امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

قدرت جون در جشن ده روز پاکی 2uge4p4
مبارکاااا باشه 317

[تصویر:  Y_yCPVtbZqBYIEm0gqCyIuqaWk30G4Bl0Jp5nwMI...0DxYa8i_FR]

[تصویر:  img_۲۰۲۱۰۶۱۱_۰۸۰۳۱۱_۶۴۰_4feg.jpg]
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
رها جونم ده روزگیت مباااارک Khansariha (57) Khansariha (57) 

[تصویر:  globos-02.gif]
[تصویر:  1522742439_ruvcesylzn_75u0.jpg]

[تصویر:  636412523922036825_s22r.jpg]
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
(1400 خرداد 20، 22:20)Bright Star نوشته است: احساس میکنم وقتی زیادی تو کانون فعالیت میکنم یهو به طرز ملموسی خلوت میشه   65
والا اون موقع که نبودم ده صفحه ده صفحه میرفتین جلو  Khansariha (129)
آیا راز خاصی در پی این ماجراست ؟
آیا توطئه ای در کار است ؟
آیا .... 
؟؟؟ 
به هرحال  4chsmu1
ستاره / 17 خرداد / 3 روز خوب  317
عارفه جان چرا ؟ چی شده ؟  Hanghead
منم همین حسو دارم Khansariha (13) 

سه روزگیت مباارررککککک Confetti 317  

منم خیلی موافقم... اینجا اصلا احساس امنیت ندارم  Khansariha (2)... قطع دخترونه گزینه بهتریه
.
.
.
(1400 خرداد 21، 6:21)rahayii نوشته است: خب خب یه عکس دیگه هم لو رفت Smiley-face-whistle-1
شادی خانوم و همسر در مراسم عقد کنون Khansariha (89)
تبلتم قلم نداره وگرنه بهتر میشد Khansariha (129)

[تصویر:  img_۲۰۲۱۰۶۱۱_۰۷۱۳۵۵_۴۵۸_yxl8.jpg]
Khansariha (13) Khansariha (13)
وایی مرسیی  Khansariha (13) Thankyou
.
.
.
Heart 
(1400 خرداد 21، 7:06)rahayii نوشته است: قدرت جون در جشن ده روز پاکی 2uge4p4
مبارکاااا باشه 317

[تصویر:  Y_yCPVtbZqBYIEm0gqCyIuqaWk30G4Bl0Jp5nwMI...0DxYa8i_FR]

[تصویر:  img_۲۰۲۱۰۶۱۱_۰۸۰۳۱۱_۶۴۰_4feg.jpg]
چه قد شبیه خودمه Khansariha (13)
چه خوش عکس هم افتادم Khansariha (13) 
، مچکرم این لحظه تاریخیو ثبت کردی، سیوش کردممم Khansariha (63)

نقل قول: نمی دونم چرا. با این که حرفمو زدم بغض دارم. یجوریم می خوام گریه کنم.
کاش یکیتون بودید بغلم می کردید.

عارفه گلی تو را چه شده؟ Khansariha (45)
کجایی با جت سریع السریم خودمو برسونم 4chsmu1

نقل قول: من میگم بیاید انجمن دخترانه رو بیشتر بریم بیایم، اونجا میتونیم راحت تر باشیم. مشکلی پیش نیاد. میتونیم راحت حرف بزنیم راحت عکس بذاریم. هی هم نگران نباشیم.
از کویین جان می خوام اگه میشه یه گروه بدون موضوع تو انجمن دخترانه برامون درست کنه اونجا مثل اینجا حرف بزنیم.

منم موافقم با این کار Nishkhand
خیلی خوب میشه 53
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1400 خرداد 21، 6:21)rahayii نوشته است: خب خب یه عکس دیگه هم لو رفت Smiley-face-whistle-1
شادی خانوم و همسر در مراسم عقد کنون Khansariha (89)
تبلتم قلم نداره وگرنه بهتر میشد Khansariha (129)

[تصویر:  img_۲۰۲۱۰۶۱۱_۰۷۱۳۵۵_۴۵۸_yxl8.jpg]

اوه اوه مشخصه ک چه قدرم با احساسه 4chsmu1 Khansariha (13)
شادی چه خوش شانس بودیا  Gigglesmile

ظاهرش میخوره ک بچه مثبت هم باشه Khansariha (13)

به پای هم پیر شییین 317
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: Khansariha (13) Khansariha (13)
وایی مرسیی  Khansariha (13) Thankyou
خواهش میکنم گلم Khansariha (13) Khansariha (96)

نقل قول:
اوه اوه مشخصه ک چه قدرم با احساسه [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
شادی چه خوش شانس بودیا  [تصویر:  gigglesmile.gif]

ظاهرش میخوره ک بچه مثبت هم باشه [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

به پای هم پیر شییین [تصویر:  317.gif]
آرهههه با احساس و درس خونه Khansariha (13)
از این نخبه هاست Khansariha (13)
شادی مواظب باش ترورش نکن Khansariha (89)

نقل قول: چه قد شبیه خودمه [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
چه خوش عکس هم افتادم [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
، مچکرم این لحظه تاریخیو ثبت کردی، سیوش کردممم [تصویر:  khansariha%20(63).gif]
خوشحالم خوشت اومده Khansariha (13)
قربونت گلم 2uge4p4 302

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط
دوستان اینو حتما بخونید

پیامی از یکی از کاربران خوب سایت داداش رضا:

تقدیم به همه کسانی که با ذره ذره وجودشون اینا رو حس کردن و تا مغز استخون با این درد زندگی کردن:

خسته شدیم ، خستهِ خسته !

از غسل هایی که بعد از گناه کردیم، که همش دنبال یه بهونه بودیم که کسی نفهمه چرا رفتیم حموم ؟ که کسی نفهمه چرا اینقدر زود زود میریم حموم؟

زمان غسل کردنو یادت میاد؟!

همون لحظه ایی که زیر دوش وایستادیم و به ارامش بعد از غسل فکر کردیم و به زشتی کاری که چند دقیقه قبل انجام دادیم! به خودمون قول دادیم این اخرین دفعه است که داریم گناه میکنیم و براش غسل میکنیم، اما چقدر زود در موقعیت گناه قول و قرارامون یادمون رفت!

خسته ایم از اینکه صدتا سرچ بیخود در نت زدیم و تهش نشستیم دونه دونه هیستوریا رو پاک کردیم! که مبادا یه نفر اتفاقی ببینه که ما چی سرچ کردیم؟!

چه جاهایی دلمون لرزید که نکنه لو بریم ! اگه آبرومون بره چی ؟!

خسته از کلیپ ها عکسا رمان ها و فیلم هایی که دیدیم تا یه کار حیوانی رو ببینیم و لذت ببریم !

خسته از مشت مشت قرص خوردن که چرا پامون تق تق صدا میده و هر از گاهی دستمون تیر میکشه!

هر دفعه بهونه های مختلف اوردیم که چرا کِسِلیم؟ که چرا مریضیم؟! چرا همش خوابمون میاد؟! به بهونه کار و درس رفتیم تو اتاق و فکر کردیم هیشکی ما رو نمیبینه ولی هر غلطی که بود با خودمون انجام دادیم!

خسته ایم از تمام اون دوثانیه لذت هایی که بعدش حس کردیم بدبخت ترین ادم زمینیم!

خسته ایم از تموم اون روزایی که جرات نداشتیم به چشای خودمون در اینه نگاه کنیم .خجالت کشیدیم به خودمون بگیم دوستت دارم ! هر دفعه که تو اینه نگاه کردیم به خودمون گفتیم ببین که چیکارم کردی ؟!

کجای زندگی خود مونو جا گذاشتیم؟! کدوم صفحه از روزگار خودمونو گم کردیم؟! چرا به جای اینکه مشکلاتمونو حل کنیم، با هفت تیر به روحمون شلیک کردیم؟! چندتا از ارزوهامون رو با دست های خودمون کشتیم؟ چندتا از استعداد و موفقیت های خودمونو به پای یه لحظه لذت خفه کردیم؟! از کی با خودمون بد شدیم؟ ها؟!!!

چند دفعه کر شدیم و صدای خدا رو نشنیدیم ؟! چند دفعه به عذاب وجدانمون خفه کن نصب کردیم که هعی بهمون نگه: نکن برگرد ادامه نده!

میدونیم که وقتی خفه شد دودش تموم وجودمونو فرا گرفت و سیاهِ سیاه شدیم؟! میدونیم که یه پرده سیاه جلوی چشممونو گرفت و نذاشت که از طبیعت و زیبایی های خداوند لذت ببریم؟!

همین بود که بی تفاوت از کنار ماه و خورشید و طلوع و غروب و کهکشان ها و ستاره ها عبور کردیم و اصن نفهمیدیم کی روز شد و کی شب اومد !

چند دفعه گول شیطان رو خوردیم و توهم زدیم این دفعه با دفعه قبل فرق میکنه ؟! مگه نشنیدیم که شیطان به بابامون( حضرت ادم) هم رحم نکرد، اونوقت به من و تو رحم کنه؟! هه !

ما داریم در یه دود بسیار غلیظ زندگی میکنیم ، خدا کلی نعمت بهمون داده تا بتونیم با این نعمت ها به خودش برسیم اما ما داریم دونه دونه نعمت ها رو در شومینه دنیا میسوزونیم تا غلظت این دود رو زیاد کنیم ! چون ان سوی دود رو نمیبینیم و فکر میکنیم زندگی فقط همین دود غلیظی هستی که اطرافمونو فرا گرفته! بسه به خودمون بیاییم!

ما محکومیم! محکوم به قتل عمد !

ما خودمون رو با این کارِ کثیف کشتیم!

چه جاهایی که میتونستیم موفق ترین باشیم ، اما نشدیم ! چه جاهایی که میتونستیم عزیز دردونه خدا بشیم ولی نشدیم! چه جاهایی که میتونستیم ارامش رو زیر زبونمون مزه مزه کنیم اما چیزی جز تپش قلب و استرس و عرق چیز دیگه ایی حس نکردیم. مگه چقدر زنده ایم که نصف زندگی مون به استرس و فشار های عصبی به فنا میره؟! هعی توهم زدیم ، خیال کردیم ، تصور کردیم…

واقعا داریم باخودمون چیکار میکنیم؟! ما ها به خودمون خیلیییی بدهکاریم ، خیلی. به تعداد روزهایی که از دست دادیم به تعداد موفقیت های که از دست دادیم به تعداد خوشبختی ها ، ارزوها، ارامش ها، شادی ها، سلامتی ها ، لذت ها ، خنده ها، قوی بودن ها و…

بازم بگم؟!

برگردیم، دیر نیس ! اگه تلاش کنیم نه تنها همه اش دوباره بهمون داده میشه که خدا نه ده تایی اشانتیون هم بهمون میده . نه به اندازه ده تا انگشتت! بلکه به اندازه ده تایی بچگیامون بهمون پس میده! همون ده تایی که وقتی بچه بودیم و میگفتن چن تا خدا رو دوست داری ؟ میگفتیم ده تاااااا ?
واسه ارامش هم دعا کنیم ??

برگرفته شده از tobe94.blog.ir
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
 سپاس شده توسط
چقدر میتونیم کثیف و بی احساس باشیم که وقتی ته این گناه کوفتیو دیدیم داریم ادامه ش میدیم؟!
مگه اون ۳ دقیقه چی داره؟
به درک بزار مغزت بترکه بزار از فشار بمیری
ولی از گناه نه....
دیگه نمیتونم قبول کنم اینهمه صدمه زدن به خودمو... واقعا دیگه نمیتونم ببینم چجوری جسم و روحمو ریش ریش کردم...
دیگه بسه! 53258zu2qvp1d9v
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
(1400 خرداد 21، 11:47)yaldaw نوشته است: دوستان اینو حتما بخونید

پیامی از یکی از کاربران خوب سایت داداش رضا:

تقدیم به همه کسانی که با ذره ذره وجودشون اینا رو حس کردن و تا مغز استخون با این درد زندگی کردن:

خسته شدیم ، خستهِ خسته !

از غسل هایی که بعد از گناه کردیم، که همش دنبال یه بهونه بودیم که کسی نفهمه چرا رفتیم حموم ؟ که کسی نفهمه چرا اینقدر زود زود میریم حموم؟

زمان غسل کردنو یادت میاد؟!

همون لحظه ایی که زیر دوش وایستادیم و به ارامش بعد از غسل فکر کردیم و به زشتی کاری که چند دقیقه قبل انجام دادیم! به خودمون قول دادیم این اخرین دفعه است که داریم گناه میکنیم و براش غسل میکنیم، اما چقدر زود در موقعیت گناه قول و قرارامون یادمون رفت!

خسته ایم از اینکه صدتا سرچ بیخود در نت زدیم و تهش نشستیم دونه دونه هیستوریا رو پاک کردیم! که مبادا یه نفر اتفاقی ببینه که ما چی سرچ کردیم؟!

چه جاهایی دلمون لرزید که نکنه لو بریم ! اگه آبرومون بره چی ؟!

خسته از کلیپ ها عکسا رمان ها و فیلم هایی که دیدیم تا یه کار حیوانی رو ببینیم و لذت ببریم !

خسته از مشت مشت قرص خوردن که چرا پامون تق تق صدا میده و هر از گاهی دستمون تیر میکشه!

هر دفعه بهونه های مختلف اوردیم که چرا کِسِلیم؟ که چرا مریضیم؟! چرا همش خوابمون میاد؟! به بهونه کار و درس رفتیم تو اتاق و فکر کردیم هیشکی ما رو نمیبینه ولی هر غلطی که بود با خودمون انجام دادیم!

خسته ایم از تمام اون دوثانیه لذت هایی که بعدش حس کردیم بدبخت ترین ادم زمینیم!

خسته ایم از تموم اون روزایی که جرات نداشتیم به چشای خودمون در اینه نگاه کنیم .خجالت کشیدیم به خودمون بگیم دوستت دارم ! هر دفعه که تو اینه نگاه کردیم به خودمون گفتیم ببین که چیکارم کردی ؟!

کجای زندگی خود مونو جا گذاشتیم؟! کدوم صفحه از روزگار خودمونو گم کردیم؟! چرا به جای اینکه مشکلاتمونو حل کنیم، با هفت تیر به روحمون شلیک کردیم؟! چندتا از ارزوهامون رو با دست های خودمون کشتیم؟ چندتا از استعداد و موفقیت های خودمونو به پای یه لحظه لذت خفه کردیم؟! از کی با خودمون بد شدیم؟ ها؟!!!

چند دفعه کر شدیم و صدای خدا رو نشنیدیم ؟! چند دفعه به عذاب وجدانمون خفه کن نصب کردیم که هعی بهمون نگه: نکن برگرد ادامه نده!

میدونیم که وقتی خفه شد دودش تموم وجودمونو فرا گرفت و سیاهِ سیاه شدیم؟! میدونیم که یه پرده سیاه جلوی چشممونو گرفت و نذاشت که از طبیعت و زیبایی های خداوند لذت ببریم؟!

همین بود که بی تفاوت از کنار ماه و خورشید و طلوع و غروب و کهکشان ها و ستاره ها عبور کردیم و اصن نفهمیدیم کی روز شد و کی شب اومد !

چند دفعه گول شیطان رو خوردیم و توهم زدیم این دفعه با دفعه قبل فرق میکنه ؟! مگه نشنیدیم که شیطان به بابامون( حضرت ادم) هم رحم نکرد، اونوقت به من و تو رحم کنه؟! هه !

ما داریم در یه دود بسیار غلیظ زندگی میکنیم ، خدا کلی نعمت بهمون داده تا بتونیم با این نعمت ها به خودش برسیم اما ما داریم دونه دونه نعمت ها رو در شومینه دنیا میسوزونیم تا غلظت این دود رو زیاد کنیم ! چون ان سوی دود رو نمیبینیم و فکر میکنیم زندگی فقط همین دود غلیظی هستی که اطرافمونو فرا گرفته! بسه به خودمون بیاییم!

ما محکومیم! محکوم به قتل عمد !

ما خودمون رو با این کارِ کثیف کشتیم!

چه جاهایی که میتونستیم موفق ترین باشیم ، اما نشدیم ! چه جاهایی که میتونستیم عزیز دردونه خدا بشیم ولی نشدیم! چه جاهایی که میتونستیم ارامش رو زیر زبونمون مزه مزه کنیم اما چیزی جز تپش قلب و استرس و عرق چیز دیگه ایی حس نکردیم. مگه چقدر زنده ایم که نصف زندگی مون به استرس و فشار های عصبی به فنا میره؟! هعی توهم زدیم ، خیال کردیم ، تصور کردیم…

واقعا داریم باخودمون چیکار میکنیم؟! ما ها به خودمون خیلیییی بدهکاریم ، خیلی. به تعداد روزهایی که از دست دادیم به تعداد موفقیت های که از دست دادیم به تعداد خوشبختی ها ، ارزوها، ارامش ها، شادی ها، سلامتی ها ، لذت ها ، خنده ها، قوی بودن ها و…

بازم بگم؟!

برگردیم، دیر نیس ! اگه تلاش کنیم نه تنها همه اش دوباره بهمون داده میشه که خدا نه ده تایی اشانتیون هم بهمون میده . نه به اندازه ده تا انگشتت! بلکه به اندازه ده تایی بچگیامون بهمون پس میده! همون ده تایی که وقتی بچه بودیم و میگفتن چن تا خدا رو دوست داری ؟ میگفتیم ده تاااااا ?
واسه ارامش هم دعا کنیم ??

برگرفته شده از tobe94.blog.ir
809197ps94ijjhwg
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

میگن شیشه حافظه داره

یعنی هر ضربه ای بهش بزنی تو خودش جمع میکنه؛
برا همینه که بعضی وقتا بی دلیل یا با یه تقه کوچیک میشکنه.
حکایت دل آدماست....

متنش باحال بود  53258zu2qvp1d9v
.
.
.
سلام دخترا 

روز 62 

ببخشید نمیرسم پیام ها رو بخونم  302

دعا کنید کنکورو خوب بدم  53258zu2qvp1d9v
(1400 خرداد 21، 15:58)آبی آسمانی نوشته است: سلام دخترا 

روز 62 

ببخشید نمیرسم پیام ها رو بخونم  302

دعا کنید کنکورو خوب بدم  53258zu2qvp1d9v

سلام عزیزم 303
انشاءالله که عالی میدی کنکور رو Khansariha (96)
مراقب پاکیت باش 128fs318181

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

روزمون مباااااارک Khansariha (57) Khansariha (57)
Khansariha (84) Khansariha (63)
بفرمایید هدیه  Khansariha (89)

[تصویر:  1895530424-talab-org_qpt2.jpg]

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

(1400 خرداد 21، 20:48)rahayii نوشته است: روزمون مباااااارک Khansariha (57) Khansariha (57)
Khansariha (84) Khansariha (63)
بفرمایید هدیه  Khansariha (89)

[تصویر:  1895530424-talab-org_qpt2.jpg]

Thankyou Khansariha (84) Khansariha (84)
.
.
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان