امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

(1390 شهريور 29، 20:56)قدر نوشته است: شما اگه میخوای پیشرفت اسلام رو ببینی برو چند قرن پیش که واقعا اسلام بود و هنوز دشمنان قدرت نگرفته بودن اونوقت میبینی که اکثرا مسلمان بودن

ولی‌ اگه در کلّ نگاه کنی‌ میبینی‌ که مسلمون اگه خیلی‌ ارفاق کنیم بیشتر از ۲۰ درصد اختراعاتی که برای بشر مهم بود رو نیاوردن
ولی‌ این یه بحث جداست ؛)

شما میگی اختراعات توسط مسلمون ها انجام نمیشه درست بحث ما سر مسلمونی نیست چندتا از مخترعین گفتند ما شیطان پرستیم فکر میکنم اکثرا مسیحی هستند. درسته؟

یه نگاهی‌ به پست‌های قبلی‌ بنداز ( رپتش معلوم می‌شه)
بحث آی‌کیو و فهم شد، آقا امیرحسین گفتن که دین به فهم رپط داره من هم گفتم که " آی‌کیو" به دین ربطی نداره به حمین خاطر مثل زدم

اما در کل کاری ندارم بشین پیش خودت فکر کن ببین اسلام بهتره یا شیطان پرستی

برای اینکه این ۲ رو باهم مقایسه کنم هنوز در مورد دین شیطان پرستی‌ کم میدونم

دقت کن نمیگم برو مسلمون های اطراف خودت رو نگاه کن که به معیار های دینی عمل نمیکنند

اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست (دکتر علی شریعتی)
آیا چون کسی‌ به خدا اعتقاد نداره و شیطان رو میپرسته آدم احمقی؟؟؟؟؟؟
کسی که معبود درستی رو نمیتونه انتخاب کنه به نظر تو احمق نیست!!!این به آی کیو واقعا ربطی نداره! اون خنگه و این احمق

یکتا پرستی حداقل کاریه که ما میتونیم در قبال نعمت ها خدا انجام بدیم

و یه چیزی..
امیر حسین کسی‌ که به خدا شرک میورز با خدا دشمنی داره نه با تو

مگه ما بنده ی خدا نیستیم !؟
یعنی کسی که به خدا شرک میورزه به ما ربطی نداره!
پس اینجروی ما چه بنده ای هستیم !!!17
خوشا باران و وصف بی مثالش
(1390 شهريور 29، 21:20)eshtiagh نوشته است:
(1390 شهريور 29، 20:56)قدر نوشته است: شما اگه میخوای پیشرفت اسلام رو ببینی برو چند قرن پیش که واقعا اسلام بود و هنوز دشمنان قدرت نگرفته بودن اونوقت میبینی که اکثرا مسلمان بودن

ولی‌ اگه در کلّ نگاه کنی‌ میبینی‌ که مسلمون اگه خیلی‌ ارفاق کنیم بیشتر از ۲۰ درصد اختراعاتی که برای بشر مهم بود رو نیاوردن
ولی‌ این یه بحث جداست ؛)
نه اشتیاق
بیشتر مطالعه کن
میبینی که خیلی از کشفیات و اختراعات مهمّی که پایه ی علم امروز بودن کار مسلموناست
خیلی از تحقیقاتی که امروزه راجع به دستاوردهای مهم مسلمانان در گذشته ، انجام شده هم کار مسلمانان نیست که بگی دارن خودشونو بزرگ میکنن
خیلی چیزها قبل از اینکه به دست اروپاییان کشف بشن قبل از رنسانس توسّط مسلمانان کشف شده بودن
اگه وقت و حوصلشو داری بیشتر تحقیق کن ، به نتایج جالبی میرسی

شما میگی اختراعات توسط مسلمون ها انجام نمیشه درست بحث ما سر مسلمونی نیست چندتا از مخترعین گفتند ما شیطان پرستیم فکر میکنم اکثرا مسیحی هستند. درسته؟

یه نگاهی‌ به پست‌های قبلی‌ بنداز ( رپتش معلوم می‌شه)
بحث آی‌کیو و فهم شد، آقا امیرحسین گفتن که دین به فهم رپط داره من هم گفتم که " آی‌کیو" به دین ربطی نداره به حمین خاطر مثل زدم

اما در کل کاری ندارم بشین پیش خودت فکر کن ببین اسلام بهتره یا شیطان پرستی

برای اینکه این ۲ رو باهم مقایسه کنم هنوز در مورد دین شیطان پرستی‌ کم میدونم

دقت کن نمیگم برو مسلمون های اطراف خودت رو نگاه کن که به معیار های دینی عمل نمیکنند

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
ما برای انتخاب دین اجباری نداریم
اما اون دنیا باید جواب دینی رو که داریم بدیم!
میگه عقل دادم نتیجش و نشونم بده چقدر ازش استفاده کردی؟
با چه معیاری شیطان رو پرستیدی..بت رو پرستیدی..ستاره رو پرستیدی و من و که تو رو آفریدم نپرستیدی.!؟
خوشا باران و وصف بی مثالش
خیلی کار خوبی میکنی که در مورد عقیده دیگه ای تحقیق میکنی من بهت تبریک میگم که ذهن بازی داری و بدون دلیل چیزی رو نمی پذیری
اما برادرانه ازت خواهش میکنم تو تحقیقاتت از آدم های کم اطلاعی مثل من سوالاتت رو نپرسی و بدون دلیل و ذکر منبع چیزی رو نپذیری
یه چیزه دیگه که میخوام بهت بگم اینه که اگه رفتی سمت شیطان پرستی خواهشا پلهای پشت سرت رو خراب نکن
من یه دوستی داشتم که گول ظاهر و خوش برخوردی یه بهایی رو تو مدرسه خورد و رفت بهایی شد چون مسلمون واقعی دور خودش ندیده بود که بخواد مقایسه کنه نمیخوام بحث کنم که بهایی خوبه یا بد
اما فکر کنم یکی از عقایدشون قطع رابطه با مسلموناست از وقتی فهمیدم رفته بهایی شده دیگه جواب تلفنم رو نمیده
خیلی دوستدارم ببینمش و بهش بگم آخه این چه دینیه که میگه با دیگر دین ها باید قطع رابطه کنی فکر نمیکنی یه کلکی تو کارشونه؟
در صورتی که اسلام نه تنها آدم ها رو از تحقیق نهی نکرده بلکه توصیه به تحقیق در مورد همه ادیان میکنه و میگه بهترین رو انتخاب کن
من خودم تا مشکلی تو دین اسلام نبینم نمیرم سمت دین دیگه
خداقوت
[تصویر:  jangjooyan.png]
[تصویر:  jzcy5kzj9bllv0f34qf.jpg]
آموخته ام كه ...
باخت در يك جنگ كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم!
[quote='HWANWOONG' pid='106648' dateline='1316540981']
سلام به همگی فقط خواستم بگم 1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
میدونم اصلا به موضوع هیچ ربطی نداره
.به نظرم اگه مسلمونین باید مستند ZOHOUR (ظهور) رو ببینید وظیفه هر مسلمون که این چیزا رو بدونه.....:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:......الیته نسخه ای که ایران گذاشت رو نه به درد نمیخوره فقط نسخه ای که NOREAGAA و ACHERNAHR درست کردن رو ببینید حتما به سایت ویک اپ پروجکت سر بزنید نمیدونم از کجا میشه گیرش اورد .خودم 52 قسمتش رو دارم ولی با دیال اپ نمیشه اپلود کرد کلا 2.29 گیگ .....ترو خدا فقط اگه شده 1 قسمتش رو ببینید در کل فقط در مورد موضوع ظهور نیست در مورد همه چیه ...............1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8jشرمنده اگه به موضوع ربطی نداره نمیدونستم کجا بگم1276746pa51mbeg8j

بسم الله الرحمن الرحیم [align=RIGHT]مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.
- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟
- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟
- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟
- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟
- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟
- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟
- مقصود واقعی اشیاء پرنده ناشناخته (UFO) چیست؟
- هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟
- دجال (ضد امام مهدی و ضد مسیح) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟
اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود.
هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز، زرسالار و جهان خواهی است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.
بارها و بارها سایت تولید کننده این سریال (http://www.wakeupproject.com)، مورد حمله واقع شده و سایت از سرویس دهی خارج شده است.
در هر حال، ما این سریال را به صورت کامل با کیفیت خوب و با فرمت Divx در اختیار داریم.
سعی داریم که ان شاء الله زیرنویس های انگلیسی و فارسی این سریال را به مرور زمان تهیه و ترجمه نماییم تا بتوانیم آنها را در اختیار همه عزیزان قرار دهیم. امیدواریم همه شما با توزیع این سریال بین دوستان خود، گامی مهم در جهت مبارزه با این سیستم شیطانی بردارید.
ما تاکنون چند قسمت از این سریال را ترجمه کرده ایم. ان شاء الله به مرور زمان سایر قسمتها را نیز ترجمه و در اختیار دوستان قرار می دهیم.
تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند و ما هم می گوییم که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند.
مهمترین سخن ما "بیداری" و "آگاهی" است. همه ما بایستی نسبت به حوادثی که در جهان اطراف ما اتفاق می افتند، بیدار و آگاه باشیم تا بتوانیم جهت آماده سازی و تربیت نسل هایی که در آینده میزبان و همراه امام مهدی (عج) خواهند بود، خدمت کوچکی کرده باشیم.
اطلاعات سریال:
تعداد قسمت ها: 52
زمان هر قسمت: حدود 10 دقیقه
تهیه کنندگان: (Noreagaa & Achernahr) http://www.wakeupproject.com
قسمت اول (مقدمه) (حدود 30 مگابایت)
قسمت دوم (سندی از قرآن) (حدود 27 مگابایت)
قسمت سوم (کنترل ذهن - گفته های جرج کارلین) (حدود 47 مگابایت)
قسمت چهارم (کنترل ذهن کودکان) (حدود 47 مگابایت)
قسمت پنجم (نشانه های ظهور دجال) (حدود 43 مگابایت)
قسمت ششم (انرژی معماری) (حدود 40 مگابایت)
قسمت هفتم (مبارزه برای انرژی انسان) (حدود 49 مگابایت)
قسمت هشتم (فراعنه امروز) (حدود 47 مگابایت)
قسمت نهم (مدارک تکان دهنده از فراعنه) (حدود 33 مگابایت)
قسمت دهم (هاشم فیلم) (حدود 45 مگابایت)
قسمت یازدهم (نظم دنیوی جهانی) (حدود 47 مگابایت)
قسمت پانزدهم (هالیوود) (حدود 47 مگابایت)
قسمت شانزدهم (هالیوود و ارض موعود) (حدود 47 مگابایت)
قسمت هفدهم (رسانه و اسلام) (حدود 47 مگابایت)
قسمت هجدهم (جنگ به خاطر ترور) (حدود 36 مگابایت)
قسمت نوزدهم (ریاکاری دموکراسی) (حدود 46 مگابایت)
قسمت بیستم (پدیده "اشیاء پرنده ناشناخته" - 1) (حدود 47 مگابایت)
سمت بیست و یکم (پدیده "اشیاء پرنده ناشناخته" - 2) (حدود 47 مگابایت)
قسمت بیست و دوم (در ادامه چه چیزی ارائه می شود؟) (حدود 47 مگابایت)
قسمت بیست و سوم (فرهنگ رایج شیطانی ما) (حدود 47 مگابایت)
قسمت بیست و چهارم (ماتریالیسم و جنگ درون) (حدود 47 مگابایت)
قسمت بیست و پنجم (آزادی جدا شده) (حدود 47 مگابایت)
قسمت بیست و ششم (دجال ضد مسیح اینجاست - 1) (حدود 47 مگابایت)
قسمت بیست و هفتم (دجال ضد مسیح اینجاست - 2) (حدود 47 مگابایت)
قسمت بیست و هشتم (چرا شیطان پرستی توسط رهبران انجام می شود؟ - ۱) (حدود 47 مگابایت)
قسمت بیست و نهم (چرا شیطان پرستی توسط رهبران انجام می شود؟ - ۲) (حدود 46 [b][[align=RIGHT]برای دانلود قسمت ها
[align=

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(1390 شهريور 29، 21:43)باران.. نوشته است: آیا چون کسی‌ به خدا اعتقاد نداره و شیطان رو میپرسته آدم احمقی؟؟؟؟؟؟
کسی که معبود درستی رو نمیتونه انتخاب کنه به نظر تو احمق نیست!!!این به آی کیو واقعا ربطی نداره! اون خنگه و این احمق

و یه چیزی..

[align=-WEBKIT-AUTO][highlight=#ffffff]

من معمولان زیاد مثل نمی‌زنم ولی‌ در اینجا خودم رو بجبور میبینم:
وقتی‌ که ۲ نفر باهم دعوا دارن، یکی‌ بره وسط دعواشون دخالت کنه به نظرات درسته؟
این دقیقا همینه
این دعوا بین خدا و اونهاست و خدا خودش میدون چی‌ کار کنه
ما اصلا در حدی نیستیم که پا تو کفش خدا کنیم
چون در اون موقع شروع به قضاوت کردن میکنیم و قاضی‌ اصلی‌ خداست

[/highlight]
[/align]

نمیدونم چرا این پست درست نقل قول نمیشه !
پست HWANWOONG بود تو درد دل
(1390 شهريور 29، 22:41)eshtiagh نوشته است:
(1390 شهريور 29، 21:43)باران.. نوشته است: آیا چون کسی‌ به خدا اعتقاد نداره و شیطان رو میپرسته آدم احمقی؟؟؟؟؟؟

و یه چیزی..

این دقیقا همینه

[/highlight]
بابا ما بنده ی خداییم
اون 2 نفر رو میشناسیم
میدونیم حق با کیه
تازه دعوا که بین خدا و شیطان نیست !
مگه شیطان میتونه با خدا دعوا کنه ؟
شیطان تو درگاه خدا بود
خدا چرا انداختش بیرون ؟
به خاطر ما !
اشتیاق این حرفاتو میشنوم دلم به درد میاد
بابا انصافتو شکر
خدا به خاطر سجده نکردن به آدم شیطان رو از درگاهش بیرون فرستاد
و به این آیه نگاه کن :
أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَيْكُمْ يَا بَنِي آدَمَ أَن لَّا تَعْبُدُوا الشَّيْطَانَ إِنَّهُ لَكُمْ عَدُوٌّ مُّبِينٌ﴿۶۰﴾
اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شيطان را مپرستيد زيرا وى دشمن آشكار شماست(۶۰)

بابا تو قرآن مبین رو ببین دیگه کجا به کار برده :الَرَ تِلْكَ آيَاتُ الْكِتَابِ وَقُرْآنٍ مُّبِينٍ﴿۱﴾
مبین رو برای قرآن به کار برده !
همین کلمه رو برای دشمنی شیطان با انسان به کار برده !
آشکار !

خدا شیطان رو به خاطر ما از درگاهش روند اونوقت ما با شیطان دوست شیم ؟ با کسی که آشکارا دشمنمونه ؟ با کسی که علیهمون سوگند خرده ؟

بیشتر قرآن بخون اشتیاق ، خیلی چیزا رو بهمون یاد میده ...

اشتباق جان

نگاه من نظرم اینه تا زمانی که کسی به اعتقادات تو توهین نکرده بذار زندگی شو بکنه!!! ولی قضیه ی شیطان پرستا کاملا فرق می کنه! cheshmak امیرحسین اون همه توهین نوشت که اینا انجام میدن!cheshmak

باید قبول کنیم که جهان واقعا داره به سمت سکولاریزه شدن پیش میره!!! خیلی از کسایی رو که من میبینم وقتی بحث دینی میشه اصلا به هیچ چی اعتقاد ندارن!Khansariha (134) انگار زندگی شون اینجوری است که آخرش فقط Flush away!!!!!

بابا این ادیان دیگه کلا احیریا شدن برای من سوال!!! وقتی به یکی میگی من نماز می خونم همچین میگه شما در رزو 5 بار نماز می خونید که هر کی ندونه انگار ما داریم کوه می کنیم!! واقعا ما کاری نمی کنیم در برابر نعمت هایی که داده شده بهمون.
و من خودم شخصا : تا زمانی کسی به اعتقاداتم توهین نکنه کاریش ندارم! ولی شبطان پرستا دیگه توهین زیاد انجام میدنcheshmak

ایران فضای بسته ای داره از لحاظ رسانه ای! هیچ کس هم منکرش نمی تونه باشه. ولی اون رسانه هایی هم که تو فکر می کنی فضای بازی دارن اینجوری نیست! خوبه که از همه رسانه ها اطلاعات بگیریم و خودت جمع بندی کنی! باید قبول کنیم که اینجا هم خیلی می خوان زیر اب بزنن! من الان شاید بیشتر از 20 روزه که تو ساختمان اصلی دانشگاهمون راه میرم ، این عکس اون دختر افغانی رو که دماغش رو بریدن زدن!! نه یکی نه دوتا!!! خیلی زیاد. این کار وخشیانه است، هیچ کس هم انکار نمی کنه،ولی دارن واصعا سو استفاده تبلیغاتی می کنند. من فکر می کنم داری یه بعدی احبار رو دنبال می کنی cheshmak

ولی آخرش این همه حرف زدم! می خواستم بگم اینا توهین می کنن به مقدسات ما. نمیشه ساکت موند در برابرشون cheshmak
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

بحث خوبیه ، با اجازتون منم یه نظر خلاصه ای بدم ،

قرآن طرفدار هم زیستی مسالمت آمیز با پرستش کنندگان ادیان مختلفه

...اونهام حقیقت دینشون تسلیم بوده ، منتها بعضی ها چسبیدن به اسم ، و اعتبار و حقیقت رو ول کردن ، برای ا ین که معنی حقیقت و اعتبار رو از نظر خودم بگم بحث طولانی میشه ، (یعنی اسمن و رسم و ...)

ولی سی/است قرآن همیشه در رابطه با دشمنان اسلام و کافران دشمنش ، همیشه نهی از اولی الامر شدنشونه

رابطه و حتی اعتماد رو فقط در صورتی میدونه که:
اونها پیمان شکن نباشن
یا اون ها ولی و سرپرست شما نشن ......

که نذارین ولی یا اولامرتون بشن ،

از این لحاظ با شما دشمن درجه یک میشن ، و باید بشون برائت و بیذاری بشه ،

دشمن رو قرآن این طور معرفی میکنه ، و خیلی از این دید ما رو نهی میکنه ، مخصوصا شیطان و همه ادیان و هر دینی دیگه ، دین کلا یه معنی داره و اون هم روش زندگی هست ، و خیلی از عرفان های نو ظهور خودشون دین هستن ، مثلن "سکو/لارسیم ، یا لی/برالیسم ، وقتی میگن برای انسان برنامه دارن ، یعنی دارن یه نحوه و شیوه زندگی رو ترویج میدن ، این میشه دین ، کافرم دین داره (قل یا ایها الکافرون لااعبد ما تعبدون )

ولی پشت پرده و باطن خیلی از همین ادیان حال حاضر و سردمدارانشون ، دقیقا سلطه جهانی و این که قبول کنن ما زیر پرچم و سرپرستیشون بریم ، زیر بار زور و حرفشون بریم ، بیان پیمان ببندند و بشکنن و ما همچنان بله قربان بشون بگیم ...

وقتی ما می بینیم باطن خیلی از سیاست های به ظاهر سکو/لار شون (که میگن دین از سی.است جدا ) باور های دینی ، و افراطی بسیار عمیق خوابیده .....

جدا از این وقتی میفهمیم که در باطن برای سرپرستی و فرهنگ ما هم برنامه دارن ، این که چطور به ما حکومت کنن ، و بیان بررسی کنن برای این سرپرستی چه فکر و باور هایی نیاز داریم ، چه انحرافاتی از عقایدمون نیاز داریم و به چه شکل .، تشنه استعمار واز خودباختگی ما باشن ...

قران ما رو از این حالت نهی میکنه ، و منتظره کار و حرکتی از ماست میگه بلند بشین !! قیام ، یا قائم ، چون نشستن و دست روی دست گذاشتن یعنی انفعال و از دست رفتن ولایت خدا و اونمدن ولایت غیر خدا

مخصوصا در شرایطی که خودشون این باور انفعالی رو جا بندازن ، بگن فکرت و عقیدت جدا توی اجتماع اومدنم جدا ، سیا/ست و روابط اجتماعت جدا ، دین و پرستشتم جدا

بیاین کاریم به کار هم نداشته باشیم ، بعد بشینن خودشون جدا ، و با سیاست و برنامه از هر جنبه و نظری که فکرش رو بکنی وارد میدان بشن برای تسلط و سرپرستی تو .

این بحث گسترده هم هست ... :

یه سرپرستی و ولایت درونی هست ، از این دید باید واقعا بیزار هر ولایتی از ولایت غیر خدا باشی و بشدت ازشون نهی و دوری کنی و هر قدمی که در جهت غیر خدا برداری یه گام از نور و خدا پشت کردی و فاصله گرفتی ، اعلام بیزاری توی دل ، منظورم عقاید و یا افکار یه مسیحی یا یه صاحب فکر غیر دینی نیست ، بلکه خدا گفته برو از کافر هم علم کسب کن چه برسه به یه یکتا پرست ،

ولی اون ها نمی تونن و نباید موفق بشن از نظر درونی بر تو تسلط و یا سرپرستی داشته باشن ، طوری که مخالف با ولایت خدا باشه . حتی حرف پدر و مادر هم اینجا وقتی مخالف فرمان خدا باشه میگن گوش نکن ...

برای درک موضوع باید معنی ولایت هم بدونیم .
البته این همون محبت به خداست که این جا اینطوری بروز پیدا میکنه ، به معنی بیزاری یا لعن . (مکه بحثشم مفصله )

یه سرپرستی و ولایتم بیرونی ، و تازه بیرونی اش هم از دو زاویه این که تو تویه حکومت اسلامی و یا زیر ولایت اجتماعی خدا باشی یا خارجش .
...........................
یه بحثیم خود حکومت اسلامی از این دید داره ، که توی حکومت اسلامی و بحث ولی فقیه ، نباید اسباب استثمار و سرپرستی غیر خدا برای جامعه اتفاق بیافته ،که اون با بحث سیا/ست خارجیش که در بالا گفتم فرق داره ،

وقتی بفهمیم دینی مثل بهائیت یا برخی از فرقه های شیطان پرستی ، با نقشه و اساس نابودی و مبارزه و دشمنی و با اهداف بالاتری که در نهایت رشد و پیشرفتشون باعث از بین رفتن ولایت خدا و سرپرستی اون فرقه میشه ، حتما باید باش برخود بشه و و مردم و جامعه ازش بیزاری و فاصله بگیرن .

...........................

به نظر من هم ما کاری به اون شیطان پرست هایی که توی خارج برای خودشون نقشه و مرام و عرفان دارن نداریم .......

منتها برای اصل کارهاشون ، که کل فرقه شیطان پرستی رو باب کردن و ترویج دادن کار داریم ... .

هیمنطور از یه دیدی مگه میشه یه بدعت و روش زندگی یا فرهنگی به هدف دشمنی و مبارزه با ولایت غیر خدا اون هم در سطح اجتماعی و جهانی باب بشه ولی طرفداران اون دونسته یا ندونسته سمت این جهت نرن !! و یا فرقه های انحرافی و مشتق گرفته از اون دنبال این الگو نباشن ولو این که توی ظاهرشون این نباشه .......

هدف شیطان پرستی سوزوندن ریشه خداپرستی و یکتا پرستی و در کل صلح و وحدت در جهان هست ، یعنی ضد خدا و ضد صلح ،

ضد از همه جهات میگه بیاین تا من بشم ولی و سرپرستتون و من بشم برنامه و شیوه رندگیتون و، روابط بین الملل و اجتماعیتون ، و طرز رفتارتون و فرهنگ و نحوه تفکرتون

شیطان پرستی ، عرفان یا دینیه که برای نابودی هر انسانی نقشه داره ، و هر یکتا پرستی ، و فقط هدفش جنبه شخصی اون ها نیست ، میخواد جامعه ها و ادیان یکتا پرست رو از هم بپاشه

و مطلقا ضد ولایت خداست ، دین و شیوه ای مسالمت آمیز یا این که من کنارت باشم و با هم هرکی دینش جدا بلاخره مشترکاتی داریم نیست ،

من اون ریشه شیطان پرستی رو میگم .حالا هرچی هم فرقه یا مشتقی از اون بگه ما کاری به کار یکتا پرست ها ندایم ، یا هرچی بخوان بگن که اصلا ما توی انجمن مخفی خودمون هستیم .....

................

برای همین پرچم و نمادشون رو می سوزونیم و میگیم مرگ ! ، البته مرگ یعنی تغییر و تبدیل معنی نابودی نمیده !!!

رد عین حال برای همه آرزوی هدایت میکنیم ،

53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
(1390 شهريور 29، 23:00)Hadi نوشته است: اشتباق جان

نگاه من نظرم اینه تا زمانی که کسی به اعتقادات تو توهین نکرده بذار زندگی شو بکنه!!! ولی قضیه ی شیطان پرستا کاملا فرق می کنه! cheshmak امیرحسین اون همه توهین نوشت که اینا انجام میدن!cheshmak

باید قبول کنیم که جهان واقعا داره به سمت سکولاریزه شدن پیش میره!!! خیلی از کسایی رو که من میبینم وقتی بحث دینی میشه اصلا به هیچ چی اعتقاد ندارن!Khansariha (134) انگار زندگی شون اینجوری است که آخرش فقط Flush away!!!!!

بابا این ادیان دیگه کلا احیریا شدن برای من سوال!!! وقتی به یکی میگی من نماز می خونم همچین میگه شما در رزو 5 بار نماز می خونید که هر کی ندونه انگار ما داریم کوه می کنیم!! واقعا ما کاری نمی کنیم در برابر نعمت هایی که داده شده بهمون.
و من خودم شخصا : تا زمانی کسی به اعتقاداتم توهین نکنه کاریش ندارم! ولی شبطان پرستا دیگه توهین زیاد انجام میدنcheshmak

ایران فضای بسته ای داره از لحاظ رسانه ای! هیچ کس هم منکرش نمی تونه باشه. ولی اون رسانه هایی هم که تو فکر می کنی فضای بازی دارن اینجوری نیست! خوبه که از همه رسانه ها اطلاعات بگیریم و خودت جمع بندی کنی! باید قبول کنیم که اینجا هم خیلی می خوان زیر اب بزنن! من الان شاید بیشتر از 20 روزه که تو ساختمان اصلی دانشگاهمون راه میرم ، این عکس اون دختر افغانی رو که دماغش رو بریدن زدن!! نه یکی نه دوتا!!! خیلی زیاد. این کار وخشیانه است، هیچ کس هم انکار نمی کنه،ولی دارن واصعا سو استفاده تبلیغاتی می کنند. من فکر می کنم داری یه بعدی احبار رو دنبال می کنی cheshmak

ولی آخرش این همه حرف زدم! می خواستم بگم اینا توهین می کنن به مقدسات ما. نمیشه ساکت موند در برابرشون cheshmak

هادی جان با حرف شما هم موافقم
من بعد بحث آخری که اینجا انجام شد با آقا اقلیم بالا بیشتر رسانه‌های ۲ طرف رو می‌خونم یا سعی‌ می‌کنم بخونم

به نظر من شیطان پرستی‌ انقدر کوچیک و بی‌ معنی که در خارج ( مثلا آلمان نه آمریکا) حتا به عنوان یه گروه دینی دیده نمی‌شه.
به نظر من شیطان پرستی‌ فقط یه عکس‌العمل به قانون‌ها و حصار‌های جامعه است
یعنی‌ اونها میخوان متفاوت باشن.
این رو در تمام طول تاریخ دیدیم
و اینجور که شما میگین یه گروه ارگانیزه که میخوان جهان رو زیر چانگ خودشون در بیارن نیستن.

[/b][/highlight][/size][/font][/color][/size][/align][/font][/color]
(1390 شهريور 29، 22:42)Amirhossein18 نوشته است: نمیدونم چرا این پست درست نقل قول نمیشه !
(1390 شهريور 29، 21:43)باران.. نوشته است:

[/highlight]
بابا ما بنده ی خداییم
اون 2 نفر رو میشناسیم
میدونیم حق با کیه
شیطان تو درگاه خدا بود
خدا چرا انداختش بیرون ؟
به خاطر ما !
بابا انصافتو شکر
و به این آیه نگاه کن :
أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَيْكُمْ يَا بَنِي آدَمَ أَن لَّا تَعْبُدُوا الشَّيْطَانَ إِنَّهُ لَكُمْ عَدُوٌّ مُّبِينٌ﴿۶۰﴾
اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شيطان را مپرستيد زيرا وى دشمن آشكار شماست(۶۰)

بابا تو قرآن مبین رو ببین دیگه کجا به کار برده :الَرَ تِلْكَ آيَاتُ الْكِتَابِ وَقُرْآنٍ مُّبِينٍ﴿۱﴾
آشکار !

خدا شیطان رو به خاطر ما از درگاهش روند اونوقت ما با شیطان دوست شیم ؟ با کسی که آشکارا دشمنمونه ؟ با کسی که علیهمون سوگند خرده ؟

خدا شیطان رو انداخت بیرون قبول
ولی‌ به خاطره این بود که از فرمان خدا سر پیچی‌ کرد
میبینی‌ قرآن کتابیه مثل همهٔ کتاب‌های آسمونی: هرچی‌ بخوای میتونی‌ ازش برداشت کنی‌
اینکه خدا شیطان رو به خاطره انسان انداخت بیرون برداشت توئه ( که %۱۰۰ قابل احترام)
من ولی‌ برداشت کردم که خدا شیطان رو به خاطره سرپیچی از فرمانش انداخت بیرون
من هم نمیگم که با شیطان دوست شیم
میگم این رفتارمون با شیطان پرست‌ها درست نیست ( البته طی‌ این بحث یه سری سوال برام در مورد اقامهٔ پرستش شیطان بوجود اومد که باید ۱۰۰% اطلاعات بیشتری جم کنم )
من تا جایی‌ که میدونم به دین‌های دیگه هیچ توهینی نمیکنن (به تحقیق بیشتر احتیاج دارم)
در اسرع وقت این ویدئو هارو نگاه می‌کنم ولی‌ مطمئن نیستم که منبه درستی‌ باشن چون از طرف مسلمون‌ها درست شدن..........

(1390 شهريور 29، 18:20)eshtiagh نوشته است: بچه‌ها تمام حرف‌های شما متین
ولی‌ به نظر من شیطان پرستی‌ هیچ عیبی نداره تا وقتی‌ به کسی‌ آزار نرسونن
به نظر من ما باید آزاد باشیم که دین خودمون رو خودمون انتخاب کنیم
مثلا برای من مشکلی‌ نداره که یه نفر به سنگ اعتقاد داره و میره به سنگ سجده میاره
و یه نفر به یه مکعب سنگی‌ سجده میاره تا وقتی‌ که به کسی‌ آذر نرسونن.

در مورد شیطان پرست ها:
بیشتره ادم‌های شیطان پرست ( اونهایی‌ که من میشناسم) از لحاظه مغزی ادم‌های درستی‌ بودن و نه احمق بودن نه خنگ.
این درست نیست به خاطره مذهب یه نفر به یه نگاه دیگه بهش نگاه کنیم.
به این میگن "تحمل"
یعنی‌ ما یه نفر دیگیی‌ه رو تحمل می‌کنیم با اینکه با ما همخونی نداره. این وظیفهٔ ماست.
این که بخوایم در مورد افراد قضاوت کنیم دست ما نیست دست خداست.

و در ثانی‌:

همه از قرآن سوره آوردین که شیطان بده، نباید ازش پیروی کنی‌ و به طور کلی‌ به قول اخراجی‌ها " هرکی‌ ازش پیروی کنه ، دهانش اوندنیا و این دنیا آسفالت آاعه"
ولی‌ آیا جایی‌ از قرآن نوشته کسی‌ رو مجبور کن که مسلمون بشه؟؟؟؟؟؟؟
من فکر نکنم.

اشتیاق عزیز 53
بیا قضیه رو با یک مثال روشن کنیم , اگر در یک جعبه سیب سالم یک سیب گندیده بیفتد بعد از مدتی چه خواهد شد ؟
پس باید سیب گندیده را از باقی سیب ها جدا نمود .
به این عمل در اسلام می گن : امر به معروف و نهی از منکر
دقت کنید که اول امر به معروف اومده یعنی دین اسلام نیومده بگه هر جا منکر دیدی بزن فکشو بیار پائین
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
نقل قول:
این دقیقا همینه
این دعوای بین خیر و شر از دیر باز بوده و تا ظهور امام زمان (ع) هم ادامه داره

کی میگه به ما ربطی نداره

یاران امام زمان(عج) کیا هستن انسان هم هستن دیگه

خدارو چه دیدی شاید ماهم از یارانشون بودین در جنگ آخر الزمان به قول خودشون

در این که خدا یه لحظه اراده نابودیشونو کنه اونا نابود میشین شکی نیست

اینا آزمایشی هست برای سنجش میزان ایمانمون به خدا برای اون دنیا باید ذخیره کنیم

نقل قول: خدا شیطان رو انداخت بیرون قبول
میبینی‌ قرآن کتابیه مثل همهٔ کتاب‌های آسمونی: هرچی‌ بخوای میتونی‌ ازش برداشت کنی‌
اینکه خدا شیطان رو به خاطره انسان انداخت بیرون برداشت توئه ( که %۱۰۰ قابل احترام)
میگم این رفتارمون با شیطان پرست‌ها درست نیست ( البته طی‌ این بحث یه سری سوال برام در مورد اقامهٔ پرستش شیطان بوجود اومد که باید ۱۰۰% اطلاعات بیشتری جم کنم )
من تا جایی‌ که میدونم به دین‌های دیگه هیچ توهینی نمیکنن (به تحقیق بیشتر احتیاج دارم)
در اسرع وقت این ویدئو هارو نگاه می‌کنم ولی‌ مطمئن نیستم که منبه درستی‌ باشن چون از طرف مسلمون‌ها درست شدن..........

قران کتاب آسمانی هست فرستاده بر حضرت محمد(ص) تصدیق کتب قبلی با این تفاوت که تحریف نشده و تحریف نخواهد شد
چون خدا خودش تو قران قولش داده

خداشیطانو انداخت بیرون چون کبر ورزید به انسان (نافرمانی) فرمان خدا هم سجده کردن به انسان بود

بله رفتارمون درست نیست باید قوی تر از اینها باشیم تا اعتقاداتمونو نزدن

در مورد اون که میگین کار مسلموناست و هیچ توهینی نیست

شما قسمت 28 تا 32 مستند ظهور رو بی زحمت ببینین مصاحبه ای میشه با یکی از همون شیطان پرستا

این مصاحبه کمیاب بوده و توسط خبرنگار غیر مسلمون انجام شده

نمیدونم شما کلیپهای مرلین منسون رو دیدین یا نه؟

همون که داخلش انجیل رو پاره پاره میکنه

یا یه کنسرت از خانوم مدونا آهنگ اسحاق رو میخوند که تو اون یه زنی با حجابی رو نشون میده که تو قفسه

بعدکه حجابش رو بر میداره قفسها میره و آزاد میشه و شروع به خوشحالی میکنه

اینها آیا با ما کاری ندارن با با مقدسات کاری ندارن؟

.......................
یا کریم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

دوستان
به نظر من شیطان پرستی مثال مناسبی برای بحث نیست. این بحث می تونه در مورد اکثر ادیان دیگه که به خوبی اعتقاد دارند هم مطرح بشه.
ببینید، بحث بر سر تغییر عقیده نیست، بر سر احترام به عقایده.
هر کدوم از ما بنا به تشخیص خودمون ، دینی رو بهترین میدونیم و بهش عمل می کنیم و این کاملا قابل احترامه. اما علم و تشخیص ما شاید به اون اندازه قوی نباشه که بتونیم به طور قطع در مورد اینکه بهترین دین چیست صحبت کنیم و نمی تونیم برای دیگران تصمیم بگیریم.
اجازه بدید یه مثال بزنم : فرض کنید فردی بنا بر تشخیص خودش، دین دیگری (غیر از اسلام) رو بهترین می دونه. تا اینجا عقیده اش قابل احترامه. اما حق بی احترامی و آزار و اذیت مسلمانان رو نداره. این موضوع در مورد رابطه مسلمانان با پیروان سایر سایر ادیان هم صدق می کنه.
بین ادیانی که اعتقاد به خوبی دارند، به نظر من اونقدر تفاوت وجود نداره که اصلا جای بحث بین اونها باشه.
ضمن اینکه بعضی خبرها که این روزها در مورد ادیان دیگه منتشر میشه صحت نداره و نمیشه بهشون اعتماد کرد.
(1390 شهريور 29، 23:25)eshtiagh نوشته است:
(1390 شهريور 29، 23:00)Hadi نوشته است: اشتباق جان

هادی جان با حرف شما هم موافقم
من بعد بحث آخری که اینجا انجام شد با آقا اقلیم بالا بیشتر رسانه‌های ۲ طرف رو می‌خونم یا سعی‌ می‌کنم بخونم
کلّا به نظر من نظر هیچ کدوم از رسانه های 2 طرفو نخونی بهتره ، اقلّا تلویزیون رو
به نظر من شیطان پرستی‌ انقدر کوچیک و بی‌ معنی که در خارج ( مثلا آلمان نه آمریکا) حتا به عنوان یه گروه دینی دیده نمی‌شه.
به نظر من شیطان پرستی‌ فقط یه عکس‌العمل به قانون‌ها و حصار‌های جامعه است
یعنی‌ اونها میخوان متفاوت باشن.
این رو در تمام طول تاریخ دیدیم
و اینجور که شما میگین یه گروه ارگانیزه که میخوان جهان رو زیر چانگ خودشون در بیارن نیستن.

این نظر توئه اشتیاق ، که به نظر من ( اینم نظر منه ) حاصل اینه که به اندازه ی کافی تحقیق نکردی و اطّلاعات نداری

[/b]
(1390 شهريور 29، 22:42)Amirhossein18 نوشته است: نمیدونم چرا این پست درست نقل قول نمیشه !
(1390 شهريور 29، 21:43)باران.. نوشته است:

[/highlight]
بابا ما بنده ی خداییم
اون 2 نفر رو میشناسیم
میدونیم حق با کیه
شیطان تو درگاه خدا بود
خدا چرا انداختش بیرون ؟
به خاطر ما !
بابا انصافتو شکر
و به این آیه نگاه کن :

آشکار !

خدا شیطان رو انداخت بیرون قبول
این حدیث قدسیه ! یعنی سخن خداست !
تو ببین چی میگه ، نگاه نکن کی میگه ( اینم حدیثه ، حالا قدسی یا نبویشو یادم نیست )
ندیده داری قضاوت میکنی که غلطه ، این قضاوت خیلی غلطه !

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان