امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام به همگی 2uge4p4

گلبرگ جانم گفتی یه چیزی برام داری..یادت بندازم 65
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
بچه ها لینکا برا منم نقاشی آقای سورد رو فقط باز میکنه
بزا شما اینو باز نمیکنه؟
هااااا الان میام رهایییی ممنون برا یادآوریت
پلیز ویت....
[تصویر:  2015-12-17_18.21.33_s1vg_thumb.jpg]

ببینید براتون باز میکنه
و خودتون فکر کنید چیه؟
اینو یادمه تو نسیم فکر کنم گذاشتم توضیحش هم دادم
بیشتر مربوط به رهایی بود....
(1400 تير 22، 8:41)گلبرگ نوشته است: [تصویر:  2015-12-17_18.21.33_s1vg_thumb.jpg]

ببینید براتون باز میکنه
و خودتون فکر کنید چیه؟
اینو یادمه تو نسیم فکر کنم گذاشتم توضیحش هم دادم
بیشتر مربوط به رهایی بود....

آره گلم باز میکنه
اینا عروسن؟ 65
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
عزیزم 53
نه ، مربوط به خودته رهایییی
بیشتر فک کن
بچه ها بیاین کمک
اینجا هم بیاین Swear1
خب Shy
جشن سی روز پاکیمه 65

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

نو نو نو.اون که حتما جشن می گیریم.
بذار بچه ها بیان حدس بزنن 
ولی به تفاوت ها نگاه کن از چپ به راست تغییرات رو ببین
من رفتم.فعلا. 53
خب از چپ به راست شادتر شده انگار 53258zu2qvp1d9v
نمیدونم چیزی به ذهنم نمیرسه 4chsmu1
بچه ها کمک کنین 65

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سوال های سخت سخت میپرسی گلبرگی 4chsmu1
فکر کنم همین که رهایی گفت از چپ به راست شادتر شده
شادترینش عین عکس رهاییه 2uge4p4
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام دخترا
خوبین؟

رهایی جان و رزا جان مبارکه
آفرین به شما  49-2
بریم برای پله ی بعدی... ۴۰ روز خوب  bliss

رعنا  49-2  عارفه  49-2  مهربانو 49-2
آفرین به تلاشهاتون دخترااا  
سه تایی بیاین بغلم Khansariha (96)

آبی آسماني کجاست؟
ازش خبری دارین؟
کلا گروه خلوت شده‌  39

دلم میخواست یه دورهمی گروهی داشته باشیم
ولی فعلا چون آبی نیست، موکول‌ میشه به بعد 53258zu2qvp1d9v

(1400 تير 20، 22:36)عارفه نوشته است: خواهری شما هم گاهی از این شاخه به اون شاخه پریدن یا تغییر مود رو داری؟ طوری که نظرت از انتخابت برگرده؟

و به نظرت چه باید کرد که این دوره ها خفیف تر پیش بیاد؟
خیلی فکر کردم...
تو چه درسی گرفتی این بار؟

سلام عزیزم
تغییر مود رو دارم
ولی از شاخه به شاخه پریدن رو نه زیاد
فکر میکنم مدل مشکلم با تو فرق کنه
بعد جزئی تر واست توضیح میدم  53258zu2qvp1d9v
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
رهااااییییییی
اینجا رو ببین
وقتی آواتارتو دیدم و توضیح اینکه دختریه که دوست داری باشی یاد این نقاشی افتادم.
لینک بالا رو باز کنید نظرات  بچه ها رو بخونید قشنگه و 
بخونیییید تا برسید به اینجا
 سپاس شده توسط
سلااام دختراااا

چند نفر نیستن. گل گلی ایرانا آبی آسمانی یلدا رها Y بهاران نورالزهرا کویین مشکات رها99 مریم و احتمالا چون حافظم الان یاری نمیکنه به عده دیگه هم نیستن که امیدوارم اگه این نوشته رو میخونن ازم دلگیر نشن. دخترااا کجااایین؟؟؟؟ 49-2 

ممنووون بابت تبریکاتون. دعا کنید که پاک بمونیم و پاکی هامون با کیفیت باشه 63

رزا/ 22 خرداد/ 32 روز خووب به لطف خدای مهربون 2uge4p4

خب من یه عذرخواهی از عارفه بکنم الان که دارم فک میکنم حس میکنم یه پیامی گذاشته بود درمورد بیان احساساتمون و من اون موقع زیاد روبه راه نبودم و بعدا فراموش کردم جواب بدم. حتما برمیگردم و پیام پرمهرتو پیدا میکنم.

وااای گلبرگی جااان من متوجه تغییر دستا و لبخند شده بودم. چقدر خوشحالم برای حس و حال قشنگت Confetti
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام خدمت همه خواهریای گلم  302

نقل قول: سلام عزیزم
ماشالله بهت [تصویر:  49-2.gif]
حالا نه ۱۸ روز نه ۱۰۰ روز  [تصویر:  65.gif]
ما به ازای هر ۳۰ روز جشن میگیریم. خوبه؟  [تصویر:  303.gif]
قربونت باشه پس مذاکره کنیم ۳۰ روز قبوله  Khansariha (13)

رهایی جان و رزا جانم  یه ماهگیتون مبارک باشه ان شاءالله پاکی ابدیتون   317
رها بانو خوش برگشتی    2uge4p4

گلبرگی جانم منم دیدم چه نظرات جالبی داشتن بچه ها عالی بود  49-2

این چند روز هم خوب میگذره  Hanghead
راستش شایدم همینجوری داره میگذره دقیقا نمیدونم آیا واقعا کاری که دارم انجام میدم و داغون میکنم خودمو خوبه ؟ شاید اینم نیاز داره به یه اهرم رنج و لذت  Hanghead 
به هر حال سعیمو میکنم درستش کنم ...
میخوام شروع کنم میخوام برای یه دفعه هم که شده با خودم رو راست باشم رو راست رو راست 
پیش به سوی آینده ای خوب  Khansariha (69)
ا راستی یادم رفته بودااا  Gigglesmile

ستاره / 1 تیر 1400 / 20 روز خوب  2uge4p4
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

دخترا سلام و شب بخیر  49-2
نمی دونم الان کسی هست یا نه، ولی بعدا که می خونید این حرفامو بادقت بخونید.

امشب بنا بر یک حس درونی رفتم سراغ کتاب انواع زنان که درباره الهه های یونانی و کهن اسطوره های زنان، ویژگی ها، توانمندی ها و ضعف هاشون هست.

امشب که این کتاب رو مرور کردم قسمت کهن اسطوره اصلی خودم و نتیجه گیری اهر کتاب رو کلی آروم آروم اشک ریختم.

می گفت قهرمان داستان، گاهی توی بن‌بست گیر می کنه. از هر دو طرف تهدیدهایی هست و در شرایطی قرار می گیره که
تصمیم گیری غیرممکن میشه.

یوقتایی هست توی مسیر قهرمانی که همه جا تاریکه، توی افسانه ها، اسطوره توی غاری تاریک به تصویر کشیده شده که از آینده خودش خبر نداره.

در نهایت قهرمان تو موقعیتی مبهم گرفتار میشه که نه راه پس داره نه راه پیش...

اولین آزمون قهرمان در این مرحله تنها موندن با خودشه.(وقتی به این قسمت رسیدم تو سکوت اشک ریختم. واقعا چقدر می‌تونه سخت باشه.‌ وقتی زندگی کاری کنه که هیچ چیز دیگه ای حضور نداشته باشه در کنارت جز خودت و خودت.)

ادامه می ده: در هر موقعیت بحرانی این وسوسه برای زن وجود دارد که به جای قهرمان شدن تسلیم شده و قربانی شود. اگر او به قهرمان درونش وفادار بماند می داند که در جایگاه سختی قرار گرفته است و ممکن است شکست بخورد اما با امید به امکان تغییر چیزی صبر می کند. اما اگر تبدیل به یک قربانی شود دیگران یا تقدیر خود را سرزنش می کند، به الکل یا مواد مخدر پناه می برد، خود را به یاد انتقاد می گیرد یا همه چیز را رها کرده و حتی به فکر خودکشی می افتد. یا ممکن است چنان وسواس گونه و غیر عقلانی عمل کند تا دیگران اختیار او را به دست بگیرند.

(حالا که اینجاشو می نویسم هی فکرم می‌ره سمت اون آیه که میگه در مشکلات به صبر و نماز پناه ببرید و اون آیه که میگه صبر جمیل کن‌ یعنی صبری بدون غر زدن و سرزنش. انگار که دارم نمود علمی و کشف شده شگفتی های آفرینش خدا رو تو این جملات می بینم. همه این قواعدی که تو کتاب شمرده شده و البته پاراگراف بعد که خوندید با حرف های خدا انطباق داره و البته اینا ثابت نشدن اما چنین تطبیقی حیرت اوره.)

چه در افسانه چه در زندگی واقعی زمانی که قهرمان به بن بست می رسد تنها کاری که می تواند انجام دهد این است که خودش باشد.بر اصول و تعهدات خود پایبند بماند تا چیزی غیرمنتظره به یاری او بیاید. پایداری در این موقعیت و داشتن امید به رسیدن پاسخ، مرحله ای درونی را ایجاد می کند که یونگ  به آن «عملکرد ماورایی» می گوید. منظور او این بوده است که چیزی از درون ناخودآگاه برمی خیزد و مسئله را حل کرده یا راه را به فرد که نیاز به کمکی از جایی فراتر از خودش را دارد نشان می دهد.

آیا این، شرح و بسط همون آیه معروف نیست؟

و من يتق الله يجعل له مخرجا و يرزقه من حيث لا يحتسب
ترجمه امروزش میشه پس هر کس در سختی ها روی ارزش های خود بماند و تسلیم و قربانی نشود و ایستادگی کند و خود را از لغزش های محتمل در آن شرایط حفظ کند، خدا راه خروجی از بن بست ها برای او قرار می دهد و به او از جایی که گمان نمی کند روزی می دهد...

امشب به یه جمله دیگه هم بر خوردم که تو ذهنم طنین انداز شد.
خانم ژان شینودا بولن نویسنده کتاب یک جمله مشهور از چینیان باستان در راستای ایمان به همزمانی و عملکرد ماورایی نقل می کنه:

«زمانی که شاگرد آماده باشد، استاد از راه می رسد.»
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
عارفه/۲۴ خرداد/ ۲۹ روز خوب 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان