امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

خب رزا جون من اولین رکن عزت نفس رو امشب توضیح میدم.
(1400 ارديبهشت 9، 22:55)رها Y نوشته است:
(1400 ارديبهشت 9، 22:50)عارفه نوشته است: ای جانم. نه لازم نیست. من مذهبیم ولی واقعیتش با خود خدا راحت تر حرف می زنم 4chsmu1
و تا حالا خوب یا بد ائمه رو واسطه نکردم.

می دونی، به نظرم خوبه باشه، به هر حال ارتباط عاطفی تاثیر داره. حالا با ائمه راحت نیستی با خود خدا صمیمانه حرف بزن و لمسش کن‌. به نظر من کاری به مذهبی غیر مذهبی بودن هم نداره.

اوهوم با خدا صحبت میکنم و شکرگزاری میکنم 
مرسی گلم 53
فاضل جان نظری میگه:
به تعداد نفوس خلق اگر سوی خدا راه است/ همان قدر انتخاب راه دشوار است و دلخواه است

البته در نظر داشته باش که حضرت حافظ میفرماید: تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست/ راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

Roza_r/ سوم اردیبشت/  6روز خوب 2uge4p4
#حافظ❤

شش رکن عزت نفس :

یک - زندگی آگاهانه 

۱- عدم رفتار انفعالی ، یعنی اجازه نمیدهم دیگران برای من تصمیم بگیرند ، خودم تصمیم گیرنده ام .

۲- آگاهی نه یک بار سنگین بلکه یک شادی است ( یعنی خودتون رو تحت فشار نذارین و فکر نکنین که میخواین شاخ غول و بشکنین ...) 

۳- توجه به لحظه اکنون در عین به یاد داشتن گذشته و آینده .

۴- و واقعیت ها توجه میکنم و از آنها فرار نمیکنم .

۵- هرچیزی را به خودم نمیگیرم و میان واقعیت ها ، تعابیر  و احساسات تمایز قائل میشوم و با ترس هایم روبه رو میشوم .

۶- میدانم که در ارتباط با هدفم در کجا قرار دارم و برای بهتر شدن چه اقداماتی را باید انجام بدهم . 

۷- توجه به اینکه اعمال و رفتارم در راستای هدفم هست یا خیر .

۸- شرایط را با توجه به مشکلات درک میکنم و پذیرای علم و اطلاعات جدید هستم .

۹- تلاش برای درک کردن به رغم همه ی دشواری ها ( اینجارو خودم مطمئن نیستم مظورش چی بود ... الان یادم رفته اما فکر کنم میخواد بگه که شرایط رو هرچه که هست بپذیرید و مقاومت نکنید ...)

۱۰- اشتباهاتم را اصلاح میکنم.

۱۱- تعهد به یادگیری و افزایش آگاهی 

۱۲- توجه به دنیای اطراف ( سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ...)

( اگر این دوازده مورد رو رعایت کنیم ، زندگی آگاهانه ای خواهیم داشت )
(1400 ارديبهشت 9، 23:16)Roza_r نوشته است: به تعداد نفوس خلق اگر سوی خدا راه است/ همان قدر انتخاب راه دشوار است و دلخواه است

البته در نظر داشته باش که حضرت حافظ میفرماید: تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست/ راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش

ای جان 
خیلی زیبا بود 
مرسی خواهری  53
(1400 ارديبهشت 9، 23:27)رها Y نوشته است: شش رکن عزت نفس :

یک - زندگی آگاهانه 

۱- عدم رفتار انفعالی ، یعنی اجازه نمیدهم دیگران برای من تصمیم بگیرند ، خودم تصمیم گیرنده ام .

۲- آگاهی نه یک بار سنگین بلکه یک شادی است ( یعنی خودتون رو تحت فشار نذارین و فکر نکنین که میخواین شاخ غول و بشکنین ...) 

۳- توجه به لحظه اکنون در عین به یاد داشتن گذشته و آینده .

۴- و واقعیت ها توجه میکنم و از آنها فرار نمیکنم .

۵- هرچیزی را به خودم نمیگیرم و میان واقعیت ها ، تعابیر  و احساسات تمایز قائل میشوم و با ترس هایم روبه رو میشوم .

۶- میدانم که در ارتباط با هدفم در کجا قرار دارم و برای بهتر شدن چه اقداماتی را باید انجام بدهم . 

۷- توجه به اینکه اعمال و رفتارم در راستای هدفم هست یا خیر .

۸- شرایط را با توجه به مشکلات درک میکنم و پذیرای علم و اطلاعات جدید هستم .

۹- تلاش برای درک کردن به رغم همه ی دشواری ها ( اینجارو خودم مطمئن نیستم مظورش چی بود ... الان یادم رفته اما فکر کنم میخواد بگه که شرایط رو هرچه که هست بپذیرید و مقاومت نکنید ...)

۱۰- اشتباهاتم را اصلاح میکنم.

۱۱- تعهد به یادگیری و افزایش آگاهی 

۱۲- توجه به دنیای اطراف ( سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ...)

( اگر این دوازده مورد رو رعایت کنیم ، زندگی آگاهانه ای خواهیم داشت )

مررسی رها جان واجب شد یک فایل برای عزت نفس باز کنم، این مطالبو کپی کنم داخلش.
#حافظ❤

نقل قول: عااالی بود عارفه ی عزیز، کاااش من بتونم اجراش کنم، اگه بدونی چه میکشم از کمالگرایی

خواهش می کنم عزیزم. مثل خودم. من کم زجر نکشیدم. اصلا آدم تا کارد به استخونش نرسه تغییر نمی کنه   4fvfcja
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام دوستای عزیز

امبدوارم حال همگی خوب باشه
من عضو این گروه نیستم چون حدودا ۴ ساله که ازدواج کردم و  کانون نبودم و قدیما روند کار کانون فرق داشت، یه گروه خانم ها داشتیم به اسم نسیم که اونجا باهم تعامل داشتیم
حالا میبینم نسیمی نیست و به جاش گروه های جدید اومده
یکم برام توضیح میدین از  این گروه و کارهایی که داخلش انجام میدین 302 
و اینکه خوشحال میشم با اعضای جدید آشنا بشم 302
(1400 ارديبهشت 10، 4:47)سنــا نوشته است: سلام دوستای عزیز

من عضو این گروه نیستم چون حدودا ۴ ساله که ازدواج کردم و  کانون نبودم و قدیما روند کار کانون فرق داشت، یه گروه خانم ها داشتیم به اسم نسیم که اونجا باهم تعامل داشتیم
سلاااام به سنا بانو 303 
من عضو جدیدم سنا جان 
اسمم اینجا رزاست، 5 روز دیگه 27 ساله میشم و دانشجوام
امروز روز 7ام پاکی من میشه، خیلی خوشحال میشم هم با خودت آشنا بشم هم از تجربیاتت استفاده کنم
داخل گروه اعلام پاکی میکنند بچه ها و با هم تعامل دوستانه دارند 53
#حافظ❤

(1400 ارديبهشت 10، 4:47)سنــا نوشته است: سلام دوستای عزیز

سلام سنا جان 
من رها Y هستم ، عضو جدیدم 
۲۰ سالمه ، دانشجو هستم
ما اینجا اعلام وضعیت پاکی انجام میدیم ، اخیرا راجبه عزت نفس و کمال گرایی صحبت میکنیم ... از حال و احوال روزانه مون میگیم ... و یه سری مسابقه انجام میدیم ...  53
 سپاس شده توسط
سلام و درود سنا خواهری،

خوش برگشتی عزیز از دیدنت پیامت تو گروه خوشحال شدم 302

من عارفه هستم قلب تپنده گروه Smiley-face-biggrin Khansariha (13)
کارشناسی علوم پایه و به امید خدا متقاضی ارشد علوم اجتماعی در کمتر از یک ماه آینده هستم،
یک عاشق و دلباخته رشد فردی و شخصیتی و شناخت خودم،
البته با نقایص بسیار،
از جمله در حال سر و کله زدن با تله هایی بیچاره کننده از نوع کمال گرایی، اطاعت، ایثار و غیره 4chsmu1
هنردوست و کنجکاو، دارای اعتقاد به اینکه جواب همه چیز تو کتابا یافت میشه. 42
اممم...
خیلی خودمو تحویل گرفتم؟ 65
کم غذا در حدی که معده م ورشکست شده،
دیگه، با چاشنی وسواس فکری،
آرمان گرا
فس فسو
و همینا 4chsmu1

ما هم خوشحال میشیم از قصه های اون روزای کانون برامون بگی بریم زیر کرسی گوش بدیم 53258zu2qvp1d9v 4chsmu1
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
دخترا می خوام شادی موفقیت کوچولوی امروزمو باهاتون شریک بشم.

بفرمایید از کیک خیالی میل کنید 4chsmu1

(1400 ارديبهشت 10، 13:13)عارفه نوشته است: عارفه / ۱۴ فروردین / هـ. اول / صفر هفته سبز / ۱۴ / ۸/ ۵۷٪
عارفه / ۲۱ فروردین / هـ. دوم / صفر هفته سبز / ۲۱ / ۱۱:۳۰ / ۵۴٪
عارفه / ۲۸ فروردین / هـ. سوم / صفر هفته سبز / ۲۱ / ۱۵ / ۷۱٪
عارفه / ۴ اردیبهشت/ هـ. چهارم / صفر هفته سبز / ۲۱ / ۱۱

شنبه: ۳:۱۵                      
یکشنبه: ۱:۳۰             
دوشنبه: ۰              
سه‌شنبه: ۲:۳۰           
چهارشنبه: ۱:۱۵             
پنج‌شنبه: ۲:۳۰           
جمعه: تا الان ۲:۴۰                    

گزارش:

خوشالم و خوشالم، 2uge4p4 2uge4p4
چون به کمال گراییم غلبه کردم و تونستم بیشتر از همیشه پیش برم. به ده صفحه در روزم میگم آفررررین  Khansariha (46) Confetti 49-2

آره Khansariha (69)

حالایو هو، یو هو هو،
یو هو، یو هو هو! Khansariha (57)
دوباره،
یو هو، یو هو هو،
یو هو، یو هو هو! 317

این جشن، خودمراقبتی امروزمه،
دوست دارم خود جان، همین تو بودی که تلاش کردی Khansariha (96)

سلام 

ممنون رزا جون ، رها جون و عارفه جون 
از آشنایی باهاتون خیلی خوشحالم  Khansariha (96)
به به عارفه جون چه کمالاتی داری شما  4chsmu1 ماشالله
بسی خوشوقتم

پست های اخیر و یکم خوندم خیلی مطالب مفیدی هست

امیدوارم همگی موفق باشید 302

قدیما که هنوز فضاهای مجازی کمتر بود کانون خیییلی شلوغ پلوغ بود خیلی خوش میگذشت و حال و هوای خوبی داشت 
الان خلوت تره ولی احساس میکنم کیفیت ترک بهتر شده خداروشکر 

اگر کمکی از دستم بربیاد در خدمت هستم ان شالله  302
عارفه عزیزم خیلی خوب نوشتی Gigglesmile
عارفه جان راجبه موفقیتت بیشتر توضیح میدی ؟ 
من متوجه نشدم چیکار کردی  Hanghead

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان