امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

ممنونم یاقوت جان که اومدی  49-2
باشد ک دفعات بعد بقیه هم بیان و مشارکت کنن
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 22:56)شادن نوشته است: پس امشب رو فکر کنیم بهش فرداشب بنویسیم روتینمونو 
تو اس ای ما وقت اورژانس حتما باید با ی رفیق بهبودی تماس بگیریم و مشارکت کنیم تا قدرت شهوت کم شه

حتما ، فردا شب تو گروه گزارش میدیم .
اس ای همیشه من و میترسونه  Hanghead نمیدونم چرا اما حس خوبی بهش ندارم ، حس میکنم اونجا همه مشکلشون گسترده تر از اینجاست .
(1399 آذر 13، 22:58)شادن نوشته است: ممنونم یاقوت جان که اومدی  49-2
باشد ک دفعات بعد بقیه هم بیان و مشارکت کنن

مرسی از شما ک وقت گذاشتی  302 
انشالله بقیه هم میان مینویسن ،منتظرشون هستیم .
فعلا شب خوش باران  Khansariha (2)
 سپاس شده توسط
اس ای هم مثه کانونه با این تفاوت که اونجا هر مدل آدمی با هر مدل مشکلی در حوزه شهوت جنسی حضور داره سختی و زیبایی ماجرا اونجاست که باید مشارکتها رو بشنوی و دکمه قضاوت کردن رو درون مغزت خاموش کنی 
اونجا خودتو پیدا میکنی ی سلسله برنامه منظم داره منتهی باید ظرفیتشو داشته باشی که مثلا بشنوی دوست بهبودیت دیشب فلان کار رو کرده و مشارکت میکنه و  تو ابدا حق اینو نداری قضاوتش کنی و حرفی بزنی و در عین حال اونقدی باید ذهنتو قوی کرده باشی دلت نخواد تو هم مثه اون تجربه کنی  Shy
ابن اواخر دیگه من نتونستم تحمل کنم ظرفیتشو نداشتم یاقوت الان داره تقریبا یکسال میشه که دیگه راهنما ندارم و کار نمیکنم
 سپاس شده توسط
سلام علیکم

میبینم که بحث درمورد برنامه ریزیه
چیزی که من ازش فراری ام 65
منم مثل شادن اگه برنامم رو انجام ندم اعصابم خورد میشه برا همین خیلی دقیق و ریز به ریز برنامه نمی نویسم
معمولا به خودم وقت هم زیاد میدم که خدای ناکرده اذیت نشم 65
یاقوت چرا پست سر حامی غییت میکنی Swear1
اتفاقا منم زیاد روتین پوستی ندارم
فقط نمی تونم با ارایش بخوابم حتما باید بشورم 65
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 23:09)شادن نوشته است: اس ای هم مثه کانونه با این تفاوت که اونجا هر مدل آدمی با هر مدل مشکلی در حوزه شهوت جنسی حضور داره سختی و زیبایی ماجرا اونجاست که باید مشارکتها رو بشنوی و دکمه قضاوت کردن رو درون مغزت خاموش کنی 
اونجا خودتو پیدا میکنی ی سلسله برنامه منظم داره منتهی باید ظرفیتشو داشته باشی که مثلا بشنوی دوست بهبودیت دیشب فلان کار رو کرده و مشارکت میکنه و  تو ابدا حق اینو نداری قضاوتش کنی و حرفی بزنی و در عین حال اونقدی باید ذهنتو قوی کرده باشی دلت نخواد تو هم مثه اون تجربه کنی  Shy
ابن اواخر دیگه من نتونستم تحمل کنم ظرفیتشو نداشتم یاقوت الان داره تقریبا یکسال میشه که دیگه راهنما ندارم و کار نمیکنم

بیخیال بابا.
آدم چیزی رو هم ک ندیده و نشناخته میشنوه بدتر میشه .
همینطوری بمون ،همینطوری خوبه دیگه؟خوبه ؟

(1399 آذر 13، 23:13)Queen نوشته است: سلام علیکم

میبینم که بحث درمورد برنامه ریزیه
چیزی که من ازش فراری ام  65
منم مثل شادن اگه برنامم رو انجام ندم اعصابم خورد میشه برا همین خیلی دقیق و ریز به ریز برنامه نمی نویسم
معمولا به خودم وقت هم زیاد میدم که خدای ناکرده اذیت نشم 65
یاقوت چرا پست سر حامی غییت میکنی Swear1
اتفاقا منم زیاد روتین پوستی ندارم
فقط نمی تونم با ارایش بخوابم حتما باید بشورم  65

خب من دقیق ترم‌و ریز ب ریز مینویسم ولی هربرنامه ای ی تایمی برای جبران هم داره دیگه ، دستگاه نیستیم ک .
و اینکه حامی جان دقیق تر مشارکت کن میخوایم یاد بگیریم 4chsmu1 
و در مورد پوست اینکه ، یادم افتاد عروسی دعوت بودیم ظرف چند میلیون داده بود رفته بود آرایشگاه مو درست کرده و آرایشش کرده بودن ناخن ها لاک و اینا فرداشم عروسی بود ،همونطوری خوابیده بود فرداش همون مدلی با همون آرایش بیاد  22 
من آرایش ک نمیگم اون واجبه پاک بشه، ریمل بمونه رو مژه هام  میمیرم از درد چشم  22 
والا من تورو با انواع ماسک و مراقبت پوستی تصور میکنم  Gigglesmile 
ی چیزم بگم مزخرفه طرف ۵تومن ۱۰تومن میده ی شب آرایشش میکنن همون آرایش و با صابون و شامپو چند تومنی میشوره  42 الان ب ذهنم رسید بنویسم 4chsmu1

از روتین ب کجا رسیدم  Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
وای بچه ها من دیر رسیدم  Khansariha (60)
فردا اگه شد میام براتون مینویسم الان خیلی خستم 

منم خیلی مشتاقم از روتین های پوستیتون بگید
 سپاس شده توسط
من خوابم برد
همون موقع جلو تلویزیون خوابم برد
بعدش پاشدم یه چی خوردم تا الان خوابیدم
Hanghead
خیلی خسته بودم

برای برنامه ریزی ام من که گفتم مطمئنم موفقیت با برنامه ریزی بدست میاد
اینو دیدم
از وقتی مدرسه بودم و یادمه تا الان
هر کسی که برای خودش برنامه داشته موفق شده  53258zu2qvp1d9v
و از موفقیت اش احساس خوبی داره 53258zu2qvp1d9v

به نظر من برنامه ریزی اصل اولش هدف
الان من برنامه بریزم که به چی برسم 
بارها گفتم من یک بی هدف 22

نقل قول: میشه ی روز مشخصت و بنویسی؟همینطوری هرجوری اومد عمل میکنی؟از پیش تعیین نمیکنی ؟

من هر روز ام فرق داره با روزای دیگه
_ اگر درس باشه و تمرین همه همه اش میره برای اونا
هیچ تفریحی در کار نیست تا کار تموم بشه
_ اگر هم درس و اینا نباشه که بازم معلوم نیست 
باید دید چی دوست دارم . همون سمتی میرم
گفتم که آخه باید هدفی باشه که براش برنامه بریزم
Hanghead
از آدمی که کلی از انتخاب های زندگیش را با سکه بالا انداختن و شیر و خط یا ده بیست سی چهل انجام میده
تا هیچ اتفاقی تو زندگیش طبق برنامه تو ذهنش اتفاق نیفته و چیز جدید کسب کنه چه انتظاری داری واقعا Hanghead
من تنوع را دوست دارم
برنامه ریزی، تنوع را از من میگیره
یادمه کارشناسی از خونه تا دانشگاه بیشتر از ۱۰ تا راه را امتحان کردم 
هر بار از یه راهی میرفتم
خب مسلما آدما همیشه راهی را میرن که سریع تر و راحت تر ولی من همه اش را امتحان میکردم
با روش های مختلف
اتوبوس پیاده تاکسی ون مترو 
هر بار یه راهی و یه مدلی
یه بار بچه ها گفتن ما هم مثل تو مسیرمون را عوض میکنیم امروز ببینیم چی میشه
فرداش پشیمون شدن گفتن چیه بیخودی وقتمون رفت 
خسته شدیم
و ....
یا برای امتحان ترم اول که رفتم تهران
کلا ۱۰ بار شایدم کمتر رفتم دانشگاه 
ولی هر بار از یه مسیری رفتم
42 اونجا وقتم کم بود باید هر دفعه مسیر ام را عوض میکردم

این تنوع باید تو غذامم باشه
وگرنه خسته میشم
حتی تو مدل سبزی خوردن امم تنوع میگذارم
یا مدل شامپو و مسواکم 
همه یه رنج قیمت دارن ولی هر بار یه چیزی
این برای همه چی نیست
مثلا لباس، مخصوصا لباس تو خونه هر چی تکراری تر من احساس راحتی بیشتری دارم
یا بالشت و رو بالشتیم 
اینا ثابت باشن من احساس راحتی بیشتری دارم
روتین پوستی و اینا هم ندارم
حوصله ام شد و پول داشتم رسیدگی میکنم
نداشتم رسیدگی نمیکنم Hanghead
بازم میگم آدم های موفق همشون برنامه ریزی را داشتن
49-2
اگر برنامه ریزی را دوست دارین حتما انجامش بدین
Khansariha (69)
برای پاکی هم
به قول آقای زندگی آزاد 
دیگه وقتی پاکی را انتخاب کردی
دور یه سری چیزا را باید خط بکشی
برای من اینه 
اینستا تعطیل
فیلتر شکن دائم پاک بشه فقط وقتی لازمه باشه
وقتی بیدار شدی طی یک عملیات سریع  Khansariha (49) از جات بلند بشی و به حس خواب آلودگی خاتمه بدی
شب تا خوابت نبره نری بخوابی
قبل خواب ، بری دستشویی
و مهم ترینش اینه
هر وقت وسوسه اومد
این سوال را از خودت بپرس
اصلا ارزش اش را داره ؟ خودت میتونی تصمیم بگیری. خودت تصمیم بگیر کدوم را میخوای. به سمت چیزی که ارزش داره حرکت کن
هر وقت جواب سوال بالا آره شکست  ارزشش را داره بود پاشو بیا اورژانس
Hanghead
اینا الان ۷، ۸ سالی جز زندگی منه
وقتایی که بخوام بشکنمم اینا هست 
ولی با ذهنم تن به شکست میدم
ببخشید زیاد شد
فقط خواستم همش را با هم بگم
Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
پشیمان شدم
22
هستم
برنامه ام را تا شب میگذارم
فعلا یه هدف هست
فعلا همین خوبه
تا شب پست های آقا آرمین را میخوانم حتما میام برنامه را مینویسم
Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام همگی، 
این خواب دیدن چقدر مزخرفه ، سرصبحی ی خواب بدی دیدم الانم باورم نمیشه خواب بوده 22 
اومدم جواب سانازو بدم دیدم ده دقیقه م تموم شد ، دیشب ب مامانم قول دادم صبح باهاش برم پباده روی الان پشیمونم و نمیتونم بگم 106
بیرون خیلی سرده آخه چرا من بدون فکر قبول کردم الان بالا سرم داره حرف میزنه ک زود باش یا تنهایی برم   Shy
بریم یخ بزنیم بیرون برگردیم Khansariha (69)
سانازی حرف هات نیاز ب نقل قول داره حتما تایپ میکنم  103
دیشب تصمیم داشتم زود بخوابم خدارو شکر میخواستم نت و خاموش کنم یکی از دوستان پی ام داد فقط مطمئن بشه ک من موفق نشدم ، بعدشم چندتا تیکه در لابلای ایموجی ها فرستاد 22 منم همش لبخند فرستادم براش .ولی از ۶بیدار شدم و همه چ خوبه : )
خوبه ک کانون هست  53258zu2qvp1d9v

من فعلا Khansariha (89)
 سپاس شده توسط
صبح با ی خواب بده بددددد بیدار شدم :(
تو خواب کاملا هوشیار بودم حتی به خودم هشدار میدادم که دیدی تو هم وا میدی وقتی تو موقعیتش باشی..
هوای بارونی باشه و من اینقد دمغ و صدای فریدون که تو گوش پلی میشه 
هنوزم همون بود 
همون طرز لبحند
همون روسری 
و همون شال و دستبند
....
دلمان گرفته عست خدایا مددی
 سپاس شده توسط
Shy Shy Shy Shy Shy Shy
سلام
من دیشب شکستم،کاملا آگاهانه
تمام هفته تو ذهنم پر از فکرای غم انگیزه شب میشه کابوس میاد سراغم تمام روز در حال ݝصه خوردنم...
بعضی وقتا مث دیشب دیگه میخوام از دست اونهمه غم رها بشم،کاملا آگاهانه میشکنم تا همه چیز رو برای دمی فراموش کنم Hanghead
کاش شرایطم تغییر میکرد
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
22
دیشب و امروز صبح چه خبر بوده
همتون با هم Swear1
این چه حکایتی است 
این چه گروهی است
خداوندا این خوابای کوفتی را از ما دور بگردان

رها خانم جان
عزیز اشکال نداره 
شرایط تغییر میکنه فقط شما محکم پای تغییر وایسا
تغییر کردن سخته
ولی ارزش اش را داره
علت شکست هم که میدونی
غم و غصه زیادی
این خیلی عالیه که علت را میدونی
یه راه حل هم براش پیدا کن که دیگه ازش ضربه نخوری
عالی عالی میشه
راه حل هم داری؟

سپاس شده توسط
راجع به برنامه ریزی و روتین باید بگم که بعنوان فردی که تایم خیلی خیلی زیادی برای یادگیری نحوه برنامه ریختن و منظم بودن صرف کردم و هیچ وقت نتونستم با برنامم پیش برم
میتونم بگم من تمام نکات برنامه ریزی رو با حزییات میدونم حتی آخرین بار کارگاه برنامه ریزی شرکت کردم تا بدونم چرا برنامه ریزی رو بلدم اما عمل نمیکنم بهش و به این نتیجه رسیدم بی انگیزه ام God
من لیسانسم  دارم سرکار با حقوق ناچیز میرم
و در حال حاضر تو این دنیا هیچ چیز یا هیچ کس رو نمیخوام که باعث انگیزم بشه

البته شبا فقط روتین دارم۱. یه قسمت از یک سریال
۲.یکساعت کتاب خوندن
این دوتا کار واقعا برام دوست داشتنیه
کار دیگه ای که اکثر اوقات انجام میدم ۳. خوندن قرآن و۴. نماز خوندن اگر نشکنم البته
۴.پیاده روی،اونقدر پیاده راه میرم و فکر میکنم تا حس کنم استخونام داره میترکه...این خیلی وقتا بهم کمک کرده تا نشکنم

۵.نوشتن افکار روزانم که چندماهی میشه انجامش ندادم

چه جالب شد منم روتینام بد نیستن الان که دارم مینویسمشون متوجه شدم بحران روحی که پشت سر گذاشتم یا شایدم هنوز باهاش درگیرم اونه که روتینامو بهم ریخته نمیذاره ازشون استفاده کنم Hanghead

بحران روحیم دیدن همون آدمی بود که بهتون گفتم،شاید بیشتر از چند جمله نبود و همه چیز عادی بود ولی دقیقا هشت ماه من تو بدترین حال ممکن بودم،
از بدترین حال خارج شدم اما اما اما هنوز بی انگیزم هنوز خودمو پیدا نکردم 809197ps94ijjhwg
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 14، 12:27)*دختر پاک* نوشته است: 22
دیشب و امروز صبح چه خبر بوده
همتون با هم Swear1
این چه حکایتی است 
این چه گروهی است
خداوندا این خوابای کوفتی را از ما دور بگردان

رها خانم جان
عزیز اشکال نداره 
شرایط تغییر میکنه فقط شما محکم پای تغییر وایسا
تغییر کردن سخته
ولی ارزش اش را داره
علت شکست هم که میدونی
غم و غصه زیادی
این خیلی عالیه که علت را میدونی
یه راه حل هم براش پیدا کن که دیگه ازش ضربه نخوری
عالی عالی میشه
راه حل هم داری؟

راه حل میتونه خیلی چیزا برام باشه
بهترینش حرف زدن با یک آدم هست در مورد هر چیزی
بعد از اون فکر نکردن بهش
سرگرم شدن با کتاب یا فیلم و سریال
ولی از همش بهتر داشتن یک نفر که باهاش حرف بزنم که خداروشکر همیشه از این بابت تحریمم همیشه هیشکی نیس حواسمو بهش پرت کنم
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 23:49)fatush76 نوشته است:  

منم خیلی مشتاقم از روتین های پوستیتون بگید

هدف رسیدن ب روتین های صبحگاهی و شبانه ، عمل کردن و موفق شدن و نوشتن برنامه ریزی و فعال تر شدن هست.
عاغا روتین پوستی و چرا دیدین فقط Khansariha (13)
باشه حالا ی روتین پوستی هم براتون میذاریم  4chsmu1
فقط با مارک باشه یا بدون مارک؟ 65

(1399 آذر 14، 12:18)Raha99 نوشته است: Shy Shy Shy Shy Shy Shy
سلام
من دیشب شکستم،کاملا آگاهانه
تمام هفته تو ذهنم پر از فکرای غم انگیزه شب میشه کابوس میاد سراغم تمام روز در حال ݝصه خوردنم...
بعضی وقتا مث دیشب دیگه میخوام از دست اونهمه غم رها بشم،کاملا آگاهانه میشکنم تا همه چیز رو برای دمی فراموش کنم Hanghead
کاش شرایطم تغییر میکرد

و این بده : ) 
خودت میری سراغش بعدش حالت بد نمیشه؟
دلت نمیخواد تنهاتر بشی؟کسی حرف نزنه؟ی گوشه بشینی فقط فکر کنی؟اعتماد ب نفست پایین تر نمیاد؟ تو جمع ی حس غریبی نداری؟جسمت چ؟ بی حال تر نمیشی؟
ب نظرت باید چیکار کنی؟
زندگی سخته ، شرایط سخته ، هیچکسم نمیاد تورونجات بده . این هارو قبول کن.
خودت سعی کن حال خودت و خوب کنی. تنهایی عمل کن. ب روحت و جسمت احترام قائل شو . اینه حقت از زندگی؟ خ ا و تنهاتر شدن ؟غمگین بودن؟برای این ب دنیا اومدی؟
برای رها شدن از غم غیر از خ ا راه های خیلی زیادی هست .فقط باید بخوای.
گناهت و توجیه نکن عزیزم  302 
این بار تلاش کن رکورد قبلی رو بزنی ، ده روز پاک بودی بیست روز و هدف قرار بدی . 
هروقت حالت بد شد حتما بیا اورژانس : )

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

دیشب دیر خوابیدم نتونستم ب دوستم ن بگم و 1 خوابیدم ،6 بیدار شدم . خیلی بدم میاد از پاییز و زمستون چون صبح خورشید دیر طلوع میکنه و همه جا تاریکه.
دست و صورت مسواک و سرویس بهداشتی و مو 20 دقیقه شد
صبحانه ی ربع 
ورزش و حرکات کششی 10دقیقه 

45 دقیقه طول کشید

بعدشم شروع ب درس .
ولی قبل از ظهر مجبور شدم برم پیاده روی ، من چون ته تغاری هستم دوستم دارن ولی هیچوقت نتونستم مثل خواهرم باشم برای مادرم ،اون ها همیشه حرف میزنن و من گوش میدم . هرموقع باهاش میرم بیرون انگار هردوتامون تنهایی رفتیم چون ن اون حرفی میزنه ن من . 
و من چون چندماهیی هست ک زیاد نمیرم بیرون و وارد جمع نمیشم با مادرم بیرون نرفته بودم ، دیگه امروز باهاش رفتم و خداروشکر بحثم پیدا شد و حرفم زدیم و راضی بود : ) 
خدا حفظ کنه مادرهارو 63 
بعدشم متاسفانه تایم برنامم ب هم خورد و نتونستم اونجور ک باید پایبند باشم.
دبیر فیزیکم ببینتم با تیر میزنه من و  42  هرشب باید براش تایم بفرستم اما از ترس اینکه سرزنشم کنه کمه نمیفرستم . 
از سرزنش شدن بدم میاد : )
میگم باید بهترین باشم بعد بفرستم ولی خب این اشتباهه. 
الانم میخوام برم سراغ درسم و تا آخر شب بخونم : )
دلم درس میخواد ، این عجیب اما دوست داشتنی هست.
فقط دوتامشکل دارم یادم میره ساعتم و ببندم و کش دور انگشتم باشه تا نرم تو فکر و اینکه باید دفترم کنارم باشه .

من برم فعلا 302
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان