امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلااام دخترااا 49-2

رژان عزیز خیلی خوش برگشتی Khansariha (96) اسمت هنوز تو آخرین لیست پاکی هست، فکر میکنم حذف نشدی.

پارادوکس جان، من حافظم قوی بود خیلی قبل از تصادف، گاهی دراثر شلوغیی ذهنم پیش میومد یه سری چیزای روزمره رو مثل بقیه فراموش کنم ولی مثلا دقیق میتونستم بگم پنج سال پیش تو اتاق فلان شخص، اون شخص درپاسخ فلان سوال چه جوابی داد. حالت صفر و صدی داشتم، یا یه چیزی رو روش تمرکز داشتم و به طور کامل به خاطر داشتم یا کلا واسم کم اهمیت بود و ذهنم زحمت نکشیده بود حفظش کنه، ولی الان حد وسطشو خیلی دارم میبینم، یه موضوعی رو که تمرکز درحد سابق روش داشتم و میخواستم به خاطرم بمونه بعد از چند روز بخش های محدودیش به خاطرم میاد و بدترش احساسیه که موقه به خاطر آوردنش دارم، حس میکنم یه جایی پس ذهنمه و مثل یه خاطره دوره و باید درموردش خیلی فکر کنم. اینطوری نیست که همه اطرافیان احساسش کنندها، ولی من تغییر خودم نسبت به خودم رو حس میکنم. بدترینش که باعث شد مصمم بشم برای مطرح کردنش با پزشک (قبلش با اطرافیان که مطرح میکردم، میگفتن وا طبیعیه، ما از تو بدتریم!) این بود که فرض کن امشب یه مهمونیه و قراره با آدمای جدید آشنا بشی،خب آدمای مهمونی دو دسته بودند، اونایی که در حد سلام علیک باهاشون اشنا شدم که توقعی ندارم خاطرم بمونند و آدمایی که باهاشون هم صحبت شدم، با یه خانوم و دخترشون کاملا صحبت کردم درمورد یکی دو موضوع و کنارشون نشسته بودم، دو شب بعدش دوباره این آدما رو جایی دیدم، اولین نفر مادر این دختر رو دیدم و میدونستم کاملا که دو شب پیش دیدمش و به گرمی سلام علیک کردیم، بعد دخترشو دیدم و کنارش رفتم و چند بار قصد داشتم ازش سوال کنم مادرتون کجاست؟ در نهایت وقتی مادرشو صدا زد با تعجب ازش پرسیدم مادر شماست؟ باید قیافشو میدیدی، حس میکرد سرکار گذاشتمش، میدونستم این خانم اشناست ولی خاطرم نبود کیه.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

نقل قول: عارفه جان ، من دقیق نمیدونم که چله ی نوشتن باید د دفتر باشه یا اصلا د این چله مشارکت دارم یا نه ؟قبلا هم عرض کردم که همزمان با شروع این برنامه من هم ناآگاه بهش شروع به ارسال اتفاقات روزانم کردم. به هر حال من هرشب در این سایت اعلام وضعیت میکنم و چندجمله ای مینویسم / در دفتر فقط برنامه و ساعت نویسی میکنم / اگر چیزی خیلی به ذهنم فشار بیاره در نوت گوشیم یادداشت میکنم . نوشتن به شکلی باشه مفید هست  [تصویر:  1.gif]

قبوله خواهری  Khansariha (2)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
15 روز خوب  53

سلام، 

در کل روز قشنگی بود . هوای بهاری / صدای طبیعت / پیاده روی / درس / مفید بودن همگی باعث حس خوب من هستند . 

متاسفانه به دلیل رودروایسی پیشنهاد همراهی یک عزیزی رو قبول کردم و در موقعیت بسیار سختی قرار گرفتم . اون نمیدونست که من به سختی برای پاکی تلاش میکنم و من رو در شرایط بدی قرار داد . تونستم مدیریت کنم ولی ذهن حساسِ من اصرار بر یادآوری اون لحظه داره . باید بیشتر حواسم باشه .
مورد دیگه ای که باید حواسم باشه عصبانیت آنی هست ، امروز دقایقی رو به عصبانیت سپری کردم که ب نظرم میتونستم به شکل دیگری احساساتم و نشون بدم.
امروز ۶ ساعت خوابیدم و از این بابت بسیار خوشحالم ، انرژی زیادی دارم و خسته نیستم .
سلام
روژان /  ۲۸ فروردین /  ۲ روز خوب
خب سلام
مثل اینکه هنوز حذف نشدم Khansariha (56)
سال نوتون ( بعد از یک ماااه 42 )مبارک 53
خیلی حرف برای گفتن_نوشتن_ دارم ولی ذهنم در پراکنده ترین حالت ممکن قرار داره و بهتره ننویسم 
فقط دارم مینویسم که شروعی باشه و دیگه ازش فرار نکنم 
ماه رمضون امسالو حسابی از دست دادم 
رفتم که با فکر بازتری برگردم ولی در بدترین حالت ممکن شد انگار
العبدالمرحوم/۳۱ فروردین/صفر

این روزای آخر ماه رمضون اگه مقدور بود برای همگی و آدمای آشفته دعا کنید  Khansariha (2)
از همہ گر رها شوم ، از تو جدا نمیشوم
تا تو زمین سجده‌اے ، سر بہ هوا نمیشوم
من تو بگو فدا كنم ، تن تو بگو فدا كنم
گر همہ را رها كنم ، تارك ِ ما نمیشوم
... 53
سلام سلام

ان شاء الله همگی خوب و عالی باشید

بچه ها جون فرودین هم تموم شدا 
هنوز خیلی هاتون ارزیابی سال گذشته و  هدفگذاری امسال رو انجام ندادین 
پس کی میخواین انجام بدین بچه ها ؟؟؟

جز حنیفا ، عارفه  و پارادوکس    کسی انجام داده؟

اگه سخته براتون بیاین بگین  کمک بگیرین ، راه حل بخواین
نه ابنکه پشت گوش بندازین

همه بچه های باران امسال باید با برنامه پیش برن Khansariha (69)

کی میخواد انجام بده دستش بالا

خب برای اونایی که  اهدافشون رو نوشتن الان وقت چیه؟

ارزیابی ماه فروردین  49-2

بریم ارزیابی کنیم ببینیم چه کردیم این ماه
بعدش  یه گزارش کوتاه   یا  همینجا   یا   تو برنامه ریزی ماهانه  بنویسیم.

و همینطور هدفگذاری ماه اردیبهشت رو انجام بدیم.

دخترای زرنگ برن انجام بدن
من انجام دادم Khansariha (84)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلااام دخترااا 49-2

رزا/ ۳فروردین/ ۲۸ روز خوب به لطف خدای مهربون

امروز کنترل ذهن خوبی نداشتم، امیدوارم دووم بیارم، یعنی قصد دارم با کمک خدا تلاش کنم و دووم بیارم.

خب عارفه و سنای عزیز 4chsmu1 هم درمورد اینکه چله نوشتنو انجام دادم یا نه گفتم هم قبلا گفتم ارزیابی سال گذشته و برنامه ریزی سال جدیدو انجام دادم، البته که حق دارید، منم وقتی میخوام پست بزنم و پستای بقیه رو قبلش خوندم و ازش گذشته حقیقت دقیق یادم نمیاد کیا چی اعلام کردن 65

ولی ممنون بابت یادآوری، حتما امشب ارزیابی فروردین و برنامه ریزی اردیبهشتو انجام میدم 53258zu2qvp1d9v
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

با سلام

عضویت خانم ها Denira و Tvab و بهاران

به دلیل عدم اعلام وضعیت و مشارکت در گروه باران، لغو شد.

با آرزوی موفقیت برای ایشان
مدیریت گروه‌های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
پارادوکس /۱۶ روز 

امروز روز تنبلی من بود . حق داشتم و نداشتم . عذاب وجدان دارم به خاطر از دست دادن آخرین روز فروردین . 

به طور دقیق نمیدونم در مورد فروردین چی بنویسم  53258zu2qvp1d9v

پاکی : ۷ روز متوالی لغزش داشتم . از نیمه ی فروردین شروع به شروع پاکی کردم . 
معنویات : خوب نبود .
رفتار : عصبانیت های آنی ، عدم کنترل هیجانات و واکنش های ظاهری ای داشتم که اگر انجام نمیدادم بهتر بود / هنوز هم توجه اصلی من معطوف خانوادم هست ولی تونستم یک وظیفه رو نادیده بگیرم که بقیه درک کردند و راحت پذیرفتند .
سلامت : مقاومت خیلی کمی در برابر فست فود دارم ، ماه گذشته سه روز در هفته فست فود مصرف کردم . تغذیه ی سالمی نداشتم.
نت و گوشی : فضای مجازی رو کنار گذاشتم ، زیاد اخبار نمیخونم و این موارد تاثیر مثبتی داشتند . گرچه ساعت استفاده گوشی زیاده و عملکرد خوبی نداشتم . 

همین ها یادم میاد  53258zu2qvp1d9v

در مورد اردیبهشت : 
به امید خدا میخوام ماه آینده رو بدون لغزش سپری کنم / امتحاناتم شروع میشه فقط باید درس بخونم ،حدود ۳۰ امتحان دارم که همگی رو باید با موفقیت بگذرونم . / استفاده از برنامه ی تایم در اولویتم هست . / نماز اول وقت / مدیریت مراقبت از ------

1 53
سلام 
صبح اولین روز اردیبهشتیتون بخیر 49-2

دفترم رو ورق زدم و فروردین ماه رو بررسی کردم
دو هفته اول فروردین و تعطیلات به مهمونی و کمی خونه تکونی گذشت 
و دو هفته اخر برنامه داشتم تقریبا، ولی اهداف خاصی رو بلند مدت دنبال نمیکردم و به برنامه روزانه هر روز بسنده کردم
و اگر درصدی حساب کنم نزدیک 70 درصد به برنامه روزانه ام عمل کردم  49-2

برنامه اردبهشت رو هم قبلا نوشتم Khansariha (56)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام

ممنون از دخترایی که همراهی میکنن
زینبی جان بی زحمت اونایی که ارزیابی و برنامه ریزیشون رو انجام دادن اعتبار بهشون بده و  بقیه رو هم تشویق کن انجام بدن
ببخش بهت زحمت میدم

بچه ها جون یه مشکلی برام پیش اومده که به شدت محتاج دعاتونم
شاید این روزا کمتر سربزنم ولی به یادتون هستم
دعام کنید 
التماس دعای زیاد
سلام بچه ها یه خبرررر خوب
یسنا / ۱۱ فروردین/ ۲۲ روز خوب 317
 هرچند که به لحاظ روحی مثل این استیکره نیستم
ولی جا داره اینجوری خوشحالی کنم 
حق 4fvfcja

خیلی شکست خوردنم زیاد شده بود، طوری که توخواب نمیدیدم ۲۰ روزو...
خداروشکر واقعا. خداروشکر.
واسم دعا کنید بتونم از پسش بر بیام
سلام به همگی.
به طور‌کل از فروردین راضی بودم و خیلی شو به حرکت در جهت اهدافم پیش بردم. از لحاظ معنوی هم پیشرفت خیلی زیادی داشتم. از کنترل فضای مجازی هم راضیم.
انتظار دارم اردیبهشت وقت بیشتری برای هدفم صرف کنم.

سنا جان حتما دعاگوت هستیم
و درمورد ارزیابی هم من ماهنگار اردیبهشت رو امروز درست کردم و هفته نگار هم درست نمیکنم هیچ وقت Cowboypistol روزنگارم ک سر جاشه.
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
پارادوکس / ۱۷ روز

۱اردیبهشتِ خوبی نبود ، به طور خاص روزهای جمعه خوشایندِ من نیست . کلا میونه ی خوبی با روزهای تعطیل ندارم . ولی خب امروز شرایط جوی هوا هم خوب نبود ، دلهره داشتم و بیقراری خاصی در من جریان داشت و نتونستم مدیریت کنم . چالش هایی از نظر پاکی داشتم و ذهنم حساس تر شده . اگر چند روز آینده بگذره یحتمل راحت تر جلو میرم گرچه الان هم خ ا فکرم رو مشغول نمیکنه و به عبارتی در حاشیه هست . 
۱۷مین روز با خواب آلودگی ، بی قراری و دلهره ی بی دلیل ، نگرانی زیادی سپری شد .

انشالله که خیره .

1 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان