امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

ماشاءالله گروه باران Confetti
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
سلام دوسیا
در چه حالین؟
صبح اولین روز پاییزیتون بخیر باشه
پاییزتون رو چجوری شروع کردین؟ من با ۱۰ روز پاکی 317 
تو این دو‌ سه ماه گذشته، پاکی روز نهم و دهم واسم یه چالش بوده. خوشحالم که ایندفعه ازش عبور کردم. 
نصف سال به راحتی تموم شد و عملا کار مفیدی نکردم و بدون برنامه گذشت. امیدوارم که ادامه امسال واسه هممون به سلامتی و پاکی و خوشحالی بگذره. 
جوپیتر/۲۱تیر/شروع روز یازدهم 53
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط
آه ژوپیترجون ۶ماه گذشت عین برق و باد من کلی برنامه ریخته بودم براش درصد کمیش عملی شد مابقی مونده هنوز vayy

۱۱ روز عالیت مبااااارک
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
 لیست به‌روز شده  99/07/01  [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

شادن / 16 شهریور 99/ 17 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره بیست و یکم

*دختر پاک* ا/ 21 شهریور 99 / 10 روز خوب .......................................................... در انتظار ستاره اول

*s*ا/ 21 مرداد/40 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره اول

Jupiterا/ 21 شهریور 99 / 10 روز خوب ................................................... در انتظار 20 
سانازجان من تاریخ شروع پاکیت رو نتونستم پیدا کنم بهم اعلام کن تا وارد کنم ..کویین شما هم اگه صلاح میدونی بهم بگو تا وارد کنم
(1399 مهر 1، 9:00)شادن نوشته است: سانازجان من تاریخ شروع پاکیت رو نتونستم پیدا کنم بهم اعلام کن تا وارد کنم ..کویین شما هم اگه صلاح میدونی بهم بگو تا وارد کنم

سلام عزیز دل 302
من خودمم یادم نیست 4chsmu1
نمیدونم یک روز یا دو روز قبل از شروع مسابقه گروهی 
شما همون زمان شروع مسابقه گروهی بزنین ممنومم

*دختر پاک*/۲۱ شهریور/۱۰ روز پاک

302 ببخشید اعلام وضعیت دیر شد عزیز دل 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
این قشنگ بود 53258zu2qvp1d9v
گفتم بگذارم شما هم ببینید 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  7tdm_screenshot_20200921-164646_1.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
عه چه ما تو ارسالها اینقد عقب رفتیم؟
همیشه صدر ارسالا باس ما باشیم 317
بچه ها خوووبین؟
Confetti
من پاک
Hanghead
البته به بدبختی پاک

دیشب خیلی افتضاح بود
هم تصویرا میومدن تو سرم
هم ناراحت بودم
هم دیگه یکی میگفت وقت شکستن
هم تنها بودم
هم زمانش عالی عالی بود
ولی خداروشکر از پسش بر اومدم Khansariha (69)
پااااااااااااااااک 2uge4p4
من برای این پاکی خیلی زحمت میکشم واقعا حیفه از دستش بدم

دوستون دارم قشنگاااا

فقط خواهشا به شکست فکر نکنید که من لب پرتگاهم  809197ps94ijjhwg زودی میشکنم

سپاس شده توسط
مشارکت شادن:

متوجه شدو وقتایی ک مضطربم مثل الان، با خیال پردازی ذهنی سعی میکنم خودمو آروم کنم . 
الانم تمایل به خیالپردازی دارم ک دارم تلاش میکنم جلوش رو بگیرم تا این چرخه شکسته بشه.

منم پاکم شکرخدا
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 2، 15:54)شادن نوشته است: مشارکت شادن:

متوجه شدو وقتایی ک مضطربم مثل الان، با خیال پردازی ذهنی سعی میکنم خودمو آروم کنم . 
الانم تمایل به خیالپردازی دارم ک دارم تلاش میکنم جلوش رو بگیرم تا این چرخه شکسته بشه.

منم پاکم شکرخدا

من جدیدا وقتی میبینم ذهنم همین جوری داره تو خیال و رویا میره دستمو میگذارم رو پیشونیم 
بعدم یه صلوات یا یه حرف کوچیک به خدا میگم که حضورش را احساس کنم

خیال پردازی مقدمه شکست 
خواهشا مراقبش باش 302 302

سپاس شده توسط
بچه ها
امضای آقای زندگی آزاد را دیدین؟
اونی هست که تبلیغ گروه سرو هست
Confetti
نظرتون چیه یکی بگیم برامون لطف کنن درست کنن هممون بگذاریم امضامون  317
من دوست دارم خیلییییییییی
نظراتتون را بگید
ایده ای هم دارین بگین خواهشنی 2uge4p4

سپاس شده توسط
الان دیدم امضاشونو ..من موافقم 49-2
 سپاس شده توسط
نقل قول: فقط خواهشا به شکست فکر نکنید که من لب پرتگاهم  [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] زودی میشکنم
45
پیام حامی مهربون رو فراموش کردی؟؟
منم با امضا موافقم  4chsmu1
نقل قول: پیام حامی مهربون رو فراموش کردی؟؟
42
من  را ببخشید گناه دارم همش تقصیر شیطونه Hanghead
خیلی قوی شده Swear1

خی خداروشکر که با امضا موافقید
حالا بنظرتون بگیم خودشون یه مدلی برامون درست کنن هر جوری دوست دارن
یا خودمون طرح بدیم
چه کنیم Hanghead

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان