امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چله های عاشقی فردی

گلبرگ / ذکر یونسیه روزی 400 مرتبه / 15 تیر
12 / 40
سلام
حسام313
40/3
سلام به دوستان خوب
ذکر:بسم الله الرحمن الرحیم لاحول و لا قوة الا بالله العلی العظیم(روزی 1000 مرتبه)
تولد دوباره / 23 خرداد/ 31 از 40
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
بسم الله الرحمن الرحیم لاحول و لاقوة الا بالله العلی العظیم

روزی 100 عدد /تاریخ شروع 1 تیر 

24/40

[تصویر:  3.gif]
سلام
40/6
سلام . من هم روزی 10 تا ذکر (( بسم الله الرحمن الریحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم)) برای ترک میگم. 

یا علی مدد
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

(1392 تير 29، 7:41)diamond111 نوشته است: سلام . من هم روزی 10 تا ذکر (( بسم الله الرحمن الریحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم)) برای ترک میگم. 

یا علی مدد

سلام ، 4fvfcja 

خسته میشین ! انقدر زیاد بگین ؟؟؟ 

ترک آسون نیست ، اراده میخواد ، وقت گذاشتن میخواد ، اسباب میخواد ، توی تاپیک ذکر گفتیم که حداقل مدت خلوت با خدا برای ذکر برای اینکه بتونه توی ترک شما اثر بذاره ، اثر  و تضمین  ، حداقل نیم ساعت است ، 

غیر ذکر الله که گفتیم چون ذکر قوی و موثری هست ، 10 دقیقه گفتنش هم کافیه . 

...................

10 بار گفتن این ذکر برای تعقیبات صبح و اشا ، خیلی خوبه . ولی برنامه ذکری که ما اسمش رو گذاشیتم "برنامه ذکر " نمیشه . 

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
(1392 تير 29، 19:06)مجتبی نوشته است:
(1392 تير 29، 7:41)diamond111 نوشته است: سلام . من هم روزی 10 تا ذکر (( بسم الله الرحمن الریحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم)) برای ترک میگم. 

یا علی مدد

سلام ، 4fvfcja 

خسته میشین ! انقدر زیاد بگین ؟؟؟ 

ترک آسون نیست ، اراده میخواد ، وقت گذاشتن میخواد ، اسباب میخواد ، توی تاپیک ذکر گفتیم که حداقل مدت خلوت با خدا برای ذکر برای اینکه بتونه توی ترک شما اثر بذاره ، اثر  و تضمین  ، حداقل نیم ساعت است ، 

غیر ذکر الله که گفتیم چون ذکر قوی و موثری هست ، 10 دقیقه گفتنش هم کافیه . 

...................

10 بار گفتن این ذکر برای تعقیبات صبح و اشا ، خیلی خوبه . ولی برنامه ذکری که ما اسمش رو گذاشیتم "برنامه ذکر " نمیشه . 

.
سلام مجتبی جان. من خیلی اینروزا سرم شلوغه تازه همین هم برام زیاده ولی به خاطر گل روی شما دوست عزیز 100 تا از همین ذکر رو میگم.

اگه کافی نیست بگو تا تصاعدی برم بالا!!!4fvfcjaSmiley-happy114
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

بسم الله الرحمن الرحیم لاحول و لاقوة الا بالله العلی العظیم

روزی 100 عدد /تاریخ شروع 1 تیر 

25/40

[تصویر:  3.gif]
سلام به شما دوستان خوب
ذکر:بسم الله الرحمن الرحیم لاحول و لاقوة الابالله العلی العظیم(روزی 1000 مرتبه)
تولد دوباره / 23 خرداد / 36  از 40
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
(1392 تير 3، 12:16)سـُـها ^‿^ نوشته است: سلام

ان شاء الله ب فضل خدا و مدد امام عصر عليه السلام... از امروز (نيمه شعبان) چله ذكر ميگيرم..

7 ) 100 بار بسم الله الرحمن الرحیم لاحول و لا قوة الا بالله العلی الظیم + ( در سایر اوقات روز لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم )

ان شاء الله قبل از خواب ميذارم..يا ساعت 12 هر شب..1

در پناه خدا..
ياعلي.53
سلام

الحمـــــــــدلله.. خدا رو هزاران هزار بار شكر....317
با اين ك من كم ميذارم از توجه.. اما خدا كارشو خوب بلده..با كم من هم زياد حساب ميكنه......
الحمدلله..1

29 / 40

ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان