امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

پوستم چروک میشه آره  809197ps94ijjhwg
ساناز حرصم میده  Khansariha (58) همش خودش ب خودش بدو بیراه میگه  45 ساناز پوست من و چروک نکن پیر میشم تو این سن  9
 سپاس شده توسط
مشارکت شادن:

دوسه روز پیش قبل خواب ی وسوسه اومد سراغم ک برم فیلم ببینم میگفتم میدونم نمیلغزم و روم تاثیر نداره 
 گفتگوی درونیم شروع شد ی حسی میگفت برو اتفاقی نمیفته
ی صدایی درونم میگفت آره اتفاقی نمیفته ولی تا کی میخوای کج‌دار و مریض پیش بری و به شهوت خوراک بدی؟ تا کی میخوای این سیکل معیوب رو ادامه بدی؟ پس کی میخوای یاد بگیری مقابل وسوسه مقاومت کنی..راست میگفت نمیشه که همیشه به امید بعد بود از ی جایی بهتره مقاومت رو یاد بگیریم
.
غلت زدم سر جام و ساعت رو کوک‌کردم و گوشی رو بلاک کردمو خوابیدم ...

.
این روزا و این دو هفته اخیر بی حوصله شدم حال و حوصله کانونم ندارم حتی ..
از سر عادت میام و ی چرخی میزنم و میرم  Hanghead

یاقوت جون من برا روتین خیلی فکر کردم ی چیزایی رو مشخص کردم ولی هنوز مونده تا از کمال طلبی خارج بشه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
دیشب یه خوابی دیدم  هرکاری میکنم 
 تصویرش از صبح از ذهنم نمیره بیرون  
من به طور معمول خواب خاصی نمیبینم ولی درست وقتی که تو ترکم به خصوص روزای اول مدام خوابای نادرست میبینم  Khansariha (60)
با اینکه خیلی مقاومت کردم و نشکستم
ولی بازم پاکیم به دلم نیست
برا همین این دو روزو پاک میکنم 
 فاطوش  53 ۲۳ آذر  53 صفر روز خوب
 سپاس شده توسط
نقل قول: سانازی 

موقع درس خوندن مغز ادم از این لوس بازیا زیاد درمیاره، بهش گوش نده میخواد گولت بزنه درس نخونی [تصویر:  4chsmu1.gif]
Khansariha (13)
دیگه این لوس بازیش جدید بود

نقل قول: پوستم چروک میشه آره  [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] 

ساناز حرصم میده  [تصویر:  khansariha%20(58).gif] همش خودش ب خودش بدو بیراه میگه  [تصویر:  45.gif] ساناز پوست من و چروک نکن پیر میشم تو این سن  [تصویر:  9.gif]
Badbakht
دیگه نمیگم
به اعصاب خودت مسلط باش Khansariha (36)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 22، 23:20)شادن نوشته است: مشارکت شادن:

دوسه روز پیش قبل خواب ی وسوسه اومد سراغم ک برم فیلم ببینم میگفتم میدونم نمیلغزم و روم تاثیر نداره 
 گفتگوی درونیم شروع شد ی حسی میگفت برو اتفاقی نمیفته
ی صدایی درونم میگفت آره اتفاقی نمیفته ولی تا کی میخوای کج‌دار و مریض پیش بری و به شهوت خوراک بدی؟ تا کی میخوای این سیکل معیوب رو ادامه بدی؟ پس کی میخوای یاد بگیری مقابل وسوسه مقاومت کنی..راست میگفت نمیشه که همیشه به امید بعد بود از ی جایی بهتره مقاومت رو یاد بگیریم
.
غلت زدم سر جام و ساعت رو کوک‌کردم و گوشی رو بلاک کردمو خوابیدم ...

.
این روزا و این دو هفته اخیر بی حوصله شدم حال و حوصله کانونم ندارم حتی ..
از سر عادت میام و ی چرخی میزنم و میرم  Hanghead

یاقوت جون من برا روتین خیلی فکر کردم ی چیزایی رو مشخص کردم ولی هنوز مونده تا از کمال طلبی خارج بشه
شادن خانم جان
واقعا حیف چشمای قشنگت نیست 809197ps94ijjhwg
اون فیلم ها غیر از زشتی هیچی دیگه را نشان نمیده
چیا دوست داری
به جاش یه کاری که دوست داری را حتما انجام بده Confetti
اصلا جایزه بده به خودت که فیلم ندیدی  Khansariha (69)
65 جایزه چی هست؟
(1399 آذر 23، 1:53)fatush76 نوشته است: دیشب یه خوابی دیدم  هرکاری میکنم 
 تصویرش از صبح از ذهنم نمیره بیرون  
من به طور معمول خواب خاصی نمیبینم ولی درست وقتی که تو ترکم به خصوص روزای اول مدام خوابای نادرست میبینم  Khansariha (60)
با اینکه خیلی مقاومت کردم و نشکستم
ولی بازم پاکیم به دلم نیست
برا همین این دو روزو پاک میکنم 
 فاطوش  53 ۲۳ آذر  53 صفر روز خوب
Hanghead 
فاطوش خانم جان
منم روزای اول خیلی این مشکل را داشتم
سعی کردم قبل خواب ۲ تا یا حتی بیشتر فیلم سانسور شده یا کارتون سانسور شده با موضوعی که دوست دارم نگاه کنم
خیلی کمکم کرد
دیگه تصاویر اون فیلم و کارتون بیشتر تپ سرم بود تا تصاویر من در آوردی زشتHanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
از وقتی بیدار شدم دارم تایپ میکنم 
شاید این درس لعنتی تموم بشه
هنوزم تموم نشده Swear1
من چرا جوگیر شدم این درس را برداشتم God
چرا
واقعا چرا

بسی خسته ام
Hanghead
دیگه مغزم نمیکشه
وقتمم کمه
17
این وسط وسوسه گیر داده ول نمیکنه
یعنی ۴ صبح گذشته از خواب پریدم هر چه تصویر و فکر بود اومد تو سرم
809197ps94ijjhwg

چرا همیشه خدا شرایط برای شکست جفت و جوره
لعنت به این تنهایی
809197ps94ijjhwg
اگر وقت داشتم ۴ تا کارتون پشت هم نگاه میکردم همش با هم درست میشد
اصلا اون تصاویر هیچی 
الان چی میگه
چرا انقدر وسوسه دارم من  Hanghead
این اصلا حالش خوش نیست 
وسط این گرفتاریا اصلا وقت وسوسه نیست که 
بفهم  Swear1
کار داری
وقت نداری
دهع  Swear1

ببخشید 
خیلی پراکنده حرف زدم Hanghead
فقط میخواستم یه چی بگم همین 46

سپاس شده توسط
با سلام

سرکار خانم Jupiter عضو فعال شده‌ی گروه باران هستند.
بهشون خیر مقدم عرض می کنیم303

با آرزوی موفقیت و سربلندی
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
بچه ها
شده تا حالا حس کنید آزاد نیستید؟ توقفس و زندان نباشید ولی حس کنید آزاااد نیستید؟ حس کنید اختیار ساده ترین اموراتتونو ندارید؟
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 24، 14:41)شادن نوشته است: بچه ها
شده تا حالا حس کنید آزاد نیستید؟ توقفس و زندان نباشید ولی حس کنید آزاااد نیستید؟ حس کنید اختیار ساده ترین اموراتتونو ندارید؟

آری 
بسیار 
Hanghead
یا باید دل عزیزانی که اطرافت هستند را بشکونی و طبق نظر خودت پیش بری

یا باید نظر اونا را له کنی و بری جلو

تو هیچ کدوم تهش خوش نیستی 29

سپاس شده توسط
آره ،
این برای همه ی دخترها پیش میاد ولی تو شرایط و موقعیت های مختلف .
بقیه باعثش میشن ،نمیدونم شایدم خودمون هم نقش داریم توش.
اذیتم از این مسئله .اذیتم چون تو این تایم متعلق ب خودم نیستم ، یکی تحقیرم میکنه یکی تعریفم. نمیتونم تمرکز کنم رو زندگی خودم .
در مورد امورات شخصی و ساده : )
ب خاطرش جونم و گذاشتم کف دستم و این جان من ب سادگی از دست رفته بود ، این مزخرفه ک بقیه ب خاطر دوست داشتن و نگرانی بی مرود و گاهی بیخودی باعث میشن نفس آدم بگیره .
و من این و ن تنها تو زندگی خودم بلکه تو زندگی همه میبینم و ب شدت معتقدم ک جایگاه دخترها هنوز تثبیت نشده و احترام گذاشته نمیشه بهشون ،ن تو زندگی خانوادگی ن جامعه ن حتی عشق و باقی موارد Hanghead
 سپاس شده توسط
ی چیزی بگم؟!
راستش من ی مدتی نمیرسم گروهی فعالیت کنم ، میخواستم اگر اجازه بدین وساایلم و جمع کنم برم اونور که ساکته بخوابم Hanghead

قانون گروه اینه ک ترک فردی ،آهسته و اعلام وضعیت کمتر اونجاست  Hanghead من برم ی کم اونجا موقع شلوغ کردن میام  302

شرمندم خیلی اما شرایط اینطور پیش اومده .
ببخشید خیلی 302
 سپاس شده توسط
الان من نفهمیدم یاقوت جون داری از باران میری؟ Hanghead Shy
(1399 آذر 24، 21:03)شادن نوشته است: الان من نفهمیدم یاقوت جون داری از باران میری؟ Hanghead Shy

آره شادن بانو 302
خیلی دلم میخواد تو باران حرف بزنم و فعالیت کنم اما نمیرسم ، ی کم ب سکوت و خلوت کردن نیاز دارم .
ی مدت برم آسمان ببینم چ ب چیه Hanghead 
چون اونجا ترک فردی، آهسته و تنهاییه و نیاز ب پستم نیست میخوام برم .
حالا بعدا میگم  53258zu2qvp1d9v
تازشم نیاز ب گروه نیست ،میدونین ک رو اسم یاقوت بزنین میرین خونه ی یاقوت  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
با سلام

سرکار خانم Ziza عضو جدید گروه باران هستند.
بهشون خیر مقدم عرض می کنیم303
و
سرکار خانم یاقوت به گروه آسمان منتقل شدند.

با آرزوی موفقیت و سربلندی
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
با یاد خدا
ثبت نام دوره‌ی چهل و ششم مسابقه گروهی

[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
1- *دختر پاک*
2- شادن
3- Queen
4- 53
5- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست.
قوانین مسابقه هم تو این پست هست.
بشتابید...clapping
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان