کتاب / ناطوردشت . وداع با اسلحه

توی این مدت مریضی سه تا کتاب تموم کردم که خیلی به جانم نشستن ولی محتوای آنچنانی برای معرفی نداشتن  42
سلام 
silent scream 
324 روز رفاقت با کتاب.
دیدم که جانم می‌رود ؛ راجع به شهید مصطفی کاظم‌زاده. 
داستان رفاقتی ناب و خدایی. 53258zu2qvp1d9v
خوندنش توصیه میشه.
تشریف.
خاطرات یک بچه چلمن.
Khansariha (56)

نقل قول:
شادی جانم حلوای عروسی راجب چیه؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

نقل قول: توی این مدت مریضی سه تا کتاب تموم کردم که خیلی به جانم نشستن ولی محتوای آنچنانی برای معرفی نداشتن  [تصویر:  p.gif]
اگه به جانت نشستن معرفی کن شاید به جان ماهم بشینن.. Khansariha (56)

نقل قول: چند صفحه فتح خون
نظرت راجع بهش چیه؟! از محدود کتاب‌هایی هست ک دارم و نخوندم.. چندین بار سعی کردم بخونمش ولی به نظرم‌ سنگین میومد. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
سپهر/30مرداد1400/ 270روز دوستی با کتاب/زیرآفتاب هیچ چیز تازه نیست
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام 
silent scream 
325 روز رفاقت با کتاب.
-خاطرات رفیق جنگ بچه ی چلمن. 
-من و لذت زندگی با هیولا.(درباره حمله اضطراب)
-امان از دست امتحان. 
-صراط از عین‌صاد. 
-وجود فاضل نظری. 
.
.
.
ناحلهـ / 31 خرداد / 54روز دوستی با کتاب

سلامممم
ازرآخرین باری که اعلام وضعیت کردم آئین درس خواندنو تموم کردم وقتی نیچه گریست رو هم قهوه سرد آقای نویسنده رو هم خوندم و همشونو خیلی دوست داشتم  53258zu2qvp1d9v

الان دارم عادت های اتمی و قصه کربلا رو میخونم
واسه قصه کربلا من خواستم یه کتاب سفارش بدم که اسمش همین بود ولی اون خیلی حجیم تر بود و این که بدستم رسید یجور دیگه ولی همونم بد نیستش انگار 4chsmu1

داشتم یه کتاب میخوندم خیلی جا خوردم به لحظه
میگفت کتابو که میخونی باید مزه مزه اش کنی باید زندگیش کنی از کلمه به کلمه اش استفاده کنی تو زندگی و صرفا خوندن کتاب نباشه داشتم فکر میکردم با کدوم یکی از کتابام این حالتو تجربه کردم و زیاد نبودن 53258zu2qvp1d9v ولی الان دارم سعی میکنم تو کتاب خوندنم پیاده اش کنم و خیلی جذابه 53258zu2qvp1d9v
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سلام 
silent scream 
326 روز رفاقت با کتاب.
-از تو چه‌ پنهان، مجموعه غزل‌هایِ قشنگ. 53258zu2qvp1d9v
-تام گیتس بهترینِ کلاس. 65
-خانه درختی ۱۳ طبقه. 4chsmu1
-دیزی و دردسرهای زندگی. Khansariha (56)

از اونجایی که فعلا کتاب گرفتن برای من ممنوعه، مجبورم یا کتابای قدیمیو مرور کنم یا کتابای برادر کوچیکم رو بخونم. 4chsmu1 برای همین این مدت کتاب کودک-نوجوان زیاد میخونم. 4chsmu1 دوست داشتنی‌ان. Khansariha (56)
.
.
.
سلام و درود 303
Amirali.dا/ ۷ مرداد ۱۴۰۰/ 197 روز آشتی با کتاب (راز شاد زیستن)read:
ببخشید از این به بعد نمیتونم هر روز اعلام وضعیت کنم.  ۳،۴ روزی یکبار یا هفته ای یکبار سعی میکنم بیام Khansariha (69)
سلام
رعد و برق / 20 مرداد / 9 روز آشتی با کتاب
53 یا رب دل مارا     تو به رحمت جان ده
درد همه را        به صابری درمان ده
این بنده نداند     که چه می باید خواست
داننده تویی       هر انچه خواهی ده  53
سلام و درود  2uge4p4

العبد‌المرحوم/۱۰ روز دوستی با کتاب/مغازه خودکشی Khansariha (69)
با اتمام کتاب به شدت شگفت زده شدم  Khansariha (134)
نمیتونم بگم عالی بود اما ارزش یکبار خوندن رو به نظرم داشت 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: می‌تونی اینجا راجع بهش بخونی.. کتاب قشنگی بود. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

مرسییی 302
توی لیست کتابام اضافه‌اش میکنم 4chsmu1
نقل قول: نظرت راجع بهش چیه؟! از محدود کتاب‌هایی هست ک دارم و نخوندم.. چندین بار سعی کردم بخونمش ولی به نظرم‌ سنگین میومد. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
منم با وجودی که زیاد تعریفش رو شنیدم اما قبلا به همین دلیل خوندش رو به تعویق انداختم  53258zu2qvp1d9v
ولی این سری با وجودی که تا الان صفحات کمی ازش خوندم خیلی لذت بردم و مشتاقم که ادامش بدم
توصیفات فوق‌العاده‌ای داره به نظرم  53258zu2qvp1d9v
البته همچنان بعضی از مطالبش ممکنه سنگین باشه اما ترجیح میدم هرچند اندک اندک اما تا آخرشو بخونم 42
نقل قول: -خانه درختی ۱۳ طبقه. [تصویر:  4chsmu1.gif]
عههههه خانه درختی  4chsmu1
یادش بخیر 65
49-2 سلام به دوستان کتابخوان کانونی 49-2  
[تصویر:  khansariha%20(56).gif] لیست بروز شده تا ۳ شهریور[تصویر:  khansariha%20(56).gif]

آرمین/ ۴۱۶ روز / غیبت با هماهنگی

سایلنت اسکریم/ ۳۲۶ روز  / ۳۰ مرداد

امیر علی.د/ ۱۹۷ روز / ۳۱ مرداد

سنا/ ۱۵۵ روز / ۷ مرداد

ویلو / ۱۲۵ روز / ۲۸ مرداد

یا باب الحوائج / ۱۱۳ روز / ۲۷ مرداد

رضا چلسی / ۹۰ روز / ۳ مرداد

سپهرر / ۵۸ روز / ۲۹ مرداد

ناحله / ۵۴ روز / ۳۰ مرداد

محسنین / ۲۵ روز / ۲۶ مرداد

العبد المرحوم  / ۱۰ روز / ۳ شهریور

برکینگ بد / ۹ روز / ۸ مرداد

رعد و برق / ۹ روز / ۱ شهریور

*دوستان عزیز ممنون میشم اگر ایرادی در لیست هست بهم اطلاع بدید*
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
   سلام به همگی

خوش آمدید به مسابقه بزرگ کتابخوانی حسینی   Khansariha (2)

این مسابقه به مناسبت اربعین حسینی برگزار میشه و هدفش آشنایی بیشتر با قیام و معارف عاشوراست و قرار بر اینه که در کنار هم کلی چیز یاد بگیریم ، جایزه ببریم و از یه رقابت مهیج لذت ببریم  Khansariha (69)
و اما بریم سراغ مسابقه و شرایطش
ما یه کتاب با محوریت و موضوع عاشورایی انتخاب می‌کنیم و حدود سه هفته فرصت داریم تا اونو مطالعه کنیم  Khansariha (56)

از اونجایی که تک‌خوری ممنوعه Esteghfar
ما اینجا گنجینه ارزشمندمون رو باهم به اشتراک میذاریم و بزرگترین نکته و برداشتی که از خوندن اون کتاب به دست آوردیم رو با دوستانمون سهیم می‌شیم و توی رای‌گیری شرکت داده میشیم 317
و اما  برای اینکه توی این سه هفته از احوالات و روند کتابخوانی هم بی‌خبر نباشیم (یه پیشنهاد خوب برای کسایی که میخوان توی امتیازات جلو بزنن Khansariha (58) )
میتونیم جملات و محتواهای ارزشمندی که حین مطالعه باهاشون روبرو شدیم رو توی مکتبخونه به اشتراک بذاریم و بابتشون اعتبار  کسب کنیم Confetti

ما اینجا با پیشنهاد اعضا یه لیست از بهترین کتاب‌های مرتبط با مسابقه رو گلچین کردیم که میتونیم از بینشون انتخاب و در مسابقه شرکت کنیم ، اما اگر کسی کتاب دیگه‌ای رو انتخاب کرد که با موضوع مسابقه تطابق داره می‌تونه با معرفی اون و اشتراک یه خلاصه از کتاب مورد نظرش و تایید شدن موضوع کتاب ، در مسابقه شرکت کنه    53258zu2qvp1d9v
چندتا نکته در رابطه با مسابقه:

1.به ازای هر هفته تعامل در رابطه با مسابقه و اشتراک گذاری جملات طلائی کتابتون اعتبار +۱ دریافت می‌کنید یعنی به ازای کل طول مسابقه در صورت مشارکت +۳ اعتبار  

2.فرصت مسابقه از امروز ۳ شهریور ماه شروع میشه و شما تا ۲۴ شهریور فرصت دارین تا مطالعه کتابتون رو به پایان برسونید و ۲۴ شهریور مهلت نهایی ارسال نکته طلائی شروع و پایان اون مشخص میشه

3.لطفا ارائه نهاییتونن رو پیش از موعد مقرر ارسال نکنید که با مشارکت انتخابی شما اشتباه گرفته نشه و همینطور دوستانی که کتابشون با شما مشترکه از شما جا نمونن

4.هرگونه ثبت نام و عدم مشارکت تحت پیگرد غیر قانونی قرار خواهد گرفت Khansariha (58)    4chsmu1

پس همین حالا دست به کار شید و اسم خودتون رو در شرکت کنندگان این مسابقه نورانی ثبت کنید 2uge4p4

ان‌شاءالله که این مسابقه بابی برای آشنایی با معارف حسینی باشه و زندگی‌هامون سرشار از نور حسینی و محبت اباعبدالله بشه  Khansariha (121)

در نهایت می‌رسیم به بخش جذاب جوایز 
.
.
.
به نفر اول مسابقه علاوه بر اینکه تور سفر دور دنیا اهدا نمیشه در عوضش اعتبار +۳ دریافت میکنه  Khansariha (46)
.
.
.

و به نفر دوم علاوه بر اینکه هزینه خرید یک خانه لوکس با تجهیزات کامل داده نمیشه در ازاش از طرف مدیر مسئول (هر مدیری که گردن بگیره 4fvfcja ) اعتبار +۲ میگیره   Greenstars
.
.
.

و نفر سوم هم به رسم دو نفر اول علاوه بر اینکه صاحب یک ماشین لوکس نشده اعتبار +۱ دریافت میکنه  Khansariha (70)

بسم الله
شرکت کنندگان مسابقه کتابخوانی اربعین 1401

1. نام کاربری/ نام کتاب انتخابی
2.
3.
4.
5.
.
.
.
*

سلام  303

محسنین / ۳۰ روز / ۲۸ تیر
خلاصه آثار شهید مطهری_آشنایی با قرآن
1. silent scream 
2.
3.
4.
5.
.
.
.
کتاب رو هنوز‌ انتخاب نکردم Khansariha (56)
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان