امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همسر داری یا همسر یابی!

گیتا خانوم ( محض مزاح عرض شود ) الان دنیای اینترنته Khansariha (18)
انقدر همه چیز پیشرفته است که الان نامه رو بنویسی
طی محاسبات پیچیه ایی همسر اینده ت شناسایی می شه 1744337bve7cd1t81
بعدم نامه براش ارسال می شه Khansariha (46)
یعنی اقای هادی
شکلکی که برای این جمله گذاشتید اصل قضیه بود :
نقل قول: برعکسشم صادقه، یه دختری رو می بینم از قیافش شاید خوشم نیاد ولی از اخلاقاش خوشم بیاد [تصویر:  p.gif]
منظورم به طور کلی ملاک بود دیگه ... حالا اینم یکیش
ملاکایی که به دست اوردنشون مربوط به تلاش خود فرد نیست
مثل پولدار بودن Smiley-face-cool-2
نکته : فکر کن نامه رو بنویسم بعدا بدم خودش بخونه !!!!! فکر می کنه خیلی منتظر بودم روش زیاد می شه 42
الان فکر کنم اقای حسین شفاف سازی شدن نه ؟
سوال دارید بگید هنوز ؟ Khansariha (56) اگه قانع نشدید بگید Kool

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1391 ارديبهشت 3، 7:23)می توانم نوشته است: و نمي دونم اما به نظر من اصلا مرد بايد غرور داشته باشه ! cheshmak من كه غرورم بر نمي داره ديگه از بابام پول بخوام

آخ گفتین!
من بعد این که وارد دانشگاه شدم اصلا دیگه سختمه از پدرم پول بگیرم!
پدرم پولم میخواد بهم بده سخته برام که قبول کنم
تو این فکرم که خودم یه جوری خرجمو در بیارم!!!
دعا کنین شاید شد!

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام

من دقیقا با نظر دوستان موافقم

حسین جان شما الان داری یه خورده احساسی به قضیه نگاه میکنی

معیارها و ملاک های ازدواج چیزی نیست که بشه به سادگی ازشون عبور کرد

بحث کار داشتن علاوه بر حرفهایی که دوستان زدن ( من جمله استقلال پسر و با جنم بودنش ) یه بخشیش همون قضیه مالیش هست

به نظرم این حق یه دختر خانوم هست که از آقا پسری که میره خواستگاریش انتظار داشته باشه بره سر کار یا کارت پایان خدمت داشته باشه یا چیزای دیگه

وقتی شما ملاک داری برای ازدواج مطمئن باش اون دختر خانوم هم ملاک داره برای ازدواج

شما میگی من دانشجو هستم و پول از بابام میگیرم اما خیلیا هستن دانشجو هستن از لحاظ مالی هم مشکلی ندارن اما بازم میرن سر کار ، برای اینکه خودشون رو ثابت کنن

اما این رو هم بگم که دختری که همون اول بهت بگه شما حقوقت چقدره ، مطمئن باش خیلی به مادیات توجه میکنه و من اگه خودم باشم به هیچ عنوان با همچین فردی ازدواج نمیکنم

واقعا ازدواج رویا پردازی نیست که بخوایم بگیم وقتی عشق باشه همه چیز درست میشه

متاسفانه تو دوستی های دختر و پسر اکثرا این چیزا هست که کلا معیار تعطیله و فقط عشقه که بینشون موج میزنه و وقتی ازدواج میکنن و وارد زندگی میشن تازه میبینن ای دل غافل من که معیارام یه چیز دیگه بود

خلاصه اینکه تو ازدواج باید معیار هاتو در نظر بگیری و با دید درست ازدواج کنی ، بعدش دیگه با تمام عشق زندگی کن

میگن قبل ازدواج چشم هاتو باز کن ولی بعدش چشماتو ببند

یعنی قبل ازدواج دقیق باش اما وقتی رفتی تو زندگی چشم هاتو رو بدی ها و عیب ها ببند ( همون تعامل و گذشت )

برای خوشبختی تمام جوونای کانون 3 تا صلوات 3174fvfcja

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

چقد بحث داغه!!!

یه نکته ای هست که هیچ کس بهش اشاره نکرد

اینکه دختر و پسر شاید خیلی مشکلات شدید و لاینحلی با هم نداشته باشن، اما معمولا یکی از خونواده ها خیلی اذیت میکنه و موش میدوونه

من این مورد رو زیاد دیدم
1 مورد طلاق بخاطر این موضوع اتفاق افتاد و الانم یه مورد دیگه در شرف طلاق هستن
در مورد اول که طلاق گرفتن مادر شوهر دلبستگی شدیدی به پسرش داشت...و پسر هم بخاطر احترام به مادرش چیزی نمیگفت ( نداشتن قاطعیت مثبت)
توی موردی هم که داره کارشون به جدایی میکشه مادر زن و توقعات بی جاش داره کار رو خراب میکنه

به نظر من اینکه قبل از ازدواج زوجین همدیگه رو بشناسن خیلی راحت تر از شناخت خونواده هاست
یا عباس
چیزای که میگید شاید درست باشه
من خودم هم اینا رو قبول دارم
ولی منظور من یه چیز دیگست
نمیدونم شاید من در رسوندن منظورم مشکل دارم

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=56&page=223

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
امير حسين 18 شيرهههههههههههههههههه
ايشالا بريم براتون خواستگاري 4fvfcja
اينقده مزه مي ده ...
من تا حالا نرفتم خواستگاري
برادرمم ازدواج كرد 53258zu2qvp1d9v
حالا من چي كاركنم ؟ خيلي دوس دارم برو خواستگاري
همون واسه آقاي امير حسين مي رم خواستگاري Khansariha (46)
ولي جدي آقايون بين خودشونم اينو مي سنجن
يعني من بارها شنيدم كه دور هم جمع شدن ومي گن
اووووووووووو فلاني كار پيدا كرده با درامد اين قدر
يا پروژه گرفته اين قدر تومن اووووووووووووو cheshmak
كلا يه جوري هم پرستيژه
نگاه كرديم حسين خان لينكتونو
گزينه ج هر دو cheshmak

آقا من یه اعترافی بکنم

من هر جا این بحث رو مطرح کردم،تو فامیل،خونواده، با این جور جوابا مواجه شدم

همینایی که دوستان لطف کردن

دیگه خودمم دارم به طرز فکرم شک میکنم

آخه یه ایده چقدر میتونه مخالف داشته باشه

فکر کنم باید یه تجدید نظری بکنم

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
حالا خیلی دپ نشو داداش حسین.
شما میخوای طرف به خاطر مادیات همسرت نشه.
یا میخوای تو براش مهمتر باشی...
اینا همه راه داره.
مثلا من عمرا درآمدم رو به طرف بگم!Smiley-face-cool-2
اگه گفتن چقدر درآمدته من میگم تا سقف Xتومن میتونم ماهیانه
در خدمت شون باشم.
ولی نمیگم درآمدم چقدره و حتما هم Xتومن رو یه چیزی میگم که طرف اگه
قراره بترسه از بی پولی همونجا بگرخه!4fvfcja
(1391 ارديبهشت 3، 22:25)می توانم نوشته است: امير حسين 18 شيرهههههههههههههههههه
ايشالا بريم براتون خواستگاري 4fvfcja
اينقده مزه مي ده ...
من تا حالا نرفتم خواستگاري
برادرمم ازدواج كرد 53258zu2qvp1d9v
حالا من چي كاركنم ؟ خيلي دوس دارم برو خواستگاري
همون واسه آقاي امير حسين مي رم خواستگاري Khansariha (46)
ولي جدي آقايون بين خودشونم اينو مي سنجن
يعني من بارها شنيدم كه دور هم جمع شدن ومي گن
اووووووووووو فلاني كار پيدا كرده با درامد اين قدر
يا پروژه گرفته اين قدر تومن اووووووووووووو cheshmak
كلا يه جوري هم پرستيژه
نگاه كرديم حسين خان لينكتونو
گزينه ج هر دو cheshmak
دم شما گرم آبجی3034fvfcja
فقط من پول همرام نیست ، یکم داری به من قرض بدی شیرینی و دسته گل بخریم haha

با من بیاین خواستگاری براتون سخت میشه ها . هزار تا خونه باید بریم haha موقعی که بیرون انداختنمون دست گلو میتونیم برداریم (برنداریمم میندازن بیرون4fvfcja) ولی شیرنیو نامردا معمولا نگه میدارن4fvfcjaهر سری باید یه جعبه شیرینی بخریم4fvfcjaحساب جیبتونم بکنین4fvfcja

ولی سوای شوخی بدون داشتن حدّاقل درآمد ازدواج تقریبا غیر ممکنه . با دوست دارم دوست دارم شکم سیر نمیشهTears

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام بچه ها . من خودم تجربه حرفي كه كيميا خانوم زدن رو دارم. شوهر من تا 9 ماه بعد از ازدواج ما درآمدي نداشت . چون ما از دوران عقد زندگيمون رو شروع كرديم. و زندگي با حقوق من مي چرخيد ولي هميشه خانواده همسرم من رو تحقير كردن و توقع دارن هديه هاي ما هميشه پولي باشه. و مدام مادرشوهرم تعيين تكليف مي كنه. اين چمعه ديگه بعد از مدت ها فشار با مارد شوهرم حرفم شد و حالم خيلي بد شد. شوهرم آدم خودساخته اي هست و تحت تاثير اونها قرار نمي گيره و قراره امروز بره و با مادرش با احترام صحبت كنه.
به آقايون مي گم: وقتي يه خانوم به شما بله گفت اون تمام سرمايه ي زندگي شما مي شه و شما تمام اميد همسرتون مي شيد. شما نمي تونيد حساسيت خواهر و مادرتون رو به اينكه محبت شما به سمت يه دختر از يه خانواده ديگه رفته بفهمين. من به شوهرم مي گم كه مادر پدر من همديگرو دارن و مادر پدر تو باز همديگرو دارن و از اين به بعد من و تو فقط براي هم هستيم اونا متعلق به زندگي خودشون هستن. اگه به اين بلوغ فكري رسيدين كه بتونين تمام اين سوء تفاهم ها و حرف و حديث ها كه اجتناب ناپذير هست كنترل كنين و زندگي آرومي براي خودتون و همسرتون ايجاد كنين بسم اله بريد خواستگاري از بي پولي و اين حرفا نترسين.
(1391 ارديبهشت 18، 6:49)pari نوشته است: شما نمي تونيد حساسيت خواهر و مادرتون رو به اينكه محبت شما به سمت يه دختر از يه خانواده ديگه رفته بفهمين. من به شوهرم مي گم كه مادر پدر من همديگرو دارن و مادر پدر تو باز همديگرو دارن و از اين به بعد من و تو فقط براي هم هستيم اونا متعلق به زندگي خودشون هستن. اگه به اين بلوغ فكري رسيدين كه بتونين تمام اين سوء تفاهم ها و حرف و حديث ها كه اجتناب ناپذير هست كنترل كنين و زندگي آرومي براي خودتون و همسرتون ايجاد كنين بسم اله بريد خواستگاري از بي پولي و اين حرفا نترسين.
با این بخش حرفاتون مخلالفم 303
قطعا ارزوی هر مادری هست که پسرش رو داماد کنه و مطمئن باشید برای خیلی از مادر ها عروس هم مثه دختر خودشون هست. 42
البته اینکه اجازه ی دخالت کسی رو ندی تو زندگی شخصیت هنری است که در دست مردان است 4fvfcja ولی این ربطی نداره به این حزفایی که زدین. cheshmak شما با دید منفی به قضیه نگاه کردین به نظر من cheshmak
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

بدون شك آمادگي روحي ورواني واجتماعي واستقلال براي يك زندگي خوب شرط لازم واساسي مي باشد اما نبايدبه نحوي رفتار شود كه جايگاه افراد ناديده گرفته شود اگر دختر يا پسر به جايگاه والدين يك ديگر توجه كنند ودرست برخورد كنند كمتر درگير احساسات گذرا خواهند شد
دكتر احمدي ................

ویرایش توسط علیرضا

دوست گرامی از گذاشتن شماره جدا خودداری کنید

با تشکر[تصویر:  8.gif]
سلام

دانایی را پرسیدند: چه وقت برای ازدواج پایدار مناسب است؟

دانا گفت: زمانی که شخص توانا شود!

پرسیدند: توانا از لحاظ مالی؟
جواب داد: نه!
گفتند: توانا از لحاظ جسمی؟
گفت: نه!
پرسیدند: توانا از لحاظ فکری؟ ...
جواب داد: نه!
پرسیدند: خود بگو که ما را در این امر دیگر چیزی نیست!

دانا گفت:
زمانی یک شخص می تواند ازدواج پایدار نماید که اگر تا دیروز نانی را به تنهایی می خورد امروز بتواند آن را با دیگری نصف نماید بدون آنکه اندکی از این مسئله ناراحت گردد!
53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
میخوان به زور دامادم کنن بگید چکار کنمممممممممممممممم
2.5سال گذشت چقد زود گذشت اصلا نفهمیدم
قرار نبود به این زودی بره
رفت رفت رفت
کاش میشد ادم بزنه زیر قولاش
کاش
نقل قول: دانا گفت:
زمانی یک شخص می تواند ازدواج پایدار نماید که اگر تا دیروز نانی را به تنهایی می خورد امروز بتواند آن را با دیگری نصف نماید بدون آنکه اندکی از این مسئله ناراحت گردد!
[تصویر:  g.gif]
ای ول سها خانوم
نقل قول: با این بخش حرفاتون مخلالفم [تصویر:  7.gif]
قطعا ارزوی هر مادری هست که پسرش رو داماد کنه و مطمئن باشید برای خیلی از مادر ها عروس هم مثه دختر خودشون هست.
هادی خان واقعا سخت که هست محبت برادر رو با کسی تقسیم کردن ... اصولا تقسیم محبت کار سختیه ولی [تصویر:  e.gif] با عرض معذرت اون خواهر باید ببینه این محبته چقدر ارزش داشته تا حالا ؟ ارزش اعصاب خوردی و جنگ و دعوا داره ؟
من که با خودم خلوت کردم
همون اول
دیدم نه ارزش نداره ... خوش باشن با هم دامن ما رو نگیرن سر هر چیزی ... مال هم باشن [تصویر:  h.gif]
از اون طرف عروس هم اولش گاهی ممکنه سعی کنه جای خودشو سفت کنه با لگد زدن به خانواده ی شوهر
به هر حال باید اونم بشیته فکر کنه ایا ارزش داره این چیزا ( بازم با عرض معذرت [تصویر:  e.gif] ) که برای خودش کلی اعصاب خوردی بخره ؟
طرفین هر دو فقط به جواب نه می رسن
چون هیچ چیزی رو داشته باشی و اعصابتم خورد باشه باهش به ارامش نمی رسی
نداشتنش بهتر خواهد بود
در ضمن ملک مورد دعوا هم فرسوده می شه [تصویر:  d.gif]
نقل قول: البته اینکه اجازه ی دخالت کسی رو ندی تو زندگی شخصیت هنری است که در دست مردان است [تصویر:  e.gif] ولی این ربطی نداره به این حزفایی که زدین.
این حرف رو من خودم بار ها و بارها زدم
چون طرفین دعوا اصولا به جواب نه نمی رسن
و اگرم بهشون این حرف رو بزنی که بابا ارزش اعصاب خوردی نداره
یه چی بهت می گن
پس خود پسره باید احترام هر دو طرف رو در حضور و عدم حضورشون نگه داره
برادر من که از اون اولش در حضو ر عروس خانوم هر چی دلش می خواست بهمون می گفت
تازه یه چیزایی هم که قبلا نمی گفت بعدش گفت
[تصویر:  e.gif]
این جوری شد که اونم دیگه براش احترامی قائل نیست
اقا احترامت زنتو بگیر چون احترام به انتخابته
احترام خانواده تو بگیر چون احترام به اصالت خودته
[تصویر:  h.gif]
نقل قول: شما نمي تونيد حساسيت خواهر و مادرتون رو به اينكه محبت شما به سمت يه دختر از يه خانواده ديگه رفته بفهمين.
نمی فهمن خواهر من ...
سعی نکن توضیح بدی
Kool41
نقل قول: سلام
میخوان به زور دامادم کنن بگید چکار کنمممممممممممممممم
یه تالار هست تو کانون مخصوص شما حامد خان
قشنگ چند تا جعبه شیرنی می گیری
میاری می ذاری اون جا
و بچه ها رو دعوت می کنی به جشنت
افرین اقا داماد بدو [تصویر:  12.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان