امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز شب (سرپرست: .آرام.)

****لیست امشب تا این لحظه ، این لیست به راحتی قابل ویرایشه ، شما  دوست عزیز اراده کنی من با کمال میل ویرایشش میکنم***

********نماز شب امشب *********

1. خانوم انیس = حاضر ، ایشون از دیشب ثبت نام کردن ما میزارمشون اول لیست ، امروز به اینترنت دسترسی ندارن ولی نماز شبشون رو گفتن میخونن ، پس التماس دعا[تصویر:  70.gif]

2. خانوم باد صبا = حاضر [تصویر:  7165.gif] ،   بچه ها تو نمازاتون " امن یجیب المضظر و اذا دعاه و یکشف السوء " برای خواهر محترم خانوم باد صبا فراموش نشه ، با تشکر 

3. آقا رضا = حاضر [تصویر:  fly2.gif]، مثل همیشه اون بالا مالاها ، تو کار تعقیب و گریز هم هست ماشالله ، خدا قوت

4.نمیدانم عزیز = تا این لحظه از امشب سخنی نگفتن ، علی الحساب =؟
5. مستر قاصدک = حاضر ، اوه اوه امشب با دوز بالا [تصویر:  beersmiley1.gif] ،  امشب شبه اور دوزه 

6. sword u.a.c = تا این لحظه خبری به دست ما نرسیده =؟

7. مرد مجاهد = حاضر ، سلام دیشبتون قبول باشه ، خدا قوت  مرد مجاهد

8. عاشق فاطمه زهرا  و   9. وجدان بیدار    =هر دو حاضر ،  عاشق جان تو رو کنار خودم نوشتم ، آخه منم مثل خودتم ، بخون نیستیم ولی از رو هم نمیریم  Khansariha (13) ، ولی امشب یکاری کنیم ، تو جای من بخون من جای تو  Khansariha (13)

10 . آرمین خان = حاضر ، Muscular پهلوونی که چراغ دهم رو روشن کرد 

11.  53  حالا یه پهلوون پنبه هم بیاد چراغ یازدهم رو روشن کنه

12. 53 
سلام
خداقوت به داداش وجدان عزیز...

منم هستم ان شالله...
التماس دعا از همگی... 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ان شاالله که هستم
بچه ها تو نمازاتون برای خواهر من خیلی دعا کنید 20
دعا کنید خوب بشه
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
ُسلام
منم دیشب خوندم
امشب هم انشاالله هستم
من وقتی رفتم بهشت هر چند هفته ای یکبار میام یه بای بای می کنم با شیطون تو جهنم[تصویر:  bye-smiley.gif?1292867562]

آخییییییییی باید تا اخر عمرش یسوزه[تصویر:  tantrum-smiley.gif?1292867686]

خاک بر سر قد مغرورش [تصویر:  puzzled-smiley.gif?1292867658]بکنم 

===========

عوامل سلب توفیق از نماز صبح و همچنین نماز شب به دو گروه عمده دسته بندی می شود :

الف : عوامل مادی

که برخی از این عوامل شامل موارد ذیل می باشد

1- فقدان برنامه ریزی و نظم در زندگی

از مهمترین عوامل مادی که مانع از توفیق درک نماز صبح می گردد فقدان برنامه ریزی و نظم در زندگی می باشد مانند فقدان برنامه ای منظم برای خواب و یا ایجاد مشغله های پراکنده و فراتر از توانایی های خود که نتیجه ای جز ایجاد خستگی مفرط ندارد .

2- پرخوری در شب

علتی دیگر خواب طولانی و سنگین پرخوری در شب می باشد. حضرت عیسی (علی نبینا و آله و علیه السلام ) خطاب به بنی اسرائیل فرمود: « ای بنی اسرائیل ! خوردن خود را زیاد نکنید، زیرا هر کس بر خوردن خود بیفزاید، بر خوابیدن خود هم می افزاید و هر کس که بر خواب خود بیفزاید، از نماز کم می گذارد (و در نتیجه) در زمره غافلان نوشته می شود». 1

3- کسلی و تنبلی افراد

4- غرق شدن در مسائل مادی و دنیویی

حضرت عیسی (علی نبینا و آله علیه السلام ) نقش دنیا زدگی را در بی حوصلگی افراد نسبت به عبادات اینچنین ترسیم می نماید که : همچنان که بیمار بر غذاى لذیذ نگاه می کند و بدلیل شدت درد لذّت آن را نمى‏چشد، همچنان فرد دنیادار نیز همراه با عشق به مال نه لذّتى از عبادت مى‏برد و نه شیرینى و حلاوتش را مى‏چشد. 2

5- خوردن غذاهای نامناسب در شب

برخی از غذاها بگونه ای می باشند که اعصاب و بدن را سست می نمایند . لذا اگر شب ها از ماست ، دوغ ، کشک و مانند آن استفاده شود خواب بر انسان چیره شود ؛ و یا خوردن غذاهای چرب و سنگین موجب سنگینی خواب می گردد و این امور باعث می شود انسان برای بیدار شدن از خواب دچار مشکل گردد .
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام

من دیشب بیدار نشدم ولی قضای سه رکعت آخرشو خوندم

اعلام نمیکنم هستم ولی سعیمو میکنم بخونم

انقدر خوابم سنگینه که با زنگ موبایلمم بیدار نمیشم

صبح میخواستم خودمو از ناراحتی بزنم حالم گرفته شد

زود گرفتم خوابیدم که حتما برا نماز شب بیدار بشم برنامه ریخته بودم براش:11:

حالا که اینطور شد تا چش شیطون در آد من حتما میخونم به لطف خدا22
 سلام
تشکر آقای وجدان بیــــــــــدار
 خدا رو شکر بامداد جمعه خوندم ولی دیشب نمیدونم چرا بیدار نشدم  [تصویر:  crying-a-puddle.gif]
 میخوام بزنم لهش کنم......... شیطونو میگم  [تصویر:  smashfreak.gif]
امشب هستم ان شاءالله [تصویر:  smile1.gif]
راستی قضاشو کی میشه خوند؟
سلام

خداروشکر خوندم سحر البته سه رکعت آخر زیاد با اذان فاصله نداشت نمیدونم قضا شد یا ن
الآن کلی انرژی دارم نمیدونم چرا1

انیس خانم هر زمانی از روز میتونید قضاشو بخونید

ممنون از داداش وجدان که ترغیبمون میکنه53
انجام شد 

ببینم با این کانون یه آدم دیگه میشم یا نه [  حتما میشم  ]

اگر مردی خدا را ملاقات کند، در حالی که عمل هفتاد پیغمبر را انجام داده، اما ولایت اولی‏الامر از ما اهل بیت را نداشته باشد، خدا از او هیچ چیزی [=صرف و عدل] را قبول نخواهد کرد

نماز شب بی دعای عهد و پیمان بستن با امام زمان یکمی ناقصه  128fs318181
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام
منم دیشب موندم
ممنون از برادر وجدان و برادر رضا
سلام به نماز شب خونای گل کانون

چرتکه رو آوردم باز ببینیم دیشب چه خبر بوده :
1. خانوم انیس = ماشالله [تصویر:  7165.gif]، قبول باشه ، خلاصه ما یادتون بودیم ، قضاشو هروقت خاستین میتونین بخونین خدا میگه دمت گرم

2. خانوم باد صبا = منتظر اعلام وضعیت هستیم [تصویر:  7165.gif]؟ ، با آرزوی سلامتی و دعا برای خواهر محترمتون

3. آقا رضا گل گلاب = [تصویر:  fly2.gif] ، قبول باشه آقا رضا ، بالا مالا هایی همچنان ،میدونم که به امام زمان خیلی علاقه داری ، امیدوارم از سربازای امام زمان (عج) باشی ، اگه قسمت شد و انشالله بودی سفارش بچه های اینجا رو هم بکن

4. نمیدانم عزیز = تا این لحظه از دیشبش خبری نداریم ، فقط اینکه آمار داده ظاهرا برای امشب هست ، امروز یه چندتا چشمک Smiley-happy114 اینجا زده به ما( چند تا پست لایک کرده )

5. مستر قاصدک = آقا چی شد دیشب اور دوز کردی بالاخره ؟[تصویر:  beersmiley1.gif]

6. sword u.a.c = از اون زرنگای روزگار 317 ، ماشالله دوزاری رو هوا میزنه ، سه رکعت میخونه ثواب کلشو میبره ، حالشو ببر ،  اعلام کنی فکر کنم بیشتر انگیزه برات بشه سورد جان ، بازم هرجور صلاح میدونی ، ولی تجربه ی خودم اینه که اینجا اعلام بشه بیشتر جواب میده، هم برای خود آدم و هم برای بقیه دوستان انگیزه ایجاد میکنه

7. مرد مجاهد = قبول باشه ، مجید جان دلبندم موندم نه خوندم ، اون دوچرخه است که میگن دوچرخه رو موندم studsmatta

8. عاشق فاطمه زهرا(س) جان ، چی شد برادر ، جای ما خوندی یا نه ؟ [تصویر:  8.gif]

9. وجدان بیدار = دیر پاشد مثل همیشه 13 ،همراه با نماز ظهر قضاشو خونده

10. آرمین خان= پهلوونی که چراغ دهم رو روشن کرد ، خوندی پهلوون ؟ Muscular

دوستان تا اخر شب اعلام وضعیت لطفا ، ثبت نام برای امشب هم فراموش نشششششه ،  پهلوون پنبه های جدیدی که میخان نماز شب بخونن هم میتونن به جمع ما اضافه شن، تارف نکنین خلاصه  Khansariha (57)
وجدان ، برادر من دیشب جای شما قبل خواب خوندم ، شما چه کردی؟

اسم ما رو واسه امشبم بنویس
شما لطف داری آقا مدیر   Khansariha (18)

اسم من رو برای امشب بنویسید 

ظهر یک ساعت خوابیدم برای شب شارژ شارژم  128fs318181

سلام
خوشحالم ک فعالیت های دوستای خوبمون رو میبینم..
ان شاء الله ک مستمر و منظم و دقیق بااشه..

اقتخار دارم آقای rezasadeghi رو هم ب عنوان سرپرست این تاپیک معرفی کنم..
ان شاء الله ک خیر باشه و باعث برکت..1

و
ان شاء الله من هم خواهم بود..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

ان شاء الله امشبم هستم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان