امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

شش رکن عزت نفس :

یک - زندگی آگاهانه 
دو - خودپذیری 
سه - مسئولیت در قبال خود
چهار - ابراز وجود 
پنج - زندگی هدفمند

۱- هدف های کوتاه مدت و بلند مدت تعیین کنید.
۲- به اقداماتی که برای رسیدن به هدف ضرورت دارد توجه کنید .
۳- به همخوان بودن رفتار با هدف خود توجه کنید .
۴- توجه به نتایج اقدامات و اینکه مرا به هدفی که در نظر دارم میرساند یا نه ..

( بچه ها خیلی جالبه که یکی از مؤلفه های عزت نفس این هست که هدف داشته باشیم واقعا بدون هدف به راه های بد کشیده میشیم ... همش باید مشغول باشیم و تلاش کنیم ... )
عزیزمی رهای نازنینم، الان خوبم.
اومدم دیدم کسی پست جدیدی نذاشته، کسی آنلاین نیست، یهو دلم پژمردید 117 
اشکالی نداره، منم یکم گرفته بودم.

از آبی، عطر رهایی و نورالزهرای عزیزم ممنونم
اومدن یادداشت برام گذاشتن و به فهم مسئله م کمک کردن حالا میتونم بهتر حل و فصلش کنم.

اورژانسی شدن منم عجیب غریبه Gigglesmile

بدون وسوسه، بدون تحریک، بدون چیزای معمول

راستی!
بیست روز خوبت مبارک Confetti
رکورد جدیدت مبارک Confetti

رزا جان شما هم مبارک باشه  317
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
[تصویر:  53.gif] خدایا درهای حکمتت رو به روی من باز کن و جواب های سوال های درونی من رو سر راهم بذار و تا وقتی وقت مناسب جواب هام برسه به من صبر بده و توفیق بده که خودمو بسازم.

[تصویر:  53.gif] پروردگارا شادی و آرامش ابدی را از تو خواهانم ، ای مهربان مارا شرمنده ی آرزو هایمان مکن  [تصویر:  302.gif] و ما را در مسیر خودت قرار ده ، آمین یا رب العالمین  [تصویر:  53.gif] 

[تصویر:  53.gif] خدای بی اندازه مهربونم، هیچ وقت اجازه نده امید به تو از قلب ما بیرون بره. حتی اگه از خودمون و تمااام دنیا ناامید شدیم. عاقبت به خیری رو نصیب ما کن. [تصویر:  fly2.gif]

[تصویر:  53.gif] خدای مهربون ما انسان هارو به حال خودمون رها نکن ، همیشه مراقبمون باش ، مرسی که به ما سلامتی و آرامش میدی .. مرسی که قلبامون پر از عشق توئه . دوست دارم و میدونم که هر اتفاقی که بیوفته بی دلیل نیست و همه چیز در دنیا سر جای خودشه  

[تصویر:  53.gif] خدایا به خودمون و خانواده هامون سلامتی بده... کارهامون رو برامون آسون و دلپذیر کن... گره از مشکلاتمون بردار... امتحان سخت ازمون نگیر... آرامش و شادی رو به ما ببخش... در این شب عزیز بهترین مقدّرات الهی را برای ما مقدر کن...
خدایا عطا کن معجزاتت را که محتاج معجزه ات هستیم...

خدایا دل های مارا بعد از اینکه هدایت کردی گمراه نکن ، خدایا به من و همه ی دوستانم روحیه قوی برای مقابله با مشکلات عطا کن و زمینه ی رشد مارو فراهم کن. خدایا گناهان مارو ببخش و ظهور آقا امام زمان (عج) رو نزدیک کن و دل آن حضرت رو از ما راضی و خشنود کن .
[تصویر:  53.gif]

امشب با بقیه دعا می کنم:
۱.عارفه
۲. آبی آسمانی
۳. Roza_r
۴- رها Y 
۵- عطر رهایی
۶-  سنا

۷- 
[تصویر:  IMG_20210504_002644.jpg]
[تصویر:  IMG_20210504_002702.jpg]

الحمدالله امروز به خوبی تموم شد 2uge4p4
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 13، 22:37)عارفه نوشته است: عزیزمی رهای نازنینم، الان خوبم.

اومدن یادداشت برام گذاشتن و به فهم مسئله م کمک کردن حالا میتونم بهتر حل و فصلش کنم.

خداروشکر عزیزم

خوب شد بچه ها بودن  128fs318181

مرسی مهربون  53
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 13، 23:35)عارفه نوشته است: [تصویر:  IMG_20210504_002644.jpg]
[تصویر:  IMG_20210504_002702.jpg]

الحمدالله امروز به خوبی تموم شد 2uge4p4

چقدر خوب بود 
عجب جمله هایی مرسی که به اشتراک گذاشتی عارفه جانم 
میشه بدونم توی صفحه دوم که خط کشی شده چی یادداشت میکنی ؟  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: چقدر خوب بود 
عجب جمله هایی مرسی که به اشتراک گذاشتی عارفه جانم 
میشه بدونم توی صفحه دوم که خط کشی شده چی یادداشت میکنی ؟  [تصویر:  hanghead.gif]

آره عزیزم،
اینجا قراره اعلام وضعیت درسی کنم.
قسمت آبی حداقل مطالعه ست و سبز حالت مطلوب و بعد طلایی یعنی عالی.

از اون جایی که من خیلی کم میتونم سر درس بشینم هر مربع قراره یکربع باشه. اما می‌تونه هر قدری باشه.

به خودم میگم یکربع فقط بخون اگه خواستی ادامه بده و هر یکربع که خوندم یه مربع رو علامت می زنم.
 علامت عادی تیک هست اما من علامت اختصاری برای سه تا درسم اختصاص دادم که اون بالا نوشتم.

برای من ۱:۳۰ یعنی حداقل و در بدترین حالت اینقدر رو حتما خواهم داشت. سبز و طلایی هم با توجه به شرایطم مشخص کردم 
.‌برا‌ هر کسی می‌تونه متفاوت باشه

ایده اصلی مال نور الزهرای گل بود من یکم تغییرش دادم و با ایده عطر رهایی یکربع یکربعش کردم. جمله بغل هم از آبیه برا اینه که خودمو مقایسه نکنم 2uge4p4

سپاس شده توسط
سلام به همگی

گل گلی / ۱۰ اردیبهشت / ۳ روز خوب Hanghead

ان شاءالله بهترین ها براتون اتفاق بیوفته
من تک ستاره ی قلب ابالحسن ، علی علیه السلام میشم 2uge4p4
ممنوون واسه انرژی مثبتاتون دوستای نازنینم 53
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 ارديبهشت 12، 22:14)سنــا نوشته است: سلام دوستای عزیز

به به چه پست های خوبی .. چقدر خوبه که هوای همو دارید 
روشنا جون دیدی تو تنها نیستی ، بعد از خدا کلی دوستای کانونی پشتتن ، پاشو بسم الله بگو و شروع کن .. یا علی بگو و بلند شو 
.. از برنامه ریزی هم کمک بگیر اهدافتو بنویس هرچیزی که میخوای بهش برسی رو بنویس تا ذهنت خالی و سبک بشه.. راه رسیدن به هدف هاتو مشخص کن و با قدم های آسون و کوچیک شروع کن . ماهم کنارتیم  Khansariha (69)
ان شالله موفق میشی 53
 سلااام 
آره خیلی همراه و ماهین همتون و خوشحالم برای داشتنتون  53258zu2qvp1d9v 302 302 302 302 302 302
انشالله تو ام موفق شی  Confetti Confetti Confetti Confetti
(1400 ارديبهشت 13، 0:23)_رعنا_ نوشته است: دو تا موضوع بود که امروز بهشون فکر کردم
اینکه چرا من به دنیا اومدم؟
این خیلی وقته برام سواله. کلی از دعواهام با خدا سر این سوال بوده
جواب. نمیدونم. یعنی یه چیزایی به ذهنم رسیده ولی از قبولش میترسم 4chsmu1

موضوع دوم اینکه امتحان خدا وقتی یه مصیبت یا یه سختیه. باید در،مقابلش صبر کنی. صبر کردن یعنی به خدا مشکوک نشی. یعنی بدونی خدا برات بهترین ها را میخواد

الان شنیدم گفتن. حضرت زینب تو نصف روز کلی سختی کشید ولی پای خداش وایساد. با خداش دعوا نکرد. به وجود خدا شک نکرد. 
همه کارهایی که من کردم. 46
خدایا ببخش منو. به بخششت امید دارم. دعا میکنم هممون راه درست را بریم. تو امتحان های الهی نمرمون خوب بشه. خدایا دوستت دارم

روشنا خانم جان بسم الله Khansariha (69)
من که شروع کردم 49-2

_رعنا_ /12 اردیبهشت / یک روز خوب Khansariha (69)

منم شروع کردم حتما میترکونیم  49-2 Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
(1400 ارديبهشت 13، 21:43)Roza_r نوشته است: من پیاممو پاک کردم روشنا جان فک کنم فقط باید الان شما هم پیامتو حذف کنی که درست بشه دیگه ایندفه ریپلای نکردم.

ممنونم عزیزم    Khansariha (69)خیلی لطف کردی
(1400 ارديبهشت 13، 22:37)عارفه نوشته است: عزیزمی رهای نازنینم، الان خوبم.
اومدم دیدم کسی پست جدیدی نذاشته، کسی آنلاین نیست، یهو دلم پژمردید 117 
اشکالی نداره، منم یکم گرفته بودم.

اورژانسی شدن منم عجیب غریبه Gigglesmile

بدون وسوسه، بدون تحریک، بدون چیزای معمول

راستی!

رزا جان شما هم مبارک باشه  317

53258zu2qvp1d9vببخشید منم نبودم جایی بودم که اصلا اینترنت نداشت ?????
سلاااااام
بهاران/5 فروردین/40 روز خوووووب
خدایا شکرت 2uge4p4
تموم شد تایم قسم خوردنم
خداروشکر ک سربلند بیرون اومدممم
بسیار التماس دعا تو این شب ها Khansariha (8)
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

سلااام
مبااارررکه بهار جان 317 Khansariha (63)

آپلود عکس
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان