امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

آقا من خیلی از این کهن الگوها خوشم میاد، مشخصه‌ یا یه صفحه‌ دیگه بنویسم؟ Khansariha (13)  65

به به دخترای شاد و پرانرژی 317
شادی،
یلدا،
قدرت،
ستاره،
رزا،
سنا بانو 303
باقی...

نقل قول: امروز آخرین امتحانم بود و بالاخره بعد از ۱۲ سال از مدرسه راحت شدیم [تصویر:  khansariha%20(13).gif] [تصویر:  317.gif] [تصویر:  khansariha%20(57).gif]

حس آزادی دارم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

من بعد کنکور کاملآ همین بودم Khansariha (69)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 خرداد 19، 14:59)yaldaw نوشته است: شادی جان وقتی کسی برات پیامی می نویسه حتما باید تشکر بکنی حتی اگر از اون پیام خوشت نیومده باید بگی مرسی که برای من وقت گذاشتی و نیم ساعت تایپ کردی مرسی که نسبت به مشکل من بی توجه نبودی و راهکار مد نظرتو به من منتقل کردی یه تشکر ساده هم طرف مقابلو دلگرم میکنه هم متوجه میشه که این آدم با شعوره پس باید دفعه بعدی هم باهاش حرف بزنم 53258zu2qvp1d9v
دوست نداشتم اینو بهت بگم ولی دفعه قبلی هم من کلی توی خصوصی برات تایپ کردم و در نهایت تشکری ندیدم
درسته منتی نیست هرکس اینجا به کسی کمکی میکنه با میل خودش بوده و اجباری نبوده ولی گفتم بدونی که جای دیگه توی اجتماع باید تشکر بکنی عزیزم 2uge4p4 53  Khansariha (63)
خصوصی کجاست ؟  4chsmu1
.
.
.
@عارفه
اتفاقا من هیچی از کهن الگو ها نمیفهمم 65 4chsmu1 Khansariha (13) 
ولی برعکس عاشق تستای mbti همیشه هم estj در میام  Khansariha (56)  
از تستایی ک ی عکسن و میگن کدومو زودتر دیدی هم خیلی خوشم میاد  4chsmu1
.
.
.
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: rahayii ، Rashel ، آبی آسمانی  4chsmu1 Khansariha (13)
.
.
.
نقل قول: بکش بکش  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]  خودمو شوهرمو و بچه هامو بکش  [تصویر:  khansariha%20(13).gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]
باشه Khansariha (13) Khansariha (96)
نقل قول: من جمعه همین هفته ک تیز تموم بشه میتونم ی نفس راحت بکشم  [تصویر:  khansariha%20(89).gif]

امتحانای مدرسه از دوشنبه تموم شدن  [تصویر:  63.gif]
انشاءالله که بهترین نتیجه رو بگیری 53258zu2qvp1d9v
منم کنکور در پیش دارم Hanghead
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
ان شالله که هممون بهترین نتیجه رو بگیریم  Khansariha (2)

fly2
.
.
.
نقل قول: من بعد کنکور کاملآ همین بودم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
اره کنکور که بدی خیالت راحت میشه البته اگه بدونی نتیجت خوبه 53258zu2qvp1d9v
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
(1400 خرداد 19، 17:27)rahayii نوشته است:
نقل قول: من بعد کنکور کاملآ همین بودم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
اره کنکور که بدی خیالت راحت میشه البته اگه بدونی نتیجت خوبه 53258zu2qvp1d9v

من ک از اینکه سال دیگه کنکوری میشم خیلی هیجان دارم   fly2
.
.
.
(1400 خرداد 19، 17:10)Rashel نوشته است:
(1400 خرداد 19، 14:59)yaldaw نوشته است: شادی جان وقتی کسی برات پیامی می نویسه حتما باید تشکر بکنی حتی اگر از اون پیام خوشت نیومده باید بگی مرسی که برای من وقت گذاشتی و نیم ساعت تایپ کردی مرسی که نسبت به مشکل من بی توجه نبودی و راهکار مد نظرتو به من منتقل کردی یه تشکر ساده هم طرف مقابلو دلگرم میکنه هم متوجه میشه که این آدم با شعوره پس باید دفعه بعدی هم باهاش حرف بزنم 53258zu2qvp1d9v
دوست نداشتم اینو بهت بگم ولی دفعه قبلی هم من کلی توی خصوصی برات تایپ کردم و در نهایت تشکری ندیدم
درسته منتی نیست هرکس اینجا به کسی کمکی میکنه با میل خودش بوده و اجباری نبوده ولی گفتم بدونی که جای دیگه توی اجتماع باید تشکر بکنی عزیزم 2uge4p4 53  Khansariha (63)
خصوصی کجاست ؟  4chsmu1

بازم من نه تشکری میبینم نه عذر خواهی 12
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
سلام به همه ی خواهران گلم در گروه باران 
.ببخشید که مزاحمتون شدم.
53 53 53 53 53 53
فقط میخواستم روز دختر را به همه ی بانوان ایران زمین.بخصوص همه ی شما عزیزانی که در انجمن ترک حضور دارید تبریک عرض کنم 
Confetti 2uge4p4 Greenstars
انشالله پاکی هاتون مستدام باشه.
یاعلی.
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
53258zu2qvp1d9v 
[تصویر:  img_۲۰۲۱۰۶۰۹_۲۰۵۶۴۳_۰۰۷_oqgv.jpg]

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سلام به گل دخترای بارانی  Gol

ببخشید اگه جواباتون رو ندادم ...

راستش نیاز داشتم با خخودم خلوت کنم ...

ولی دوباره پر انرژی برگشتم پیشتون  317

آبی آسمانی / 58 روز خوووب 

هدف : پاکی 100 روزه  Khansariha (57)

هر روز میام اعلام پاکی تا کنکور  317
سلاااام

نقل قول: سنا بانو منم برنامه ریزی رو دارم ولی یجوریه تایپیکه برنامه ریزی راستش یکم برا امتیاز دهی گیج میشم   [تصویر:  106.gif]

چجوریه دقیقا .. توصیفش کن دقیق؟ 4chsmu1
۱۰ امتیازو بین کارهای روزانمون تقسیم میکنیم شب امتیازارو جمع میبندیم اعلام میکنیم به همین سادگی 4chsmu1

نقل قول: حالا فکر کنم چاره کار اینه که به هر ترفندی شده خودمو خسته کنم.
این کارم به احتمال زیاد امتحان می کنم که یه یک ساعت قبل خواب گوشی رو کنار میذارم ببینم درست میگن نور گوشی آدمو بی خواب می کنه.
ممنون عزیزم [تصویر:  302.gif] ، ایشالا خدا هم کمک کنه. [تصویر:  63.gif]

ان شالله موفق باشی 49-2

نقل قول: آفرودیت یا خیلی خلاصه بگم دلبری رو به مرور ساختم و الان حس می کنم خیلی قوی باید شده باشه، مخصوصاً از وقتی هدفم رو گذاشتم یک ازدواج موفق کتاب زیاد خوندم رو زنای فامیل دقت کردم، کارگاه بطور موردی شرکت کردم و خلاصه برام‌مهم شد که بتونم پایه گذار خوبی برای ازدواجم باشم. آفرودیت ضمنا یک شخصیت عشق ورزه. فرای اون توانمندی های زنانه ش، عاشقه

یکم آفرودیت یاد ما بده خواهر 4chsmu1

نقل قول: سنا جان از نتایج شما مشخصه شما مادری [تصویر:  128fs318181.gif]
کهن الگوی دیمیتِر یا دِمِتِر کهن الگوی مادری و فداکاریه. دمترهای رشدیافته بهترینِ مادران میشن و دمترهایی که ضعیف باشن از این مادرهای زیادی فداکاری میشن که بچه هاشونو هم ممکنه وابسته بار بیارن.

هستیا، یک زنیه که نسبتا کمتر برونگراست و معمولا کم سر و صدا هستن ولی درونِ غنی و پرباری دارن. معمولا با خودشون تنها هم حالشون خوبه. هستیا اگر توی یه خونه باشه وقتی وارد خونه میشی حس می کنی خونه روح داره گرما داره. نماد هستیا توی اسطوره های یونانی شومینه خونه ست که گرما میده به خونه. زنان هستیا احتمالا به پرورش گل علاقه دارن و به خونه می رسن و از این کار لذت می برن و متوجه گذر زمان هم نمیشن و توی کتاب می‌گفت ازینا نیستن که موقع کار خونه هی به ساعت نگاه کنن که ساعت چنده و هول بشن

یعنی دقیقا من همینم
یه مادر فداکار البته سعی میکنم رشدیافته باشم  4chsmu1
دورنگرا ،کم سر وصدا
تنهایی تو خونه رو دوست دارم مثل الان
پرورش گل جدیدا خیلی علاقه مند شدم عشق میکنم با گلا
کار خونه هم دوست دارم

کاش این تست قبل ازدواج بلد بودم از شوهرم تست میگرفتم Khansariha (13)

شماها حتما تست بگیرین 4chsmu1

نقل قول: ولی دوباره پر انرژی برگشتم پیشتون  [تصویر:  317.gif]

آبی آسمانی / 58 روز خوووب 

هدف : پاکی 100 روزه  [تصویر:  khansariha%20(57).gif]

هر روز میام اعلام پاکی تا کنکور  

خوووش برگشتیییی 317
ان شالله به هدفت برسی
(1400 خرداد 19، 19:39)yaldaw نوشته است:
(1400 خرداد 19، 17:10)Rashel نوشته است:
خصوصی کجاست ؟  4chsmu1

بازم من نه تشکری میبینم نه عذر خواهی 12

خب من اصلا نمیدونم راجب چی حرف میزنی  22
.
.
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان