امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

الان برا من سوال پیش میاد که وقتی ایده‌آلت نیس و باهم رابطه هم داشتین قصدتونم ازدواج نیس ینی هردوتون اینو پذیرفتید باهم بدون داشتن یک آینده مشخص در رابطه باشید و انتظار هم از همدیگه نداشته باشید که تا ابد باهم بمونید ..من درست متوجه شدم؟
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 3، 22:59)یاقوت نوشته است:
(1399 آبان 3، 22:54)تولد دوباره نوشته است: رابطه باهاش هیچ جذابیتی برای من نداره، من فقط دوست دارم پیشش بلشم،
یه چیز بدتر ایشون فامیل ما هستن،و خانواده من میدونن من دوسش دارم

عاغا هر چی قبل از این نوشتم بیخیال.
من سکوت.
چون رابطه با فامیل و بعد از اونم خبر داشتن بقیه چیزیه ک واقعا راه برگشتی نداره .حداقل برای منکه اینطوره .
چون ما پرجمعیتیم و عشق و ازدواج فامیلی در اوجه دیدم .

از خنده روده بر شدم، Khansariha (13)
خوشحالم که اینجا هستم
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
عاغا مبارکه پس ، بیخیال . رابطه دعوا و خوبی و بدی هم داره دیگه.

شادن بانو بیاین بحث و از اینجا ادامه بدیم. 

فارغ از دیدگاه مذهبی. ی دختر از هرکجا نگاه کنی بالاخره بهش پیشنهاد دوستی میشه دیگه . همه تجربش میکنن. ی دختر باید دوست بشه یا نشه؟
این سوال من هست .

کویین بیا ی سوالم از تو دارم . ماسک میذاری رو صورتت؟؟؟؟؟چ ماسکی؟؟؟؟روتین داری برا پوست صورتت؟؟؟
یه سلام ویژه هم عرض کنیم خدمت مهمونای محترم..بفرمایید تو دم در بده چایی چیزی در خدمت باشیم
یاقوت دخترم اون چاییا رو بیار آقربون دختر
(1399 آبان 3، 23:08)شادن نوشته است: یه سلام ویژه هم عرض کنیم خدمت مهمونای محترم..بفرمایید تو دم در بده چایی چیزی در خدمت باشیم
یاقوت دخترم اون چاییا رو بیار آقربون دختر

مهمان؟؟کو؟؟؟

بفرمایین چایی:

[تصویر:  u2klSw.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 3، 23:06)شادن نوشته است: الان برا من سوال پیش میاد که وقتی ایده‌آلت نیس و باهم رابطه هم داشتین قصدتونم ازدواج نیس ینی هردوتون اینو پذیرفتید باهم بدون داشتن یک آینده مشخص در رابطه باشید و انتظار هم از همدیگه نداشته باشید که تا ابد باهم بمونید ..من درست متوجه شدم؟

او از ازدواج،از تعهد میترسه،
من هم از این رابطه بی هدف بدم میاد،
دعوای هر دوی ما هر روز سر همین موضوع هست،
او میگه صبور باش،
من میگم تو عرضه نگهداشتن نداری،
من دیگه این رابطه را نمیخام، دوست دارم تموم بشه
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 3، 23:08)یاقوت نوشته است: عاغا مبارکه پس ، بیخیال . رابطه دعوا و خوبی و بدی هم داره دیگه.

فارغ از دیدگاه مذهبی. ی دختر از هرکجا نگاه کنی بالاخره بهش پیشنهاد دوستی میشه دیگه . همه تجربش میکنن. ی دختر باید دوست بشه یا نشه؟
این سوال من هست .

کویین بیا ی سوالم از تو دارم . ماسک میذاری رو صورتت؟؟؟؟؟چ ماسکی؟؟؟؟روتین داری برا پوست صورتت؟؟؟

فارغ از دیدگاه مذهبی ، بنظرم به آدم خودش و چارچوبهاش بستگی داره و هدفش
یه رابطه میتونه خیلی هم خوب باشه ولی ی قید مهم داره از نظر من..اونم اینکه ایا هدف از دوستیه ی باهم باشیه بدون مسئولیت طرفینه یا ن هدف ما دونفر اینه طی ی مدت کوتاه و مشخص همو بشناسیم و بسنجیم برای اون هدفه ک عمدتا ازدواجه
.
به آدمش بستگی داره نمیشه ی نسخه عمومی داد باجم
(1399 آبان 3، 23:08)یاقوت نوشته است: عاغا مبارکه پس ، بیخیال . رابطه دعوا و خوبی و بدی هم داره دیگه.

این سوال من هست .

بمب خنده ایی،
من خودم قبلا با رابطه پسر و دختر خیلی مخالف بودم، 
ولی الان میگم ایکاش در سن 16، 18 سالگی این دوستی را تجربه کرده بودم، 
من خیلی با اعتماد به نفس هستم ولی رابطه خوبی با پسرا نداشتم، همیشه ازشون هراس داشتم، 
یکی از دلایلی که ازدواج نکردم، نشناختن مردها بود،ترس از اونا
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 3، 23:11)تولد دوباره نوشته است:
(1399 آبان 3، 23:06)شادن نوشته است: الان برا من سوال پیش میاد که وقتی ایده‌آلت نیس و باهم رابطه هم داشتین قصدتونم ازدواج نیس ینی هردوتون اینو پذیرفتید باهم بدون داشتن یک آینده مشخص در رابطه باشید و انتظار هم از همدیگه نداشته باشید که تا ابد باهم بمونید ..من درست متوجه شدم؟

او از ازدواج،از تعهد میترسه،
من هم از این رابطه بی هدف بدم میاد،
دعوای هر دوی ما هر روز سر همین موضوع هست،
او میگه صبور باش،
من میگم تو عرضه نگهداشتن نداری،
من دیگه این رابطه را نمیخام، دوست دارم تموم بشه

خب تلی جان تو که میگی جز دوست داشتن و در واقع حس خوب بهش داشتن دلیل عقلانی ای برای موندن باهاش نداری چرا اصرار به ازدواج داری؟
میدونی تو رابطه اینقددد سخته بتونی با زبون طرف مقابا حرف بزنی طوری ک هم بفهمه هم دچار سوتعبیر نشه هم بشنوه حرفاتو  Khansariha (60)
تلی بیا بگو همسن و سال منی تا از تنهایی در بیام روانم شاد شه ..شما چند سالته؟
 سپاس شده توسط
الان فقط دنبال تموم شدن رابطه هستم،
شده یکی ،دو ماه هم جدا بشم ولی باز شروع شده،
واقعا میخام تموم شه
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
این سوالا رو میپرسم چون من تجربه اخیرم درسهای زیادی برام داشت منو مجبور کرد برم بشینم پای صحبتهای کارشناسا با مشاور صحبت کنم تا ببینم ایراد کار کجا بوده .. 
چندماهی میشه که قرار ازدواج من بهم خورده
مگه شما چند سالتون هست؟
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
من ۳۳سالمه ارشدم تو کانون ..کو اون علامت میتی کمان من؟ Swear1
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 3، 23:18)شادن نوشته است: این سوالا رو میپرسم چون من تجربه اخیرم درسهای زیادی برام داشت منو مجبور کرد برم بشینم پای صحبتهای کارشناسا با مشاور صحبت کنم تا ببینم ایراد کار کجا بوده .. 
چندماهی میشه که قرار ازدواج من بهم خورده

واقعا،
من به هیچ عنوان این اقا را نمیتونم پدر بچه ام ببینم، 
من عاشق بچه هستم و او از بچه متنفره
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان