امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلاااام دخترا 302
شهادت حضرت فاطمه (س) رو بهتون تسلیت میگم

رهایی..۱۶ روز خوب به لطف خدای مهربون 53

رعنا جونم کتاب فاطمه،فاطمه است یا کتاب فاطمه از زبان علی 53258zu2qvp1d9v
خودم نخوندم ولی کتابای معروفیه
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
سلام بپه ها خوبین؟ مرسی به خاطر نظراتتون همشو خوندم 303
جمعه خیلی فکر کردم که چی شد من که داشتم خوب پیش میرفتم
ولی بازم با کله رفتم ته چاه 2
 راستش هفته اولی که تازه عضو کانون شدم حس  خستگی وفشار باعث شد بیام عهدی ببندم و به امید اینکه موفق میشم ولی نشد  وخب خیلی ناراحت شدم 45
دلیلش میدونستما ولی بازم رفتم سراغش که منجر به شکست شد 
من معتاد رمان خوندن شدم که ذهن ادمو به خودش مشغول میکنه 
و عواقبش گریبان گیرم شد 
البته دلیل اصلی عهد سر سری بور که بسته بودم  
اما از جمعه کلی تصمیم جدید گرفتم وکلی عهد بستم (از اون محکما) 
Khansariha (57)
سه چهار تا عهد بستم  وچله ترک 
برام دعا کنید  302

یکی از بچه ها خیلی نظرش واسم جالب بود  Thankyou
.. اینکه یه هدف محکم دنبال کنیم.. مرسی واقعا یکی از تاثیر گذار ترین ها بود

هدفای محکمی انتخاب کردم واز شنبه پر قدرت روشون کار کردم از برنامه درسیم که کلا به ریخته بود تا بقیه واز خدا میخوام که یاریم کنه تا همینطور پر  قدرت برم جلو 

خیلی خوشحالم برای دوستانی که پر قدرت دارن میرن جلو 
خدایی از ته دل میگم امید وارم همتون غرق شادی بسید واین عادت بد رو ترک کنید  Confetti

حلما جونم با هم شروع میکنیم پر قدرت میریم  جلو 
شکست زمینه پیروزیه
برای من به شخصه لازم بود تا خودمو پیدا کنم 
برای تو هم ارزوی موفقیت دارم عزیز دلم 
Khansariha (96)
[یاماحِیَ‌السَّیِّئات]?
ای‌محوکنندهٔ‌بدیهای‌بیشمارم...

.... روم سیاهه یابن‌الزهرا توبرای من دعاکن
امبشب بعد از چند هفته 
بدون استرس میخوام بخوام 
حس خوبی دارم
شبتون به زیبایی چهره ماه  Khansariha (2)
[یاماحِیَ‌السَّیِّئات]?

(1400 آذر 28، 1:48)ریحانه النبی نوشته است: سلام بپه ها خوبین؟ مرسی به خاطر نظراتتون همشو خوندم 303
 راستش هفته اولی که تازه عضو کانون شدم حس  خستگی وفشار باعث شد بیام عهدی ببندم و به امید اینکه موفق میشم ولی نشد  وخب خیلی ناراحت شدم 45
و عواقبش گریبان گیرم شد 
Khansariha (57)
برام دعا کنید  302

هدفای محکمی انتخاب کردم واز شنبه پر قدرت روشون کار کردم از برنامه درسیم که کلا به ریخته بود تا بقیه واز خدا میخوام که یاریم کنه تا همینطور پر  قدرت برم جلو 

خدایی از ته دل میگم امید وارم همتون غرق شادی بسید واین عادت بد رو ترک کنید  Confetti

شکست زمینه پیروزیه
Khansariha (96)

سلام گلم

گفتی معتاد رمان خوندن شدی..منظورت رمان عاشقانس؟ رمان هایی که تو اینترنت میزارن؟ Hanghead
منم تا چندسال پیش کلی از اونا میخوندم..جدا از اینکه وقتت رو هدر میده کلی آسیب میزنه بهت و به قول خودت ذهنت مشغول میشه 53258zu2qvp1d9v

برای ترک کردن لازمه که دیگه از این رمانا نخونی..

خود من یه سریال عاشقانه رو شروع کردم با اینکه میدونستم من نباید دور ور بر این چیزا برم..همیشه سانسورشده میبینم ولی بازم ذهنم مشغول میشه پس دیگه ادامه ندادم

به قول بچه ها پاک بودن بهایی داره و حتی شاید لازم باشه از چیزهایی که دوست داری بگذری تا پاک بمونی 53258zu2qvp1d9v
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
(1400 آذر 28، 1:48)ریحانه النبی نوشته است: سلام بپه ها خوبین؟ مرسی به خاطر نظراتتون همشو خوندم 303
و عواقبش گریبان گیرم شد 
Khansariha (57)
برام دعا کنید  302

شکست زمینه پیروزیه
Khansariha (96)
سلام سلام   اصلا برا شکستت  غصه  نخور و خودتو سرزنش  نکن  هر کسی یه سری خصوصیات داره  و مام تو سن حساسی  هستیم نمیدونم رشتت تجربیه یا نه  ولی اگر یادت  باشه تو زیست ۱۱ام  فصل تولید مثل که راجب اندامهای  جنسی  میخونیم  تو اونجا  برای خانومها توی یک ماه  دوتا چرخه  رخ میده که  یکیش دوره  قاعدگی  و یکیش دوران تختمک گذاری  هستش  واگر یادت باشه  هورمون های جنسی پروژسترون و استروژن  و  هورمون های  محرک جنسی مثل اف اس اچ و ال اچ  توی یک ماه ترشحشون و اندازشون متغیره  و تو اون دوران ۷ روزه قاعدگی  ال اچ و اف ای اچ  کم ترشح میشن تا روز ۱۴ام که یهو اوج میگیرن  و هورمونهای  جنسی  مثل  استر ژن  و پروژسترون  بیش از اندازه  ترشح میشن تا تخمک گذاری  انجام بشه  و اووسیت ثانویه برا لقاح  اماده بشه که اگر امیزش و لقاحی  رخ نده  با خونریزی  ماهیانه دفع میشن  و همه  این اتفاقا  الکی  نیست خوده من  بعده این دوره بشدت تحریک میشم  و بشدت حال  روحیم بهم  میریزه و حتی تمرکزم تو مطالعرو پایین میاره  و خودمون  باید بدونیم  کی تحریک میشیم  و کی این اتفاقا  میفته  و زمانشو بدونیم و خیلی  مهمه  بچه هااا  من اینقد تو این دارم حالم بد میشه که حالت تهوه های شدید  و حتی تا گریه کردن پیش میرم و باورتون نمیشه که تو همین دوران به سمت  خ ا  میرم  تا کمی ارامش بگیرم و خوابم نامنظم میشه   باید خودتو بشناسی و راحب این مسائل هرچقد اطلاعاتت  بیشتر بهتر 

رمان خوندن   راستش  من اصلا  وقتمو صرف چیزای غیر واقعی  نمیکنم  تا  جایی که یادمه کتاب علمی  و یا فوقش سیاسی  و یا فوقش روانشناسی جدیدنا  میخونم  و کتاب های سیاسی  صحنه دار رو من به شخصه  خیلی تاثیر گذاشت  و اگر برگردم وقتمو صرفشون نمیکنم   چون تو وقتی با واقعیت های  جامعه اشنا بشی ناخوداگاه نسبت به همه  چی دیدت منفی   میشه  و شاید یه سری از اعتقاداتتو از دست بدی !!  و خوندن اینکه  چجور به یه دختر ۱۶ ساله تو زندان های اسرائیل تجاوز میشه و .......  اصلا قشنگ نیست  و روحیتو داغون میکنه و ناخوداگاه  نسبت به اقایون حس بد پیدا میکنی  و اینو بگم که من  خیلی اهنگای  شکست عشقی  گوش میدادم  Khansariha (13)  تو سن ۱۴ یا ۱۵  سالگی  نمیدونم دیسلاووو  مهرابو  اینا که الان گوش  میدم  میگم  چقد خزو چیپن   اصلا  شکست عشقیم  نخورده بودم  ولی  انگار خورده بودم  و برا خودم تصور میکردم عشقم ولم کرده رفته  بخدا بزرگ  میشی  ۱۸  یا ۱۷ ساله  همه این احساسات مسخرت فرو کش میکنه منطقی  تر  میشی شاید اصلا  تو باعث  شکست عشقی  یه نفر بشی  Shy   و  بهت  بگم  بی احساس  ولی تو پایه منطق  و اهدافت وایستادی  چون عاقل  شدی  و سمت چیزای ناپایدار رابطه های الکی  نمیری  و ارزش خودتو میدونی
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
رهایی خیلی مرسی برای معرفی کتاب Thankyou
طبق نظر رزا میرم طاقچه نمونه هاشو میخوانم بالاخره از یکیش شروع میکنم 53258zu2qvp1d9v
بسی مرسی 302

صبحی تا 99 درصد شکست رفتم جلو. ولی دلم به شکست راضی نشد.  Hanghead
باید امضام را به روز کنم
برای زمستون برنامه بریزم
و فقط و فقط و فقط نباید ناامید بشم Smiley-face-thumb
هر چی شد شد. ناامیدی ممنوع

دلم میخواد برنامه ام را سه قسمت کنم
یکی برنامه جدا برای پاکی
یکی برای اخلاق ها
یکی هم باقی کارها
شاید این یکی جواب بده

پارسال برای مدال رجب و شعبان و رمضان و نوروز را یادمه
که هم خوانی داشت
یادمه میخواستم بدستشون بیارم ولی خراب کردم
چه زود گذشت
کاش همه اش را پاک بودم . کاش یه مدل دیگه به زندگی نگاه کنم. گاش دیگه بد نشم دیگه خراب نکنم
امسال هر چی شد ، شد من این مدال ها را میخوام. خواهشا خدا 63
فقط پاکی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام دخترا 
امیدوارم ک حالتون خوب باشه
دهه فاطمیه رو تسلیت میگم Sham

ایرانا
۳۰ آبان 
۲۸ امین روز خوب

نیازمند دعاهاتون هستم..
خیلی التماس دعا Khansariha (2)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلاااااام
خوبید من بازم اومدم با خبرای خوی
raha99
30ابان
28 روز خوببه لطف خدای مهربان 317
خدایا کمکم کن موفق بشم
سلام
شادی
۱۰۰‌روز تا یک سالگیم مونده 317
.
.
.
سلام سلام 
۲۷اذر /دو روز خوبببب  Confetti
پر قدرت پیش به سوی خواب Gigglesmile
[یاماحِیَ‌السَّیِّئات]?

رزا/ 8 آذر/ 20 روز خوب به لطف خدای مهربون 2uge4p4

شاااادی جااان ماشالا بهت Confetti

دختراااا مرررسی که جا نمیزنید و ادامه میدید Khansariha (69)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

با عرض سلام

عضویت خانم ها   yaldaw - golgoli - AtrisA - meshkat - آخرین تلاش من 

در گروه باران، به دلیل عدم اعلام وضعیت و مشارکت در گروه، لغو شد.

باتشکر[تصویر:  53.gif]

مدیریت گروه‌های ترک
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
(1400 آذر 28، 17:19)ایرانا نوشته است: سلام دخترا 
امیدوارم ک حالتون خوب باشه
دهه فاطمیه رو تسلیت میگم Sham

ایرانا
۳۰ آبان 
۲۸ امین روز خوب

نیازمند دعاهاتون هستم..
خیلی التماس دعا Khansariha (2)

ایرانا جون 
چه جالب تاریخ منو تو یکیه ایشالا این سری میشیم 30 روزه فقط فردا مونده
خدایا کمکم کن موفق بشم
(1400 آذر 18، 23:59)ریحانه النبی نوشته است: بسم الله سلام خب من ۱۷سالمه...یه دانش آموز کنکوری با هدف پزشکی 
فکر کنم کلاس ششم یا هفتم بودم که دیگر شدم 
یادمه از دوستام تو مدرسه کلمه س..س شنیدم وامدم گوشی پدرم برداشتم و رفتم زدم وقتی عکسا اومد بالا شوکه شدم انتظارش نداشتم
از اون به بعد هی ترغیب شدم ویه حالتایی داشتم وخب هی ادامه دار بود پریود شدم که هنوزم نامنظمه و متاسفانه کیست ووتنبلی هم گرفتم به اضافه درد های شدید قاعدگی  
کلاس دهم بودم که کلمه خود ارضایی از دوستام شنیدم و گفتم نکنه این بلا سرم اومده ...هی با خودم میگفتم نه نمیشه نباید اون باشه که من درگیرش شدم
باز اومدم زدم گوگل دیدم بله چه بلایی سر خودم آوردم و نمی‌دونستم 
تصمیم به ترک گرفتم خیلی گریه کردم خیلی عهد بستم خیلییییی ولی نشد حتی شش ماه  نماز صبح هم می‌خوندم حتی 
تا اینکه یه روز با یکی که خیلی دوستش داشتم دعوا کردم وعصبی بودم نفهمیدم وی شد که یهو دیدم کار از کار گذشته ومن....
دوباره کم نیاوردم ولی بازم شکست
تا امسال که سال سرنوشتم هست همچنان دارم تلاش میکنم ولی هنوز نتونستم  
نابود شدم 
دست و دلم به درس خواندن نمیره عصبی ام ونا امید وشکست خورده 
رفتم فیلم استاد رائفی پور رو دیدم کلی گریه کردم گوگل سرچ کردم واین سایت رو پیدا کردم والان هم در خدمت شما?
راستی شاید تعجب کنید پدید بدی پیدا کنید ولی من یه محجبه تم کلی خودمو سرزنش میکنم که حرمت چادری که می‌پوشم حفظ نکردم
 سپاس شده توسط
سلام
وضعیت منم  شاید میشه گفت همینجوره.‌امسال کنکور دارم و هدفمم پزشکیه ولی نمیتونم اونطور که باید واسش درس بخونم و تلاش کنم ..بعضی وقتا فکر میکنم شاید دارم ادا در میارم و درس خوندنم ربطی به خ.ا نداره، ولی بعد اون تا یه هفته اصلا حوصله و تمرکز درس خوندن ندارم??
از اونجایی که امسال جفتمون کنکور داریم، بنظرت درس خوندن و خ.ا بهم ربط دارن؟! ممنون میشم بگی
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان