امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز شب (سرپرست: .آرام.)

[dir=rtl]به به ببین کیا اومدن 53، صفا آوردین همتون Khansariha (8)

راستی بگم اینجا اومدنش دست خودتونه ولی رفتنش دیگه دست خودتون نیست چون ما مثل سیریش میچسبیم بهتون

آرمین خان خوش اومدی ، قبول باشه انشالله ، برا بچه های کانون دعا کن

تواب عزیز خوش اومدی، خوب کاری کردی اومدی اینجا ، یه مدت اینجا بیا انشالله نتیجه خوبی میگیری، بچه ها که حتما برات دعا میکنن، خودتم شروع کن نماز شب بخون ، حتی اگه میبینی حس و حالش نمیاد یه دو رکعتی بخون اصلا وقتی نمیگیره ، به مرور زمان حسش میاد، منم دو  هفته پیش که اولیشو شروع کردم فکر نمیکردم بتونم بخونم ، فکر و ذهنم گرفتار گناه بود ، منتها خدا کمک میکنه انشالله

سلام عاشق فاطمه زهرا(س) ، خوش اومدی داداش گلم ، اختیار داری شما خودت سلطانی وجدانت هم بیداره ، من اینجا بیشتر ریای بیدارم تا وجدان بیدار vayy ، بیدار میشی انشالله .

sword u.a.c عزیز : اون عشقه که مطمئن باش هست ، یکم خاک گرفته ولی از بین که نمیره ، یه جارو بزنی دیگه از روز اولشم بهتر میشه

خانم باد صبا قبول باشه انشالله [تصویر:  7165.gif]، بله میشه خوند ، نیمه شب شرعی حدودا ساعت 12.20 شب میشه ، از اون موقع میشه خوند تا اذان صبح ، راستی شما تو دست و بالتون آیکن جارو ندارین؟ 

بقیه کوشن ، بقیه کوشن ؟Smiley-happy114

راستی من به یه نتیجه رسیدم که اینجا برا اینکه ریا بازی زیاد نشه ، لیستای اینجا رو با تاپیکای دیگه فرق بدیم ، هر روز مال همون روز رو اعلام کنیم

خب آقا لیست امروز که قراره تکمیل بشه ، دوستانی که دوست دارن اعلام کنن تا علامت سوالا پاک بشه

آقا رضای عزیز= ؟
خانم باد صبا= قبول باشه انشالله
آرمین جان= ؟
مرد مجاهد=؟53258zu2qvp1d9v
نمیدانم =؟
تواب جان= ؟
عاشق فاطمه زهرا=؟
sword u.a.c = ؟
مستر قاصدک=؟Vamonde
وجدان بیدار = قضاشو خوندم 

[/dir]
سلام
خوش به حال اونایی که خوندن

من که دیشب نخوندم
حالا امشب ایشالا بخونم
53
[dir=rtl]اینجور خوندن من که تا ساعت 5 بیدارم ارزشی نداره 

به نظرم آدم از خواب پاشه بهتره مشخص میشه توفیق پیدا کرده یا نه 

[/dir]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

[dir=rtl]آقا رضا هرجوری بخونی خدا میگه دمت گرم ، اینجا تاپیک انگیزه دادن برا نماز شبه ها ، مواظب حرفامون باشیم ، ممکنه یکی مثل من که الان چند روزه برا نماز شب بیدار نمیشه ولی قضاشو میخونه پیش خودش بگه ما که توفیق نداریم قضاشم بیخیال بشه

در هر صورت فکر کنم برای منی که تا خرخره غرق گناه بودم الان هرجوری بخونم ، حتی با همه ی ریا بازی که اینجا میکنم ارزششو داره [/dir]
[dir=rtl]خدا : بنده ی من ، نماز شب بخوان و آن یازده رکعت است .

بنده : خدایا ! خسته ام ! نمی توانم .

خدا : بنده ی من ، دو رکعت نماز شفع و یک رکعت نماز وتر بخوان .

بنده : خدایا ! خسته ام ! برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم …

خدا : بنده ی من ، قبل از خواب این سه رکعت را بخوان .

بنده : خدایا سه رکعت زیاد است .

خدا : بنده ی من ، فقط یک رکعت نماز وتر بخوان .

بنده : خدایا ! امروز خیلی خسته ام ! آیا راه دیگری ندارد ؟

خدا : بنده ی من ، قبل از خواب وضو بگیر و رو به آسمان کن و بگو یا الله ...

بنده : خدایا ! من در رختخواب هستم ، اگر بلند شوم خواب از سرم می پرد !

خدا : بنده ی من ، همانجا که دراز کشیده ای تیمم کن و بگو یا الله ...

بنده : خدایا ! هوا سرد است ! نمی توانم دستانم را از زیر پتو در بیاورم .

خدا : بنده ی من در دلت بگو یا الله ما نماز شب برایت حساب می کنیم .

بنده اعتنایی نمی کند و می خوابد ...

خدا : ملائکه ی من ! ببینید من آنقدر ساده گرفته ام ، اما او خوابیده است !

چیزی به اذان صبح نمانده ، او را بیدار کنید ؛ دلم برایش تنگ شده است ، امشب با من حرف نزده ...

ملائکه : خداوندا ! دوباره او را بیدار کردیم ، امّا باز خوابید !!!

خدا : ملائکه ی من ، در گوشش بگویید پروردگارت منتظر توست ...

ملائکه : پروردگارا ! باز هم بیدار نمی شود !

خدا : اذان صبح را می گویند . هنگام طلوع آفتاب است . ای بنده ی من بیدار شو !

نماز صبحت قضا می شود ! خورشید از مشرق سر بر می آورد ...

ملائکه : خداوندا نمی خواهی با او قهر کنی ؟

خدا : او جز من کسی را ندارد … شاید توبه کرد …

خدا : بنده ی من تو به هنگامی که به نماز می ایستی

من آنچنان گوش فرا میدهم که انگار همین یک بنده را دارم

و تو چنان غافلی که گویا صد ها خدا داری .[/dir]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام

دیشب من قبل از خواب خوندم...
برام مقدور نبود تا نیمه شب شرعی صبر کنم... 
برای کانونی ها هم اگه قابل باشم دعا کردم...53258zu2qvp1d9v

التماس دعا دارم از همگی... 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
بی نهایت خوشحالم که با شماها دوست شدم. چه پر انرژی هستین.... ای ول دارین Khansariha (48)
اینقدر فکرم درگیر دنیا و وابستگیاشه که نماز صبحم هم قضا میشه 1276746pa51mbeg8j چه برسه به اینکه نماز شب بخونم
 تو عمرم فقط یه بار خوندم اونم پارسال بود در اوج گناه و بد بودن. لذت زیادی داشت هیچوقت یادم نمیره. 53258zu2qvp1d9v
 بدنبال آرامشم، میدونم با خدا به آرامش میرسم . منم میخوام دوباره نماز شب بخونم.
میشه بگین هر شب یا بامداد جمعه ها؟
[dir=rtl]آرمین خان قبول باشه انشالله

خوش اومدین خانم انیس

بله معلومه که با خدا به آرامش میرسین ، با اجازتون اینجا هر شب بساطه ، اینجا دم به تله دادین دیگه ما ول کن نیستیم که! باور ندارین از خانم باد صبا [تصویر:  7165.gif] بپرسین کاملا در جریان هستن

اینجا خانوما دارن زیاد میشن [تصویر:  7165.gif][تصویر:  7165.gif] 

[/dir]
[dir=rtl]سلام هم کانونی های گلم

نماز شب خونای امشب کیان؟ 

خب بزا یه چرتکه بندازم الان معلوم میشه

دو تا خانوم محترم داریم [تصویر:  7165.gif][تصویر:  7165.gif] ( خانوم باد صبا و انیس)

آرمین خان که صفا آوردن امشب [تصویر:  15.gif]

آقا رضا که سیمش وصله اون بالا مالا ها[تصویر:  balloons.gif]

نمیدانم عزیز که برا امشب قول مساعد دادن[تصویر:  studsmatta.gif]

مستر قاصدک معلوم نیست کجاست ، کجایی داداش؟ اینجا دبه کردن نداریما ( آیکن دبه نداریم[تصویر:  8.gif])

عاشق فاطمه زهرا(س) هم که قول مساعد دادن[تصویر:  7.gif]

مرد مجاهد هم میاد انشالله [تصویر:  15.gif]

sword u.a.c هم قول مساعد داده برا امشب ، ببینیم چیکار میکنیا  [تصویر:  63.gif]

تواب عزیز هم انشالله اولین دشتشو امشب میکنه[تصویر:  chase.gif]

وجدان بیدار هم انشالله میخونه
شازده کوچولو هم احتمالا میاد[تصویر:  g.gif]

بچه ها خاهشا تو نمازاتون امشب برای همه مخصوصا دوست خوبمون تواب و شازده کوچولو دعا کنید

راستی رضا صادقی یه پست فوق العاده اینجا گذاشته ، ببین نماز شب به همین آسونیه ، دیگه بهونه مهونه نداریم

کسیو از قلم جا ننداختم ؟ [/dir]
شازده کوچولو میاد ؟ 

من ارادت خاصی بهش دارم

اولین روزی که اومدم این سایت خیلی ناامید و دربه داغون  یکی نرسیده اومد تو پروفایلم یه خوشامد گویی خیلی خوب گفت بهم بعد مسیر رو نشون داد و لینک تاپیک های مهم رو برام گذاشت اون شازده کوچولو بود

اینشالله شازده جونم موفق بشه تو این مسیر  Khansariha (8)

سلام
فکر کنم دیشب یه اهل دلی اینجا واسه من دعا کرد نماز شب پاشم ، چون که دیشب یکی انگار من رو به زور بیدار کرد نماز شب بخونم. منم خوندم.
حالا چه جوریش بماند.
اون شخص رو هم دعا کردم ، ان شاء الله امشب منم هستم. 

آقا دعای نماز شب رو واسه هم جدی بگیریم. یعنی می شه ده تا آدم ، اهل دل ، اهل مجاهده ، نصف شب بیدار شن نماز شب بخونن ، واسه آدم دعا کنن ، مشکل آدم حل نشه؟

دوستان یه خرده گره و سختی توی کارام افتاده ، به دعاتون نیاز دارم. 
التماس دعا 
یاعلی
eeeeeeeeeee ! 

شما هم همچین حالی داشتی ؟ واقعا کی ما رو دعا کرده ؟ چه مستجاب الدعوه هم بوده !

من چند سالی هست اصلا نمی تونم گریه کنم - سخنرانی مذهبی هم گوش میدم آخرش یه 5 دقیقه ای یه حرفای عاطفی میگن از اهل بیت ناراحت میشدم ولی گریم نمی گرفت نمیدونستم دلیلش چیه !

امروز رفته بودم مسجد بعد نماز سه شنبه ها دعای توسل میخوندن ولی یهو اومدن به جاش زیارت عاشورا بخونن - من اولین بار تو این چند ماه اخیر گریم گرفت خیلی الان احساس سبکی میکنم شیطون همفکر کنم یه چند کیلومتری موقتا پرت شد کنار

هر کی دعا کرد دستش درد نکنه ممنون این عزیز هستم

منم امشب همه رو دعا می کنم اگر خدا دعای بنده روسیاه خودش رو قبول کنه

نقل قول: مستر قاصدک معلوم نیست کجاست ، کجایی داداش؟ اینجا دبه کردن نداریما ( آیکن دبه نداریم[تصویر:  8.gif])
اقا ما زیر سایتونیم Gigglesmile 
در حال دعای خیر کردن Gigglesmile

اسم ما رو هم برای امشب بنویس...
تموم شد رفت.
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 وضو بگیرید و شب در تاریكی صد بار از خودتان بپرسید كه من كه هستم؟ شاید خودتان را پیدا كنید. 
اگر خودت را پیدا كردی هوس نماز شب پیدا می‌كنی.

رسول خدا صلى الله عليه و آله مى فرمود:

اى مردم ! هيچ كس از شما نيست ، مگر اينكه مشكلات همچون كمربندى او را محاصره كرده است . 
پس زمانى كه دو سوّم از شب گذشت (و يك سوّم آن باقى ماند) ملكى بر او وارد مى شود و به او مى گويد: 
برخيز! و ذكر خداوند بگوى كه صبح نزديك است . اگر او حركت كرد و ذكر خداوند گفت ، يك گره از گرفتارى هايش گشوده خواهد شد 
و اگر او برخاست و وضو گرفت و به نماز ايستاد، تمامى گره هاى گرفتارى از او گشوده مى شود 
و سپس صبحگاهان شادمان و با روشنى چشم از خواب بر مى خيزد.
بحارالانوار: ج 82، ص 223.

شیطان به خدا گفت: من از چهار طرف در کمین ایشان خواهم بود. فرشتگان پرسیدند: شیطان از چهار سمت بر انسان مسلط است، پس چگونه انسان نجات می‌یابد؟
خدای تعالی فرمود: راه بالا و پایین باز است؛ راه بالا "نیایش و دعا"، و راه پایین "سجده و بر خاک افتادن" است.

صَلاةُ اللَّيْلِ تُحَسِّنُ الْوَجْهَ وَ تُحَسِّنُ الْخُلْقَ وَ تُطَيِّبُ الرِّيحَ وَ تَدُرُّ الرِّزْقَ وَ تَقْضِى الدَّيْنَ وَ تَذْهَبُ بِالْهَمِّ وَ تَجْلُو الْبَصَرَ؛
نماز شب، انسان را خوش‏ سيما، خوش ‏اخلاق و خوشبو مى‏كند و روزى را زياد و قرض را ادا مى‏نمايد و غم و اندوه را از بين مى‏برد و چشم را نورانى مى‏كند.

نــمـــــاز : بهترین فیلتر شکن دنیا که خود خدا هم زیر این فیلتر شکن را امضا و مهر کرده خصوصیت مهم این فیلتر شکن این است که مانع میشود انسان با گناه کردن فیلترهایی بین خود و خدا ایجاد کند … 

اگر باور ندارید این آیه را بخوانید
” ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر (عنکبوت/۴۴) “
بدرستیکه نماز انسان را از فساد و فحشاء دور میکند

[تصویر:  moghadame1.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان