امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

مثل اینکه دورهمی موکول شده به یه شب دیگه
برید با خیال راحت به کاراتون برسید
بعدا بیاین
بهونه هم پذیرفته نمیشه

حالا خودم نمیام 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلامممممم  49-2 خوبین بچه ها ؟

من تقریبا خوبم یعنی دارم خوب میشم دوباره انگیزمو پیدا کردم
اگه خدا بخواد یه خبرای خوبی هم در راهه برام   اگه شد حتما میام بهتون میگم 2uge4p4 (البته عروسی نیستا 4chsmu1 )

راستی یه سوال  راهکاری دارید برای کنترل خواب   این مساله ای شده واسه من
یعنی دلم میخواد یه تایم مشخص بخوابم و صبح ها زود زود بیدار بشم تا به همه ی کارام برسم ولی نمیشه که نمیشه
یعنی شبا مشکلی ندارم راحت خوابم میبره ولی امان از صبح با اینکه ساعت میزارم ولی نمیتونم غلبه کنم و بیدار بشم Khansariha (60)
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 6، 13:21)fatush76 نوشته است: سلامممممم  49-2 خوبین بچه ها ؟

اگه خدا بخواد یه خبرای خوبی هم در راهه برام   اگه شد حتما میام بهتون میگم 2uge4p4 (البته عروسی نیستا 4chsmu1 )

یعنی دلم میخواد یه تایم مشخص بخوابم و صبح ها زود زود بیدار بشم تا به همه ی کارام برسم ولی نمیشه که نمیشه
یعنی شبا مشکلی ندارم راحت خوابم میبره ولی امان از صبح با اینکه ساعت میزارم ولی نمیتونم غلبه کنم و بیدار بشم Khansariha (60)

سلاااام
یعنی چه خبری میتونه باشه؟  39 4chsmu1
منم در بحث خواب مشکل دارم 
ولی می تونه به تغذیه مربوط باشه 
غذاهای سرد زیاد نمیخوری؟ کم خونی نداری؟ 
اگه شبا خواب خوب و عمیقی داشته باشی صبح ها راحت میتونی بیدار بشی
 سپاس شده توسط
راستش  نمیدونم  ولی سعی میکنم جدیدا تغذیه خوبی داشته باشم  زیاد اب میخورم  غذای سنگین نمیخورم
البته میدونم اکثرا به این خاطره که یه مدت شدید استرس داشتم حالم خوب نبود در حد افسردگی حاد
نمیخواستم از رختخواب بیام بیرون  تا ساعت 9 میخوابیدم  جالا مثل عادت شده برام

الان مسالم همینه چجوری این عادت رو عوض کنم vayy
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 6، 13:21)fatush76 نوشته است: سلامممممم  49-2 خوبین بچه ها ؟

فاطمه جان سعی کن کمتر گوشی و اینا استفاده کنی تا چشمهات و مغزت کمتر خسته بشن ، من شب هایی ک زیاد گوشی و لپ تاب استفاده میکنم ن خوابم کیفیت داره ن فرداش سرحالم .
اگر خودت نمیتونی بیدار بسی ی مدت تو خونه ب یکی بسپر تا بیدارت کنه اینطوری کم کم خودش تنظیم میشه .
صبح ها وقتی بیدار شدی همون لحظه بلند شو برو دست و صورتت و بشور، آدم ی کم ک معطل میکنه خوابش میبره .
اگرم واقعا میخوای صبح بیدار بشی از این اپ هایی ک آلارمشون ادامه داره و جواب های پیچیده براش تعریف میکنی تا قطع بشه استفاده کن 53258zu2qvp1d9v 

کسی هست ؟! 
من خوب نیستم .
 سپاس شده توسط
اون چند باری ک رفتم اورژانس و جواب نگرفتم دیگه نرفتم ،بعضی هاش و خودم مدیریت کردم و بعضی هاش از دستم د رفت و شکستم .
میدونم مشکل چیه اما حلش نمیکنم ،مثل هنیشه ک دنیا ب هم بریزه من عاجز میمونم.
الانم عاجزم ، اعصابم از دست خودم خرده .
میخوام کارم و انجام بدم اما ی چیزی ب اسم خ ا نمیذاره ، بعدش میدونم ک احساس کثیفی میکنم و چقدر پشیمون میشم اما خب تاثیری نداره .
میخوام بیام اورژانس اما میگم تاثیری نداره ، تو سه دوره ی گذشته ک از نو شروع کردم نتونستم کنترل کنم و شکستم .
برای اینکه فقط ذهنم خالی بشه میرم سمتش ،که اسم خ ا دیگه بره ولی بعد شکستم خب عذاب وجدانش دیوونم میکنه . 
خودم رعایت نمیکنم ، تقصیر خودمه . من نه ذهنم و کنترل کردم ن نگاهم و بدتر کنجکاوی کردم .
لعنت ب اون کسی ک دونسته ندونسته برام چیزی رو معرفی کرد ک تا تهش رفتم و الان اینطور عصبی و عاجز موندم .
خسته شدم از شروع کردن ها ، از شکست ها ، از وسوسه ، از هر چی مربوط ب خ ا و احساس جنسی و این چیزها میشه .
اینجاهم از خجالتم نمیخواستم بنویسم ولی خب گروه اومدم برا نوشتن دیگه درسته : )
شرمندم ، من خیلی بدم .
فکر نکنم امروز سبز اعلام کنم ، کانون اومدم پاک بشم اما این همه ساله درجا میزنم . باز گند میزنم .
 سپاس شده توسط
عزیزدلممم خیلی ممنونم بابت راهکارات  عالییی بودن  317
میشه اسم این اپ هایی که گفتی رو بهم بگی تاحالا نشنیده بودم 

یاقوت جانم این حرفو نزن تو بد نیستی   همه ی ما این احساس تورو تجربه کردیم  من کاملا درکت میکنم و بهت حق میدم
حق داری  و میدونم شاید الان حرفام تاثیری نداشته باشه  چون خودمم تا 20 روز بیشتر دووم نیاوردم   ولی تو در کمال همه ی سختی ها این مدت کلی تلاش کردی برای پاکی
اینا رو یادت بیار حس خوب پاکی و حس بد بعد از خ.ا که چقدر چندشه واقعا    من یاداوری میکنم همیشه به خودم که چقدر این عمل به زندگیم به خودم به روح و روانم و حتی جسمم لطمه زد

خیلی وقتا یاداوری هم نمیتونه مانع بشه اما حداقل قبل از شکست به اینا فکر کن عزیز دلممم

برات ارزوی سبز موندن میکنم
 سپاس شده توسط
یاقوت عزیزم ما برده خودارضایی نیستیم که بتونه هر وقت اراده کرد ما بریم سمتش
ی راه برای مقاومت در مقابلش اینه ببینیم ایا اینقد ضعیف شدیم که بتونه سوارمون بشه هروقتم خواست ما بی چون و چرا بگیم چشم یا ن این ماییم که تصمیم میگیریم و بنده و برده شهوت نیستیم؟
.
تو مختاری عزیزم تو آزادی دوست خوبم تو برده اش نیستی میدونم اینجا اومدی چون داری با همه وجودت مقاومت میکنی 
یادت باشه فردا جمعه اس و پرونده یک هفته ما میره دست اماممون .. 
سبز باشی عزیزدلم 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلااااام
من اینجا رو گم کرده بودم رفتم گروه اونطرف اعلام وضعیت کردم Gigglesmile
واقعا زشت نیست؟؟؟؟
خو چرا توی پنل کاربری گروهی که عضویم نمیزنه اولین باره توی یه سایت گم میشم مسولین رسیدگی کنن Swear1

کی برام جشن ده روزگیمو میگیرید ؟؟؟؟ 53258zu2qvp1d9v fiesta
raha99
22آبان
14روزخوووووب balloons
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
مرسی دوستان ، راستش هم خ ا هم تنش های اطرافم همه جمع میشه تهش انقدر خودخوری میکنم ک واقعا نمیدونم چیکار کنم.
من خودم میدونم هروقت تمرین نکنم نمیتونم طولانی مدت پاک بمونم ، هر وقت نماز نخونم ، زیاد مواظب نگاهم نباشم ، ب تخیلاتم میدان بدم اینطوری میشه .
چند ساعت پیش حالم انقدر بد بود،خونه هم وضعش بدتر دیدم بمونم دیگه خیلی بد میشه تو همون هوای بد تنهایی رفتم بیرون .سرکوچه خیلی پشیمون شدم اما برنگشتم و چ خوب ک برنگشتم .شانس باهام یار بود ک ی کافه تعطیل نکرده بود و خودم و ب ذرت دعوت کردم .
انقدر از باز بودنش تعجب کرده بودم درو باز کردم دیدم همه نگاهم میکنن هول شدم ی سلام بلندی دادم و باعث خنده شدم 53258zu2qvp1d9v
یکی از بهترین تنها بیرون رفتن هام و تجربه کردم ، دیگه هروقت حالم بدشه میرم اونجا 53258zu2qvp1d9v

برف و نگاه کنید Khansariha (121)

پ ن:دیگه این اشتباه ها رو نمیکنم ، نمیخوام بشکنم .تماما اپ های گوشیم و حذف کردم .

پ ن۲: فاطوش جان من زیاد استفاده نمیکنم ،همون سرچ کنی اپ های آلارم همه رو میاره دیگه .برات سرچ میکنم.
پ ن۳:احتمالا این روز ها ی مدتی فاصله بدم ب کانون ، هدف کانونیم و گم کردم  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 6، 19:34)Raha99 نوشته است: سلااااام
من اینجا رو گم کرده بودم رفتم گروه اونطرف اعلام وضعیت کردم Gigglesmile
واقعا زشت نیست؟؟؟؟
خو چرا توی پنل کاربری گروهی که عضویم نمیزنه اولین باره توی یه سایت گم میشم مسولین رسیدگی کنن Swear1

کی برام جشن ده روزگیمو میگیرید ؟؟؟؟ 53258zu2qvp1d9v fiesta
raha99
22آبان
14روزخوووووب balloons

رها جان خیلی خوشحالم برات ، خیلی عالیه ‌.
تبریک میگم پاکیت و ،انشالله جشن سالانه بگیریم برات  49-2
منم همیشه برای گروه اومدن میرم گروه آقایون و از پایین لیست اسم گروه و پیدا میکنم .
میتونی مورد مشترک شدن تو موضوع رو بزنی تا تو کنترل پنل کاربریت ذخیره بشه 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
با سلام

سرکار خانم Maryan__19 عضو جدید گروه باران هستند.
به ایشان خیر مقدم عرض می کنیم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
با شرمندگی فراوان.
ببخشید من رعایت نکردم  Hanghead 

یاقوت / هفته سوم/ زرد
 سپاس شده توسط
53258zu2qvp1d9v
تموم شد
سمینار را میگم
تموم که شد استاد گفت خسته نباشید خوب بود نفر بعدی کیه
117
اصلا محل نداد
Hanghead
آخرم نفهمیدم خوشش اومد یا نه
Hanghead
موضوعم خیلی با موضوع های دیگه متفاوت بود
Hanghead
میگم شاید سطح اش پایین بوده
موضوع اش خوب نبوده
Hanghead
نمیدونم
ولی دیگه تموم شدم
Hanghead
نه خوشحالم نه ناراحت
Hanghead

فاطوش خانم جان Confetti
چقدر خوشحالم که با انرژی برگشتی 2uge4p4
چشم ما به انتظار خشک شد Swear1

با ما به از این باش که با خلق جهانی Hanghead

4chsmu1
برای ساعت خواب هم 
فقط یه راه داره
یه روز به خودت سخت بگیری 
شب زود بخوابی تا صبح زود پاشی
ولی اگر صبح پا میشی ولی از رختخواب نمیای بیرون
باید یه بگن عزیز داری یه خط قرمز پررنگ را رد میکنی Hanghead
این یعنی خود شکست
ازش بترس
هر جور شده پاشو
اگر میتونی برای خودت یه هدف بگذار 
تا بخاطر اون هدف بلند بشی
هدف هم نبود 
خود پاکی هدفه
واسه پاکی بلند شو ادامه بده

یاقوت عزیز دل
هر چی شده
هر چی نشده را بی خیال
53258zu2qvp1d9v
آینده انتظار ما را میکشه Khansariha (69)
یادت نره
تو هدف داشتی
49-2
پس چی شد
Smiley-face-cool-2
کی قراره نتیجه ۱۴۰۰ را عوض کنه
Khansariha (69)
یاقوت از گروه بارااااااااااااان  2uge4p4
بخاطر هدفت پاک بمون
هر یه قدم که به شکست نزدیک بشی یعنی داری از هدف ات ۱۰ قدم دور تر میشی  Badbakht
49-2
خیلی خوبه یه جایی را پیدا کردی که حالت را جا میاره  317
4chsmu1 اسمش را بگو 
یا حداقل یه نشونه بده
هر وقت دلت گرفت بگذاریمش جز گزینه های رو میز Cowboypistol
49-2
زودی باش که خدا یه مقدار مشخص بهمون فرصت داده زندگی کنیم
تو که نمیخوای همه فرصت ها را از دست بدی 
یه بارانی 
همه تلاش اش را میکنه
نمیگذاره حسرت هیچ تلاشی رو دلش بمونه Khansariha (69)
Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط

نقل قول: سلااااام
من اینجا رو گم کرده بودم رفتم گروه اونطرف اعلام وضعیت کردم [تصویر:  gigglesmile.gif] 
واقعا زشت نیست؟؟؟؟
خو چرا توی پنل کاربری گروهی که عضویم نمیزنه اولین باره توی یه سایت گم میشم مسولین رسیدگی کنن [تصویر:  swear1.gif] 

کی برام جشن ده روزگیمو میگیرید ؟؟؟؟ [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] [تصویر:  u.gif] 
raha99
22آبان
14روزخوووووب [تصویر:  balloons.gif]
خداونداااااااااااااااا  2uge4p4
ببین چه خبرههههههههههه Confetti
مبارکا باشه قشنگم 317
دو هفته پاکی خیلی خیلی مبارکا باشه Khansariha (69)
از حس خوب پاکی برامون بگو 53258zu2qvp1d9v
بگو چه حسی داره fly2
Smiley-face-cool-2 گلم 
جشن ها سوپرایزیه Smiley-happy114
دقیقا وقتی گرفته میشه
که تو فکرش را نمیکنی 4chsmu1

به نظر من که خبر خوب فاطوش عروسیه Khansariha (84)
نکته انحرافی داره 4chsmu1
میخواد الکی ما منحرف بشیم از بحث اصلی 4fvfcja

دوستون دارم قشنگا Khansariha (96)
مراقب پاکی ها باشید
شادن بانو  و کویین بانو Khansariha (63) Khansariha (63)
ببخشید نبودم Khansariha (8) Khansariha (8)
برای همه کمک هاتون ممنونیمممممممم ThankyouThankyou

هر وقت بگید گردهمایی داشته باشیم

65 
یاقوت خانم جان
من یادمه ها
خودت گفتی یه چی هست میخوای تو دخترونه بگی
پشیمان شدی Hanghead
حرفات تو دلت نمونه  Khansariha (18)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان