نظرسنجی: در دوره ی بعدی چله ی گروهی ، تمایل دارید کدوم موضوع انتخاب بشه؟ ( انتخاب 1 گزینه )
این نظرسنجی بسته شده است.
خواندن قرآن (حداقل 1صفحه با معنی)
25.81%
8
25.81%
دعای عهد
6.45%
2
6.45%
زیارت عاشورا
19.35%
6
19.35%
سلام دادن به امام زمان و امام حسین
12.90%
4
12.90%
سحر خیزی
35.48%
11
35.48%
در کل
31 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چله‌های عاشقی گروهی)

سلام
ببخشید که نکته امروز اینقدر دیر شد..
[تصویر:  3.gif]
هفتمین روز از چله ششم

و

نکته هفتم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

موارد زير، براى ارتقاء ارتباط عاطفي با والدين، ما رو ياری خواهد کرد:
     1- سعى كنيم روابط عاطفى خود را با آنها بيشتر كنيم و بيشتر از گذشته به ايشان احترام بگذاريم.
     2- خوب است حرف پدر و مادر را در موارد مخالفتشان با ما بشنويم و اگر حرف قابل قبولي دارند و سخن ايشان در واقع حرف حقی است به آن تن دهيم
و اگر مخالفت آنها را بي مورد مي شماريم؛ هرگز به دو گروه مخالف و موافق تقسيم نشويم،
دو جبهه در برابر هم را تشکيل ندهيم و هر يک بر طبل رأي خود نکوبيم.
با لحن آرام و همراه با احترام متقابل و روابط عاطفي شايسته به تصحيح عقيده شان بپردازيم.

ادامه دارد...cheshmak
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

التماس دعا
یا زهرا[تصویر:  8.gif]
[تصویر:  kh.gif]
من با این ترک تند خویی در برابر پدر و مادر مشکل دارم

بخصوص این قسمت :
با لحن آرام و همراه با احترام متقابل و روابط عاطفي شايسته به تصحيح عقيده شان بپردازيم.

امروز نتونستم این موردو  رعایت کنم
سلام
تا دیروز 4/40
سلام
22
من دعای توسل رو تا حالا خوندم الحمدلله...
اما تند خویی..............22

س تا جریمه دارم...22
دیروز خیلی سعی کردم دعوا نکنم...دعوا هم نکردم.. اما بداخلاقم..22
س شنبه هم خیلی سعی کردم خوش خلق باشم.. نبودم..22
دو شنبه هم الکی داد کشیدم..22

امروز هم احتمالا جریمه میشم..22

دعا کنین برای من..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام

روز هشتم از چله ی ششم

----------------------

...

3- سخن رنجش آور به پدر و مادر نگویید
4- با تواضع و فروتنی با آنان رفتار کنید
5- تا آنجا که می توانید نیاز های والدین را برآورده سازید
6- هرگز زبان به شکوه و گلایه از انها نگشایید بلکه از انها تعریف و تمجید کنید و از زحماتشان تشکر و قدر دانی کنید

ادامه دارد...

Khansariha (8)
سلام

روز نهم از چله ی ششم

-----------------------

...
7- در حضور دیگران از ویژگی های مثبت انان تعریف کرده و سپاسگزار انها باشید
8- هر جا و در هر موقعیتی که نیازمند کمک شما هستند سریعا و با کمال احترام به خصوص در حضور دیگران به کمک انها بشتابید
9- نقاط ضعف انها را به رخشان نکشید و پیش دیگران نیز مطرح نکنید 

ادامه دارد...

[تصویر:  3.gif]
سلام
میتونم من از امروز شرو کنم؟
فقط امیوارم تا آخر باشم.ان شاء الله
خیلی نسبت به احترام به پدر مادرم این روزا کاهل بودم
حداقل اگه تو ماه رمضون بتونم درستش کنم

التماس دعا
یا علی53
سلام
2 روز گذشته اصلا خوب نبودم 1276746pa51mbeg8j
هنوز همون 4 / 40
ممنون بابت نکته های خوبتون Khansariha (8)
سلام

چه زود  9 روز گذشت

ممنون بابت نکات خوبتون

و

7/40

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

روز دهم از چله ی ششم

-----------------------

...
10- اگر والدین با شما بد رفتاری کردند سعی کنید تح مل کنید ،اینجا از نقاطی است که رحمت ویژه ی الهی را به دنبال خواهد داشت
11- انتظار نداشته باشید همان رابطه که بین شما و یکی از دوستان صمیمی تان خارج از خانه وجود دارد
همان نوع رابطه بین شما و والدین تان برقرار شود
زیرا علاوه بر جایگاه خاص والدین و رابطه والد - فرزند فاصله سنی شما به طور معمول مانع طبیعی است و اجازه داشتن همان رابطه صمیمانه بین دوستان را به شما نمی دهد
.

Khansariha (8)
 اثنان يعجّلهما اللَّه في الدّنيا البغى و عقوق الوالدين.

دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر مى ‏دهد تعدى و ناسپاسى پدر و مادر.
نهج الفصاحه ص165
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام

خداروشکر

8/40
واقعا جالبه

بعد از یکتا پرستی تو نیکی به پدر مادر اومده تو خیلی از ایات قران و این دوتا کنار هم اومدن

یکم جای تامل و تفکر داره

( .....لا تعبدون الا الله و بالوالدين احساناً» بقره /83 (.... بجز خدا را نپرستيد و به پدر و مادر نيكى كنيد). 
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام دوستان
من اومدم واسه اعلام وضعیت
چهارشنبه 4 تیرماه حواسم نبود و ساعت 1 نصف شب دعای توسل رو خوندم.
اگه قبول باشه تا الان 10/40 ام
وگرنه 9/40.
لطفا بهم تو پروفایل کاربریم جواب بدین تا اگه اومدم موتوجه بشم.
ممنون که هستین
یا علی
دوباره به روزای اوجم بر میگردم
[تصویر:  6mdh_11.png]

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!
-------------------------------------------------------
*** ز دست و ديده و دل هر سه فرياد ***
-------------------------------------------------------
گاهی وقت ها دلم واسه خودم تنگ میشه
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید؛ دنیا به  لــبـــخـــنـــد و خوبی های شما نیاز داره
یه روز خوب میاد؛ اینو می دونم
در پناه حق
یا علی
535353
[تصویر:  nasimhayat.png]
سسسسسسسسسسلام303

خداروشکر

9/40Khansariha (46)

یا علی

سلام
5/40

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان