امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلااااااااام

ان شاء الله عالی باشید همگی 49-2

نقل قول: سنا جان من دیروز لپ تاپمو دقیقا روشن کردم و سعی کردم طبق صحبتت به قانون دو دقیقه ایمااام بیارم و زمان گرفتم که خب چشم بهم زدم دو دیقه شده بود ولی من مقالمم باز کردم و یه نگاهی انداختم ببینم قبلا تا کجا انجامش دادم، امروز صبحم خیلی زودتر از روزای دیگه بیدار شدم به این امید که بشینم کار کنم که خب تا الان موفق نشدم ولی درنظر دارم حتما ولو به اندازه دو دیفه دنبالش کنم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

نقل قول: سناا بانو بلههه، امروزم لپ تاپو روشن کردم و یه نرام افزار مورد نیازمو روی لپ تاپ ریختم و از یوتیوب و اینستاگرام نحوه ی عملکردشو نگا کردم، شاید سرجمع نیم ساعت زمان گذاشتم.

نقل قول: سنا بانو‌ میخواستم امروز قید دودقیقمو‌بزنم ولی یادم اومد که گفتی به معجزش ایمان بیارم و اگرچه کاری پیش نبردم ولی چند دقیقه ای لپ تاپ و فایلمو باز کردم و یه نگاهی بهش انداختم. 

نقل قول: خب منم اومدم بگم امروز در حد خرده عادت مقالمو پیش بردم، سنا بانو واقعا هنوز به خرده عادت ایمان نیاوردما،چون کارم سر سوزنی پیش نمیره با دو دیقه و پنج دیقه حتی بیشترش [تصویر:  4chsmu1.gif] ولی تا ایمان کامل سعی میکنم ادامه بدم.

رزای عزیزم  
هنوزم میگم ایمان بیار 4chsmu1
من با هزار جور مشغله و کار  با همین روش کلی کار انجام میدم
نه فقط من خیلی خیلی افراد دیگه ای رو دیدم تو همین ایران خودمون با این روش پیشرفتن ، قبلش زندگیشون خیلی داغون بود اما  روز به روز بهتر و بهتر شدن
کتاب عادت های اتمی رو هم میخوندم کلی مثال داره از افراد خیلی مطرح و موفق جهان که پایه و اساس روش کارشون همین بوده Khansariha (69)

پس چیزی نیست که بگم فقط برای من سنا جواب میده و برای بقیه جوابگو نیست 

روش هایی که تو مسابقه شروع زندگی خوب گفتیم تکمیل کننده همین قانون ۲ دقیقه هست ..یه بار مرورشون کن و سعی کن عمل کنی بهشون 
ان شاء الله دوباره مسابقه برگزار میکنیم در آینده تا  بقیه بچه ها هم شرکت کنن

به نقاط مثبتت هم توجه کن رزا  49-2
چند روز  بود که دست رو دست گذاشته بودی و حس هیچ کاری رو نداشتی؟!
حالا تو روزی چند دقیقه وقت میزاری برای هدفت
یکی اینکه بررسی کردی تا کجا پیش رفتی
دوم اینکه نرم افزار نصب کردی
و خلاصه دغدغشو داری 
اینا همه قدمه .. نگو سر سوزنی پیش نرفتم!
اشکالی نداره اگه یه روز حس و  حال نداری همون لپ تاپو روشن کن یه نگاه کن
ولی بعضی روزا هم هست که شارژی و انرژی داری اون روزا سعی کن یه قدم بری جلوتر
الان قدم بعدی چیه؟
مشخص کردن و نوشتن قدم ها  و بعد  یکی یکی انجام و تیک زدن خیلی کمک کننده و  خیلی لذت بخشه  53258zu2qvp1d9v

استمرار هم رمز موفقیته .. انقدر ادامه بده تا اون پل معروف (یادته کلیپش) تو مغزت ساخته بشه
 سپاس شده توسط
نقل قول: بچه ها من چند وقته خیلی تو فکر درامد و پولم
خیلی دارم اذیت میشم گفتم بیام باهاتون در میون بزارم
چند وقتیه ک فهمیدم ایتا جای مناسبیه برا کسب درامد تو حوزه رشته من
مثلا دوره فروختن و این ها
حساب کردم طرف راحت میتونه ۱۴۵ میلیون با سی چهل تا ویس روانشناسی در بیاره
منم ی جورایی ک در حدی تواناییشو دارم ولی قبلش کلی باید خرج تبلیغات کنم تا ثمر داشته باشه
اینم بگم با بیست سال سن خیلی چیزا هست ک باید یاد بگیرم ولی این خوره درامد داشتن ولم نمیکنه
حس میکنم باید خیلی پولدار شم 
با اینکه بابام داره تا حدی و خرج میکنه و ازم نمیخواد ولی حتی به کار هایی مثل بازاریابی پورسانتی ک خیلی کار کثیفیه ب نظرم چون باید دروغ بگی تا پول بیشتری بهت برسه فکر کردم
حسم اینه ک الان اگ پول در نیارم بعدا هم نمیتونم 
عقب میمونم یا هر چی
نظر شما چیه ب این حس احترام بزارم در کنار یادگیری همین الان ب فکر درامد باشم و تبلیغ کنم
یا بزارم حداقل درسم تموم شه
اینکه ب فکر پولم اتقدر زیاد ب نظرتون کار اشتباهیه؟
من خیلی دلم میخواد خرجمو خودم در بیارم با پول زیااااد [تصویر:  shy.gif]

بهاران جان   منم با رزا موافقم

اول رو خودت کار کن 
هرچیزی یاد میگیری اول خودت اجرا کن 
سعی کن تا  میتونی خودت رو رشد بدی 
اگه خودت هنوز تو حیطه ای مشکل داری ، اول به فکر اصلاح خودت باش و بعد بقیه
تا چیزی رو خودت عمل نکردی هیچوقت به بقیه آموزش نده 

در کنار درست  ، سعی کن مطالعه غیر درسی زیاد داشته باشی
یه حیطه خاص انتخاب کن  که علاقه هم داری و سعی کن تو همون حیطه انقدر کتاب بخونی و انقدر دوره شرکت کنی و انقدر مهارت کسب کنی و انقدر تمرین و تکرار تا  قوی بشی 

خیلی خوبه از ۲۰ سالگی به این فکر افتادی، کلی وقت داری برای پیشرفت ان شاء الله

به نظرم میتونی از الان کانال بزنی و کم کم مطلب بزاری و مخاطب جمع کنی
تا بعدها که رشد بیشتری کردی و شناخته تر شدی بتونی کسب درآمدم داشته باشی از این راه

یه چیز دیگه اینکه هدفت از کار چیه؟
اگه صرفا ثروت و مسائل مادیه بهتره تجدید نظر کنی
ولی اگه اهداف والاتری داری و درکنارش هم درآمد کسب میکنی که خیلی عالیه
اینکه میخوای مستقل بشی هم خیلی خوبه  .
موفق باشی عزیزم Khansariha (18)
سلام 
ان‌شاءالله حال همگی خوب باشه 302
من بالاخره اومدم بعد از ایام فرا طولانی امتحانات Khansariha (56)
واقعا دلم تنگ شده بود
حقیقتا پست زدن بعد از این همه مدت خیلی سخته
نمیدونم چی باید بگم  42
و اینکه شاید باید عذرخواهی بکنم بابت کم‌کاری‌ها و اول از همه از خودم   Khansariha (8)
دیروز خواستم پست بذارم اطلاعیه مسابقه رجب رو دیدم و از اونجایی که ارزیابی که برای پائیز انجام داده بودم خیلی کمک کرد که از سردرگمی در بیام ، یه ارزیابی انجام دادم که دو تا اولویتم برای مسابقه مشخص بشه البته "منِ قدیم" فقط کامل شده و "منِ جدید" در دست بررسیه  4chsmu1
از همہ گر رها شوم ، از تو جدا نمیشوم
تا تو زمین سجده‌اے ، سر بہ هوا نمیشوم
من تو بگو فدا كنم ، تن تو بگو فدا كنم
گر همہ را رها كنم ، تارك ِ ما نمیشوم
... 53
اول از همه خوش آمد میگم به ضخی عزیرم، جات خالی بود گل Khansariha (96) 
آسمان جان پست شما رو تازه الان دیدم، امیدوارم زودتر بیای یک ماه پاکیتو اعلام کنی و شیرینی بدی بهم 4chsmu1

وضعیت من بعد از خوندن پست سنا بانو در مورد دو دقیقه: برم لپ تاپمو روشن کنم 4chsmu1

ببین موضوع همینه سنا جان، مثلا من اگه بخوام عادت ورزش کردن رو ایجاد کنم ممکنه خرده عادتم بشه زدن یه حرکت ورزشی، یا کتاب خوندن بشه خوندن یه خط کتاب، واقیت اینه که حتی اگه یک ماه پشت هم فقط روزی یه خط بخونم بعد از یه ماه سی خط خوندم پس یکم پیش رفته کتاب،یا مثلا اگه به ویسی رو روزی یه دقیقه گوش کنم بعد از سیروز میشه سی دقیقه، پس بازم پیش رفته، ولی تو عادت انتخابی من به جز روزی که نرم افزارو نصب کردم و ویدیوهای اموزشیشو نگا کردم،باز کردن و خوندن فایلم که خرده عادت باشن تا زمانی که از حالت خرده عادت خارج نشن کاری پیش نمیبرن. البته نوشتن گام های مورد نظر و تیک زدنشون قطعا کار روپیش میبرن ولی زمانبرن تک تک گامها. اما خب من با توجه به تجربیات مثبت شما و مثال هایی که میگی داخل کتاب بودن امیدوارم بالاخره باز کردن فایلم باعث بشه کار رو بیشتر از حد خرده عادت انجام بدم و اون پل ساخته بشه. حتما سعی میکنم مطالب مسابقه رو دوباره مرور کنم چون تز یه جایی به بعدشم نبودم 53258zu2qvp1d9v

رزا/ ۱۲ آذر/ ۵۴ روز فقط به لطف خدای مهربون :53258zu2qvp1d9v
عادتهام: نماز مغرب اول وقت: خوندم Khansariha (69)
روشن کردن لپ تاپمم الان میرم انجام میدم
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام دخترا
امیدوارم حال همتون خوب باشه
۳۰ روزگیت مبارک حنیفا جان و پاکیت ابدی 302
ممنون رزا جانم حرفت کاملا درسته خیلی تو ذهنم نیکنم ک بابا بردن توانمدی ها باید اولویت باشه ولی تهش ذوقی ک وقتی ب ثروت و مول فک میکنم خیلی برا خودم هم ناراحت کننده و هم عجیبه 4chsmu1
دقیقا حرف سنا همینطوره
همیشه مامانم میگه انقدر تو فکر پول نباش 53258zu2qvp1d9v
با اینکه میگم نیستم ولی ته دلم میدونم که خیلی ارزش میدم بهش
دعا کنین برام Hanghead

بهاران/29دی/8 روز پاک
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

بهاران جان ناراحت نباش بابت این فکر، من تصور میکنم یه بخشیش به خاطر شرایط اقتصادی جامعه و تغییر سبک زندگیمون و اینکه تقریبا برای هرکاری نیاز به پول هست باشه، کلا حس میکنم شاید مردم تو این دوران رقابت بیشتری برای کسب درآمد دارن که ناخودآگاه روی ماام تاثیر داره 53258zu2qvp1d9v
#حافظ❤

دقیقا رزا جان 53258zu2qvp1d9v
با اینکه میگم ب خدا ایمان دارم ولی تو بحث پول دراوردن ک میشه عحیب چنگ میزنم ب همه جا ک کسب درامد کنم Hanghead
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

اتفاقا امشب با یکی از دوستام تلفنی حرف میزدم گفت شب آرزوهاست دعا میکنم پول زیاد خدا بهمون بده، بهش گفتم همین که این دعا رو میکنی بگو پولش حلال و پربرکت باشه 53258zu2qvp1d9v
#حافظ❤

سلام ، صبح اولین جمعه ی بهمن ماهتون به خیر باشه  302

بهاران جان ، خیلی ها هستند که این روزها به فکر درآمد زایی هستند و اینکه از این سن به فکرش هستی خیلی خوبه . تبریک میگم . 
ولی من فکر میکنم اگر در زمینه ای که تحصیل میکنی بهترین باشی و برای کسب درآمد عجله ای نداشته باشی و قدم به قدم جلو بری تاثیر بلندمدت بیشتری خواهد داشت . مثلا ترفند های چنل زدن و بالا بردن اعضا ، ترفندهای ویس گرفتن و تولید محتوا ، پادکست های امروزی خیلی حرفه ای شدن و چنل های موجود از راه های ویژه ای برای بالا بردن و ثابت نگه داشتن اعضا استفاده میکنند . 
به نظر من کمی مطالعه داشته باش ، از آموزش ها استفاده کن و بعد کم کم این کار و شروع کن . انشاءلله که بهترین ها نصیبت بشه . 

شرح وضعیت : هفته ی اول بهمن ماه خوب سپری نشد ، روزهای قشنگی نبودن ولی پاکیم و حفظ کردم . 
دو روز گذشته بسیار سخت گذشت ولی خدا رو شکر که تونستم مقاومت کنم . فقط باید مشغول باشم و اوضاع رو آسون نگیرم . 
خواب منظم تاثیر خیلی زیادی روی پاکیم داره . وقتی کم میخوام استرس میگیرم و خودارضایی یک راهی برای لذت آنی میشه که بهش پناه میبرم . 
هفته ی گذشته بسیار زیاد خوابیدم . 

این ماه میخوایم یه قدم سمت بهتر شدن برداریم با لطف و کمک خدای بزرگ [تصویر:  greenstars.gif]

پس کسایی که میخوان در آخرت ماهم جز رجبیون باشیم بسم الله  [تصویر:  khansariha%20(89).gif]

1.حنیفا : اهداف: رعایت پاکی و دوری از گناه، دنبال کردن سیردرسی و گوش دادن به فایلهای صوتیش   [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]

2. رزا: اهداف: مقاله نویسی روزانه (خرده عادت: روزی دو دقیقه کار مرتبط با مقاله)
نماز مغرب و عشا اول وقت (خرده عادت: وضو گرفتن بعد از اذان مغرب)

3.بهاران : 1)خواندن دو صفحه کتاب 2)شب ها نهایتا تا ۱ بیدار ماندن

4.روژان: پاکی و نماز به موقع + زبان و پادکست(خرده عادت)

5.پارادوکس : حفظ پاکی / 1 : همایش ها( گوش دادن و یادداشت ) - 2 : دارو (خواندن روزی 2 دقیقه جزوه مربوطه )

6.

7.
سلام
روژان / ۵ بهمن / ۳ روز خوب
خرده عادت ها:
1) 5 دقیقه زبان: 10
2)  5 دقیقه پادکست:15
 سپاس شده توسط
نقل قول: البته نوشتن گام های مورد نظر و تیک زدنشون قطعا کار روپیش میبرن ولی زمانبرن تک تک گامها

گام بعدی رو شفاف بنویس
بعد ریز  ریزش کن  یعنی همون گامو تبدیل کن به چند گام

به قولی لقمه بزرگی که قابل خوردن نیست رو تبدیل کن به لقمه های کوچولوی قابل خوردن

یکی از روش هایی که تو عادت سازی گفته بودیم این بود: 

قبل یا بعد  این عادتت یه کار لذت بخش انجام بده مثلا خودتو دعوت کن به یه چای و شکلات یا هرچی
بگو مثلا انقد از کارو پیش بردم این کار لذت بخشو میکنم.

49-2 فردا  شروع مسابقه هست 49-2
آماده بشیم
جدول بکشیم تو دفترمون
یکم  به  چرایی عادت هایی که میخوایم انجام بدیم فکر کنیم و یا بنویسیم . 
 سپاس شده توسط
مسابقه ماه  رجب

این ماه میخوایم یه قدم سمت بهتر شدن برداریم با لطف و کمک خدای بزرگ [تصویر:  greenstars.gif]

پس کسایی که میخوان در آخرت ماهم جز رجبیون باشیم بسم الله  [تصویر:  khansariha%20(89).gif]

1.حنیفا : اهداف: رعایت پاکی و دوری از گناه، دنبال کردن سیردرسی و گوش دادن به فایلهای صوتیش   [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]

2. رزا: اهداف: مقاله نویسی روزانه (خرده عادت: روزی دو دقیقه کار مرتبط با مقاله)
نماز مغرب و عشا اول وقت (خرده عادت: وضو گرفتن بعد از اذان مغرب)

3.بهاران : 1)خواندن دو صفحه کتاب 2)شب ها نهایتا تا ۱ بیدار ماندن

4.روژان: پاکی و نماز به موقع + زبان و پادکست(خرده عادت)

5.پارادوکس : حفظ پاکی / 1 : همایش ها( گوش دادن و یادداشت ) - 2 : دارو (خواندن روزی 2 دقیقه جزوه مربوطه )

6.سنا:  پاکی +   درس خوندن روزی ۲ دقیقه + فایل صوتی دوره روزی ۲ دقیقه

7.
 سپاس شده توسط
سلام 303

عضو جدید، خانم Tvab به گروه باران پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه اعضا 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام 303

عضویت خانم بهاران به حالت فعال درآمده و به گروه باران پیوستند.
با آرزوی پاکی برای ایشان و همه اعضا 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام 
به خانمtvab عزیز
خوش اومدی به باران Confetti
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال