امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز شب (سرپرست: .آرام.)

mission completed! Khansariha (69)
با سلام
خوش به سعادت دوستانی که در اینجا شرکت دارن 53
امیدوارم بنده هم هرچند ناقص و قضا, حداقل چند بار این نماز رو اقامه کنم.
التماس دعا 53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سلام
 من دیشب مهمونی بودم نخوندم.  برام دعا کنین امشب بتونم بخونم......
 دلم از همه چی و از خودم  پره احتیاج دارم با خدا خلوت کنم و یه دل سیر گریه کنم 1276746pa51mbeg8j
سلام
آقا من دیروز کلا 4ساعت خوابیده بودم از 6صبح تا7شب هم کلاس بودم
یعنی دیگه رسیدم خونه چشمام باز نمی شد
نتونستم نماز شب بخونم asabani
ولی امروز صبح خیلی ناراحت شدم که چرا تنبلی کردم و نخوندم مخصوصا وقتی پیامای آقا رضا رو خوندم 1276746pa51mbeg8j
بچه ها بیاید برای هم دعا کنیم تو نمازامون
من که برای همه داداشای گلم دعا میکنم.ان شاالله که خدا خودش دستمونو بگیره و نجاتمون بده
جناب وجدان این آیکونا رو از یه سایتی که پره آیکونه کپی میکنم
الان لینکش رو ندارم ولی وقتی تونستم میذارم براتون Khansariha (8)  
التماس دعا 
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
بچه ها من خوندم ولی همه چیز بود توش جز حضور قلب

دیگه مثل بچگی هام نمی تونم با خدا ارتباط برقرار کنم

کوچک که بودم بعد نماز کلی بهش میگفتم دوست دارم خداااااااااااااااا

راست میگن بچه دلش پاکه با هر گناهی یه نقطه سیاه رو قلبش ایجاد میشه که به مرور زمان اون نقاط سیاه زیاد میشه و .... میشه اینی که لذت عبادت کمتر میشه مگر اینکه توبه کنه و به مرور زمان اون قاط سیاه رو به سفید تبدیل کنه

منم با فاصله گرفتن از گناه بازم مثل چندین سال پیش میشم

از آشنا شدن با دوست خیلی فوق العاده به نام وجدان بیدار خیللی خوشحالم از الطاف الهی بود برای من  317
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام بر بچه های نماز شب خوان studsmatta

خدا قوت داداش وجدان بیدار Muscular

آقا اسم ما رو برای امشب هم بنویس 128fs318181

داداش می تونی اینطوری اسم بچه ها رو بنویسی

نماز شب     27 . 1. 94
1. وجدان بیدار Khansariha (48)
2. قاصدک Khansariha (48)

3. 53
4. 53

یه چیزی در همین مایه ها 4fvfcja
اگر خواستی میتونی اولش عکس بذاری..
کلا قشنگش کنی و بعد با اعلام بچه ها لیست رو پر کنی 128fs318181

[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
آقا اسم ما رو هم بنویس.
اونی که واسه ما دعا کرده بود پریشب ، بازم دعا کن داداش. اگر من امشبم مثل دیشب خواب بمونم ، هر چی دیدی از چشم خودت دیدیا  Khansariha (13)
سلام هم کانونی های گلم

به به ببین کیا اومدن اینجا

اول از همه بریم سراغ آقا رضا ، آخه ایشون هم بالا مالا ها آشنا دارن[تصویر:  fly2.gif] ، هم کلی پست های زیبا در مورد نماز شب اینجا میزارن ، ( البته از منم تعریف میکنن Khansariha (13) تاثیر داره، برا همین اول از ایشون شروع میکنیم)

خب آقا رضا این از شازده کوچولو که برات آوردیم ، دیگه چی میخای؟ تو اینجا اراده کن ما برات همه رو ردیف ردیف به صف میکنیم  Khansariha (13)

آقا رضا درست می فرمایین ، متاسفانه ماها ( من خودمو میگم ، جسارت نشه به بقیه دوستان ) ، مدتی با گناه به خودمون ظلم کردیم ، ولی قرار نیست که ادامه پیدا کنه ، الان متوجه شدیم که اشتباه کردیم داریم جبران میکنیم ، فقط هم خداست که میتونه نجاتمون بده و این گناها رو بر ما ببخشه،  ( اللهم انی ظلمت نفسی ، فغفرلی فانه لا یغفر الذنوب الا انت )، قبول دارم نماز شب هامون ممکنه اونجوری که ما انتظار داریم نباشه ولی ما قرار نیست قبولش کنیم، ما قراره بخونیم ، خدا انشالله قبول میکنه ، البته ما هم سعی میکنیم با حضور قلب بخونیم ، در ضمن منم از داشتن دوست خوبی مثل شما خیلی خیلی خوشحالم .

نمیدانم عزیز بزن قدش[تصویر:  12.gif] ، ایول   317 ، خوشم میاد داغ داغ اول صبح اعلام میکنه ، انشالله قبول باشه

عاشق فاطمه زهرا(س) عزیز ، آقا قبول باشه ، انشالله امشب هم میخونی[تصویر:  studsmatta.gif]

اونی که دعا کرده برای عاشق فاطمه زهرا و آقا رضا هرکی بوده بازم دعا کنه ، برای بقیه هم دعا کنه

آهان آهان  مستر قاصدک رو با سیریش بازی آوردیم دوباره ، اصلا قدرت سیریش رو دست کم نگیر داداش Khansariha (13)

شازده کوچولوی عزیز خوش اومدی[تصویر:  15.gif]، صفا آوردین ، بچه ها همه با شما نوستالژی دارن[تصویر:  47b20s0.gif]، اولین پیام کانون و خوشامد گویی رو از شما گرفتن، خیلی دوست داریم در خدمتتون باشیم ،انشالله امشب باهم یه نماز شب دور همی میزنیم به بدن

خب بریم سراغ خانوما [تصویر:  7165.gif][تصویر:  7165.gif] 

میگن خانوما مقدم ان ولی دیگه شما ببخشید ، ما جوگیر شدیم اول رفتیم سراغ رفیقای خودمون ، تقصیر آقا رضا بود که از ما تعریف کردKhansariha (13)

خانم انیس[تصویر:  7165.gif] امشب انشالله جبران میکنین ، اونی که برای آقا رضا و عاشق فاطمه زهرا و بقیه دعا کرده یه دعای مخصوص هم برای خانم انیس کنه که امشب انشالله توفیقش رو داشته باشن ، فقط اگه خوندین برای بقیه هم شما دعا کنین ، ظاهرا شما امشب اگه بخونین کلی با خدا حرف دارین ، وسط مسطاش یاد بچه های کانون هم بیفتین

خانم باد صبا[تصویر:  7165.gif]، تشکر از دعاهاتون برای داداشای گلتون ( نوشابه لطفا 128fs318181 ) ، ولی یه خاهر علی الحساب تا این لحظه اینجا دارین، خانوم انیس هم فراموش نکنین[تصویر:  g.gif] ، در مورد آقا رضا که کاملا حق با شماست ، اصلا ایشون یه پستایی میزاره که آدم به وجد میاد ، خلاصه امشب نماز شب هستیم در خدمتتون ، خوبه که آدم این حس رو داشته باشه که وقتی نماز شب نخونده انگار یه چیزی کم داشته

خب مستر قاصدک عزیز ، آقا دیدی دبه نداریم Khansariha (13) ، قبول باشه انشالله ، امشب هم ثبت نامی .
بعدشم من یه گلایه از شما کنم، راستش اینجا اسم منو به عنوان سرپرست نوشتی من شرمنده دوستان میشم ، انقد دوستان با دل پاک و مشتی اینجا هستن که هرجوری حساب کنی من نمیشه اینجا سرپرست باشم، در هر صورت من از همه ی عزیزانی که اینجا توی این تاپیک هستن خجالت میکشم، چون خودمو که نمیتونم گول بزنم 

آرمین خان عزیز ، امشب هم منتظرتیما داداش [تصویر:  muscular.gif]

مرد مجاهد هم کماکان میاد انشالله [تصویر:  15.gif]

sword u.a.c هم همینطور [تصویر:  63.gif] 
تواب عزیز نمیدونم کجایی و در چه حالی ، ولی اینجا همه برات التماس دعا دارن[تصویر:  chase.gif]

خب بچه ها تا شب یه پست دیگه برای نماز شب امشب میزارم ، یه لیست هم انشالله میزارم ، دوستانی که اعلام وضعیت نکردن یه ندا بدن بزاریمشون تو لیست ، بعدشم اگه کسی تو لیست نبود شب هوس کرد نماز شب بخونه بخاطر این لیسته بیخیال نشه ها، لیست اصلی دست خود خداست ، اون بالا مالا ها ، میتونین از آقا رضا [تصویر:  balloons.gif]بپرسین ، آقا رضا اون بالا مالا ها رفته فک کنم دیده باشه، مگه نه آقا رضا؟

بقیه ی آقایون و خانومای گل  کانون ، کسی نمیخاد بیاد اینجا نماز شب در خدمتش باشیم ؟ حال میده ها
خب خب 

یه چرتکه برا امشب بندازیم بینیم چه خبره :

خانوما که مقدم ان 

1. خانوم باد صبا = حاضر [تصویر:  7165.gif] 
2. خانوم انیس = حاضر [تصویر:  7165.gif] 

3. آقا رضا = حاضر [تصویر:  fly2.gif]
4. نمیدانم عزیز = حاضر [تصویر:  7.gif]

5. مستر قاصدک = حاضر [تصویر:  7.gif]

6. شازده کوچولو = قول مساعد داده با دعای بچه های دیگه که پشت سرشه میخونه انشالله[تصویر:  5.gif]

7. آرمین خان = میاد شک نکن[تصویر:  47b20s0.gif]

8. sword u.a.c = [تصویر:  63.gif] خیلی دوست داره بخونه ، حتما امشب به خاب غلبه میکنه

9. مرد مجاهد = [تصویر:  15.gif] از این شوخیا با ما نکن، ما قلبمون ضعیفه ، بیا دیگه [تصویر:  8.gif]

10. تواب عزیز = کجایی داداش، بچه ها امشب برای تواب دعای ویژه لطفا [تصویر:  consoling2.gif]، داداشا و خواهرای گلم ، یه دعای "امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء " بخونین براش بیزحمت

11. [تصویر:  8.gif] 

12. [تصویر:  8.gif]

13. [تصویر:  8.gif]

14. [تصویر:  8.gif]
سلام
خدا رو شکر ک اینجا زنده اس..
ان شاءالله توفیق شب زنده داری نصیب ههممون بشه..1
منم واسه فردا شب خواهم بود اگه خدا بخواد..

و
افتخار دارم ب نیابت از مدیر تالار سرپرست تاپیک رو ب طور رسمی معرفی کنم..303
آقای وجدان بیدار خیلی لطف داشتن ب این تاپیک و احیاش کردن..
ان شاء الله رسمی شدن سرپرستی بهانه ای باشه واسه استمرار و نظم.. و وجود ایشون ابزاری باشه واسه رونق و استقبال و مشارکت..:53258zu2qvp1d9v

خدا بهترین ها رو در ازای قدمهایی ک براش برداشته میشه میده..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

[تصویر:  namazshab.jpg]
[تصویر:  namaz_shab.jpg]
[تصویر:  %D8%AA%D9%87%D8%AC%D8%AF.jpg]

امام مهدی علیه السلام/با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود 

یعنی این طوری می کوبیم تو دهن پدر سوختش [تصویر:  vahidrk.gif]

من [تصویر:  bliss.gif]
فرشته ها [تصویر:  cancan.gif]

شیطون [تصویر:  2mo5pow.gif]

مجری روز قیامت می پرسه شما با چی دهن شیطون رو آسفالت کردید [تصویر:  interview.gif]

بعدشم بهمون کاپ میدن [تصویر:  congratualtions.gif]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام سلام 
 وااااااااای چه عـــــــــــــــــالی بود دیشب.     studsmatta
خدایا شکرت از این همه لطف
 خدا قبول کنه منم براتون دعا کردم .... Khansariha (8)
 امشبم هستم ان شاءالله cheshmak 
منم OK شد البته بدون تعقیبات 

==============

بر شما باد به شب زنده دارى كه آن شيوه شايستگان[تصویر:  fly2.gif] پيش از شماست . و شب زنده‏دارى مايه تقرّب به خدا[تصویر:  16.gif] و بازداشتن از گناه[تصویر:  4fvgdaq_th.gif] است .

سلام

الحمدالله دیشب قبل از خواب حدود ساعت 3 ، سه رکعت آخرو خوندمو خوابیدم
خوب بود، ان شاء الله امشبم بخونم53

ممنون53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان