امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

هیچی توی این دنیا غیر عمدی نیست!!!

سیاست دنیای کثیفی است! 4fvfcja بیشتر مواظبش باشینcheshmak
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

بچه ها چه از عمد باشه چه نه، چه فرقی می کنه؟؟؟
در هر دو حالت چیزی رو عوض نمیکنه...
خیلی سخت نگیرید
بچه ها بقیه ی عکس کفشه اسلام ننوشته؟؟؟
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
(1390 مرداد 17، 0:24)Pourya نوشته است:

وبلاگ رسمی ایشون اینجاست

http://www.antisemitism.blogfa.com

شما واقعا یه صفحه که اولش در بالش نوشته شده: سهنیس ستیزی رو نقل می‌کنید؟؟؟؟
منبع خوبی‌ نیست چون بی‌ طرفی‌ نیست
بچه‌ها خوندین چی‌ نوشته بود.........
این مرد منو میترسونه

راستش من رو بیاد آلمانه نازی انداخت.......
حرفاش واقعا جالب نبود، چون اصلا دلیلی‌ که هرفهشو اثبات کنه نداشت
تمام وب سایتش رو میتونی‌ تو یه حرف جم کنی‌: یهودیت بده
اسلام خوب
یه یه هفته بشینی‌ پای صحبتش شسته شوی مغزی میشی‌
این یارو دست گبلس Goebbels رو از پشت بسته

پروپاگاندا از این بیشتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه‌ها نژاد پرستی‌ از این بیشتر؟؟؟؟

آیا قرآن به ما میگه نژاد پرست باش؟؟؟؟؟

پس چرا تو سرتون زنگ خطر نمیزنه؟؟؟؟

چرا همه میشینید به پای این صحبت ها؟؟؟

بچه‌ها کسی‌ که اول جملش رو با بسم الله شروع می‌کنه و سعی‌ می‌کنه تو جملش کلمهٔ عربی‌ زیاد به کار ببره همیشه حرفش درست نیست

(1390 مرداد 17، 0:44)Hadi نوشته است: هیچی توی این دنیا غیر عمدی نیست!!!

سیاست دنیای کثیفی است! 4fvfcja بیشتر مواظبش باشینcheshmak

این درسته
دنیای امروز خیلی‌ کثیفه
ولی‌ یه کم فکر کنیم میبینیم ما میتونیم عوضش کنیم
همهٔ ما اگه با هم متّحد بشیم دنیا بهتر می‌شه
( منظورم همهٔ ما در دنیا بود)

(1390 مرداد 17، 2:13)dr30na نوشته است: بچه ها چه از عمد باشه چه نه، چه فرقی می کنه؟؟؟
در هر دو حالت چیزی رو عوض نمیکنه...
خیلی سخت نگیرید

اتفاقا بحث همین جاست

اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست (دکتر علی شریعتی)
سلام

اشتیاق خان نهاد چیه حزب کدومه یه جریان پشت این قضیه هست4fvfcja

من سخنان رائفی پور رو اکثرا دنبال کردم خیلی دلایل قانع کننده میاره

بیشتر و اکثر صنعتهای دنیا دست اون افرادی هست که بالای هرم هستن و عقاید ماسونی دارند

همونایی که تو بیلدربرگ هستن

صهیونها مارانوسها همین گروه اندک اکثر سرمایه جهان دستشونه

کل بازار دست اوناست شما حتمان مستند ظهور رو دیدین دیگه مستند هستش با سند حرف میزنه

اگه ندیدن حتما ببینین

در مورد کوکا کولا هم که من توصفحه قبل مقاله گذاشتم بخونین بد نیست

بله سینا خان ادامه ش نوشته اسلام

اشتیاق خان این نژاد پرستی نیست واقعیت هست

تو فلسطین دارن نسل کشی میکنن رسانه ها پوشش نمیدن اسم اینو چی میزارین

هولوکاستو گرفتن مثل چماغ بالا سرشون میکوبن رو سر مردم دنیا

میگن که هیتلر 6 میلیون نفر از یهودی هارو قتل عام کرد

بابا سند هست که اون موقع کل جمعیت یهودی ها 3 میلیون و صد وبیست هزار نفر بوده

پس با این تفسیر که باید هیچ یهودی نباشه

توآلمان 600 هزار نفر یهودی بود که 400 هزار تاشو هیتلر همون اول قبل از جنگ از المان انداخت بیرون

اگه میخوای تو این مقاله کامل نوشته

من با یهودیت مخالف نیستم اونا هم آدمهای خوب زیادی دارن

هر چی هست صهیونیزم هستش

بازم میگم اینا با اعتقادات ما کار دارن منتظر خبری باشین که مسجد بیت المقدس رو خراب کرده باشن به جاش معبد سلیمانو درست کرده باشن
بیچاره حضرت سلیمان اینا میگن king Solomon نه پیامبر سلیمان

خدا بارها تو قران گفت که سلیمان کافر نشد او جادو گر نبود او از پیامبران ما بود

همه اینا به هم مربوطه

........................
یا خالق
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

به نظرم نوشته ی اون کفش کلمه ی الله نیست ، یه چیزی هست شبیه " البسه اسلامی" . دقیق نتونستم بخونمش.
به نظرم این حساسیت فقط در بین مسلمانان وجود داره . مثلا روی خیلی از اجناسی که ساخته میشه علامت فروهر یا صلیب یا سایر علامتهای مربوط به ادیان وجود داره و هیچ کس اونها رو توهین حساب نمی کنه .
شاید سازندگان این اجناس فکر می کردند که با این کار فروششون بیشتر میشه . مثلا خیلی از گوشی های ساخت چین که وارد ایران میشه نرم افزارهای اسلامی دارند که هدفشون هم افزایش فروشه.

در مورد کوکا کولا هم من با اشتیاق موافقم . اگر واقعا می خواستند توهین کنند طوری نمی نوشتند که از هر هزار نفر یکی هم متوجه نشه.

اما به هر حال تبلیغ علیه اسلام وجود داره و این تبلیغات یک طرفه هم نیست . خیلی از خبرهایی که از طرف مسلمانان در مورد ادیان دیگه منتشر میشه هم نادرست اند . در کل به رسانه ها نمی شه خیلی اعتماد کرد.
(1390 مرداد 17، 5:39)Alireza 68 نوشته است: سلام

1-صهیونها مارانوسها همین گروه اندک اکثر سرمایه جهان دستشونه

2-اشتیاق خان این نژاد پرستی نیست واقعیت هست

3-تو فلسطین دارن نسل کشی میکنن رسانه ها پوشش نمیدن اسم اینو چی میزارین

4-هولوکاستو گرفتن مثل چماغ بالا سرشون میکوبن رو سر مردم دنیا
1- صد در صد! cheshmak

2- این واقعیت هم نیست! سیاست هست! cheshmak

3- دوباره سیاست! نمیشه به کسی خورده گرفت! اگه می خوای بگیری باید به دولت های اسلامی خودمون هم بگیریم! هر کسی دنباله منافعه خودشه! ایران، آمریکاف اسرائیل و ...! همش دنباله مس میدیا هستند دیگه! همه جا همینه! قانونه سیاسته!

4- اینم از همون سیاست نشات میگیره! 4fvfcja

خلاصه اینقدر تو سر هم نزنید!4fvfcja این سیاست است که داره همه چی رو می چرخونه و ساده نگری است (از نظر من!) اگه بگیم چیزی یا اتفاقی به صورت اتفاقی افتاده است!!!! cheshmak مثلا یه مثال بزنم؟! اگه چند وقت پیش اومدن و تو اخبار یه خبرنگار از یکی از وزیران پرسید که آقا شایعه شده که می خوان یارانه ها رو بردارن و اون طرفم می آد با کمال خونسردی میگه نه!! شما خوشحال نشین!!! این سیاست است!! دارن از همین الان میگن تا ذهنا آماده بشه!

بحث این برند ها هم همینه! سیاست. می خوان یه کرمی بریزند دیگه 303

بله هادی جان
شاید نشه همه اینها رو اتفاقی دونست
اما رسانه هایی هم که سعی می کنند همه چیز رو ناشی از توطئه ی دشمنان نشون بدند و ما رو نسبت به دیگران بدبین کنند هم اهداف سیاسی دارند
(1390 مرداد 17، 17:44)کریم نوشته است: بله هادی جان
شاید نشه همه اینها رو اتفاقی دونست
اما رسانه هایی هم که سعی می کنند همه چیز رو ناشی از توطئه ی دشمنان نشون بدند و ما رو نسبت به دیگران بدبین کنند هم اهداف سیاسی دارند

الان موافقت بود با من یا مخالفت؟!4fvfcja

گفتم سیاست! همه جا هست! سیاست همه جا هست! نمیشه خورده گرفت cheshmak
دنیای سیاسته دیگه!

سلام
خیلی سعی کردم چیزی نگم تو این تاپیک
اما دیدم نمیشه... بعضی حرف ها جای تامل داشت... بعضی واژه ها...
نژادپرستی
مقایسه اتفاقات آلمان نازی با مبارزات با قلم علیه صهیون
وفتی مکاتب ساختگی و تحریفی و (فقط به اصطلاح) عرفان های غربی دیدن که نمیشه جلوی این ایدئولوژی قوی ایستاد اومدن از واژگان و ادبیات خود مکاتب توحیدی مثل یهودیت و مسیحیت و اسلام استفاده کردن و دهن ما رو پر کردن با این ادبیات. خیلی متاسفم برای اونهایی که اینهمه واقعیت رو در ستیز غرب با اسلام و مسیحیت و یهودیت نمی بینن.
آقای محترمی که فکر می کنی حرف زدن در رابطه با افکار صهیون و مبارزه با اون نژادپرستیه اینجاها رفتی:
پاراچنار
کابل
غزه
استان ‏سین کیانگ چین
سرم پر حرفه اما واقعا نمیشه بعضی حرف ها رو زد... از ژست روشنفکری بعضی ها بدم میاد
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

دوست عزیزم محمد
یه نکته رو باید توجه کنی : خیلی از خبرهایی که از رسانه می شنویم و ممکنه باورشون کنیم ، خبرهای نادرست اند و پر از قصد و منظور
موارد زیادی رو من دیدم که نمی تونم اینجا توضیحش بدم .
فقط این رو بگم که زیاد نمیشه به رسانه ها اعتماد کرد
heeeeeeeeeeeee
هه؟؟؟؟؟
پاراچنار و غزه که تو افقانستان به قضیهٔ صهیونیسم چه ربطی داره و اینکه دولت چین در سین هیان معترض کنندگان رو سر
کوب می‌کنه به صهیونیسم ربطی داره؟؟؟؟

من فقط می‌خوام بگم که بیخود همه چیز رو به صهیونیسم رپط ندیم
ولی‌ این حرفی‌ که این آقا دکتر ... در سایتش میگفت واقعا بعضی‌ جاها قلب منو میشکوند
در یک جمله میگفت:"من از این مرد خوشم میاید چون اون هم مثل من از صهیونیسم‌ها بعدش میاید...."
این جمله یعنی‌ چی‌؟؟؟؟چیز دیگری به جز نژاد پرستی‌ می‌شه روش گذشت؟؟؟؟؟
جم بندی از این بیشتر؟؟؟؟
در ثانی‌ چرا جلوی خودتون رو میگیرید؟؟؟؟؟هرچی‌ میخواید بگید تا وقتی‌ که همه چیز رو با مدرک ثابت کنید و کسی‌ ناراحت نشه
من شما رو درست متوجه نشدم: یعنی‌ آیا میگن که حرف‌هایی‌ که در این صفحه زده شده نژاد پرستی‌ نیست؟؟؟؟

آمریکا در تمام چیز‌هایی‌ که گفتید(به جز چین) نقش بسزایی بازی می‌کنه و این خارج از بحث ولی‌ من رپت این موضوع رو با صهیونیسم نمی‌بینم

من نگفتم مبارزه با افکار صحیون, نژاد پرستیه( چرا حرف رو در دهان من میچرخونید؟؟) من گفتم اینکه بگیم همهٔ اسرائیلی‌ها بدن و ما که مسلمونیم خوبیم این نژاد پرستیه
اگه مقالهای این سایت رو با دقت بخونید چیز دیگری به جز نفرت بی‌ دلیل نسبت به صهیونیسم نمی‌بینیم در صورتی‌ که از افراد مسلمون به عنوان بهترین ادم‌های روی زمین که فقط بهترین رو برای افراد جهان میخوان یاد می‌شه
من نمیگم صهیونیسم چیز خوبی‌ و واقعا من ازشون طرفداری نمیکنم ولی‌ با نژادپرستی مخالفم

اگه صهیونیسم می‌کنه اسلام هم می‌کنه( یا کسانی‌ که به اسم اسلام کار می‌کنن) مثلا عربستان لیبی‌ مصر
چرا همه گیر دادن به صحیون؟؟؟؟

(1390 مرداد 17، 5:39)Alireza 68 نوشته است: بیشتر و اکثر صنعتهای دنیا دست اون افرادی هست که بالای هرم هستن و عقاید ماسونی دارند

همونایی که تو بیلدربرگ هستن

لطفا مثل بزن.....
کی‌ منظورتون؟؟؟؟

صهیونها مارانوسها همین گروه اندک اکثر سرمایه جهان دستشونه

کل بازار دست اوناست شما حتمان مستند ظهور رو دیدین دیگه مستند هستش با سند حرف میزنه

[من واقعا کسی‌ رو نمی‌خوام ناراحت کنم ولی‌ من این فیلم رو دیدم ولی‌ اصلا قانع کنند نبود

اگه ندیدن حتما ببینین

اشتیاق خان این نژاد پرستی نیست واقعیت هست
[highlight=#ffffff]

این نژاد پرستی‌ از سوئ‌ این آقای دکتر است ....

[/highlight]

تو فلسطین دارن نسل کشی میکنن رسانه ها پوشش نمیدن اسم اینو چی میزارین

اگه اروپای‌ها خیلی‌ دلشون می‌خواد چرا خودشون یه تیک از کشور خودشون رو بهشون ندادن
و اینکه فلسطین رو دور تا دورش رو بستن و نمیزارن هیچ چیزی وارد فلسطین بشه هم برام غیر قابل باور

میگن که هیتلر 6 میلیون نفر از یهودی هارو قتل عام کرد

بابا سند هست که اون موقع کل جمعیت یهودی ها 3 میلیون و صد وبیست هزار نفر بوده

پس با این تفسیر که باید هیچ یهودی نباشه

توآلمان 600 هزار نفر یهودی بود که 400 هزار تاشو هیتلر همون اول قبل از جنگ از المان انداخت بیرون

بچها اول از همه هیتلر به طور کلّ ۶ میلیون کشت و نه تنها از المان بلکه از کل یوروپ
کسنی رو هم که از مملکت انداخت بیرون به فرانسه و اسکاندیناوی پناهنده شدن که بد از اینکه این کشور‌ها به دست آلمان افتادن یهودی‌ها به ک ز KZ فرستاده شدن
من موافق اینم که این وقایع‌ها رو تمام وقت به سر مردم میزنن می‌کنن
اگه نکنن دوباره این وقایع تکرار می‌شه

اگه میخوای تو این مقاله کامل نوشته

شرمند

این مقاله هم مثل منبع قبلی‌ می‌‌طرف نیست

چون هلکوست افسانه نیست اگه باور نمیکنید عکس‌های سرباز‌های آمریکای رو از کهز براتون همینجا پست کنم

من اگه بخواید می‌تونم از اون دوران بگم و تعریف کنم که اگه در دوران نازی‌ها یهودی بودی یا حتا مادر مادر مادر مادرت خون یهودی داشت چه بالای آلمان‌ها در ک ز به سرت میوردن......

این خاطرات سربازی‌های امریکایی

این خاطرات بازماندگان

این خاطرات خود نگاه بنن این کمپ‌ها بوده

اینتروو از بچه‌های کوچولو بد از آزادی

منظورم اینه که این کمپ‌ها هنوز برای همگان هستش

اون موقع وقتی‌ میشنوم که میگید هلکوست افسانه است ناراحت میشم

من با یهودیت مخالف نیستم اونا هم آدمهای خوب زیادی دارن317317

هر چی هست صهیونیزم هستش

بازم میگم اینا با اعتقادات ما کار دارن منتظر خبری باشین که مسجد بیت المقدس رو خراب کرده باشن به جاش معبد سلیمانو درست کرده باشن
بیچاره حضرت سلیمان اینا میگن king Solomon نه پیامبر سلیمان

خدا بارها تو قران گفت که سلیمان کافر نشد او جادو گر نبود او از پیامبران ما بود

ولی‌ پادشاه اون‌ها که حضرت داوود بود

همه اینا به هم مربوطه

moafegham
........................
یا خالق

و مرسی‌ که همه تو این بحث شرکت می‌کنید

(1390 مرداد 17، 19:21)اقلیم بالا نوشته است: سلام
خیلی سعی کردم چیزی نگم تو این تاپیک
اما دیدم نمیشه... بعضی حرف ها جای تامل داشت... بعضی واژه ها...
نژادپرستی
مقایسه اتفاقات آلمان نازی با مبارزات با قلم علیه صهیون
وفتی مکاتب ساختگی و تحریفی و (فقط به اصطلاح) عرفان های غربی دیدن که نمیشه جلوی این ایدئولوژی قوی ایستاد اومدن از واژگان و ادبیات خود مکاتب توحیدی مثل یهودیت و مسیحیت و اسلام استفاده کردن و دهن ما رو پر کردن با این ادبیات. خیلی متاسفم برای اونهایی که اینهمه واقعیت رو در ستیز غرب با اسلام و مسیحیت و یهودیت نمی بینن.
آقای محترمی که فکر می کنی حرف زدن در رابطه با افکار صهیون و مبارزه با اون نژادپرستیه اینجاها رفتی:
پاراچنار
کابل
غزه
استان ‏سین کیانگ چین
سرم پر حرفه اما واقعا نمیشه بعضی حرف ها رو زد... از ژست روشنفکری بعضی ها بدم میاد

ترجیح میدم حرفی‌ نزنم چون از بحث خارجه

علیرضا جان همه اینایی که میگی درسته
هادی جان با شما و کریم جان هم موافقم
اشتیاق جان با شما هم موافقم
ولی دوستان اینایی که میگویید به چه درد ما می خوره ؟!
آیا با یان حرف ها چیزی درست میشه؟!
آیا رسانه ها راستگو می شوند؟!
نه!!!
مشکل از جای دیگری است ...
نباید فقط به رسانه های داخلی اعتماد کرد
آیا فقط بقیه دروغ می گوید و ما راست ؟!
آیا رسانه های داخلی همه راست می گویند؟!
آیا همه مسلمان ها راست میگویند و بقیه ادیان دروغ و یا بالعکس؟!
تنها چیزی که من می دانم اینه که حداقل تو کشور خودمان دروغ که یک گناه کبیره هست مثل نقل و نبات رواج پیدا کرده
و همچنین دزدی ؟! ( نمونه اش مقایسه قیمت خوردو های ایرانی در داخل و خارج و همچنین قیمت خوردو های خارجی در مقایسه با ورودشان به ایران )
چرا برای کسب درآمد بیشتر دست به هر کاری میزنیم و اجناس بی کیفیت چینی ( که خدا لعنت کند باعث و بانی روابط ایران و چین را) را به عنوان جنس درجه یک و با برند های معتبر به هموطنانمان میاندازیم ؟!
آیا این هم تقصیر کشورهای غربی است؟!
در کل قدرت عامل فساد است در هر جایی که فکرش را بکنید
مگر در زمان حضور معصوم (ع)
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
فکر کنم بحث تموم کنیکم بهتره چون احتمال جر وبحث هست
به بحث دیگه بپردازین
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

پاراچنار تو پاکستانه
غزه در فلسطین اشغالی
غزه همون جاییه که داره یک نسل کشی توسط همین اندیشه صهیون شکل میگیره آقای روشن فکر. غزه جاییه که ارتش صهیون با مسلسل و کشتی جلوی کمک رسانی به مردمش رو گرفته تا یک نسل از مسلمانان کشته بشن و دیگه کسی نباشه که بگه تخت سلیمان رو بر روی مسجد الاقصی بنا نکنید. دوست عزیز اگر باور نداری که دور شهر غزه حصار کشیدن و دارن نسل کشی میکنن میتونی 31 می هر سال یک سر به ترکیه بزنی و ببینی که دارن برای کشته های اون کشتی سالگرد می گیرن. به کلیسای کابالایی و شیطان پرستی مجوز ساخت می دن اما حق زندگی به یک عده از مسلمانان رو نمی دن. برای کسی که فکر میکنه غزه تو افغانستانه من از چی بگم؟ برای کسی که عشقش اینه که تو جمله قبل بگه ربط و تو جمله بعد بگه ربت من از چی بگم. برای کسی که ژست روشن فکری میگیره و برای هر جمله ای جواب غلط میده و اصلا مطالعه نداره من از چی بگم؟؟؟ برای کسی که نمی دونه اندیشه کابالایی از همون کتاب هایی بیرون میاد که حضرت سلیمان در دفینه دفن کرده بود و میگه پادشاهشون داوود بود من از چی بگم.
آقا کریم از جایی می گم که تو هیچ رسانه داخلی پخش نشده.
پاراچنار پاکستان
دوست عزیز چرا باید یک عده مردم کاملا غیر سیاسی و فقیر به جرم شیعه بودن توسط دولت پاکستان محاصره بشن و حقوق بشر نگه که اینها آدمن؟؟؟ مگر غیر از اینه که مرد یهودیه صهیون همون شخصیه که سرمایه گذاری کرد تو آمریکا و مگر نه اینکه خود دولت آمریکا هر سال تو سخنرانی دولت مرداش اعلام میکنه که اسرائیل سرمایه گذاری هاش به نفع انسانیت و ما بوده و ما تا آخر حامی اسرائیل خواهیم بود؟؟؟ این یعنی چی؟؟؟ این غیر از نظام هرمی سرمایه داریه؟ آیا این غیر از اینه که جهان رو می خواد در انحصار خودش بگیره؟ این غیر از اینه که اینها بردگانی می خوان که این برده ها مدرن باشن؟؟؟ حرفی از بالای هرم نزنن. غذاشون آماده باشه. تفریحشون آماده باشه اما کاری به اینکه این نظام دست کیه نداشته باشن؟ ولی اگر یک اندیشه غنی ولی در دست مردم تهی دستی چون پاناچنار داد بزنه که شما دارید قتل عام میکنید، اون وقت صدای همین آمریکا بلند نمیشه که نکشید بلکه همراه میشه که بکشن...
آقای اشتیاق خان وقتی گفتم برو اینها رو ببین منظورم این بود که یکم تو استفاده از کلمه نژادپرستی دقت کنی و بفهمی که مبارزه با صهیونست نژادپرستی نیست. نژادپرستی اینه که به جرم شیعه بودن توسط همین صهیونیست تحریم بشی و محاصره بشی و یا اینکه تو یک کشوری در پاچنار قتل عام بشی و هیچ مسئول صهیونی این رو تحریم نکنه...
آقای کریم خان من و شما رو عادت دادن وقتی ماهواره رو باز میکنیم بریم فقط سه تا شبکه خبر فارسی زبان رایج رو ببینیم. اگه بری رسانه های خصوصی و بی طرف رو هم ببینی که هیچکدوم به دولت ایران هم ربطی ندارن می فهمی که اونجا هم موج صهیون ستیزی هست... و الا راشل آمریکایی جلوی ماشین آلات اسرائیلی نمی ایستاد تا در راه آرمانش بمیره.
آقایون یکم دقت کنید یعنی چی میگید ادیان
ادیان با اندیشه ها فرق داره.
دین یهود یعنی دین خدا
دین اسلام و دین مسیحیت هم همین طور
ما با اندیشه بعضی ها مشکل داریم ما با اندیشه صهیونیستی مخالفیم. ما با تفکر اومانیستی مخالفیم حالا چه این تفکر توی اسلام شکل بگیره چه تو یهود چه توی مسیحیت
مگر همین کشور آمریکا نبود که قرار گذاشتن کتاب قرآن رو بسوزونن... اتفاقا اینها هستن که با ادیان مشکل دارن نه ما... ما با تفکر غلط اینها مشکل داریم
ضمنا این شما نیستی که مشخص میکنی که از بحث خارجه یا نه. شما میتونی با من بحث نکنی اما من فقط با شما بحث نمی کنم
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان