امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز شب (سرپرست: .آرام.)

سلام بچه ها
من که امشبی نماز مغرب عشا م قضا شد.
با همون ها، نماز شب مختصری هم می خونم ایشالا.
53
سلاااام خدا قوت
 حالا وقت نشد بیام ثبت نام کنم فکر کردین نمیخونم cheshmak
 خدا خیرتون بده که بانی خیر شدین سحر که پا میشم نماز شب میخونم خیلی حال میده
ولی نمیدونم چرا هر وقت تصمیم می گیرم کار خیری بکنم شیطون بیشتر وسوسه ام میکنه، از وقتی ثبت نام کردم پاکم یعنی 57 روز از وقتی که نماز شبو شروع کردم تو روز خیلی وسوسه میشم.
می ترسم .... [تصویر:  crying-and-sniffling.gif]
 تو رو خدا تو این ماه عزیز برام دعا کنین.
من خوندم 

+ اولین بار ساعت 2 خوابیدم بعد فرشته ها ساعت 4 بیدارم کردن [ من رو آلارم وبایل نمی تونه بیدار کنه اونوقت اتوماتیک بیدار شدم ]

+ روزه هم هستم شما هم روزه بگیرید دیدید که احادیثش رو صوابش زیاده
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

ان شاءالله خدا قبول کنه  [تصویر:  70.gif]
 منم روزه ام.
سلام هم کانونی های گلم

از همتون قبول باشه ، منم ده دقیقه به اذان بیدار شدم ولی خیلی تنبلی ام می اومد ، یاد زرنگ بازیای داداش sword u.a.c افتادم (راستکی میگما ) ،گفتم  سه رکعت رو میخونم ، بعدش یه دو رکعت هم خوندم ، که دیدم صدای اذان میاد 

نمیدانم عزیز قبول باشه انشالله studsmatta ، فقط داداش خوبم نماز واجب خیلی خیلی مهمتره ، خیلی بهش توجه کنیم ، سعی کنیم همیشه اول وقت بخونیم 

خانوم انیس[تصویر:  70.gif]ما از این فکرا نمیکنیم ، اتفاقا به فکرتون بودیم و منتظرتون ، انشالله قبول باشه ، دعا برای بچه ها فراموش نشه ، شیطانو لعنت کنید توجه نکنید، اینا وسوسه های شیطانه ، البته هرچقدر انسان به مقامات بالاتری برسه شیطان هم بیشتر تلاش میکنه ، البته اراده انسان و کمک خداوند هم بیشتر میشه که بتونه به وسوسه های شیطان غلبه کنه ، بهش اعتنا نکنین، نترسین نترسین ما همه باهم هستیم[تصویر:  grouphugg.gif]

آقای رضا گل [تصویر:  fly2.gif] قبول باشه انشالله

آقا رضا و خانوم انیس که گل کاشتن ، روزه ی اول ماه رجب ثوابش خیلی زیاده ، انشالله قبول باشه ، برای پنجشنبه هم برنامه داریما ، آخه شب جمعه شب لیله الرغائبه ( شب آرزوها ) ، از اعمالش اینه که پنجشنبه رو روزه بگیریم ، شب هم یه اعمالی داره که آقا رضا بوقتش برامون میزارن

دوستان دیگه تا شب اعلام وضعیت ، و ثبت نام برای امشب لطفا
خونده شد..
انشالله که مقبول بیفتد..

دوستان اصلأ تا میتونید این دو ماه رجب و شعبان رو روزه بگیرید.
تا ماه رمضون دارید جسم و رحتون رو رفرش می کنید 128fs318181
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام هم کانونی های گلم

امشب کیا حاضرن ؟ هان ؟

بعدا نیاین بگین مارو فراموش کردینا ، ما الان یادتونیم  

خانوم انیس[تصویر:  70.gif] و آقا رضا [تصویر:  fly2.gif] روزه امروزتون قبول باشه انشالله ، خوش به سعادتون

خب لیست امشب رو تا این لحظه میزاریم هرکسی پایه است اعلام کنه اضافه بشه 

1. خانوم انیس = قبول باشه انشالله 53

2. آقا رضا = قبول باشه انشالله 53

3. وجدان بیدار = 13

4. عاشق فاطمه زهرا(س) =؟

5 . خانوم باد صبا =؟

6. sword u.a.c =؟

7. نمیدانم =؟

8. خانوم لبخند =؟

9.مستر قاصدک =؟

10. مرد مجاهد =؟

11. [تصویر:  8.gif] شما دوست عزیز=؟

دوستان داخل لیست که امشب همراه ما هستن  اعلام کنن که به جای علامت سوال حاضرشون کنیم ، دوستان جدید هم بسم الله ، یبار امتحان کنین مشتری میشینا Khansariha (48)
سلام
 آقا رضا و آقای وجدان بیدار خدا قوت و اجرتون با خدا 53  53   53
 من دیشب خوندم خدا رو شکر [تصویر:  183.gif]
 میخوام برنامه ریزی کنم که یکم حالم بهتر شه امیدوارم تو تاپیک برنامه ریزی هم مث اینجا دم به تله که دادیم دیگه ولمون نکنن   [تصویر:  25r30wi.gif]
 که یادمون نره به خودمون و خدا چه قولی دادیم و چیکار میخواستیم بکنیم.  [تصویر:  297.gif]
سلام روز همگی به خیر من خوندم
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام
امشبم هستم ان شاءالله 
دعا برا من یادتون نره... 53258zu2qvp1d9v
منم امشب هستم ، خدایا به منم مثل این بنده های خوبت کمک کن نماز شب بیدار شم بخونم. 

الخیر و فی ما وقع
سلام هم کانونی های گلم

نماز شب خونای امشب کیان ؟

1. خانوم انیس = حاضر[تصویر:  70.gif] ، همراه با التماس دعا از دوستان ، نماز و روزه ی دیشبتون هم قبول باشه ، 

2. عاشق فاطمه زهرا = حاضر

3. آقا رضا = حاضر [تصویر:  fly2.gif]

4.[تصویر:  8.gif] 

5.[تصویر:  8.gif] 

بقیه کوشن پس ؟ چرا تقلیل رفتین ؟

برای منم دعا کنین که این روزا حالم  زیاد جالب نیست
من خوندم دیشب..
دوستان این روزا شمارو "اوصیکم بالصَوْم" شدیدأ :smily man:

صَوْم=روزه

التماس دعای شدید شدید...دعا کنید یه کوچولو حال دلم خوب بشه...لطفأ..
این روزا حال دل خیلی از کانونیا خوب نیست...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام من روحم خیلی خوب نبود با اینکه کل شب بیدار بودم فقط یه نماز وتر رو خوندم + دعای عهد

سلام ، بچه ها امشب کسی نماز خوند برای منم دعا کنه ، یه مشکلی توی زندگیم هست که ادامه داره ، این ادامه دار بودنش روانم رو بهم میریزه ، و اینکه نمیدونم  تا کی باید ادامه پیدا کنه به این شکل ، اگه میدونستم کی قراره تموم بشه باز اینجوری بهم نمیریختم ، میترسم تا آخر عمرم این دغدغه و مشکل رو داشته باشم، از خدا بخاید که که این مساله رو برام هرجوری که صلاح میدونه زودتر تموم کنه ، دلم میخاد "تموم بشه" ، "خدایا برام تمومش کن" ، هرچی خودت صلاح میدونی همون کارو کن فقط تمومش کن که دیگه توانشو ندارم ، من فقط تموم کردنش رو میخام ،خدایا فقط یجوری تمومش کن که خیر و صلاحم هم درون باشه 

خب حالا کیا نماز بخونن امشب ؟

خانوم انیس ؟
آقا رضا ؟
عاشق فاطمه زهرا(س)؟
مرد مجاهد؟
خانوم لبخند؟
؟  53
؟ 53
؟ 53 

از همتون التماس دعا دارم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده