امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلااااام گل دخترا 2uge4p4
خوبین 302
رهایی..۲۹ روز خووب به لطف خدا 317

راستی چرا انقدر تعداد دخترا تو تاپیک ورزشی کمه Swear1
من و عارفه..رزا و ستاره و زینبی

البته کویین، سنا بانو و آبی آسمانی هم بودن ولی دیگه اعلام وضعیت نمیکنن Khansariha (56)

ورزش خیلی مفیده هااااا
وقت بزارین براش 49-2
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
(1400 تير 19، 15:01)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: در رابطه با پاکی هم عزیزم نمیدونم تو مسابقه کنترل ذهن و نگاه هستی یا نه
نیستم. ولی خیلی دوست دارم مدالش را بگیرم.  53258zu2qvp1d9v دیدی مدالش چشمک میزنه 53258zu2qvp1d9v
گرفتن مدالش حسرتی بود برایمان 53258zu2qvp1d9v
خیلی خوشگله 53258zu2qvp1d9v

پس بیا ثبت نام کن همین امشب هم اعلام وضعیت کن
باهم از امروز شروع کنیم 128fs318181
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
سلااااام

با وجود مدیران جدید گروهمون گرم تر شده  317
و همچنین با کاربرای خوووبش که هوای همو دارن  317

خداروشکر

ان شالله فعالیت های هدفمند هم داشته باشیم تو گروه 49-2
دورهمی چی شد راستی؟

نقل قول: البته کویین، سنا بانو و آبی آسمانی هم بودن ولی دیگه اعلام وضعیت نمیکنن [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

من هنوزم ورزش میکنم .. امشب میرم اعلام وضعیت 
مرسی از یاداوری 302

(1400 تير 18، 23:06)عارفه نوشته است:
(1400 تير 17، 22:05)عارفه نوشته است:
[تصویر:  kid-or-teen-cartoon-girls-characters-gro...054666.jpg]

عارفه جون من اونی هستم که دفتر  برنامه ریزی دستشه 4chsmu1

من دفترمو هیچوقت از خودم جدا نمیکنم
حتی تو مهمونیا دفتر دستمه دارم مینویسم Gigglesmile
شما چطور؟
نقل قول: من هنوزم ورزش میکنم .. امشب میرم اعلام وضعیت 
مرسی از یاداوری [تصویر:  302.gif]
آفرین سناجون 2uge4p4
خواهش میشه Khansariha (96)

من اون دخترم که لباس صورتی پررنگ تنشه..یه پاپیون قرمز هم رو سرش داره 4chsmu1
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
سلام خدمت دخترای گل بارانی امیدوارم حال همتون خوب باشه  302
ستاره / 1 تیر  1400/ 18 روز خوب

خداروشکر امروز هم خوب گذشت و تونستم خیلی خوب به برنامم عمل کنم  49-2  ولی هنوز یه چیزی آزارم میده بمونم عذاب وجدان دارم برم هم عذاب وجدان دارم هیچطوره نمیتونم درست کنم اوضاع رو خو بیخیال چه خبر ؟ شما چه میکنین ؟ تابستون خوش میگذره ان شاءالله ؟ Khansariha (13) 
خداروشکر چله ام هم داره خوب پیش میره   Khansariha (69)
دارم روی رفتار های بدم کار میکنم حس میکنم تقریبا دارم به علاقه ام نزدیک میشم  Hanghead
راستی یه فعالیت جدید رو شروع کردم که به زودی سوپرایزتون میکنم  317
راستی دخترا شما تا حالا به فکر افتادین برای نمازای قضاتون ؟ خیلی مهمه این فراموشش نکنین  Hanghead
راستی منم جشن میخواما بابا 18 روزه پاکما  Swear1 منو فراموش نکنین منم هستم من من  Khansariha (13)
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

(1400 تير 19، 21:34)Bright Star نوشته است: سلام خدمت دخترای گل بارانی امیدوارم حال همتون خوب باشه  302
ستاره / 1 تیر  1400/ 18 روز خوب

خداروشکر امروز هم خوب گذشت و تونستم خیلی خوب به برنامم عمل کنم  49-2  ولی هنوز یه چیزی آزارم میده بمونم عذاب وجدان دارم برم هم عذاب وجدان دارم هیچطوره نمیتونم درست کنم اوضاع رو خو بیخیال چه خبر ؟ شما چه میکنین ؟ تابستون خوش میگذره ان شاءالله ؟ Khansariha (13) 
خداروشکر چله ام هم داره خوب پیش میره   Khansariha (69)
دارم روی رفتار های بدم کار میکنم حس میکنم تقریبا دارم به علاقه ام نزدیک میشم  Hanghead
راستی یه فعالیت جدید رو شروع کردم که به زودی سوپرایزتون میکنم  317
راستی دخترا شما تا حالا به فکر افتادین برای نمازای قضاتون ؟ خیلی مهمه این فراموشش نکنین  Hanghead
راستی منم جشن میخواما بابا 18 روزه پاکما  Swear1 منو فراموش نکنین منم هستم من من  Khansariha (13)

سلام ستاره جونم302

خداروشکر 317
منکه درس و ورزش..فیلم هم فقط سریال گیسو رو نگا میکنم Gigglesmile
چقد پیشرفت کردی..آفرین بهت 2uge4p4
به فکر که بودم ولی خب وقت نمیشه Hanghead 

گلم برای شما یدفعه جشن گرفتن دیگه Khansariha (13) ولی باشه خودم برات میگیرم بیست روز که شدی 53258zu2qvp1d9v

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سلااام دخترااا 49-2

رزا/ 22 خرداد/ 29 روز خوب به لطف خدای مهربوون

اگه کسی اون لباس آبیه گوشه سمت چپو انتخاب نکرده من باشم 53258zu2qvp1d9v

ایول به ستاره، همیار قشنگم 2uge4p4 Confetti 

منو رها هم که تعداد روزامون برابر شده Khansariha (69)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

بچه ها میگم که
کسی از نورالزهرا خبر نداره ؟Hanghead
گلگلی هم که نیست Khansariha (116)

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

نقل قول: دارم روی رفتار های بدم کار میکنم حس میکنم تقریبا دارم به علاقه ام نزدیک میشم  [تصویر:  hanghead.gif]

راستی یه فعالیت جدید رو شروع کردم که به زودی سوپرایزتون میکنم  [تصویر:  317.gif]

به به چه عالی 317

نقل قول: عارفه جون من اونی هستم که دفتر  برنامه ریزی دستشه [تصویر:  4chsmu1.gif]

من دفترمو هیچوقت از خودم جدا نمیکنم
حتی تو مهمونیا دفتر دستمه دارم مینویسم [تصویر:  gigglesmile.gif]
شما چطور؟

بهله بهله 4fvfcja خوب است خوب است

منم یمدت اینجوری بودم. سال دوم دانشگاه یه دفترچه داشتم که همیشه باهام بود. یه کیف پاسپورتی داشتم تو دانشگاه هم ساعت های استراحت به گردنم آویزون بود یا یه خودکار 4chsmu1

غیر از کیف و‌کتابام

الان نه دیگه. یمدت با دفترم شکرآب بودیم، در جریان هستی که. دیشب البته یکم نوشتم. بعد یک هفته. خلاصه اتفاقات هفته پیش رو نوشتم.
دیدم چون شبا اتفاقات روز و حرف و نقل ها یادم میاد خوبه اون سیستم شمع و فندک کنار رخت خوابم رو دوباره فعال سازی کنم 4chsmu1

دیشب این کارو کردم. و کلی زیر نور شمع نوشتم.  Sham  317
راه خیلی خوبیه.

قبلا این کارو می کردم. اول با شمع می نوشتم هر چی تو ذهنم بود بعد خاموش می کردم می خوابیدم اگه خوابم نمی برد دوباره پا می شدم می نوشتم و گاهی چند بار پادمی شدم. اینطوری هر چی تو ذهنم بود خالی می شد. 
گاهی ایده های خیلی خوبی به ذهنم میومد یا کارایی که طی روز یادم رفته بود و اینطوری نظم خوبی پیدا می کردم.

نقل قول: میگذره این روزا، ولی از تو یه آدم قوی میسازه و تو یه روزی به این باور میرسی، شاید خیلی زودتر از زمانی من بهش رسیدم تو خیلی زود در خودت کشف کنی [تصویر:  1.gif]

کاملا موافقم باهات لبخندم، درسته 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]  از سختی ها قوی میشم میام بیرون [تصویر:  khansariha%20(69).gif] . میدونم. فقط یه ذره سختی ها طولانی شدن خدا [تصویر:  65.gif]

Khansariha (13) وای رعنا
اون خدای آخرش فقط.
با لحن بخونید قشنگ عین داغ می چسبه به آدم Khansariha (13)
می فهمم چی میگی عزیزم... 53258zu2qvp1d9v
عوض گوشت و پوست با مویرگام حس کردم Khansariha (13)
سختی عجیبی داره...
خدا به همه ما صبر جمیل (صبر بدون غر زدن و با رضایت قلبی) عطا کنه 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام بچه ها جون امیدوارم حالتون خوب باشه  Khansariha (84) مهربانو/14 تیر/6 روز خوب     ( خداروشکر)
53 حسبی الله 53
توی پرانتز: امروز من چه فعال شدم Khansariha (13)

رزا جانم و آبی جان و البته بقیه خواهریای گلم، 49-2

این سوال رو قبلا پرسیده بودید که چطور حسمون رو درست ابراز کنیم و من گفته بودم:

نقل قول: خودتون حستون رو می فهمید چیه و در بیانش مشکل دارید یا اینکه اون هم مبهمه براتون؟

قسمت اولش رو جواب دادم موند قسمت دوم.

اول که می خوام از خودتون بپرسم، مشکلتون توی مرحله ابراز چیه بیشتر که نمیتوانید بگید؟ چجوریه؟

بخشیش که خب گفتیم، از اینجا نشأت می گرفت که نمی دونستید حستون چیه.
حالا که می دونید اوضاع ابرازتون چطور شده؟ 7

برای پیشبرد هدفمون من این راه رو پیشنهاد می‌کنم. daghighan

بیاین چند روز تمرین کنین ابراز احساسات رو. حس هایی که به نظرتون گفتنش سخته رو (با توجه به شناختی که از احساسات به دست آوردید) بیان کنین. تا کم کم پیش بریم ببینید کجا گیر می کنید، چیو نمی‌تونید بگید که به اون بپردازیم. 49-2

مثلا بنویسید:

نقل قول: تمرین ابراز احساسات امروز:

امروز با خواهرم دعوام شد و از صبح احساس خشم داشتم. می خواستم خفه ش کنم. :Khansariha (13)
همچنین احساس غم داشتم./
رنجیدم از دستش./
نمی دونم چرا ولی هر بار حس می کنم ازم سواستفاده می کنه./ دلم می خواد...
نقل قول: تمرین ابراز احساسات امروز:
اینا رو می خوام به مامانم بگم: مامان جان، شما وقتی جلوی بقیه از من انتقاد می کنی من احساس خجالت می کنم و حس می کنم بی ارزش و بی لیاقت هستم.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
نقل قول: سلام ستاره جونم[تصویر:  302.gif]

خداروشکر [تصویر:  317.gif]
منکه درس و ورزش..فیلم هم فقط سریال گیسو رو نگا میکنم [تصویر:  gigglesmile.gif]
چقد پیشرفت کردی..آفرین بهت [تصویر:  2uge4p4.gif]
به فکر که بودم ولی خب وقت نمیشه [تصویر:  hanghead.gif] 

گلم برای شما یدفعه جشن گرفتن دیگه [تصویر:  khansariha%20(13).gif] ولی باشه خودم برات میگیرم بیست روز که شدی [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
سلام عزیزجان  317

من فیلم و اینا اصلا نمیبینم  Hanghead 
ممنونم عزیزدل  Khansariha (96) ان شاءالله هممون روز به روز پیشرفت داشته باشیم  49-2
همراه با نمازات بخون مثلا روزی با یه نمازت مثلا ظهر یا مغرب دو رکعت قضا بخون  Hanghead
نمیخوام 18 روز هیچ جشنی نداشتم یعنی باید تا 100 روز دیگه صبر کنم ؟ ظلمهههههه  20
مرسی عزیز جان خواهری خودمیییییی    Khansariha (63)

نقل قول: ایول به ستاره، همیار قشنگم [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  confetti.gif]

قربانت عزیزم  317

مهربانو جان فردا یه هفته میشی مبارکت باشههههه   2uge4p4
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

عارفه چقدر خوبه که هستی و پیدات کردم
حالم بهتر بشه میام انقدر ازت میپرسم که خسته بشی 53258zu2qvp1d9v

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

(1400 تير 19، 22:23)مهربانو نوشته است: سلام بچه ها جون امیدوارم حالتون خوب باشه  Khansariha (84) مهربانو/14 تیر/6 روز خوب     ( خداروشکر)

مهربانو جان خوشحالم از آشناییت عزیزم Khansariha (8)

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سلااااام

صبح بخییییییییییر

اول هفتست ...
امیدوارم هفته ی خوبی رو با برنامه ریزی شروع کنید 49-2 317

هرکس تاحالا برنامشو ننوشته همین امروز شروع کنه   clapping

حتی شده دو سه تا کار مفید فقط بنویسه و انجام بده 49-2

یه خبر خوب اینکه خانوم لبخند و  برایت استار  و رهایی و شادن عزیز اومدن به تالار برنامه ریزی  Confetti

راستی برنامه ویژه تابستونتون چطور پیش میره؟
من مطالعه درسی ، مهارت یادگیری ، پیاده روی و تفریحم رو انجام میدم خداروشکر
شماها چطور؟

نقل قول: الان نه دیگه. یمدت با دفترم شکرآب بودیم، در جریان هستی که. دیشب البته یکم نوشتم. بعد یک هفته. خلاصه اتفاقات هفته پیش رو نوشتم.
دیدم چون شبا اتفاقات روز و حرف و نقل ها یادم میاد خوبه اون سیستم شمع و فندک کنار رخت خوابم رو دوباره فعال سازی کنم [تصویر:  4chsmu1.gif]

دیشب این کارو کردم. و کلی زیر نور شمع نوشتم.  [تصویر:  Sham.gif]  [تصویر:  317.gif]
راه خیلی خوبیه.

قبلا این کارو می کردم. اول با شمع می نوشتم هر چی تو ذهنم بود بعد خاموش می کردم می خوابیدم اگه خوابم نمی برد دوباره پا می شدم می نوشتم و گاهی چند بار پادمی شدم. اینطوری هر چی تو ذهنم بود خالی می شد. 
گاهی ایده های خیلی خوبی به ذهنم میومد یا کارایی که طی روز یادم رفته بود و اینطوری نظم خوبی پیدا می کردم.

خب تبریک میگم آشتی با دفترت رو 49-2

چه شاعرانه و رمانتیک زیر نور شمع Gigglesmile
یاد این کارتونا افتادم مثل آنه شرلی و جودی ابوت 4chsmu1
خیلی خوبه عزیزم ..بازم ادامه بده این کارو 49-2

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان