امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

اتفاقا من احساس میکنم خیلی بی مزن 1744337bve7cd1t81 
اصلا بهتره راجب اقای امینی خواه و استاد پناهیان صحبت نکنیم  Khobam
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 شهريور 27، 15:01)ایرانا نوشته است: شادی جونی مرسی از قسمت ۵ 4chsmu1 53

نقل قول: وایییییی چجوری آخه [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
اتفاقا من خیلی اهل چیرای صوتیم
پادکست ، سخنرانی ، کتاب صوتی
اصلا اگ ی صدای پیشم نباشه نمیتونم کارامو انجام بدم [تصویر:  65.gif]
ولی ب طور کلی از روحانیای خیلییی کمی خوشم میاد و سخنرانی هاشونو گوش میدم،
تا حدودی احساس میکنم خودشونو زیادی دست بالا میگیرن [تصویر:  45.gif] طبق چیزایی ک تو فامیل و بقیه جاها دیدم:/
از روحانیای متواضع خوشم میاد ک خودشونو در سطح مردم ببینن و احساس معصوم بودن نکنن..
که استاد پناهیان این ویژگی رو دارن  [تصویر:  4chsmu1.gif]

چه باحال 4chsmu1 
منم نمیتونم کارامو انجام بدم بدون صدا ، ولی چیزی ک میگوشم ، یه چیز اموزشی نیست ک تمرکز بخواد ، ترجیح میدم آهنگ یا مداحی گوش کنم

متاسفانه یا خوش بختانه ، باید نت برداری کنم از چیزی ک میخونم
سر همین 
ترجیح میدم موقع گوش کردن مشغله فکری و کاری نداشته 

با حرفای آخرت موافقم و ترجیح میدم سکوت کنم 4chsmu1...
چه جالب ، سر فرصت ، یکی ۲ تاشو میگوشم ببینم چه طوریه 4chsmu1 

نقل قول: آخ که جقد برعکس منی
اصلا نمیتونم سخنرانی های اقای عالی رو حتی یک دقیقه هم گوش بدم
صداشون خشکه [تصویر:  p.gif]

عجب 4chsmu1 
منم طولانی مدت گوش نمیدم ، از آرامش و شمارده حرف زدنشون خوشم میاد
و انعطافی ک موقع حرف زدن دارن

فک کنم تنها کسی ک تو این مدت از نحوه تدریسش لذت بردم همین اقای امینی خواه هست 
مخصوصا شوخیایی ک میکنه  Khansariha (13)

پادکست کم گیر میاد ..
راجب تلاش و موفقیت بخای پادکستای سوخت جت خیلی خوبن
اگه یکم ژانر عاشقونه دوست داشته باشی پادکستای آقای آریانفر خیلی قشنگن
توی ایتا هم خود ادمینای کانالای مختلف میسازن خیلی هم حرفه این..
.
.
.
 سپاس شده توسط
نقل قول: اتفاقا من احساس میکنم خیلی بی مزن [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif] 

اصلا بهتره راجب اقای امینی خواه و استاد پناهیان صحبت نکنیم  [تصویر:  khobam.gif]
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
وایی
 عالی بود شادی

هنوز گوش نکردم نمیدونم ، شوخیای این مبحث بیمزه هستن یا نه 
مباحث دیگه ک بامزه بودن Khansariha (13)

چه باحال با هم فرق میکنیم 4chsmu1 Khansariha (13)

ولی اگر جمله خفنی از هر کدوم داشتین ، یا مبحثی ک به نظرتون مفید بود حتما بنویسین ، درموردش حرف بزنیم 4chsmu1
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
نقل قول: پادکست کم گیر میاد ..

برنامه castbox رو دانلود کن ، در هر زمینه ای پادکست داره 
مخصوصا پادکستای دکتر شکوری 
خیلی مفید هستن 49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سپاس شده توسط
(1400 شهريور 27، 15:22)ایرانا نوشته است:
نقل قول: اتفاقا من احساس میکنم خیلی بی مزن [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif] 

اصلا بهتره راجب اقای امینی خواه و استاد پناهیان صحبت نکنیم  [تصویر:  khobam.gif]
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
وایی
 عالی بود شادی

هنوز گوش نکردم نمیدونم ، شوخیای این مبحث بیمزه هستن یا نه 
مباحث دیگه ک بامزه بودن Khansariha (13)

چه باحال با هم فرق میکنیم 4chsmu1 Khansariha (13)

ولی اگر جمله خفنی از هر کدوم داشتین ، یا مبحثی ک به نظرتون مفید بود حتما بنویسین ، درموردش حرف بزنیم 4chsmu1

ب شدت فرق میکنیم 4chsmu1
خب قسمت 6 رو گوش دادی بگو بی مره بود یا بامزه 65

حتما Khansariha (69) تنهامسیر و حال خوب  رو باید گوش بدم هر چیزی توجهمو جلب کرد میزارم Khansariha (56)
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 شهريور 27، 15:23)ایرانا نوشته است:
نقل قول: پادکست کم گیر میاد ..

برنامه castbox رو دانلود کن ، در هر زمینه ای پادکست داره 
مخصوصا پادکستای دکتر شکوری 
خیلی مفید هستن 49-2

ممنوننننننن Khansariha (84) خیلییی نیاز داشتم ب ی همچین چیزی
برم نصبش کنم Khansariha (56)
دکتر شکری راجب چی صحبت میکنه؟؟
.
.
.
 سپاس شده توسط
ببخشید شاید اصلا این اظهار نظرم وسط صحبت ها و تلاش هاتون قشنگ نباشه. ولی خب میگم چون اگه اینجا هم که مجازیه و شما دوستان خوبم هستید اینهمه نگم که جا بگم؟؟؟ منم به سختی با یه روحانی حال میکنم و پای حرفش میشینم. این بخشو با شادی موافقم. اما درمورد اینکه پناهیان چنین ویژگی هایی که ذکر شد داشته باشه نه رد میکنم نه تایید، زیاد نمیشناسمش. فقط میدونم با روحانی ای که زیاد و مداوم تنشو به تنه سیاست بزنه و تو هر موضوع تخصصی و غیرتخصصیش (منظورم اینجا فقط سیاست نیست، مصادیق دیگه ای تو ذهنم هستن) نظر بده نمیتونم کنار بیام. و جالبه که چقدررر من با رزای 4 سال پیش تفاوت دارم از جهت فکری. خلاصه که درمورد نماز بحثمونو ادامه بدیم بهتره...هرکدوم از این افرادی که گفتید اگه صحبت های خوبی ازشون داشتید بگید مثلا من مطالب نماز رو که خلاصه کردید خوندم اونایی که از اقای پناهیان سنا جان قبلا در کانون گذاشته خوندم. اما وارد اشخاص نشیم به نظرم. یعنی به نظرم صحبت های همه افراد رو بدون تعصب بخونید و به خاطر معروف بودن یا کلمه استاد پیش از نام فردی تصور نکنید صحبت ها تماما از آسمان نازل شدند. درمورد صحبت همه افراد خودتون هم فکر کنید. البته که میدونم خیلی خیلی از من بهتر و عمیقترید.  ببخشید خیلی بیشتر دوست داشتم و دارم دربضی موارد صحبت کنم اما کانون جای این صحبتا نیست...

ایرانای عزیزم یه نکته جالب توجهی تو حرفات واسم بود ترک برای خدا...باید بیشتر بهش فکر کنم...خدا عزیزترین و بهترین بوده و هست واسم اما نمیتونم ادعا کنم ترکم تماما برای خداست..
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 شهريور 27، 17:07)Roza_r نوشته است: ببخشید شاید اصلا این اظهار نظرم وسط صحبت ها و تلاش هاتون قشنگ نباشه. ولی خب میگم چون اگه اینجا هم که مجازیه و شما دوستان خوبم هستید اینهمه نگم که جا بگم؟؟؟ منم به سختی با یه روحانی حال میکنم و پای حرفش میشینم. این بخشو با شادی موافقم. اما درمورد اینکه پناهیان چنین ویژگی هایی که ذکر شد داشته باشه نه رد میکنم نه تایید، زیاد نمیشناسمش. فقط میدونم با روحانی ای که زیاد و مداوم تنشو به تنه سیاست بزنه و تو هر موضوع تخصصی و غیرتخصصیش (منظورم اینجا فقط سیاست نیست، مصادیق دیگه ای تو ذهنم هستن) نظر بده نمیتونم کنار بیام. و جالبه که چقدررر من با رزای 4 سال پیش تفاوت دارم از جهت فکری. خلاصه که درمورد نماز بحثمونو ادامه بدیم بهتره...هرکدوم از این افرادی که گفتید اگه صحبت های خوبی ازشون داشتید بگید مثلا من مطالب نماز رو که خلاصه کردید خوندم اونایی که از اقای پناهیان سنا جان قبلا در کانون گذاشته خوندم. اما وارد اشخاص نشیم به نظرم. یعنی به نظرم صحبت های همه افراد رو بدون تعصب بخونید و به خاطر معروف بودن یا کلمه استاد پیش از نام فردی تصور نکنید صحبت ها تماما از آسمان نازل شدند. درمورد صحبت همه افراد خودتون هم فکر کنید. البته که میدونم خیلی خیلی از من بهتر و عمیقترید.  ببخشید خیلی بیشتر دوست داشتم و دارم دربضی موارد صحبت کنم اما کانون جای این صحبتا نیست...

ایرانای عزیزم یه نکته جالب توجهی تو حرفات واسم بود ترک برای خدا...باید بیشتر بهش فکر کنم...خدا عزیزترین و بهترین بوده و هست واسم اما نمیتونم ادعا کنم ترکم تماما برای خداست..

با همه حرفات تک ب تک موافقم، نمیخام دفاع کنم یا چیزی ولس فقط استاد پناهیان هیچ جا پیشوند پشت اسمشون نمیزارن و من خودم استاد صدا میکنم، راجب به همه چیز هم با تحقیق و کلی سند و مدرک صحبت میکنن 53258zu2qvp1d9v و البته صداشون برای صحبت ب دلم میشنه ب این دلایل قبولشون دارم
و قطعا هر کسی ک حرف خوبی بزنه باید بدون توجه به اسمش شنید صحبتشو 2uge4p4
.
.
.
 سپاس شده توسط
شادی جان امیدوارم صحبتام باعث دلخوری شما یا بقیه طرفداران ایشون نشه، من قصدم این نیست. تاکیدم اینه که روحانی باید درمورد مسائل تخصصی حوزه دینی صحبت کنه (دقیقا جملاتی که سالها برای تایید درستی تقلید از مرجع تقلید در کتابهای درسی و روی منبرها خود آقایون داشتند و دارند)، متاسفانه امروز خیلی از روحانی ها هم زمان کارشناس امور اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، پزشکی و مشاوره هم هستند... و خب من بعضا مصادیقی از صحبت های غیرتخصصی بعضی آقایون در حوزه تحصیلی خودم دیدم که ابدا کانون جاش نیست که درموردش صحبت کنم. خب باید بگم وقتی یه روحانی رو یک بار میبینم که تو حوزه غیرتخصصیش جلوی کلی آدم با اطمینان کامل نظر میده یه مقدار در حوزه های تخصصیش هم حس خوبم بهش کم میشه. خیلی خیلی این مبحث طولانیه من میتونم بگم که فقط یه اشاره خیلی خیلی کوچیک کردم. من در کل خیلی محتاطانه اینجا صحبت میکنم چون همه رو مثل خواهر خودم دوست دارم و میپذیرم که طرز تفکر متفاوتی با هم داشته باشیم اما خب گاهی در حد خیلی کم و اشاره ای سعی میکنم نظرمو بگم که حس نکنم نظراتمو همیشه توی سرم نگه میدارم.
#حافظ❤

اره کاملا موافقم نباید توی همه حیطه ها نظر داد 53258zu2qvp1d9v
مطمئن باش هیچکس دلخور نمیشه 
اتفاقا خوشحال هم میشم نظرات متفاوت و مخالف بشنوم 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
 سپاس شده توسط
شادی عزیزم Khansariha (96) چقدر امروز حس غم و ناراحتی دارم. ایرانا که نمیخواد همچین روزی رو برای رفتن انتخاب کنه؟
#حافظ❤

(1400 شهريور 27، 14:33)SILENT scream نوشته است: اینم قسمت پنجمش..  302
امیدوارم ب دردتون بخوره 53258zu2qvp1d9v
ایرانا جان منتظر قسمت شیشیم 2uge4p4

مرررسی شادی قشنگم 317  53
مثل همیشه عالی✌?

(1400 شهريور 27، 15:13)SILENT scream نوشته است: اتفاقا من احساس میکنم خیلی بی مزن 1744337bve7cd1t81 

اری به نظر منم در مورد اشخاص صحبت نکنیم بهتره
اختلاف نظرا زیاده 4chsmu1

با صحبت های رزا هم موافقم(:⚘
 سپاس شده توسط
(1400 شهريور 27، 17:59)Roza_r نوشته است: شادی عزیزم Khansariha (96) چقدر امروز حس غم و ناراحتی دارم. ایرانا که نمیخواد همچین روزی رو برای رفتن انتخاب کنه؟

بیا از ناراحتیات بگو حداقل باهم غصه بخوریم، تک خور ک نیستی؟ Swear1
اونطور ک من از صحبت هاش متوجه شدم پشیمون شده از رفتن،
امیدوارم درست متوجه شده باشم و همین باشه 53258zu2qvp1d9v
(1400 شهريور 27، 19:26)(=hich نوشته است:
(1400 شهريور 27، 14:33)SILENT scream نوشته است: اینم قسمت پنجمش..  302
امیدوارم ب دردتون بخوره 53258zu2qvp1d9v
ایرانا جان منتظر قسمت شیشیم 2uge4p4

مرررسی شادی قشنگم 317  53
مثل همیشه عالی✌?

(1400 شهريور 27، 15:13)SILENT scream نوشته است: اتفاقا من احساس میکنم خیلی بی مزن 1744337bve7cd1t81 

اری به نظر منم در مورد اشخاص صحبت نکنیم بهتره
اختلاف نظرا زیاده 4chsmu1

با صحبت های رزا هم موافقم(:⚘

عزیزمی Khansariha (96) 
آره ب شدت اختلاف نظرا زیاده Khansariha (89) 
منم با صحبتای رزا موافقم 25
.
.
.
 سپاس شده توسط
نقل قول: بیا از ناراحتیات بگو حداقل باهم غصه بخوریم، تک خور ک نیستی؟ [تصویر:  swear1.gif] 
عاااالی بود شادی جان Khansariha (13) قشششنگ گفتی. دیگه رفتم حموم فعلا تمیز شدم نظیف شدم پیش همه عزیز شدم 4chsmu1 الانم که اومدم بیرون گفتم کانونو چک کنم دیدم شکر خدا ایرانا مونده. این جملتو خوندم هم لبخند زدم هم دلم گرم شد. در نتیجه الان بهترم 53258zu2qvp1d9v حس میکنم زیاد درمورد ناراحتیم صحبت کنم ممکنه دیگرانو تو مسیر ترکشون سست کنم عزیزم یا ناراحتشون کنم.
#حافظ❤

نقل قول: ب شدت فرق میکنیم [تصویر:  4chsmu1.gif]
خب قسمت 6 رو گوش دادی بگو بی مره بود یا بامزه [تصویر:  65.gif]

حتما [تصویر:  khansariha%20(69).gif] تنهامسیر و حال خوب  رو باید گوش بدم هر چیزی توجهمو جلب کرد میزارم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

اصلا شوخی نکرد ک ، تمام حرفش تیکه و ترکش بود Khansariha (13)

مطمئنم اگر کسی به نماز اعتقاد نداشته و گوش کنه این قسمت رو با خاک یکسان میشه

این قسمت ، بیشتر صحبتهاشون ، روایت و حدیث بود ، البته ک من عاشق شنیدن حدیثم 4chsmu1

بیشتر روایات ک میترسونه ادمی زاد رو گفتن 
چون این مبحث رو توی محرم تدریس کردن ، شوخی و خنده نداشت ، شوخی و خنده های اصلی ، تو مبحث آن سوی مرگ خیلی بلد و جالب بود 

از این قست حرفاشون خیلی میشه شبه درست کرد
اگر گوش بکنین براتون ۱۵۰ تا سوال ایجاد میشه 4chsmu1
و همش با مضمون 《 چرا؟ 》4chsmu1

پ.ن : در کل خیلی برام جالب بود چشمم رو هم باز کرد،،،
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان