امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

دختر پاک به شماره روزها توجه نکن
بیشتر حواست به خود روز باشه

مهرخدا، ‌30خرداد99، 1 روزخوب

من همیشه عادت کردم روز شروعمو بنویسم، اینجوری بیشتر دوست دارم چون میدونم از کی شرروع شد همت و تلاشم
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
چرا خوابم نمیبره؟ Shy
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
نقل قول: دختر پاک به شماره روزها توجه نکن

بیشتر حواست به خود روز باشه
53258zu2qvp1d9v بچشم
ممنونم Thankyou

نقل قول: چرا خوابم نمیبره؟ [تصویر:  shy.gif]
4chsmu1 تازه شدین مثل من
یه فیلمی کتابی چیزی بخوان خوابت میبره 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
*دختر پاک* / 28 خرداد 99/ سه روز خوب
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
مهرخدا، ‌30خرداد99، 3 روزخوب

دلم میخواست ادامه بحثامونو انجام بدیم و از همدیگه چیزی یاد بگیریم
متاسفانه این روزا اتفاقاتی داره پیش میاد که نمیشه ازشون فرار کرد و باید باهاشون رودر رو شد و برای همین نمیتونم تمرکز کنم و سوالاتمو بپرسم و نظرمو در موردش بگم

دلم یه دل سیر نصیحت کردن میخواد
ولی نمیدونم چرا تو دنیای واقعی مث ادمهای وحشی به دیگران میپرم و نمیذارم کمکم کنن و سکوت کردم و حرف نمیزنم و کز کردم درون خودم و بقیه هم ازم ناراحتن که چرا محرم نمیدونمشون و باهام سرسنگین شدن

اوضاع پاکی خداروشکر تا الان روبراه بوده و امیدوارم ادامه داشته باشه

توکل به خدا و بعدم تلاش خودم

کاش یکی بود دل سیر دعوام میکرد تا حدی که گریه ام بگیره
نمیدونم باید در مورد چی دعوام کنه 
فقط نیاز به گریه کردن دارم تا بلکه اروم بگیرم
چند شبه خوب نخوابیدم
همه اش بیخوابی، کابوس، ترس از خواب بد دیدن
داره خوابم میچرخه و تبدیل میشم به مهرخدای جغدی یا شاید خفاشی
نمیدونم کدومش ولی فک کنم چند وقت دیگه تو کانون شبکار بشم تا روزکار

بچه ها بیاین تو چله باهم شرکت کنیم
شادن و زینبی که خودشون میزبان چله اند
دختر خوب هم که سرپرست قرانی هست و تو چله باید قران هم بخونیم
منم برای کنترل ذهنم تنبلی نکنم شرکت میکنم و الباقی شراییط هم توفیق اجباری
میمونه دوستان دیگه و الخصوص حامی کویین که امیدوارم اونم سرش خلوت شه اونم بیاد
بیاین گروه باران همه امون تو چله شرکت کنیم

نظرتون چیه؟
 سپاس شده توسط
Hanghead
من وقت نمیکنم روزی 50 تا آیه بخوانم
شکایت دارم خیلی زیاده

مهرخداجان امیدوارم زودتری بتونی گریه کنی من وقتی اینجوری میشم خیلی داغون میشم
آدم زودتر گریه کنه بهتره 809197ps94ijjhwg

سپاس شده توسط
قران خوبه..من ک خیلی وقته فاصله گرفتم بیایم چله بلکه این دل آروم شه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
*دختر پاک* / 28 خرداد 99/ چهار روز خوب

سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  hanghead.gif]
من وقت نمیکنم روزی 50 تا آیه بخوانم
شکایت دارم خیلی زیاده

خب نمیشه جز 30 رو بخونی که ایاتش کوچیکتره؟  65

نقل قول: مهرخداجان امیدوارم زودتری بتونی گریه کنی من وقتی اینجوری میشم خیلی داغون میشم

آدم زودتر گریه کنه بهتره [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]

من قبلا اینجوری بودم و بعد گریه اروم میشدم ولی از بس گفتن گریه نکن گریه نکن زشته بده عیبه و عادت کردم به گریه نکردن
گریه کردن برام سخت شده
و اونوقت سردردهای میگرنی و معده دردای عصبی سراغم میاد

نقل قول: قران خوبه..من ک خیلی وقته فاصله گرفتم بیایم چله بلکه این دل آروم شه

Khansariha (69) Khansariha (46) 
بهمون اعتبار و مدال هم میدن دیگه؟  65
 سپاس شده توسط
نقل قول: خب نمیشه جز 30 رو بخونی که ایاتش کوچیکتره؟  [تصویر:  65.gif]
صادقانه بگم 
من دیگه نمیدونم چند روز از خونه حتی بیرون نرفتم یعنی وقت نکردم
کارهام خیلی خیلی زیاد شده
وقت نمی کنم واقعا
الان وقت امتحانات است
809197ps94ijjhwg

نقل قول: من قبلا اینجوری بودم و بعد گریه اروم میشدم ولی از بس گفتن گریه نکن گریه نکن زشته بده عیبه و عادت کردم به گریه نکردن
گریه کردن برام سخت شده
و اونوقت سردردهای میگرنی و معده دردای عصبی سراغم میاد
من میگذارم شب که همه خوابن انقدر گریه میکنم تا آروم بشم
اگر گریه امم نیاد 
معمولا با خدا درد و دل میکنم تهش هم گریه میکنم و می خوابم
Hanghead

سپاس شده توسط
سلام دوستان 

شاپرک / 30 اردیبهشت/33روز خوب Confetti 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1399 تير 2، 15:23)shaparak نوشته است: سلام دوستان 

شاپرک / 30 اردیبهشت/33روز خوب Confetti 2uge4p4

ماشالله قهرماااااااااان
49-2

یک ماه پاکی عالیههههههههههههه

2uge4p4

سپاس شده توسط
سلام 
پیشاپیش روز دختر رو به همه گل دخترای کانون تبریک میگم Confetti 302

حامی جان من ی بار اعلام وضعیت کرده بودما 4chsmu1فقط روزهاش رو یادم نبود بگم 

دخترپاک عزیز برای چله تعیین نکردیم کدوم 50آیه شما میتونی سوره هایی که حفظی رو بخونی ولی باید موارد دیگه هم رعایت بشه وحواسمون باشه تو چله ایم و برای رضای خدا 40 روز این کارارو انجام میدیم  Khansariha (69)

میگم به نظرتون چرا هر کی متاهل میشه دیگخ کمتر میاد کانون یا کلا نمیاد ولی من صبح تا شب تو کانونم 42ی وقت زشت نباشه که من از رو نمیرم 4chsmu1
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
نقل قول: برای تغییر دادن زندگیت باید اولویت هاتو تغییر بدی

و 

برای بدست آوردن چیزهایی که تا حالا نتونستی بدست بیاری

باید از راهی بری که تا حالا نرفتی
 سپاس شده توسط
سلااااام‌سلااااام دخترااا Khansariha (48)
روزموووووون مباااااارک 2uge4p4
چقدر ما دخترا خوبیم  9
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان