امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

در ضمن ممکنه چند روز اول ساعت ده یازده شب خوابتون نبره و خیلی سرحال باشین، ولی خودتون رو مقید کنین به اینکه گوشیتون رو کنار بزارین و به رختخواب برید و زور بزنید خوابتون ببره 1 
یکی دیگه از چیزا که خیلی بهم کمک کرد گوش کردن به پادکست بود، خوشبختانه اینقدر پادکست های فارسی زیاد شده که حتما یه مورد که به علاقتون بخوره پیدا میکنین. هندزفری بزارید و پادکست یا کتاب صوتی گوش کنید تا خوابتون ببره. اکثر برنامه ها هم اسلیپ تایمر داره که بطور خودکار قطع بشه. ولی یه نکته اینکه کاملا بهش توجه نکنید فقط گوش کنید. 
واسه من که اینقد تاثیر داشت که یه پادکست رو پنج شش شب گوش میکردم. چون تا میزاشتم تو گوشم به پنج دقیقه هم نمیرسید خوابم میبرد.
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط
Hanghead به چی بگم مثلا من ۱۱ خسته ام بود 
میخواستم بخوابم ، خوابم میبرد ولی 
میترسم بخوابم این مدلی
اینجوری قبل خواب فکر میکنم و بعدش کلی مکافات دارم
باید به یه حدی برسم که دیگه حتی نتونم رو پاهام بند بشم تا برم بخوابم زودتر گرفتاریه Hanghead

ژوپیتر خانم جان دستت درد نکنه خیلی خوب بود 
مخصوصا نکته بعد نماز صبح درس نخوانیم سریال مورد علاقه را ببینیم Khansariha (13)
آخه کله سحر
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام
یه روش برای زود از خواب بیدار شدن اینه که شب که میخواین بخوابین قبل از خواب چند بار ساعت بیداریتون رو به خودتون یاد آوری کنید (مثل بعضیا که به بالششون میگن ) این تو ضمیر ناخوداگاه باعث میشه صبح اون ساعت بیدار شید 4chsmu1
 سپاس شده توسط
اعلام وضعیت 16
راستی من هفته دوم پاکیمه Confetti 317 6
 سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 5:55)sp8 نوشته است: اعلام وضعیت 16
راستی من هفته دوم پاکیمه Confetti 317 6

بههههههه بهههههه  49-2

به قول ساناز جان  تبریکات ویژه 2uge4p4 Khansariha (57)
 سپاس شده توسط
بچه ها سلاممممم

ممنونم از ایده هاتون   حتما امتحان میکنم  Thankyou

و حالا اعلام وضعیت  Smiley-face-cool-2

14 روز خوب تا رهایی  Khansariha (57)
 سپاس شده توسط
جوپیتر / ۵ تیر / ۱۰ روز خوب

شروع روز دهم 317 
نتونستم تا شب صبر کنم، گفتم الان ده روز پاکیم رو اعلام کنم که انرژی بگیرین Khansariha (40)

(1399 تير 15، 11:49)Jupiter نوشته است: جوپیتر / ۵ تیر / ۱۰ روز خوب

شروع روز دهم 317 
نتونستم تا شب صبر کنم، گفتم الان ده روز پاکیم رو اعلام کنم که انرژی بگیرین Khansariha (40)

دمت گرمممممممممم  قهرمان  Khansariha (46)

studsmatta
 سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 11:49)Jupiter نوشته است: جوپیتر / ۵ تیر / ۱۰ روز خوب

شروع روز دهم 317 

آخیشششششششش  317
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام فعالیت ها چجوریه گروه باران اینجا میتونن با هم در ارتباط باشن؟
بههههههه کاربر جدید 
خیلی خوش گلدی  Confetti

اره عزیزم اینجا میتونی پیام بزاری 
سوالی داشتی بپرسی 
اعلام وضعیتتو بزاری 

خلاصه که همه برای همه 
  Khansariha (96)

راستی یه خبر توپپپپپ
16 روزه شدممممم bliss
(1399 تير 17، 11:45)Flying نوشته است: سلام فعالیت ها چجوریه گروه باران اینجا میتونن با هم در ارتباط باشن؟

سلام عزیزم
خوش اومدی
می‌تونی‌برای شروع کمی خودت رو معرفی کنی
از برنامه هات بگی
تا با‌ بقیه دوستان اشنا بشی

بچه هاااا کجایید بیاید که دوست جدید داریم Khansariha (48)
جوپیتر / ۵ تیر / ۱۲ روز خوب 

*دختر پاک* / 17 تیر 98 / شروع روزهای خوب
53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/04/17  [تصویر:  2uge4p4.gif] 

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

Queen ا/ 22 فروردین 98 / 436 روز خوب ............................................... در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

شادن / 8 تیر 98 / ۳۲۴ روز خوب ............................................... در انتظار ستاره بیستم

مهرخدا / 30 خرداد 99 / 12 روز خوب .................................. در انتظار ستاره چهاردهم

Parisa313 ا/ 9 خرداد99 / شروع روزهای خوب ........................ در انتظار ستاره دوم

ارام / 7 اسفند 98 / 50 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره اول

*دختر پاک* ا/ 17 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................... در انتظار ستاره اول

shaparak ا/ 30 اردیبهشت 99 / 33 روز خوب .............................. در انتظار ستاره اول

fatush76ا/ 1 تیر 99 / 16 روز خوب ....................................... در انتظار بیست روزخوب

Jupiterا/ 5 تیر 99 / 12 روز خوب ......................................... در انتظار بیست روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان