امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چله های عاشقی فردی

گلبرگ / 15 تیر / 34 از 40
(1392 مرداد 17، 16:58)mohamad51 نوشته است: 303سلام به همگی برنامه ذکر من دوست دارم نیم ساعت ذکر بگم حالا بستگی به حالم یکی یا چند تا یا همگیشو میخام بگم مشکلی نداره...ذکرای من لا حول ولا قوه الا بالله...استغفر الله ربی و اتوب الیه....یا الله.....تسبیحات اربعه

4fvfcjaسلام محمد عزیز ، اگه یه ذکر رو انتخاب کنی و مدتی به نظر و نیت ترک بگی ، اثرش بیشتره ، بعد وقتی اثر اون ذکر رو گرفتی و دیدی ازش خسته شدی بری سراغ بعدی ، فکر کنم این روش برای ترک کاری تره ، 

چون غیر از تنوع ، کاری بودن و موثر لودن مهم تره ، بهتر نیست روشی باشه که موثر تر باشه و شما رو توی ترک  کامل زود تر موفق کنه؟
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
(1392 مرداد 1، 0:14)hesam313 نوشته است: حسام313
40/8

آقا مجتبی واقعیتش تو سجده هرکار میکنم با خدا حال کنم نمیتونم
نمیدونم چرا حسش نمیاد
همین طور ذکرامو میگم تا 100تا بشه تو سجده
بنظرتون سجده نرمو بگم بهتر نیست؟
راستی ذکرم ذکر یونسیه 100تا در سجده هست

خوب عزیزم سجده وقت خاصی داره ، بعد ازنماز صبح ، بین نماز ظهر و عصر و یا بین مغرب و اشا و یا بعد اشا 

بهترینش بین الطلوعین + وقت ساعت 10 شب هست 

وقت از سجده اگه اتاقت تاریک باشه بهتر نتیجه میگیری 

و همینطور وقتی که قبلش یکم با اسم لااله الا الله تمرکز گرفته باشی ، 

معمولن سفارش میدن بین 100 تا اندازه ی حضور قلب یا 1000 ذکر لااله الا الله بگیم ، اونوقت روح توی سجده پروازی میشه . 

.............

و نکته مهم اون فکری هست که در کنار ذکر گفته میشه ، 

1)لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین ، این که از اول سجده بگی خدایا همه موفقیت ها و دلخوشی ها ، آرامش ها ، آب خوشی هایی که از گلوم رفت پایین ، راحتی ها ، سلامتی ها و بهشت های زندگیم همه و همه اش به لطف و فضل تو بود 

و بعد ذکر کنی که همه بدبیاری ها و حالات بدم ناشی از ندیدن و غفل و فراموشی زیبایی ها و ندیدن لطف و ندیدن عشق و درک نکردن عشق و زیبایی تو توی زندگیم بود . از ندااشتن خوض بینی و نداشتن حسن ظن 

2) مرحله دوم   این که بگی خدا یا سر روی مهر گذاشتم ، عاشقانه اومدم ، خاک پات افتادم ، خاضعانه ، خاشعانه ، عاشقانه ، خالصانه ،با همه عجز و تواضع و با همه فقر ، و نهایت التماس و تضرع به درگاهت اومدم ، 

هر یه ذکری که میگی میتونی این موارد رو مرور کنی ، بعد بری سراغ مورد بعدی ، 

امام صادق میگه : الخضوع و الخشوع ، افتقار الی الله و الدوام توبه . 

3) بعد شروع کنی اون لطف ها و فضل های خدا را با رسیدن به کلمه سبحانک ، مرور کنی ، این که خدایا از بچگی بم لطف داشتی ، شروع کنی دونه به دونه زیبایی ها ی زندگی ، نعمت های خدا ، لطف هاش ، موفقیت های خودت رو برای خدا ذکر کنی و بگی خوب خدایی دارم توی همه اش تو بودی و عامل همه اش تو بودی 

4) این که همه وجودت مثل جسم و فکر و عقل و روح و .. رو توی سجده ببینی که میگه لااله الا انت همه با هم تو خدا رو صدا میزنن ، و اینکه این صدا زدن ، توشون بگگی خدایا خوب خدایی هستی ، 

بهترین وجه من رو دوست داشتی ، من هرچی فکر مثبت در مورد احتمال وصال و قربم بگم باز هم از خواست و چیزی که تو میخوای ککمتر هست و این که توی عشق تک هستی ، 

و شروع کنی واحد لااله الا انت ، بگی تکی ، توی توجه ، تکی توی مراقبت من ، تکی توی لطف به من و تکی توی نور وجودی که به من میدی و حسن ظنن واخلاصی که به من داری و عشقی که نصیبم میکنی 

........

خلاصه این عشق بازی فکری توی سجده وقتی خلوت و تاریکی  و تمرکز و حضور هم باشه ، مخصوصا ساعت 10 شب ، دل سنگ رو هم به گریه میندازه ، و حال عجیبی کسب میکنی ، 

ولو این که تعدادش 100 تا باشه ، ولی گه نگه داری تا 400 حال بهتری پیش میاره 

..........................................................

و در نهایت اثر اصلیش این هست که بشدت تو رو توی روز از خ.ا و گناهان این التماس باز میداره ، 

و تاثیرش بسیار قوی وشدید هست و تجربه منه ، تا به حال نشده من روزی این ذکر رو بگم و بخوام گناه خ.ا کنم ، تا حالا نشده 

با علی 
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام
360 بار "سبحان الله و الحمد لله و لااله الا الله و الله اکبر ولاحول و لا قوة الا بالله العلی العظیم "
تولد دوباره / 8 مرداد/ 11 از 40
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
سلام.

ذکر لاحوال و لا قوه الا بالله العلی العظیم

به مدت 30 روز  و هر روز تعداد 100 عدد
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام به همگی من 2 روز برنامه ذکر رو دارم انجام میدم ذکر من به مدت نیم ساعت ذکر استغفر الله ربی و اتوب الیه میباشد 19مرداد/2/40
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 مرداد 18، 22:23)diamond111 نوشته است: سلام.

ذکر لاحوال و لا قوه الا بالله العلی العظیم

به مدت 30 روز  و هر روز تعداد 100 عدد
سلام
اخوي شما ك زحمت ميكشين.. ده روز ديگه هم اضافه كنين..1
عدد 40  بنا ب روايات مختلف توصيه شده..
پس اهتمام كنين ب رعايتش..1
ان شاء الله نتيجه اش رو ميبينين..

(1392 مرداد 19، 23:42)mohamad63 نوشته است: سلام به همگی من 2 روز برنامه ذکر رو دارم انجام میدم ذکر من به مدت نیم ساعت ذکر استغفر الله ربی و اتوب الیه میباشد 19مرداد/2/40
سلام
اخوي تعداد رو مشخص كنين منظم تر خواهيد بود..
عدد استغفار 70 هست.. بعد از نماز عصر فوق العاده توصيه شده..
اون موقع بگين..
يا قبل از نماز صبح و بعدش، بعد از نماز عصر و بعد از نماز عشا.. هر نوبت هم 70 مرتبه.. ك در نهايت ميشه همون نيم ساعت..1

خيلي التماس دعا..
ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
360 بار "سبحان الله و الحمد لله و لااله الا الله و الله اکبر ولاحول و لا قوة الا بالله العلی العظیم "
تولد دوباره / 8 مرداد/ 13 از 40
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
ســــلامKhansariha (8)
دوستــان میشه هر ذکری انتخاب کرد؟ یا سرپرست انتخاب میکنه؟ 1276746pa51mbeg8j
آخه الان شروع شده و من عقب افتادم از بقیه 13
Just Be Your Self

NeVeR SaY NeVeR
------------------------------
Don't afraid, Only God can judge us
-----------------------------
(1392 مرداد 20، 14:14)Xx_DeckeR_xX نوشته است: ســــلامKhansariha (8)
دوستــان میشه هر ذکری انتخاب کرد؟ یا سرپرست انتخاب میکنه؟ 1276746pa51mbeg8j
آخه الان شروع شده و من عقب افتادم از بقیه 13
سلام

می تونید از این تاپیک انتخاب کنید.

یا علی53
گلبرگ
ذکر یونسیه روزی 100 مرتبه
شروع از 20 مرداد
من منظور از نداشتن خوض بینی تو پستی که آقا مجتبی گذاشتنو نفهمیدم میشه توضیح بدین؟ممنون
(1392 مرداد 20، 17:01)سنــا نوشته است: سلام

می تونید از این تاپیک انتخاب کنید.

یا علی53
ســــلام خیلی ممنــون سنــا خانوم Khansariha (8)
التماس دعا...
53
Just Be Your Self

NeVeR SaY NeVeR
دوستــان من همـــ ذکر لا اله الا الله روزی 100 مرتبه رو انتخاب کردم 535353
Just Be Your Self

NeVeR SaY NeVeR
2 روز گفتم ذکر رو، ایشالا امروز روزه سومه

الحمدلله...535353
Just Be Your Self

NeVeR SaY NeVeR
ُسلام به همگی
منم از امروز شروع میکنم
روزی پنجاه بار ذکر لا اله الا الله رو میگم
احسان بست/24 مرداد/روز اول
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان