امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

شادن جون سلام منم دقیقا تو خیال پردازی و اهنگایی که گفتی دقیقا مثل شمام ولی خیالاتم و کنترل کردم .
فکر کنم این کتاب به همتون کمک کنه قانون ۵ثانیه .
۵ ثانیه یه فکری که میدونی برات سمه رو کنترل کن و ادامه نده .
لیست چله ی زیارت عاشورا

۱. رعنا
۲.turbo
۳. Bright Star
۴. عطر رهایی
۵. Silent scream
۶. ایرانا
۷. سنا
۸. رزا
۹. خانوم لبخند
۱۰. ^فاطمه^

زمان ( از شنبه ۱ آبان ) ؟
مکان ( تاپیک چله های گروهی) ؟

مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

نقل قول: زمان ( از شنبه ۱ آبان ) ؟
نمیخوام آقا من خوندم  Khansariha (13) 
حالا اشکال نداره من دو روز قبل از شما شروع کردم ؟  65
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

نقل قول: ستاره و توربو اگر موافق باشین از امشب چله زیارت عاشورا را برداریم به نیت شهید نوید صفری [تصویر:  302.gif]
انشالله که تمومش کنیم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
(جای ضحی خالی [تصویر:  hanghead.gif] )

یه تاپیک چله داشتیم نطرتون چیه اونجا اعلام کنیم که تاریخ ها دستمون باشه؟اینجا

باشه من موافقم و الان شروع میکنم
Thankyou  ممنونم از عطر رهایی عزیز 317 Thankyou

بنظر منم بگذاریم از شنبه اعلام کنیم.
من خودم هر روز میخوانم. حالا دو روز بیشتر که طوری نمیشه
توربو و ستاره موافقید ؟ Hanghead Shy

ایرانا و عطر رهایی فکر کنم گفتین به یاد شهدای دیگه. 
هر کی هر چی دوست داره. من شهید نوید صفری را گفتم بخاطر اینکه رهایی گفت فقط Hanghead

لبخند جان منم چند تا چی میخوام 4chsmu1 .ولی منم بار اولمه نمیدونم نتیجه بده یا نه

شادن جان حقیقتش من خیلی نمیتونم دقیق لیست بنویسم و به این چیزا فکر کنم. بیشتر وسوسه میشم Hanghead فقط میدونم اینستا و تلگرام و هر نوع سرچ ساده که آدما با لباس مناسب نباشن ممنوع  Hanghead  حتی تو خیابون هم دیدن آدما برام سخته Hanghead ولی نوشتن لیست برام سخته. ببخش قشنگم . بسی خوشحال شدم تو انقدر خوب خودت را شناختی که تونستی لیست به این خوبی بنویسی .ذوق مرگ شدم اصلا 317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
بچه ها من زمان شروع اصلا واسم فرقی نمیکنه،
اگر هم زودتر شروع کنم، با بقیه روز شمار میزنم،
نهایت یکی دو روز بیشتر میشه

یه مزیت شنبه اینه که با تاریخ شمسی یکی میشه و راحت میشه شمرد، مثلا ۳۰ ابان میشه سی امین روز  4chsmu1

و اینکه من یه فکری کردم، من احتمالا هر روز رو به نیت یک شهید بخونم، میشه چله به نیت چهل شهید  53258zu2qvp1d9v

اگه با شنبه موافقید، جمعه پست بزنیم تاپیک چله های گروهی تا اگر کسی دیگه ای هم مایله اضافه بشه

اگر هم دوست دارید همین‌جا اعلام داشته باشیم، باز هر جور که نظر بقیه باشه

303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلام
منم با رهایی خیلی موافقم
بچه ها اگر مایلید تو تاپیک چله های گروهی اعلام وضعیت کنیم بهتره که یه پست بذاریم تا اگر آقایون و احیانا دخترایی که به اینجا سر نمیزنن هم ثبت نام کنن؟!
هوم؟
نظرتون چیه؟!
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
لیست حساسیت های من:
1. بی حوصلگی و بی انگیزگی و در پی اون زیاد شدن تایم های بی برنامه و در پی اون گشتن زیاد تو اینستا و زیاد آهنگ گوش دادن و همراه و متعاقبش خیالپردازی
(هرچی فکر کردم دیدم نمیتونم دقیقا بیام تک تک بنویسم که مثلا زیاد گشتن تو اینستا به خودی خود باعث سوق دادن به سمت اینکاره، مثل دومینو میمونه)
اما میتونم عامل اصلی رو بالا پایین شدن خلق بدونم: خلق پایین
2. اضطراب و ناامیدی نسبت به شرایط حال و آیندم که باز باعث درجا زدنم تو عمل و غرق شدنم تو افکارم میشه

3. تغییرات هورمونی 
راهکارم برای این مورد آخر اینه که چون حدودا زمانش مشخصه سعی کنم اگه برنامه هام سنگینه تو این چند روز سبکترش کنم، اما جوری نباشه که بیکاریم زیاد بشه، مثلا برنامه هایی مث بیرون رفتن و تفریح رو بیشتر کنم.

اما در مورد دو مورد اول ینی اضطراب و افسردگی واقعا یه وقتایی نمیدونم باید چیکار کنم. میتونم با یه سری کارا حال خودمو لحظه ای تغییر بدم اما خب دنبال راه ریشه ای تر و اصولیترم.
فعلا تا جایی که عقلم قدر میده اینه که شکر گزاری اول صبح و آخر شب رو دوباره از سر بگیرم چون حالمو خوب میکنه.
وقتی مضطرب میشم موضوعو یادداشت کنم از خودم بپرسم باید چیکار کنم؟ دیگران باید چیکار کنن؟ سعی کنم چیزی که ازش اصطراب داشتم رو به مجموعه ای از گام ها تقسیم کنم. سعی کنم با دوستایی که منفی هستن کمتر ارتباط بگیرم هرچند این اخری واسم خیلی سخته Shy
پس فعلا اینجا درمورد برنامه ریزی، شکرگزاری، یادداشت کردن موقع اصطراب سعی میکنم گزارش بدم.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام راستش نمیدونم قوانین صفر کردن روزها چطور شده
ولی الان دقیقاً نیمدونم که باید صفر کنم یا نه
یا یک روز
یا نوزدهم روز
من به طور کامل نشکستم .. اما خب به هر حال پاک ِِپاک هم نیستم..
چه کنم بچها؟؟ Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام  سلام 
لیست  چیزهایی که باعث میشن من به سمت اینکار برم 
۱بی برنامگی  و بی نظمی  و بیکار بودن (تو روزهای خلوت خیلی بیشتر به سمت اینکار کشیده میشم ) 

۲-تنهایی  
۳-استرس  و اضطراب  
۴- کلافگی  
۵- بی اعصابی  و  کلافگی ذهن 
۶- کم اوردن  تو مسیر رسیدن به هدفم 
۷- نیاز  ،  احساس  نیاز به ****

بعضی  موقع  ها احساس  میکنم مثل یه روباه  حیله گرم  و همه چیزو ابزار کردم  تا برسم  به اهدافم حتی ادما  و از این بابت خیلی ناراحتم   امروز همین  جمله های  مسخره که تو ذهنم بارها تکرار شد  کلافم کرد  و باز از نو  شروع  کردم  Khansariha (45)

فک میکنم بیشتر اوقات ایراد گذاشتن رو خودم باعث  اینکار میشه و این تقصیر من نیس  چون هر روز هر ثانیه دارم توسط اطرافیانم قضاوت  میشم  و حتی خودمم  گم کردم  و خود واقعیمم گم کردم نمیدونم چی میخوام  واقعا  دیگ نمیدونم  همین عادت بد باعث شده  از ازدواج بدم بیاد و همش به خون مجردیو  و.... فک کنم و ..
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
سلام
هیچ=) /25مهر/4روز خوب

حیف خودم چله دارم وگرنه دوس داشتم تو این چله شرکت کنم
دوستانی ک چله میگیرین التماس دعای فراوان Khansariha (2)
یارا جانم به نظرم این یه بار رو به خودت آسون بگیر و به دلت اطمینان بده به بخشش خدا
من اینجور مواقع به خودم یه آوانس میدم
اما قرار میذارم اگر دفعه بعد که خدای نکرده لغزیدم بهای لغزشم رو بپردازم
حالا این بها میتونه مادی باشه یا میتونه معنوی باشه
مثل صدقه دادن یا قرآن خوندن و هدیه کردن به یکی از ائمه
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
فک میکنم  قضاوت  شدن از طرف  دیگران  بیشتر باعث  اینکار شده  که من به سمت  خ ا   رجوع کنم  

به نظرتون با قضاوت شدن از طرف  دیگران چطور برخورد کنیم؟
وقتی صفیتیو بهت نسبت میدن که اصلا اونجوری نیستی مثلا  حالت  خیلی بد بوده و همش تو خودت بودی و نتونستی یه روز  خوب و عادی باشی و یه نفر یه ادم جدید که ترو از دور میبینه میره پشت سرت میگ فلانی  به خاطر  .....خیلی  مغروره  خودشو میگیره  هیشکیو ادم حساب نمیکنه   قیافه  میاد با اینکه تو اصلا اینشکلی نیستی   وقتی میشنوی  قطعا حالت  گرفته  میشه  یا اصلا یه ادم بیخیال وقتی میشنوی نزدیک ترین  کست این حرفو زده 
خیلی بهم میریزی  بعد میری هعی باخودت کلنجار میری  که ایا من ادم مغروریم  ایا من اینشکلیم؟  با اینکه خودتم میدونستی   تو خسته بودی و .... ولی اون ادم قضاوتت کرده ولی بازم بهم میریزی چون اون  ادم  یه ودم نزدیکی بهت بوده و انتظار نداشتی 
و اخرشم شاید حتی خودتو ببازی  و بخوای از شر این افکار خلاص بشی و فک  کنی خ ا  راه  خلاصته
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
حانیه جان درکت می کنم. حس سختیه نحملش.
من مامانم ... vayy
ببین قضاوت اونا رو نمیشه کاری کرد. فوقش دو بار بگی فلانی تو چه میدونی؟! یا بگی تو از زندگی من خبر نداری زود قضاوت نکن عزیز...

اما
با تزدیک ها من یکاری کردم جواب داد. 
البته وظیفه ما نیست می دونم اما خب به آرامش خودمون کمک می کنه.
بشین با طرف صحبت کن. بدون کدورت و دلخوری و نیش و کنایه بگو میشه بهم بگی چرا اینجور یه نظرت میام؟
بعد میگه بخاطر اون کارت یخاطر اون حرفت...
یعد تو تکمیل می کنی. میگی اون روز من با ددستم دعوام شده یود، اون روز معلممون کنفم کرده یود، اون روز سردرد داشتم،
یا مثلا برا غرور اگه واقعا مغرورانه بودی میگی خب فلانی اون حرفو زد من ناراحت شدم بعدش که دیگه عذرخواهی نکرد باهاش سرسنگین شدم. یا مثلا میگی نه اتفاقا من فلانی رو دوست دارم به نظرت اومده...

بعد هم که متوجه خطاش شد میگی مثلاً
ولی دیگه زود قضاوت نکن. دلم می گیره یهو بهم اینارو میگی.

برای نزدیکان، خانواده درجه یک یا دوستی که برات ارزشمنده این کار هم به رفع قضاوت گمک می کنه هم به صمیمیت بیشتر.
یعنی تو با آروم توضیح خواستن عملی نشونش دادی برات مهمه. 53258zu2qvp1d9v
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 مهر 29، 22:38)خانوم لبخند نوشته است: یارا جانم به نظرم این یه بار رو به خودت آسون بگیر و به دلت اطمینان بده به بخشش خدا
من اینجور مواقع به خودم یه آوانس میدم
اما قرار میذارم اگر دفعه بعد که خدای نکرده لغزیدم بهای لغزشم رو بپردازم
حالا این بها میتونه مادی باشه یا میتونه معنوی باشه
مثل صدقه دادن یا قرآن خوندن و هدیه کردن به یکی از ائمه

لبخند جانم..
راستش نگرانم ازینکه اگر صفر کنم روزهامو دوبار ه سریالی شم.. و چند ماه دوباره طول بکشه ک از ده روز بیشتر شم....

اشکالی ندارِ یعنی صفر نکنم؟؟

آخه کاملِ کامل هم نشکستم
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان