امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

تجربه بعدی از مسابقه کنترل نت 

نقل قول: ســـــــــــــهــــا

نمیشه این باشه و بخوای ترک کنی!
نمیشه دستت رو ببری طرف آتیش و نسوزی!

میشه بدون این چیزا هم زنده بود.. ب شرطی ک اهم ومهم کنیم و چیزی ک اهمیت بالا داره رو انتخاب کنیم..

برای رسیدن ب ترک باید همه جانبه باشه تلاشمون و این ک تو این مسیر شاید مجبور شیم از ی سری علایقمون بزنیم!
نقل قول: با هم‌گروهی‌هامون عهد میبندیم که توی اون روز پاک باشیم. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] [تصویر:  53.gif]
آها ممنون 53

نقل قول: راستی دوباره عهدنامه نذاریم؟ 
منم موافقم
نقل قول: یکی این که بگرد دنبال علت عصبانیت ات ، مثلا با یکی بحث می کنی و عصبی می شی ،ببین براچی عصبی شدی ،دلیل عصبانیت ات رو پیدا کن،خیلی فکر کن درموردش ،

مثلا ممکنه در مورد یه چیز دیگه ای  بحث کردین و تو اصلا به خاطر اون موضوع عصبی نیستی ،به خاطر این عصبی که بهش حسادت کردی !  این حسادت رو باید برای خودت حل اش کنی ، دفعه بعد با اون آدم صحبت می کنی عصبی نمی شی ،احتمال رفتن سمت گناه ات ام کمتر میشه. یا مثلا می بینی چون طرف تو حرفاش بهت بی احترامی می کنه ،عصبی می شی ،یا وقتی تو رو نادیده می گیره ،یا کلی دلایل دیگه ،که باید یه جوری واسه خودت حل اش کنی...

سلام فاطمه جان ( اگه درست یادم باشه اسمتو)
این راهکار رو سعی میکنم امتحان کنم هرچند نمیدونم چه طور باید برای خودم حلش کنم . چون اگه میدونستم کار قطعا به جاهای باریک کشیده نمی شد .

نقل قول: سمت موقعیت های عصبانیت زا  نرو
وقتی چراغ های خطر روشن میشه ،دیگه از اون  شرایط فاصله بگیر به هر بهانه ای
از آدم ها،مکان ها ،موضوعاتی که می دونی اگر باهاشون اصطکاک داشته باشی عصبی می شی فاصله بگییییییر

خب دقیقا مسئله وقتاییه که موقعیت های عصبانیت کننده با سرعت به سمت تو میان و تو کاری نمیتونی بکنی :»»»»»
و تهش تنها چیزی که برای تو میمونه یه اعصاب خوردِ خاکشیره که نه میتونی بروزش بدی نه با خودت حلش کنی!

شاید شوخ طبعی و کنایه زدن رو امتحان کنم. کرچه خیلی از این کار بدم میاد.
اما از درک کردن لبریزم و این کار اصلا کمکی بهم نمیکنه که عصبانی نباشم 

ممنون که برام وقت گذاشتی  4chsmu1 خیلی ارزشمنده برام

اعلام وضعیت پاکی م رو بگم تا از دست رفته 4chsmu1

ویلو / 17 خرداد / 14 روز خوب  2uge4p4
اعلام وضعیت مسابقه رو فک کنم اینجا باید بکنم و خب این مدت یادم رفته بود که باید اعلام میکردم اما مراقبت کردم 1

ویلو/ 21 خرداد/ نت +10 / پاکی+11
من باز برگشتم و خب ایندفه هنوز پاکم  4chsmu1 گفتم بیام یکم براتون صحبت کنم  Gigglesmile
بچه ها منو خیلی باید ببخشید که زیر پست ها و تاپیک ها خیلی فعال نیستم من یکم خیلی بیحوصله و چرتم برا همین
نهایت سعیمو میکنم که خیلی فعال باشم و باهاتون ارتباط بگیرم اما یکم سخته درکم کنید  Hanghead

من همچنان مشکلِ اعصاب و روانم دلیل اصلیه شکست هامه و هنوز نفهمیدم که چیکار میشه کرد براش.
داشتم فک میکردم کاش میشد که یه تیم پزشکی و مشاوره میداشت اینجا که بتونه مشاوره های کوتاه و رایگان مثلا در اختیار اعضا بذاره ( ولی میدونم خیلی چیز فضایی ایه همینطوری گفتم بگمش اینجا)

من این مدت سعی کردم بیشتر کتاب بخونم و هر روز ادامه بدم که تقریبا موفق بودم .
با قلم و کاغذ هم آشتی کردم  Khansariha (69) اما کاملا هنوز اخت نشدیم.
دوباره نوشتن رو شروع کردم.. هنوز یه نیمچه امیدی دارم که به رویای نویسنده شدنم برسم یه روزی گرچه نمیدونم اصلا راه رسیدن بهش چه طور ممکنه باشه  46

ولی خب. این روز ها همه خیلی بهم این حس رو میدن که خیلی بیکار و بدرد نخور شدم . و این خیلی حس بدیه..
حالا باز میام و براتون درد و دل میکنم ...
امیدوارم بتونم پاکیمو نگه دارم.. و خرابش نکنم... باید سعی کنم اصلا بهش فکر نکنم..
معمولا تایمای زیادی در حال غلبه کردن به فکرا و وسوس هام و انرژی خیلی برام باقی نمیمونه... ولی وقتایی که مطرح نشده توی ذهنم اوضاع خوبه..
نمیدونم چیکار میشه کرد که تعداد حمله ها کمتر بشه...
اوضاع عجیبیه.. 46
خلاصه که التماس دعا...

میدونم که خیلی بده.. ولی این روز ها خیلی افسردگی به من فشار آورده و من تقریبا همه چیز رو رها کردم..
از جمله نماز خوندن ها و با خدا حرف زدن هامو...
فک کنم به دعاهاتون نیاز دارم..
همین دیگه 1

فعلا خداحافظی 103
 سپاس شده توسط
سلام خواهرااااای گللل

چه طوریییین؟

ایرانا/
۲۶ خرداد/
تا اندک ساعاتی دیگر ۶ امین روز خوب به لطف خودش پایان میرسه Khansariha (69)

شااااااادیییییییی 2uge4p4
ستارههههه 2uge4p4

اومدین بارانو غرق نور کردین که Khansariha (63)
دلم براتون انقده ( daghighan ) شده بود
چه خبرا؟ 
خیلی خوشحالم ک الان اینجایین Khansariha (70) Khansariha (96)
ماشاءالله به پاکیاا 2uge4p4
ستارا جانم اسم جدیدت مبارک Khansariha (84)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
به ‌نام خدا
clapping لیست اعلام وضعیت ها clapping

53 53  53  53  53

عطر رهایی/ ؟ فروردین / 50 روز خوب ...................... در حال جهاد

SILENT scream ا/ 9 فروردین / 447 روز خوب .... در انتظار ستاره سیزدهم

* بنده پاک* / 2 دی / 157 روز خوب ................... در انتظار ستاره دهم

عارفه / 16 اردیبهشت / 40 روز خوب ........................ در انتظار ستاره دهم

هانا 1400 / 27 شهریور / 227 روز خوب.............. در انتظار ستاره هفتم

ناحلهـ /25 خرداد /6 روز خوب .......................... در انتظار ستاره هفتم

نور الزهرا/؟ خرداد / 2 روز خوب ......................... در انتظار ستاره ششم

meshkat ا/ 17 دی / 160 روز خوب ...................... در انتظار ستاره پنجم

سارا-1 / 27 دی / 155 روز خوب ...................... در انتظار ستاره پنجم 

یآرا / 6 خرداد / 13 روز خوب .............................. در انتظار ستاره پنجم

rahayii ا / ? خرداد / 6 روز خوب .......................  در انتظار ستاره چهارم

Roza_r ا/ 13 خرداد / 17 روز خوب ..................... در انتظار ستاره چهارم

[تصویر:  x206574_Screenshot_-_Instagram.jpg]

آبی آسمانی / 28 اردیبهشت / 0 روز خوب .................. در انتظار ستاره  دوم

سدنا / ? اردیبهشت/ 41 روز خوب ............... در انتظار ستاره اول

العبد المرحوم / 8 خرداد / 5 روز خوب ................ در انتظار ستاره اول

ویلو/ 17 خرداد / 14 روز خوب ...................... در انتظار ستاره اول

BREAKING BADا /4 اردیبهشت / 0 روز خوب ........... در انتظار ستاره اول

ایرانا / 26 خرداد /  6 روز خوب ........................ در انتظار ستاره اول

آبان / 6 خرداد/ 20 روز خوب..................... در انتظار 30 روز خوب

mohadeseا/ 7 اردیبهشت/ 17 روز خوب .............در انتظار 20 روز خوب

حیدر کرار/ 20 خرداد / 10 روز خوب  ................در انتظار 20 روز خوب

^فاطمه^ / ? فروردین / 7 روز خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

در جست و جوی نور / 30 اردیبهشت / 0 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

Zuzwا / 1 خرداد/ 2 روز خوب .............. در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53

panahا ....................................... شروع روزهای خوب

kristen ................‌................شروع روزهای خوب

#ما_میتوانیم
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
ویلو‌ جان به نظرم از قبل برای خودت بنویس و تعیین کن وقتی تو موقعیت عصبانیت قرار میگیری به ترتیب باید چیکار کنی؟ مثلا سه تا نفس عمیق میکشم، محلو ترک میکنم، یه لیوان اب میخورم، قدم میزنمو...بعدا که ارومتر شدم درموردش فکر میکنم و اگه لازمه دوستانه درموردش صحبت میکنم...

درمورد حملات زیاد وسوسه کاملا درکت میکنم منم گاهی اینو تجربه میکنم که انرژی زیادی از ادم میگیره. به هرحال فک میکنم تنها راه اینه که بهش پر و بال ندی و عمدا ادامش ندی تا روزای پاکی بیشتر بشن و شاید وسوسه ها کمتر...

اگه میتونی به زور نماز بخون اونم اول وقت...من هر وقت نمیخونم لغزش دارم Hanghead
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
حیدر کرار / ۲۰ خرداد/۱۳ روز پاک

اعلام وضعیت مسابقه 
حیدر کرار/۲۱ خرداد/پاکی+۱۲/نت+۱۲
 سپاس شده توسط
سلام دخترا 302

خوبین؟

به شدت محتاج دعاتون هستم Khansariha (121)
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
 سپاس شده توسط
سلام دختراا 
به پنجاه روزگی نزدیک می شم. خیلی خوشحالم. بعد چند ماه دارم به این روز نزدیک میشم. 

در این چهل و خرده ای روز دارم تاثیر چند سال زحمتم رو در قوی کردن خودم می بینم.
یاد گرفتن روش های درست مواجهه با استرس، حل کردن عمیق مشکلات روان و یادگرفتن مهارت های زندگی و در نهایت همه، برگشتن به خودم و مشغولیت به زندگی عادی  باعث دوام پاکی، وسوسه نداشتن و آرامشم شده.

خواهریااا
بر شما باد زندگی سالم با مشاوره، یاد گرفتن انواع مهارت های زندگی از کنترل خشم، ابراز درست احساسات، خودشناسی...
اگر از الان شروع کنید من بهتون قول میدم بعد دو تا چهار سال دیگه برای همیشه پاکید. چون یکی دیگه می‌شید.  53258zu2qvp1d9v 49-2

من الآن بدون مشکل نیستم. اما تو چاله مشکلات گیر نمی مونم. حتی اگه چاه هم باشه بلدم طناب ببافم، بعد دو روز نه بعد دو هفته وقتی طناب بافتن تمام شد، میتونم از تو چاه دربیام. و توی چاه از ناراحتی و استرس فکرم می‌ره سمت اینکه بیشتر طناب ببافم نه اینکه به خ.ا پناه ببرم. 53258zu2qvp1d9v

بچه ها رنج و سختی رشد رو به جون بخرید که موقتیه.
رنج حاصل از انجام کار اشتباه اما دائمیه. با یکم لذت گذرا Khansariha (2)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلاام دخترا
ظهرتون بخیر 2uge4p4

ایرانا جونم ممنوون Khansariha (96)

اینجا هوا به شدت گرم شده؛ منم که گرما اصلا نمیسازم و مدام سردرد دارم و باعث شده از کار و زندگی بیوفتم Khansariha (56)
و از دیروز تابستون عزیز رسما شروع شد Khansariha (96) 

توی این چندماه فصل بهار؛ مدام توی جمع بودم و خلوت خودم رو نداشتم.. الان فک کنم نیاز دارم تابستونم رو تنهایی بگذرونم. 53258zu2qvp1d9v  

فردا برای شرکت توی مجموعه‌ای باید برم مصاحبه ،  نمیدونم چقد قرار این مجموعه برام مفید باشه.. و حتی مطمئن نیستم میخوام شرکت کنم یا نه .. 106
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلام قشنگااا 
چطورید ؟ 
تا یک هفته ی دیگه کاملا میام اینجا دیگه  Gigglesmile

امیدوارم کنکور دیگه برام تکرار نشه  65

روزای سختی بود  Hanghead

نمیدونم چندمین روز خوبم هست ...
 سپاس شده توسط
سلام دخترا امیدوارم حالتون خوب باشه

خیلیی ممنونم ایرانای عزیزممم Khansariha (96)

من امروز وسوسه هام خیلییی زیاد بود مخصوصا اینکه خیلی بی حوصله بودم و نمیتونستم کاری انجام بدم Hanghead
ولی خداروشکر یکم تو کانون خودمو سرگرم کردم و به خیر گذشت  53258zu2qvp1d9v بعضی وقتا واقعا کلافه میشم وسوسه که میشم خیلی میترسم و گیج میشم و نمیدونم چیکار کنم هرکاری میخوام بکنم رفع بشه انگاری نمیشه  Hanghead  ولی خوب باید برنامه بریزم یکم تو آرامش فکر کنم ببینم چه کارایی رو موقع وسوسه میتونم انجام بدم 53258zu2qvp1d9v

ناحلهـ/ 25 خرداد/ 8 روز خوب  Khansariha (69)
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
منتظرمااا سوال بپرسید 49-2
چیزی شبیه اینا 
جایی گیر ندارید؟

چطوری احساساتم رو درست بروز بدم؟

چطور عصبانیتم رو تخلیه کنم و بحث هم به هم نریزه‌؟

چطوری ‌‌‌درست ارتباط بگیرم که نه بهم زور بگن نه من به کسی زور بگم؟

چطور ...

هر سوالی حتی اگه از رو کنجکاوی به نظرتون می رسم و دوست دارید راه درستش رو بدونید.

اشکالی نداره اگه ندونستم. احتمالاً بلد باشم اما اگر بلد نبودم پیدا می کنم و براتون میذارم خودمم یاد می گیرم. 128fs318181
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان