امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1399 تير 25، 17:47)شادن نوشته است: بچه‌ها موافقید فرداشب ساعت ۱۰ دورهمی بذاریم؟ 
فکر میکنم زودتر که باشه نمیرسیم بیایم ..نظرتون چیه؟

موافقم 
اولین دورهمی منم میشه 49-2 2uge4p4
[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/04/26  [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

Queen ا/ 22 فروردین 98 / 454 روز خوب ............................................... در حال جهاد

شادن / 8 تیر 98 / 324 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره بیستم

مهرخدا / 30 خرداد 99 / 23 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Parisa313 ا/ 9 خرداد99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار ستاره دوم

ارام / 7 اسفند 98 / 50 روز خوب ................................................... در انتظار ستاره اول

*دختر پاک* ا/ 17 تیر 99 / 8 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره اول

shaparak ا/ 30 اردیبهشت 99 / 33 روز خوب ................................... در انتظار ستاره اول

Sp8 ا/ 1 تیر 99/ 22 روز خوب ............................................. در انتظار 30 روز خوب

fatush76ا/ 1 تیر 99 / 18 روز خوب ................................................. در انتظار 20 روزخوب

Jupiterا/ 21 تیر 99 / 4 روز خوب ................................................... در انتظار 20 روز خوب

Flyingا/ 13 تیر 99 / 13 روز خوب ................................................... در انتظار 20 روز خوب
تا شما میاین من سبزیا رو آماده کنم

[تصویر:  PiQ.jpg]
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
آقا آرمین سر راه منو دیدن که دس تنهام گفتن ی توک پا میان چای و اینا رو آماده میکنن تا خانوم بچه ها از راه برسن..

[تصویر:  IMG02222734.jpg]
 سپاس شده توسط
خلاصه که همه چی آماده اس ..آقاآرمین بنده خدا امروز روز شلوغشون بوده داشتن گروهها رو سروسامون میدادن دیگه با لباس کار اومدن 

[تصویر:  IMG02220076.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام به همه
من وسط کارام یهو یادم اومد دورهمی داریم. تعطیل کردم اومدم. اینجا هم که کلی کار هست. 
نمیشه سبزی رو از سبزی مارکت بگیریم، بشینیم چای و شیرینی بخوریم صحبت کنیم Khansariha (13)  
تنبل کی بودم من 22
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط
خیلی روز پر استرسی داشتم، به حدی که هنوز قلبم داره تند میزنه و هنوز آروم نشدم Hanghead 
یه پروژه برداشتم که امروز آخرین مهلت تحویلش بوده ولی هنوز نصف کارش هم انجام ندادم. تقصیره خودمه که یه هفته کم کاری کردم. مشکل اینه که کار دقیقه نودی هم نیست و زمان بره 
خلاصه من هستم شما چه خبر؟

سپاس شده توسط
ژوپیترجون فعلا خودمو خودتیم سهمیه اونا رو هم میبریم میذاریم تو پروفایلشون 
آخ گفتی من متاسفانه دقیقه نودی ام ..هفته آینده ی کارگاه دارم برا ی سری کارمند من تا حالا آموزش غیردانشگاهی نداشتم عین چییی پشیمونم‌ک چرا قبول کردم ولی میدونم برا ریختن ترسم باید برم این دوره رو حتی اگه خیلی بد تدریس کنم Shy
.
الان ژوپیتر نمیتونی ی چند روز مهلت بگیری؟
 سپاس شده توسط
سلام دوست گلی ها 2uge4p4
ببخشید منم فراموش کرده بودم
امروز بیرون ی جایی کار داشتم تا برگردم شام آماده کنم و...شد الان 
امیدوارم سبزی هارو پاک کرده باشید من سبزی پاک کردن اصلا دوست ندارم vayy
فکر کنم متوجه شدید منم دقیقه نودی ام Khansariha (56)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
الان تو این مرحله‌ایم آقاآرمین هم دارن چای میارن ..دیگه موندن کمک بدن بهمون Confetti

[تصویر:  images.jpeg]
 سپاس شده توسط
Smiley-happy114
کسی منو صدا زد؟
65
به نظرم سبزی رو بدین گروه آقایون پاک کنن ما هم تو شستن سبزی ها کمکشون میکنیم 65 65
گفته باشم اگر به من بگید سبزی پاک کن فمنیست بازی در میارم رسوای عالمتون میکنم 65
در عوض براتون فالوده طالبی درست میکنم Lol

بفرمایید 49-2
[تصویر:  Falude-Talebi.jpg]

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1399 تير 26، 21:43)Queen نوشته است: Smiley-happy114
کسی منو صدا زد؟
65

آره قربونت من بودم بیا این سبزی هارو ببر بده به آقایون 4fvfcja

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
قربون دستت زینبی ببر اینا رو بده گروه ذکور ..دورهم نشستن بیکار نباشن  4chsmu1

جیگرمون حال اومد با این فالوده ها.. غیبت میچسبه الان  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
باید بگم من الان واسه کم کردن استرسم ساندویچ درست کردم نشستم دارم فیلم نگاه میکنم 4 
ولی دلم آشوبه 
خواهشا سبزی پاک کردنو از من نخواین
صبح سبزی گرفتم همینجوری پاک نکرده گذاشتم تو پلاستیک گذاشتم تو یخچال
اصن وقت ندارم درجریانید ک 22

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان